dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 92
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 1839
  1. #641

    Domyślnie

    Niestety, z hamakami nie wyjdzie, bo sufit z kg na drewnianym stropie...na wszystko, co fajne jest juz chyba za późno bo gładzie zrobione - gotowe, pod malowanie. Jestem na siebie wściekła .
    moze uda mi się zrehabilitować i zrobię im liny i hamaki na belkach tarasowych...
    tymczasem dobrej nocki
    dziękuję Pestko

  2. #642
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Bami ja też jestem wściekła,nie przeanalizowaliśmy projektu ,gdyby moi chłopcy dostali część naszą tam gdzie sypialnia,łązienka i garderoba to mieliby możliwość antresoli ,pokoiku na stryszku,łóżka piętrowego.No i własnie jeszcze te karton gipsy ,moi uwielbiają piłkę nożną i zakamarki ,nawet tylko te drzwi ukryte to byłaby dla nich frajda.Ja też bym takie zresztą chciała.Ona są chyba bardzo popularne w USA,ciekawa jestem jak się je robi,czy to kwestia zawiasów?Uważam ,że to super bajer ,a poza tym świetnie wygląda estetycznie

  3. #643
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Bambi, ja zamierzam poszaleć z pokojami dzieciaków - sztuk trzy.
    Każdy będzie kompletnie inny, dostosowany pod danego maluszka.
    Teoretycznie wystrój mocno tematyczny jest passe, trendy są pokoje designerskie: nowoczesne albo w stylu skandynawskim.
    Ewentualnie kolekcje dziecięce znanych marek.
    W każdym razie ładnie, minimalistycznie i wszystko pod kolor poukładane.

    Dla mnie ważniejsze jest to w jakich wnętrzach moje dzieci będą się dobrze czuły.
    One są jeszcze małe i nie dorosły do wielkiego designu, potrzebują misiów, lalek, samochodzików i miliona kartek do rysowania.
    I wszystko musi być pod ręką (wszystkie samochody najchętniej na podłodze), kartki na stole (ok, chowają do szuflady jak furknę, że znowu porozkładane, ale za chwilę znów są niezbędne)
    To są dzieci. Chcą się bawić, potrzebują kolorowej, inspirującej i przyjaznej im przestrzeni.
    I ja będę im robić beznadziejnie niemodne pokoje.
    Jeden pokój kosmonauty, drugi misiowy, trzeci cygański.
    I mam w nosie czy wyjdzie kiczowato.
    Jak im się znudzi (pewnie szybciej niż późńiej) to zmienimy.
    I jak dorosną to będziemy zmieniać je wspólnie.
    Żeby aktywnie w tym uczestniczyli: nowym pomyśle i realizacji.
    Plan mam taki, żeby baza była w miarę stała (białe łóźka, biała szafa u jednego i czarna u drugiego, biała garderoba u Małej), a zmieniać się będą kolory ścian, tapety, zasłony, dekoracje,
    Postaram się później wrzucić u siebie moje dziecięce inspiracje.
    Trochę tego mam

    PS a do designerskich sami dojrzeją. Jak im się znudzą piloci, rajdowcy, wróżki, czarownice, wampiry, wspinaczki, piłkarze, baletnice i milion innych koncepcji.
    Jak tego doświadczą. Przejdą przez to, przerobią. Dojrzeją do nich.
    Wtedy bardziej docenią. Taką mam nadzieję
    Ostatnio edytowane przez Balbina200 ; 15-02-2013 o 08:29

  4. #644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Bami ja też jestem wściekła,nie przeanalizowaliśmy projektu ,gdyby moi chłopcy dostali część naszą tam gdzie sypialnia,łązienka i garderoba to mieliby możliwość antresoli ,pokoiku na stryszku,łóżka piętrowego.No i własnie jeszcze te karton gipsy ,moi uwielbiają piłkę nożną i zakamarki ,nawet tylko te drzwi ukryte to byłaby dla nich frajda.Ja też bym takie zresztą chciała.Ona są chyba bardzo popularne w USA,ciekawa jestem jak się je robi,czy to kwestia zawiasów?Uważam ,że to super bajer ,a poza tym świetnie wygląda estetycznie
    Basiu, moze wspólnie uda nam sie coś wykombinowac, by choć trochę uratować sytuację... A te ukryte drzwi... Tez sie zastanawiałam jak to działa. Ścianki chyba muszą być cienkie, i moze jakieś specjalne zawiasy?

  5. #645
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post

    Lucuś a Ty nie masz ochoty poszaleć z pokojami dzieci?
    Specjalnie wywołałam temat na forum, żebym miała motywację
    Bami, mam, tylko że ja nie umiem Też bym chciała tak jak Balbina żeby moje dzieci lubiły swoje pokoiki i się w nich dobrze czuły, mam nadzieję że choć trochę mi się uda to osiągnąć...Córce planuję zrobić kawałek ściany w farbie tablicowej, bo ona uwielbia rysować. Synkowi nie wiem, jak zostanie farby to może też pomyślę o tym On bardziej z tych zafascynowanych motoryzacją Pewnie kupię mu też takiego pufa z piłką..

    I też jestem zła o te karton gipsy, bo chciałam córce powiesić takie siedzisko z poduszką pod sufitem, ale teraz się nie da....Fajne są też takie fotele wiszące na pałąkach, ale to zajmuje strasznie dużo miejsca...może na antresoli sobie zrobimy?

    Mi te drzwi ukryte kojarzą się z filmami o szpiegach i z sekretnymi przejściami w zamkach, nie wiem czy chciałabym takie dla dzieci
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  6. #646

    Domyślnie

    Balbina,

    no masz rację dziewczyno... Wszyscy tu mają rację i namieszałyście mi w głowie, aż miło (ale Lucek tez ma namieszane jak widzę
    Sekretny agent Pestki pozostanie niestety w sferze inspiracji - nie ma tam biurka, książek... Moze dlatego tak odlotowo to wygląda. Gazetowy sufit jest do zgapienia
    Najbardziej martwi mnie to, ze na tych nafajniejszych inspiracjach mebelki są nietypowe, fajnie zestawione, często z innych bajek, a ja tak zestawiać nie potrafię! Umiem wskazać pojedynczą ładną rzecz, ale nie potrafię zebrać ich do kupy

  7. #647

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Bambi, ja zamierzam poszaleć z pokojami dzieciaków - sztuk trzy.
    Każdy będzie kompletnie inny, dostosowany pod danego maluszka.
    Teoretycznie wystrój mocno tematyczny jest passe, trendy są pokoje designerskie: nowoczesne albo w stylu skandynawskim.
    Ewentualnie kolekcje dziecięce znanych marek.
    W każdym razie ładnie, minimalistycznie i wszystko pod kolor poukładane.

    Dla mnie ważniejsze jest to w jakich wnętrzach moje dzieci będą się dobrze czuły.
    One są jeszcze małe i nie dorosły do wielkiego designu, potrzebują misiów, lalek, samochodzików i miliona kartek do rysowania.
    I wszystko musi być pod ręką (wszystkie samochody najchętniej na podłodze), kartki na stole (ok, chowają do szuflady jak furknę, że znowu porozkładane, ale za chwilę znów są niezbędne)
    To są dzieci. Chcą się bawić, potrzebują kolorowej, inspirującej i przyjaznej im przestrzeni.
    I ja będę im robić beznadziejnie niemodne pokoje.
    Jeden pokój kosmonauty, drugi misiowy, trzeci cygański.
    I mam w nosie czy wyjdzie kiczowato
    Howgh!
    Sprawa jest przegrana od początku... Przecież w pokojach dzieci są tysiące zabawek, pudełek, kolorowych książeczek - to zawsze wprowadza chaos kolorystyczny... O ile zabawki mogę spróbować schować, to książeczek nie schowam... A moze moje dzieci mają tego za dużo? Moze powinnam połowę wyrzucić i rozpocząć nowe życie? (I tak remanent jest przeprowadzany na bieżàco).
    Moze niech pokoje bedą kiczowate, byleby były JAKIEŚ

    Moglabym poszaleć u Malucha, bo on kocha świnkę Peppę (ja też!!!!), ale będzie sie gryzła z mebelkami, które juz mam (z wyścigówkami).

  8. #648
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    My swoim dzieciom prócz 2 pokoi zafundowaliśmy ogromną bawialnię - 35 m2 - więc liczę, że cały boordel z zabawkami wszelkiej maści i kolorystyki zostanie tam upchnięty, a pokoje będą jako tako do ogarnięcia stylistycznego

    A Peppę też lubimy

  9. #649
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post

    Moglabym poszaleć u Malucha, bo on kocha świnkę Peppę (ja też!!!!), ale będzie sie gryzła z mebelkami, które juz mam (z wyścigówkami).
    Bami, Peppa w samochodzie da radę jakoś w konfrontacji z wyścigówkami

    Mi się też te mebelki podobają ale mąż nie chce się zgodzić na takie typowo dziecięce na kilka lat, chyba lepiej kupić jakieś uniwersalne i zaszaleć z dodatkami..
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  10. #650
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post

    Dziewczyny wszystkie tu zaglądające
    ogłaszam ten wątek jako wątek wspomagający do urządzania pokoi dziecięcych, ze szczególnym uwzględnieniem chłopaków
    Poczułam się przyłapana
    Ale w końcu się oficjalnie ujawnię - witam Bami

    Bardzo spodobało mi się (może spodobało to złe słowo - trafiło w sedno po prostu) stwierdzenie o traktowaniu po macoszemu pokoi dzieci.
    W moim domu będzie wszystko zwykłe i bez większego polotu ale pokoje dzieciaków to już zupełnie ciężki temat. Będę z uwagą śledzić chłopcowe pokoje, ja - mama 3,5 latka

  11. #651
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Sharlot, to się mówi „wciągnij brzuch, walory do przodu”

    Bami schowaj głęboko ten mikser i lampy. Wyrzuć je z pamięci. Zacznij drążyć pierwszy pomysł jaki Ci przyjdzie do głowy, po dniu nie bycia na budowie, gdy wejdziesz do kuchni. Naprawdę pomaga.

    A może mała terapia szokowa. Extra trendy kolor 2013 roku to...
    Emerald Green
    Załącznik 169994Załącznik 169993

    Mnie po prostu przymurowało jak obejrzałam w necie wykorzystanie tego zieleńca we wnętrzach.
    Mimo tego że mam tylko sekundę muszę napisać! (bo inaczej zapomnę)

    Kocham zieleń (każdy jej odcień) i cieszę się że wreszcie ktoś ten kolor zauważył . Teraz mam "zieloną kuchnię" - ściany są pomalowane na niby pistacjowy cóś, ale wiadomo światło powoduje różne odcienie i zielone dodatki. I jest (dla mnie) super. Nawet znajomi się za bardzo nie krzywią jak wchodzą. A mam wejście do mieszkania prosto do kuchni
    A jednak w nowym domu taka odważna nie będę ...

  12. #652
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Bambi,
    wrzuciłam "trochę" moich inspiracji u siebie, coby sobie przy okazji uporządkować temat i nie robić Ci bałaganu takim tumultem zdjęć

  13. #653
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Basiu, moze wspólnie uda nam sie coś wykombinowac, by choć trochę uratować sytuację... A te ukryte drzwi... Tez sie zastanawiałam jak to działa. Ścianki chyba muszą być cienkie, i moze jakieś specjalne zawiasy?
    Ukryte drzwi mają nie zawiasy, tylko pręt od podłogi do nadproża.
    To widać na którejś fotce jak się otwierają. Zostaje szpara po lewej.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Bambi, ja zamierzam poszaleć z pokojami dzieciaków - sztuk trzy.
    Każdy będzie kompletnie inny, dostosowany pod danego maluszka.
    Teoretycznie wystrój mocno tematyczny jest passe, trendy są pokoje designerskie: nowoczesne albo w stylu skandynawskim.
    Ewentualnie kolekcje dziecięce znanych marek.
    W każdym razie ładnie, minimalistycznie i wszystko pod kolor poukładane.

    Dla mnie ważniejsze jest to w jakich wnętrzach moje dzieci będą się dobrze czuły.
    One są jeszcze małe i nie dorosły do wielkiego designu, potrzebują misiów, lalek, samochodzików i miliona kartek do rysowania.
    I wszystko musi być pod ręką (wszystkie samochody najchętniej na podłodze), kartki na stole (ok, chowają do szuflady jak furknę, że znowu porozkładane, ale za chwilę znów są niezbędne)
    To są dzieci. Chcą się bawić, potrzebują kolorowej, inspirującej i przyjaznej im przestrzeni.
    I ja będę im robić beznadziejnie niemodne pokoje.
    Jeden pokój kosmonauty, drugi misiowy, trzeci cygański.
    I mam w nosie czy wyjdzie kiczowato.
    Jak im się znudzi (pewnie szybciej niż późńiej) to zmienimy.
    I jak dorosną to będziemy zmieniać je wspólnie.
    Żeby aktywnie w tym uczestniczyli: nowym pomyśle i realizacji.
    Plan mam taki, żeby baza była w miarę stała (białe łóźka, biała szafa u jednego i czarna u drugiego, biała garderoba u Małej), a zmieniać się będą kolory ścian, tapety, zasłony, dekoracje,
    Postaram się później wrzucić u siebie moje dziecięce inspiracje.
    Trochę tego mam

    PS a do designerskich sami dojrzeją. Jak im się znudzą piloci, rajdowcy, wróżki, czarownice, wampiry, wspinaczki, piłkarze, baletnice i milion innych koncepcji.
    Jak tego doświadczą. Przejdą przez to, przerobią. Dojrzeją do nich.
    Wtedy bardziej docenią. Taką mam nadzieję
    Balbina jesteś WIELKA Już Cię lubię.

    A dzieci będą Ci wdzięczne. Życzę Ci byś usłyszała „Mamusiu, lubię Cię” (kocham słyszymy bardzo często)
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #655
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A drzwi secret doors są montowane jak te:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DRZWI-Seth_Navarrete_House.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	170483
    Nie wydaje się jakoś skomplikowane bardziej niż zawiasy.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #656

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    My swoim dzieciom prócz 2 pokoi zafundowaliśmy ogromną bawialnię - 35 m2 - więc liczę, że cały boordel z zabawkami wszelkiej maści i kolorystyki zostanie tam upchnięty, a pokoje będą jako tako do ogarnięcia stylistycznego

    A Peppę też lubimy
    no to Szarlotko masz sytuację idealną

  17. #657

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Bami, Peppa w samochodzie da radę jakoś w konfrontacji z wyścigówkami

    Mi się też te mebelki podobają ale mąż nie chce się zgodzić na takie typowo dziecięce na kilka lat, chyba lepiej kupić jakieś uniwersalne i zaszaleć z dodatkami..
    ha! Ja mam przewagę posiadania potomstwa jednopłciowego
    mebelki z wyścigówkami idą do Malucha - jemu jest jeszcze wszystko jedno

  18. #658

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukarna Zobacz post
    Poczułam się przyłapana
    Ale w końcu się oficjalnie ujawnię - witam Bami

    Bardzo spodobało mi się (może spodobało to złe słowo - trafiło w sedno po prostu) stwierdzenie o traktowaniu po macoszemu pokoi dzieci.
    W moim domu będzie wszystko zwykłe i bez większego polotu ale pokoje dzieciaków to już zupełnie ciężki temat. Będę z uwagą śledzić chłopcowe pokoje, ja - mama 3,5 latka
    olaboga! witaj Lukarno wprost z Olimpu w moich skromnych progach...
    Teraz jak wywołałam sama temat, polegnę z pokojami dzieciaków na Forum
    mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłam tym stwierdzeniem (a moze ktoś jeszcze się ujawni?), po prostu czuję, ze u mnie nieuchronnie zanosi się na to samo...
    A przecież każdy z nas dzieciakom chciałby tym nowym domem, własnym pokojem sprawić jak największą radość tylko jakoś różnie z tym bywa...

  19. #659

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    A jednak w nowym domu taka odważna nie będę ...
    A dlaczego nie? A ja zamierzam trochę poszaleć z kolorem
    ten emerald green od Pestki jest fantastyczny!

  20. #660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Bambi,
    wrzuciłam "trochę" moich inspiracji u siebie, coby sobie przy okazji uporządkować temat i nie robić Ci bałaganu takim tumultem zdjęć
    To idę oblookać
    btw UWIELBIAM jak mówisz do mnie bambi

Strona 33 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony