dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krzysiek309
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Pomóżcie zaprojektować kuchnie!!!

    Witam wszystkich! Urządzamy dom z mężem i naprawdę gubię się już. Potrzebuję Waszej pomocy i dobrych rad. Brak mi pomysłu na kuchnię. Mamy już płytki na podłodze jasne, na jednej ze ścian chcielibyśmy fototapetę z motywem kuchennym typu jakieś filiżanki z kawa lub kawa rozsypana z worka. Taki sam motyw myśleliśmy dać pomiędzy szafkami za szkłem. Tylko brak mi pomysłu na szafki kuchenne. Kuchnie będziemy mieć w literze L pod oknem zlewozmywak a po prawej stronie gazówka. Podobają się kuchnie na wysoki połysk biała lub waniliowa, a może poszaleć z kolorem. Im więcej oglądam tym mniej wiem. Chciałabym aby ta kuchnia była praktyczna ale sama nie wiem jak powinna wyglądać. Dodam jeszcze,że mamy też ograniczone fundusze ja niestety nie pracuję. Wstawiam zdjęcie podłogi w kuchni bo to już jest. Pomóżcie proszę.


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może tak wymiary byście zamieścili, co?

    Planujecie szafki wysoki połysk, ale układ płytek sugeruje raczej kuchnię rustykalną (np. Lidingo z IKEA)
    Tam nie ma okna? W projekcie jest, ale pomieszczenie wygląda na ciemne.

    Co z układem sugerowanym przez projektanta? Czyli po lewej wysoka zabudowa (2-3 słupki) i potem niskie szafki.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-06-2012 o 13:59

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krzysiek309
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Wymiary kuchni to 3x3, okno jest, a może wydawać się trochę ciemno gdyż jeszcze okna zasłonięte są papierem. Poniżej wstawiłam zdjęcie razem z oknem.
    Z tymi szafkami to można zmienić może faktycznie style będą się różnić podłogi i frontów.
    A co do projektanta to nigdy nie byliśmy, robimy wszystko sami. Po lewej stronie właśnie ma być pusta ściana z fototapetą, a po prawej zabudowa. Na bocznej prawej ścianie jest zaplanowana gazówka bo tam właśnie jest wywietrznik, zlewozmywak pod oknem. Kuchnia jest otwarta na salon.


  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    krzysiek - chodziło mi o sugestie projektanta domu Przecież kuchnia jest wrysowana do projektu

    Pusta ściana z fototapetą strasznie ograniczy ci ilość blatów roboczych. Jak jeszcze dołożysz słupki to będziesz miał niesamowitą ciasnotę.

  5. #5

    Domyślnie

    Macie ładną kwadratową kuchnię,pomysłów aranżacji jest tysiące,ciężko coś doradzić,wszystko zależy od waszych upodobań.Taki układ kuchni jest najprostszy i daje dużo możliwości,dlatego najlepiej posiedzieć trochę na necie i podpatrzeć,bo każdemu podoba się co innego.Elfir ma rację z tą fototapetą,a jak już bardzo chcecie to może lepiej jakaś perspektywa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony