dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1839

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Komentarze do Budowlanej Komedii w Odcinkach bami

    hej
    w takim razie i ja sie przywitam i też czekam na jakieś zdjęcia btw nie wiedziałam że jestem forumowiczem drugiej kategorii...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl Zobacz post
    hej
    w takim razie i ja sie przywitam i też czekam na jakieś zdjęcia btw nie wiedziałam że jestem forumowiczem drugiej kategorii...
    Witaj koktajl, nikogo nie chciałam urazić tą "drugą kategorią", ale właśnie takie były moje odczucia po prawie 2 latach bytowania na forum
    A dziś postaram sie coś wkleic, tyle ze na razie lecę Na budowę i do mojego składu budowlanego - porozmawiać o najlepszej cenie na mieszankę do tynkow... Takie duże zakupy staram sie w miarę możliwości załatwiać osobiście rabaty

  3. #3

    Domyślnie

    Co tam slychac? Wszystkie problemy juz rozwiązane?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl Zobacz post
    Co tam slychac? Wszystkie problemy juz rozwiązane?
    Niestety nie i jeszcze długo nie
    Na szczęście ostatnio mam dużo innych zajęć, więc nie rozklepuję tematu.

    Czy Ty koktajl już mieszkasz? Pochwal sie troszkę

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    czesc bami

    co nowego u Was? dawno mnie nie bylo, ale powrocilam
    koniec urlopu, od poniedzialku szkola...

    widze, ze nie tylko ja podnosilam teren..u mnie bylo to "przy okazji" (nawet nie planowalismy tego na te wakacje) 40arow na metr w gore za smieszne pieniadze jak dla nas za to wszystko, tzn wywrotki (okolo 300x) plus koparka (kilka godzinek) (oczywiscie nie dalo sie wszystkiego ladnie pospychac bo pogoda przestala pozniej nam sprzyjac,ale co tam...wazne ze juz nawiezione i problem z glowy na przyszly rok )

    pozdrawiam cieplutko i czekam na fotki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    czesc bami

    co nowego u Was? dawno mnie nie bylo, ale powrocilam
    koniec urlopu, od poniedzialku szkola...

    widze, ze nie tylko ja podnosilam teren..u mnie bylo to "przy okazji" (nawet nie planowalismy tego na te wakacje) 40arow na metr w gore za smieszne pieniadze jak dla nas za to wszystko, tzn wywrotki (okolo 300x) plus koparka (kilka godzinek) (oczywiscie nie dalo sie wszystkiego ladnie pospychac bo pogoda przestala pozniej nam sprzyjac,ale co tam...wazne ze juz nawiezione i problem z glowy na przyszly rok )

    pozdrawiam cieplutko i czekam na fotki
    Mmeliso, widzę, ze urlop się udał
    Niezmiennie podziwiam wszystkich budujących na odległość - za determinację i chęć powrotu do Pl.
    Na razie żadnych nowych fotek nie mam, może jak będzie już drewniana elewacja albo drzwi... Wtedy pokażę.
    A tak btw to byłam pewna, ze moje wątki już samoistnie skonały...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ooo to elewacje tez robicie drewniana?
    u nas troche sie dzialo, ale przyznam, ze ciezko sie buduje na odleglosc...teraz caly urlop mojego M spedzilismy w naszym domku, z rana wyjazd-wieczorem powrot, bylo super

    Jak tylko wybiore zdjecia do wgrania to postaram sie tez cos dodac do dziennika...a jest z czego wybierac

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ooo to elewacje tez robicie drewniana?
    u nas troche sie dzialo, ale przyznam, ze ciezko sie buduje na odleglosc...teraz caly urlop mojego M spedzilismy w naszym domku, z rana wyjazd-wieczorem powrot, bylo super

    Jak tylko wybiore zdjecia do wgrania to postaram sie tez cos dodac do dziennika...a jest z czego wybierac
    Mmeliso, czekamy na WIĘCEJ zdjęć

    Mam nadzieję, ze elewacja drewniana finalnie wyjdzie zgodnie z oczekiwaniami - uzyskaliśmy na próbce obiecujący kolor - zimny orzech, umiarkowanie ciemny, by nie zamalowac usłojenia

  9. #9

    Domyślnie

    No wlasnie jeszcze nie mieszkamy a bardzo bym chciała- w zasadzie brakuje nam tylko pomalowanych ścian ( reszta pierdol typu schody, listwy przypodlogowe, szyby do prysznica) beda w tym tygodniu... Ale to malowanie wlecze sie bo sami je robimy a wiadomo ile zrobi sie po pracy... Mam nadzieje ze teraz prace nabiorą jakiegoś tempa i przyspieszymy. Mam rownież nadzieje ze u Ciebie tez wszystko pozytywnie sie rozwiąże a wątki jeszcze nie skonaly- nie martw sie o to

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl Zobacz post
    No wlasnie jeszcze nie mieszkamy a bardzo bym chciała- w zasadzie brakuje nam tylko pomalowanych ścian ( reszta pierdol typu schody, listwy przypodlogowe, szyby do prysznica) beda w tym tygodniu... Ale to malowanie wlecze sie bo sami je robimy a wiadomo ile zrobi sie po pracy... Mam nadzieje ze teraz prace nabiorą jakiegoś tempa i przyspieszymy. Mam rownież nadzieje ze u Ciebie tez wszystko pozytywnie sie rozwiąże a wątki jeszcze nie skonaly- nie martw sie o to
    to informuj nas na bieżąco
    Życzę wytrwałości w malowaniu i idealnie gładkich ścian
    tez mam nadzieję, ze w końcu wyjdę na prostą, chociaż teraz spodziewam się juz wszystkiego...

    a konające wątki zawsze można dobić ręką moderatora

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    fotki dodane...

    z drewnianej elewacji bedziesz na pewno zadowolona, ja jestem choc efektu finalnego nie zrobilismy tak jak planowalismy, jakos zabraklo nam czasu

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    fotki dodane...

    z drewnianej elewacji bedziesz na pewno zadowolona, ja jestem choc efektu finalnego nie zrobilismy tak jak planowalismy, jakos zabraklo nam czasu
    Mmeliso, efekt finalny nie wskazuje na to, by zabrakło Wam czasu... Fajnie wyszły dechy ułożone w pionie - inaczej niż wszędzie. Jakie masz drewno i czym impregnowane?

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Bambi, nie skonały, nie skonały Mój też podupadł ale jakaś taka zaganiana jestem że nawet nie mam czasu się podrapać Mieszkanie do końca opróżniamy, ja naiwna myślałam że wszystko przewieźliśmy już kilka samochodów temu
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Bambi, nie skonały, nie skonały Mój też podupadł ale jakaś taka zaganiana jestem że nawet nie mam czasu się podrapać Mieszkanie do końca opróżniamy, ja naiwna myślałam że wszystko przewieźliśmy już kilka samochodów temu
    Ja zamierzam sie w czasie przeprowadzki pozbyć połowy dobytku

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    bami u nas jest swierk, a impregnowane jest lakierobejca Sadolin.

    efekt finalny nie osiagniety (chociaz tego nie widac) chodzi o male wykonczenia przy oknach, doslownie po jednej deseczce

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    bami u nas jest swierk, a impregnowane jest lakierobejca Sadolin.

    efekt finalny nie osiagniety (chociaz tego nie widac) chodzi o male wykonczenia przy oknach, doslownie po jednej deseczce
    U mnie tez świerk, ale impregnowany Bondexem

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    U mnie tez świerk, ale impregnowany Bondexem
    tez z lokalnej hurtowni drewna?

    Dzien dobry

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    tez z lokalnej hurtowni drewna?

    Dzien dobry
    Dzień dobry
    hmmm... chyba nie jestem w temacie bo nic nie wiem o lokalnej hurtowni drewna...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Bami - cieszę się, że żyjesz . Pokażesz jakieś fotki? Z ciekawości - jaki dokładnie kolor bondxu wybrałaś? Teoretycznie ja też powinienem mieć drewno w kolorze zimnego orzecha, więc jestem żywo zainteresowany . Ile płaciłaś za m2 świerku?
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał dr_au Zobacz post
    Bami - cieszę się, że żyjesz . Pokażesz jakieś fotki? Z ciekawości - jaki dokładnie kolor bondxu wybrałaś? Teoretycznie ja też powinienem mieć drewno w kolorze zimnego orzecha, więc jestem żywo zainteresowany . Ile płaciłaś za m2 świerku?
    Ja też się cieszę
    Na razie jeszcze nie mam co pokazywać. Bondex w kolorze orzech włoski . Impregnat bezbarwny Bondex wood preserver.
    Bardzo szlachetnie wyglądający kolor.
    Cena świerku na priv

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony