dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 92
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 1839
  1. #821

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    No dobra! Już zazdroszczę Ci tej łazienki
    Aluzje z dotykaniem zrozumiałam
    Na razie jestem uziemiona w łóżku...
    Niestety sama...
    Dzisiaj padła Mała.
    Beznadziejny ten wirus, ścina nas po kolei, jeszcze tylko M się uchował.
    Normalnie się zabarykadowujemy w domu, coby choróbska nie roznosić...
    współczuję pomoru w domu...
    my skonczylismy podobne historie w ubiegłym tygodniu

    Łazienki nie ma co zazdrościć, bo Twoje też niekiepskie, zwłaszcza umywalka - kwiatuszek u Małej
    A właśnie! Umywalka! Dlaczego nikt nie zachwyca się moją ja się pytam??? ma 130 cm i wg mnie jest odjazdowa...

  2. #822
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak posprzątasz, to się pozachwycam
    Wyobraźni mi mówi, że będzie świetnie.
    Umywalkę czymś „podbudujesz”?
    A w ogóle nie mogę się zachwycać, bo Szocik pokazała gotowe schody, które jej wymyśliłam i jestem kompletnie zakręcona
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #823
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    aczego nikt nie zachwyca się moją ja się pytam??? ma 130 cm i wg mnie jest odjazdowa...
    ...

    Bami, ja się zachwycałam umywalką, ale mnie wywaliło bo byla przerwa techniczna

    nawet ta umywalka podobna do mojej Vitry tylko chyba Twoja jest płytsza

    Ja się tylko pogubiłam w tych łazienkach - ile ich w końcu masz? Czy to jest Wielki Probleem? a w której będzie wanna Balteco?

    myślę że namiary na pana Jerzego można podać, tylko warto by go zapytać czy się zgadza na publiczne umieszczenie na forum czy raczej na priv..tylko żeby mi wszyscy lamp do kuchni nie wykupili, bo ich jeszcze nie zamówiłam, ale ponoć są dostępne, tylko czarne ktoś wykupił ciekawa jestem kto
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  4. #824

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jak posprzątasz, to się pozachwycam
    Wyobraźni mi mówi, że będzie świetnie.
    Umywalkę czymś „podbudujesz”?
    A w ogóle nie mogę się zachwycać, bo Szocik pokazała gotowe schody, które jej wymyśliłam i jestem kompletnie zakręcona
    Pestko, możesz być dumna z Szocikowych schodów. A najlepsze w nich są dwupoziomowy spocznik i rurki

    a mojej łazience pomoże wielokrotne sprzątanie - na podłodze jest pełno pyłu, który siedzi w nierównościach gresu. Pod umywalką będzie wisząca szafka z tego samego drewna, co obudowa wanny.

  5. #825

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    ...

    Bami, ja się zachwycałam umywalką, ale mnie wywaliło bo byla przerwa techniczna

    nawet ta umywalka podobna do mojej Vitry tylko chyba Twoja jest płytsza

    Ja się tylko pogubiłam w tych łazienkach - ile ich w końcu masz? Czy to jest Wielki Probleem? a w której będzie wanna Balteco?

    myślę że namiary na pana Jerzego można podać, tylko warto by go zapytać czy się zgadza na publiczne umieszczenie na forum czy raczej na priv..tylko żeby mi wszyscy lamp do kuchni nie wykupili, bo ich jeszcze nie zamówiłam, ale ponoć są dostępne, tylko czarne ktoś wykupił ciekawa jestem kto
    Twoja Vitra chyba rzeczywiście większa...
    Nie, to nie jest łazienka problemowa... Wręcz przeciwnie, jest juz cała dograna...
    Wielki Problem to łazienka przy naszej sypialni, z trawertynem i Balteco Senzo i z plamami na ścianie

    Jak to wykupił czarne lampy???? Kto???? I się nie bał?

  6. #826
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Ja się zachwycam umywalką, właśnie szukam wielkiej. Jak ona się nazywa? Ja potrzebuję wielkiej i nie za płytkiej.

  7. #827

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Ja się zachwycam umywalką, właśnie szukam wielkiej. Jak ona się nazywa? Ja potrzebuję wielkiej i nie za płytkiej.
    Adk, to villeroy Subway

  8. #828
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Pestko, możesz być dumna z Szocikowych schodów. A najlepsze w nich są dwupoziomowy spocznik i rurki

    a mojej łazience pomoże wielokrotne sprzątanie - na podłodze jest pełno pyłu, który siedzi w nierównościach gresu. Pod umywalką będzie wisząca szafka z tego samego drewna, co obudowa wanny.
    No, to czekam z niecierpliwością na skończoną łazienkę. Uwielbiam takie proste łączenia zdecydowanych materiałów z drewnem.
    Dzięki za ocenę schodów, ten dzielony spocznik to strzał w dziesiątkę. trzeba było powiększyć wejście z hallu do salonu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #829
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Twoja Vitra chyba rzeczywiście większa...
    Nie, to nie jest łazienka problemowa... Wręcz przeciwnie, jest juz cała dograna...
    Wielki Problem to łazienka przy naszej sypialni, z trawertynem i Balteco Senzo i z plamami na ścianie

    Jak to wykupił czarne lampy???? Kto???? I się nie bał?
    Jakie plamy BAMI, ???? To ta na górze, dach winien, czy.... ????
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #830

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jakie plamy BAMI, ???? To ta na górze, dach winien, czy.... ????
    W sensie, ze ktoś mi tam pawia puścił? Eeee, nie , jeszcze nie... Dopiero jak wjadą tam 2 rodzaje trawertynu i ciemno wybarwiony teak... I czarny (sic!)sufit.
    To dach. Poleciało trochę w mur, jak stopniał śnieg, który dostał się pomiędzy dachówki ( w jednym miejscu za mała zakładka) plus obróbka blacharska wokół wyłazu - do poprawki. Podobno można to naprawić szybko i bezproblemowo - chcę w to wierzyć.

  11. #831
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    W sensie, ze ktoś mi tam pawia puścił? Eeee, nie , jeszcze nie... Dopiero jak wjadą tam 2 rodzaje trawertynu i ciemno wybarwiony teak... I czarny (sic!)sufit.
    To dach. Poleciało trochę w mur, jak stopniał śnieg, który dostał się pomiędzy dachówki ( w jednym miejscu za mała zakładka) plus obróbka blacharska wokół wyłazu - do poprawki. Podobno można to naprawić szybko i bezproblemowo - chcę w to wierzyć.
    Czyżbyś chciała poczytać historię mojego cieknącego dachu? Nie chcę krakać, ale myśmy 4 lata polowali skąd cieknie i cały czas byliśmy przekonani że wiemy
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #832

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Czyżbyś chciała poczytać historię mojego cieknącego dachu? Nie chcę krakać, ale myśmy 4 lata polowali skąd cieknie i cały czas byliśmy przekonani że wiemy
    Chcę poczytać... Nie załamuj mnie Pestko

    maluch obudził się z dziennej drzemki z gorączką

  13. #833
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar demon D.
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    497
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba Twoja umywalka.
    Trzymam kciuki za malucha.

  14. #834

    Domyślnie

    Cytat Napisał demon D. Zobacz post
    Mi się bardzo podoba Twoja umywalka.
    Trzymam kciuki za malucha.
    No to jak Tobie się podoba, to mogę spokojnie spać...
    dzięki za kciuki, mam nadzieję, ze to zwykła wirusówka i jutro lub pojutrze będzie zdrów
    mam z nim problem, bo odmawia wszelkich syropków i zawiesin i musimy jechać na czopkach...

  15. #835
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    W sensie, ze ktoś mi tam pawia puścił? Eeee, nie , jeszcze nie... Dopiero jak wjadą tam 2 rodzaje trawertynu i ciemno wybarwiony teak... I czarny (sic!)sufit.
    To dach. Poleciało trochę w mur, jak stopniał śnieg, który dostał się pomiędzy dachówki ( w jednym miejscu za mała zakładka) plus obróbka blacharska wokół wyłazu - do poprawki. Podobno można to naprawić szybko i bezproblemowo - chcę w to wierzyć.
    hej bami, co to za trawertyn i teak bedziesz miec?
    Wiesz ze ja mam wizualizacje lazienki i wlasnie ja zmieniam...
    Okropne. Caly czas mi sie cos w glowie zmienia.

  16. #836

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata Weronika Zobacz post
    hej bami, co to za trawertyn i teak bedziesz miec?
    Wiesz ze ja mam wizualizacje lazienki i wlasnie ja zmieniam...
    Okropne. Caly czas mi sie cos w glowie zmienia.
    W Focusie kupiłam juz dawno trochę prawie białego, szczotkowanego i ciętego w poprzek trawertynu, slaby, nie płytki. Ale jego na całą łazienkę jest za mało i nie nadaje się na podłogę i pod prysznic. Tam znajdą się polerowane trawertynowe płytki. A wolnostojąca wanna stanie na przyciemnianym teaku.
    wizualizacji OCZYWIŚCIE nie mam ... Bo to Chris wymyślił

  17. #837
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar demon D.
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    497
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bami to czekam na realizacje tej łazienki, koncepcja brzmi interesująco. Nieco obawiałabym się połączenia trawertynu z teakiem. Oba materiały są dosyć wyraziste. Pytanie czy się zgraja czy pogryza ?

  18. #838

    Domyślnie

    Mam te same odczucia... Między innymi dlatego nazywam ją Wielkim Problemem. No ale... Postanowiłam zaryzykować i zaufałam Chrisowi.

  19. #839
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał demon D. Zobacz post
    Bami to czekam na realizacje tej łazienki, koncepcja brzmi interesująco. Nieco obawiałabym się połączenia trawertynu z teakiem. Oba materiały są dosyć wyraziste. Pytanie czy się zgraja czy pogryza ?
    Demonku, a u mnie jasny trawertyn z bambusem.
    Wciągnę fotkę ze starego postu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2066.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	101,3 KB
ID:	173976
    Troszkę kolory nie te, bo bambus bardziej brązowy i mniej czerwony, a trawertyn ciut jaśniejszy
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #840

    Domyślnie

    No właśnie.... widzę, ze nie jestem osamotniona w swoich zestawieniach
    moj trawertyn jest prawie biały, strasznie mi się podoba....zaraz postaram się wygrzebac fotkę

Strona 42 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony