dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lovelas_80

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie Jaki piec akumulacyjny do mieszkania ??

    Witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy na forum i proszę wszystkich o wyrozumiałość. Chciałbym kupić piece akumulacyjne do mieszkania, tylko jest problem bo się na nich nie znam. Poczytałem co nie co w internecie i podobno dobrymi piecami są dynamiczne piece akum. Jeśli chodzi o firmę to wyczytałem że ta firma jest jak najbardziej ok http://pieceakumulacyjne-stiebeleltron.pl/. Jeśli używacie takich piecy to chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Reklama?
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lovelas_80

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Nie to nie jest reklama !! interesują mnie opinie nie na temat strony tylko piecy tej firmy. Teraz jest okres gdzie nie trzeba grzać więc chciałem to załatwić przed zimą. Bo później może być masakra. Co możesz mi powiedzieć o tych piecach, są oszczędne, czy warto je kupić ?? Czy te pieca podłącza się na wtyczkę, to jest w sumie ważne dla mnie pytanie. Stronę podałem dla przykładu bo mi się pierwsza rzuciła w oczy (przypadek).

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Rozumiem, założyłeś specjalnie konto tylko po to, by zapytać o piece jednej firmy.

    A świstak siedzi i zawija w sreberka.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony