dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie salsa ewy i pawła- komentarze

    witajcie

    w tym miejscu zapraszam do komentowania naszych skromnych poczynań z budową...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Witam
    Kolejny dziennik Salsy ,będzie można coś podejrzeć.Dużo zmian.Podoba mi się pomysł z wykuszem,będzie podobnie jak w w domu w morelach.Garaż zlicowany będzie od strony frontowej ,czy garażu?
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    garaż jest wydłuzony i zrównany z domem z tyłu- czyli powiększone jest pomieszczenie gospodarcze. jeszcze nie wiemy czym bedziemy ogrzewać. marzy nam sie pompa ciepła ale nie wiem czy na marzeniach sie nie skończy. przy tych cenach...
    tak więc na wszelki wypadek wolelismy powiększyc pomieszczenie gospodarcze( a raczej kotłownie) na wypadek gdybyśmy mieli jednak grzać węglem.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    witam!
    fajnie się już u was ruszyło, my walczymy na razie z piwnicą pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w budowie

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar madziarek2
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    84
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Hej
    super, że budujecie salsę, co do ilości suporexu to wyszło ok. 300 szt (plus - minus) pozdrowionka i życzymy wytrwałosci bo my powoli tracimy siły hehe

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    ależ już pięknie wygląda wasza salsa!!! pozdrawiam

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Dzieki
    w tym momencie wygląda jeszcze lepiej tylko nie mam czasu zrobić aktualnych zdjęć...

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    mam pytanko duzo daliście za dach do salsy??? kładziecie blachodachówkę czy dachówkę?

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cięzko mi powiedziec ile wydalismy na dach. Drzewo na więźbe mamy z własnego lasu, tak samo deski . Na tartak wydalismy coś koło 1000.
    Z tego co pamietam to na odeskowanie dachu potrzeba niecałe 8 m3 desek. Ale to na nasz dach który jest w porównaniu z innymi sporo większy. Na papę szacuję ok 1300 zł. Do tego papiaki (gwoździe) i podkładki po dnie to kwota ok 400 zł.

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o samo pokrycie dachu to do końca sie nie zdecydowalismy. Mąz woli blachodachówkę bo tańsza i lżejsza. Ale mi zawsze mazyła się dachówka. No i po ostatniej wizycie w składzie budowlanym gdzie pani pokazała nam śliczna dachówkę robena antracytowa angabowana która jest sporo lżejsza w porównaniu z innymi dachówkami a jednocześnie troszkę większa znów powróciło moje mazenie. Tym bardziej że widziałam dach własnie z ta dachówką. Jest po prostu piękny. Niestety jak na razie kosztów nie znam. Ale mamy wysłać tej pani rzuty dachu i ma nam zrobic całą wycenę dachówki i blachodachówki więc w przyszłym tygodniu powinnanm coś więcej wiedzieć.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedź przymierzamy się pomału do dachu i niemam pojecia czy deskowac czy folia, chcielismy blachodachówke z tego samego wzgledu co twój mąż ale już sama niewiem

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewula83 Zobacz post
    Lada moment zaczynamy kłasc elektryke i hydraulikę. Większosc kabli juz wcześniej kupiliśmy. Byliśmy na budowie żeby rozplanować rozłożenie kabli ale niestety nie jest to takie proste.
    Z kąd mam wiedzieć hdzie ulokować te wszystkie gniazdka, włączniki i przełączniki..
    Siedzę cały czas nad projektem i kombinuję - gdzie będzie w przyszłości stała choinka a gdzie jakaś lampa. Straszne!!!
    U mnie to trwało 1,5 dnia .I w trakcie jeszcze dodatkowe zmiany i pomysły.Nie przejmuj się za bardzo bo i tak zawsze będzie mało,albo nie tam gdzie zajdzie potrzeba
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    witam!
    mam pytanko w jakim banku braliście kredyt nie jest to przypadkiem PKO nam zaproponowali oprocentowanie 5,63 a u was?

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Kredyt bierzemy w pekao sa. Jeśli chodzi o warunki to dokładnie poznamy je dopiero w momencie gdy będzie przyznany nam kredyt. Wtedy tez ustalimy na jaka kwote ostatecznie go bierzemy, ile lat i z jakim oprocentowaniem. Ale na chwilę obecną wydaje mi się, że było jakoś podobnie jak u ciebie

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    A jak tam u was na budowie. Co zamierzacie teraz robic i kiedy bedziecie brac kredyt?

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Dzięki za informację, czekamy cały czas na pogodę bo mamy do zalania schody do piwnicy, czeka tez poddasze do wymurowania i tak liczymy że koniec czerwca dach. Kredyt chcieliśmy wziąć na koniec maja, początek czerwca bo trzeba zamówić wcześniej okna i potem wiadomo centralne, elektryka. AAa i jeszcze posadzki w garażu ufff kupa roboty a pogoda łaskawa też nie jest:/, ale zobaczymy. Wrzucaj fotki z prac postępowych na budowie bo na pewno będę zaglądać. A jeszcze mam pytanko a patrzeliście w getinbanku? rozmawialiśmy z babką od nich to oprocentowanie mieli 5,5. Warunki niby korzystniejsze jak patrzeliśmy po ratach ale jeszcze zamierzamy to sprawdzić dokładniej.

    pozdrawiam.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Ale pędzicie!Roboty ubywa aż miło popatrzeć
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    ewula wrzucaj foty!!!!!

  19. #19

    Domyślnie

    gdzie macie łsypialnie że nie ma w niej skosow?a kuchnie chyba zmieniliscie bo jest inna niz w projekie?

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar shira3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    578
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    fajnie, że dałaś nowe fotki, my się też tak pomału urządzamy ale to przyjemny stan bo co rusz coś nowego. Bardzo ciekawe te czerwone elementy w salonie A jak urzadziliście łazienki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony