dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Urodziny Tomka - AUKCJA

    Legendarny Tomek1950, człowiek z sercem na dłoni, od kilku lat wraca do zdrowia po wylewie. Każdy, kto doświadczył spotkania z Tomkiem, pamięta jego szczere zainteresowanie drugim człowiekiem i niekłamaną serdeczność.

    Forumowicze wciąż wspominają Tomka i trzymają kciuki za jego powrót:
    Tomek1950 potrzebuje naszej pomocy

    28 maja są Jego urodziny. Niezawodna Grupa Inicjatywna na forum: AgnesK, DPS, Żelka i EDZIA zapraszają do aukcji na rzecz Tomka. Zbieramy na zabiegi rehabilitacyjne. Szczególnie potrzebne są masaże.

    Kwota, którą chcemy uzbierać to 3 000 zł.

    Kto nie zna Tomka, i kto chciałby zobaczyć, z jakim trudem budował swój mazurski dom, razem z dzielną żoną Majką, zapraszamy do lektury reportażu:
    "O człowieku, który się domowi nie kłaniał"


    Zapraszamy też do lektury dziennika Tomka, zwanego z własnego nadania Komturem Mazurskim:
    Mazurska chałupa komtura

    Udanej licytacji!!!

    Tomek zaprasza

    Nazwa:  tomek.jpg
Wyświetleń: 1900
Rozmiar:  31,5 KB




    Tu licytujemy

    Tu wklejamy zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez EDZIA ; 23-05-2012 o 10:01 Powód: :-)

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    No to ja się wychylę.

    Kochani - bardzo niedługo Tomek1950, legenda tego forum, będzie obchodził kolejne urodziny.
    Trudne, bo wiele przecież przeszedł.
    Ale zdrowieje, a żeby nieco to przyspieszyć i Tomkowi sprawić prezent urodzinowy, za zgodą Redakcji zaczynam nową aukcję.
    Naszemu Tomkowi potrzebne są masaże, Majce trudno jest samej sfinansować wszystko, więc chcemy chociaż w ten sposób przyczynić się do szybszego wyzdrowienia Tomka.
    Inicjatorką aukcji jest AgnesK, ale nie chce się przyznać, torba jedna!

    Proszę więc: zgłaszajcie przedmioty do licytacji, licytujcie, niech znowu cudny duch naszego forum się objawi!
    Edzia obiecała pomoc w prowadzeniu licytacji, więc jestem absolutnie spokojna.

    Edziu - czyń honory domu, Kochana!
    DPS pozwolę sobie Twój post dokleić do tekstu Redakcji

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziękuję niezawodnej Redakcji za pomoc w organizacji aukcji.
    Zaraz lecę rozpropagować na forum!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A gdzie się do tej akcji przyłączyć i co i gdzie można podarować??????

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wlasnie, gdzie fanty mozna wrzucac?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dziewczyny

    Utworzyłam w ty temacie dwa odrębne wątki

    Tu wklejamy http://forum.muratordom.pl/showthrea...w-do-licytacji

    Kiedy pojawią się jakies fanty to można tu licytować http://forum.muratordom.pl/showthrea...-Tu-licytujemy

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ja znowu powiem, że jakiaś wiadomośc w tej sprawie na pw do forumowiczów by się przydała. Ja się dowiedziałam od Małgoś na FB, że jest aukcja, a zaglądam na forum codziennie do małego Franka naszego.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    A ja sie dowiedziałam od Żelci No to trza zakasać rękawy i do roboty
    Urrrraaaaaaaaaaaa

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Szczytny cel! Powinno się udać
    Ostatnio edytowane przez bpis ; 23-05-2012 o 18:41

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kochani (haha, tego słowa nauczył mnie Tomek, on zawsze tak się do ludzi zwraca, to ja też) chciałam dodać coś swojego o Tomku, byście mogli Go odrobinkę poznać, tak na skróty...

    Poznajcie Tomka
    Wiem. Chcielibyście poznać Tomka.
    Ale nie poznacie Tomka tylko tak. No, bo jak tu napisać o Człowieku, który ma w sobie dużo więcej niż nie jedna dobra książka a skromniejszy jest od biedronki. No i jakby taką książką był, to oddałby Wam wszystkie swoje strony. A jakby był biedronką, to kropeczki by Wam swoje dał.
    Co? Co mówicie? Dlaczego by dał?
    A nie słyszeliście o Ludziach, co to dając dostają?!
    No!!!
    Taki właśnie jest Tomek. Daję, bo chce, bo ktoś potrzebuje, bo rośnie jak Mu ubywa, bo im więcej daje tym więcej ma…
    Mówi, że w ten sposób grawitacje oszukuje, bo jak komuś coś daruje, to unosi się wysoko, tak jakby grawitacji na ziemi nie było. Podobno z góry świat jest piękniejszy, a jak już człowiek skrzydeł nie dostał, to trzeba znaleźć inny sposób na latanie..
    Zawsze śmiało walczył o innych.
    Tu coś zrobił, tam coś powiedział, jeszcze gdzie indziej napisał.., oby tylko się ludziom lepiej żyło. A to wszystko tak niby przy okazji i nic to wielkiego.., ależ gdzie tam.., nie ma sprawy.., nic nie mów, nie wspominaj, nie gadaj, daj tylko znać, jeśli jeszcze coś trzeba…
    Cały Tomek!
    Od paru lat ma przerwę. Nie żeby On tak chciał. Zmusili Go.
    Jedzie Człowiek sobie autem (jejku ile On ten samochód naprawiał, byleby tylko jeździł) i grzecznie staje przed przejazdem kolejowym, a tu z tyłu, łup!!!
    Tomek nawet nie zatrzymał gościa. Po co, niech se jedzie, mi nic nie jest. Głową tylko przywaliłem, ale nic nie przecieka, więc jest w porządku. Poboli i przejdzie.
    Nie przeszło. Nie długo po tym, Tomek dostał wylewu.
    On, który zawsze był podpora dla innych nagle leżał w śpiączce po poważnej operacji mózgu.
    A to przecież miało być nic i samo przejdzie.
    Nie przechodzi tak łatwo. Już kilka lat Tomek walczy o zdrowie. Mówi, że fizyczny ból to pestka. Najbardziej boli bezsilność i brak kontaktu z Ludźmi, których tak kocha.
    Bo Tomek kocha Ludzi! Was też kocha!
    Nie ważne, że Was nie zna!!! Jakby Was znał, to tylko by Was bardziej kochał. Tak po prostu, za nic, za to, że jesteście, że dano Mu było otrzeć się o Wasze życie…
    Wiem. Chcielibyście poznać Tomka.
    Ale nie poznacie Tomka, o tylko tak…, czytając…
    Bo słowa są małe, a Tomek jest wielki.
    Taki jest Tomek!
    Wiedzą o tym Ci, którym dano było otrzeć się o Jego życie…

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Redakcjo..., Edzia.. a do kiedy jest aukcja i wystawianie fantów?

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Żelciu - pieknie i prawdziwie o Tomku napisałaś,
    Ty jestes szefową Aniołów na Polskę, ale Tomek z całą pewnością jest Szefem anielskiej sekcji męskiej.
    Jego wyjątkowe ciepło i niesamowita dobroć oraz pogoda ducha są ponad wszystko.
    Jechał do nas specjalnie ponad 700 km - bo obiecał...
    Ten cudowny Człowiek zawsze roztaczał wokół siebie radość, spokój, dobroć, wsparcie dla drugiego człowieka.
    Kilka dni temu rozmawiałam z Nim telefonicznie - mówił, że bardzo Go wzrusza nasza pamięć, podobnie jak Majkę, że z wielką radością czytuje nasze posty, kiedy tylko zdrowie Mu pozwala, że dziękuje wszystkim za taką wielką pamięć i wsparcie.
    Wiem, że Go nie zawiedziemy.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Żelko, DPS - dziękuję za piękne i prawdziwe opisanie osoby naszego Tomka.

    Pozwolę sobie uzupełnić Wasze opisy zdjęciem Tomka 1950

    Nazwa:  tomek.jpg
Wyświetleń: 1863
Rozmiar:  31,5 KB

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Kurczę, aż normalnie mam gulę w gardle.
    Jak Wy dziewczyny napiszecie...Jeszcze zdjęcie Tomka..
    Uda się nazbierać na masaże, na bank. Może nawet z górką?

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Edziu Dziekuję Ci za to zdjęcie!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A kiedy ta licytacja sie konczy?

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    A kiedy ta licytacja sie konczy?
    Rozmowy w toku - jak tylko ustalimy to niezwłocznie podam.
    Na pewno będzie to ktoraś czerwcowa niedziela

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ja tam bym przetrzymała trochę dłużej w razie by nie dotarlim do mety.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fachura

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    A można Go wspomóc jakoś bezpośrednio ? T.z.n. pytam o jakiś namiar na konto ?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    W dziale pomocowym jest zdaje się przyklejony wątek z numerem konta Majki i Tomka.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony