dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 92
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 1839
  1. #861
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    myślę, ze w szczebelkowym to tak do 2 lat... A później koniecznie z barierką, zeby w nocy nie spadł. My mamy bardzo fajne łóżko z Meblika, barierka jest zdejmowana
    Chociaż moj dwupiółlatek nadal śpi w szczebelkowym, bo inne sie nie zmieści w nasżej sypialni, ani w pokoju Starszaka. I tak będzie do przeprowadzki
    Bami, szczebelkowe czyli łózeczko tak?
    Ok, ale ja nie wiem czy starszy jak bedzie miec 17 miesiecy to sie bedzie miescil do łózeczka jeszcze. Bedzie? Jak tak to musimy miec dwa łóżeczka w takim razie.

  2. #862

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata Weronika Zobacz post
    Bami, szczebelkowe czyli łózeczko tak?
    Ok, ale ja nie wiem czy starszy jak bedzie miec 17 miesiecy to sie bedzie miescil do łózeczka jeszcze. Bedzie? Jak tak to musimy miec dwa łóżeczka w takim razie.
    No pewnie, ze się zmieści!!!
    Dla maluszka pomyśl o łózeczku - wiklinowym koszu na kołach ja taki miałam dla drugiego - moim zdaniem takie na kółkach to super sprawa w domu i w ogrodzie i w zagrodzie

  3. #863
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Beata, moim zdaniem starszaka powinniście przenieść jak skończy rok do takiego łóżeczka o którym pisze Bami, z barierką zdejmowaną koniecznie. My mamy dla dzieciaków łóżka Kritter z Ikei i moim zdaniem są super. Mają taką deskę, która blokuje dziecko przed wypadnięciem. Dziecko powyżej roku już mogłoby w takim spać, chyba szkoda kasy na drugie łóżeczko ze szczebelkami..Tylko lepiej te przenosiny zrobić wcześniej żeby nie skojarzył że stracił łóżeczko przez siostrę/brata
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  4. #864
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Beata, moim zdaniem starszaka powinniście przenieść jak skończy rok do takiego łóżeczka o którym pisze Bami, z barierką zdejmowaną koniecznie. My mamy dla dzieciaków łóżka Kritter z Ikei i moim zdaniem są super. Mają taką deskę, która blokuje dziecko przed wypadnięciem. Dziecko powyżej roku już mogłoby w takim spać, chyba szkoda kasy na drugie łóżeczko ze szczebelkami..Tylko lepiej te przenosiny zrobić wcześniej żeby nie skojarzył że stracił łóżeczko przez siostrę/brata
    Lucka Bami chyba pisala zeby szczebelkowe zostawic do 2 lat czyli w łóżeczku do 2 lat a potem takie jak Ty masz np Kritter z IKEA. Ogladalam je, fajne ale ten ogranicznik, ta deska jest tylko na polowe lozka. A z drugiej polowy moze sie zsynac i sie polamac chyba...
    Robie w takim razie jeden pokoj a drugi jak podrosna juz...Lazienki tez im narazie nie robimy.
    Macie inspiracje do pokoikow Waszych dzieci?
    Ja wczoraj wybralam tapete i farbe do niej. Jeszcze mebelki jakies. Moze to lozko ktore Lucka poleca a stolarz nam dorobi regaly na zabawki i szafe...

  5. #865

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata Weronika Zobacz post
    Lucka Bami chyba pisala zeby szczebelkowe zostawic do 2 lat czyli w łóżeczku do 2 lat a potem takie jak Ty masz np Kritter z IKEA. Ogladalam je, fajne ale ten ogranicznik, ta deska jest tylko na polowe lozka. A z drugiej polowy moze sie zsynac i sie polamac chyba...
    Robie w takim razie jeden pokoj a drugi jak podrosna juz...Lazienki tez im narazie nie robimy.
    Macie inspiracje do pokoikow Waszych dzieci?
    Ja wczoraj wybralam tapete i farbe do niej. Jeszcze mebelki jakies. Moze to lozko ktore Lucka poleca a stolarz nam dorobi regaly na zabawki i szafe...
    Beata, dalej podtrzymuję zdanie, ze w szczebelkowym minimum do 2 lat. Roczne dziecko czy lekko ponad nie jest na tyle sprawne fizycznie, by bezpiecznie zejść z łóżka dla starszych dzieci. Upadek w czasie snu co najwyżej skończy się guzem, ale i tego warto unikać.
    Co do inspiracji, to raczej mam dla starszych, na Twoim miejscu poszłabym w misie bo dzieciaczki małe.

  6. #866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wujek Google trzasnął sobie nowe biuro w Tel Avivie Pełen odlot. Wklejam ku ogólnej uciesze Chociaż nie powiem, są tam pomysły ładne. Podłoga z desek w typie yacht deck podbiła moje serce
    http://www.homedsgn.com/2013/03/04/g...ind-evolution/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Wujek Google trzasnął sobie nowe biuro w Tel Avivie Pełen odlot. Wklejam ku ogólnej uciesze Chociaż nie powiem, są tam pomysły ładne. Podłoga z desek w typie yacht deck podbiła moje serce
    http://www.homedsgn.com/2013/03/04/google-tel-aviv-office-by-camenzind-evolution/
    ach.... Wujek Google ma fantazję. I gest

  8. #868
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Noo odlot zupełny.

    Bami ja mam pytanie z innej beczki - poradziłaś sobie już z przeciekającym dachem? Koleżanka ma ten sam problem i poprosiła mnie o jakiś namiar do dachowca. A ja mam w zupełnie innej technologii dach zrobiony i nie podeślę jej swoich dachowców ze Śląska.

  9. #869

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Noo odlot zupełny.

    Bami ja mam pytanie z innej beczki - poradziłaś sobie już z przeciekającym dachem? Koleżanka ma ten sam problem i poprosiła mnie o jakiś namiar do dachowca. A ja mam w zupełnie innej technologii dach zrobiony i nie podeślę jej swoich dachowców ze Śląska.
    Niestety nie. Dach czeka na Bartka, aż poprawi. Generalnie ciężko jest kogoś do poprawek. Część poprawek robił mi Boczek, nie powiem, zrobił super, ale nikomu go nie polecę, bo to ten pijak...

  10. #870
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Aaa, no nic - podam jej kilka swoich namiarów z których nie skorzystałam i będzie się musiała sama dogadać. Problem w tym że dom wybudowany jest kilka lat temu, mieszkają już a że komin przecieka zauważyli dopiero tej zimy...

  11. #871
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar demon D.
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    497
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bami no jestem bardzo ciekawa efektu końcowego Twojego onyksu. Kiedyś robiłam plafon 5x5 m z onyksu, tyle, że cały klimat wokół był inspirowany art deco. Dużo tam poszło jarzeniówek. I właśnie świetnie mi je dobrała firma Keren . Zarówno rozstawienie jak i ilość do odpowiedniego oświetlenia holu, który miał nie bagatela 90 m2.

  12. #872

    Domyślnie

    Cytat Napisał demon D. Zobacz post
    Bami no jestem bardzo ciekawa efektu końcowego Twojego onyksu. Kiedyś robiłam plafon 5x5 m z onyksu, tyle, że cały klimat wokół był inspirowany art deco. Dużo tam poszło jarzeniówek. I właśnie świetnie mi je dobrała firma Keren . Zarówno rozstawienie jak i ilość do odpowiedniego oświetlenia holu, który miał nie bagatela 90 m2.
    demon, a na jakiej to było konstrukcji? U mnie onyks będzie podklejony od tyłu szybą hartowaną i będzie włożony w ramy ze stali termizowanej. Tez nie jest mały, w sumie płyty mają 260x240.
    Szczerze mówiąc sama sobie się dziwię, ze na to poszłam. To naprawdę bardzo odważne posunięcie...Sam kamień jest dziwny, często wydaje mi się brzydki. Tak brzydki, ze aż piękny w tej swojej brzydocie. . Mam wrażenie, ze podświetlony będzie wyglądał ok, gorzej z takim niepodświetlonym w słonecznym salonie.

  13. #873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    No nie mogę doczekać się tej onyksowej rzeźby... No i spieki... ... pochwalisz się wyceną...

  14. #874

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    No nie mogę doczekać się tej onyksowej rzeźby... No i spieki... ... pochwalisz się wyceną...
    Nooo... Pewnie się pochwalę, zeby do końca wszystkich przekonać, ze świat zwariował...

    Chyba wiem, co będzie z tym onyksem... Jezeli będzie super, zobaczycie go wszystkie. Jezeli wyjdzie beznadziejnie, jestem pewna, ze Strategiczny każe ją rozwalić. Nie zniósłby w swoim otoczeniu niczego, co nie spełnia pewnych norm estetycznych

  15. #875
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar demon D.
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    497
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bami konstrukcja z kwasówki polerowanej na wysoki połysk- podwieszana do stropu. Cała konstrukcja z kamieniem była strasznie ciężką. Był jasny onyks o delikatnym użyleniu, jak na onyks oczywiście. Poszczególne płyty były mniejsze niż Twoje, więc nie miałam potrzeby ich podklejać.

  16. #876

    Domyślnie

    Hej, Bami, kochana, przybywam po długiej przerwie w Twoje progi
    Czytam i zaśmiewam się do rozpuku, po czym ze łzami w oczach czytam po raz drugi mężowi siedzącemu obok.
    Kobieto, Tyś powinna robotę rzucić i romanse pisać! No chyba że to własnie robisz

    Ruszyłaś coś z ogrodem? W razie co moja pani ogrodowa już z powrotem w kraju, już siedzimy nad moją zielenią i jej ogrodzeniem

    Wtrącę się niepytana do tematu spaniowo-łóżeczkowego, bo między moimi maluchami jest 17mcy, więc czuję się kompetentna do wtrącania Moje były przenoszone do swoich pokoi po ukończeniu roczku, w łóżeczkach szczebelkowych spały do prawie skończonych 3 lat, natomiast nigdy nie byłam w stanie umieścić ich w jednym pokoju. Mały od zawsze wstawał o 7 i darł się MAAAAMOOOO na cały głos, mała od urodzenia spała do 10:30 i ewentualna pobudka o 7 rano oznaczała zmasakrowany dzień (dla mnie ). Co więcej, przez długi czas mieliśmy ich tak ustawionych, że mieli razem drzemkę w środku dnia, a nie było opcji, żeby zasnęli wtedy w jednym pomieszczeniu. Ta drzemka to było dla mnie zbawienie przez duże Z, więc nie kombinowałam. Nie mówiąc już o mega frajdzie urządzania jednego pokoiku po piracku, drugiego z księżniczkami

    Bami, co to za gres na podłodze? Dawaj więcej fotek

  17. #877

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggula Zobacz post
    Hej, Bami, kochana, przybywam po długiej przerwie w Twoje progi
    Czytam i zaśmiewam się do rozpuku, po czym ze łzami w oczach czytam po raz drugi mężowi siedzącemu obok.
    Kobieto, Tyś powinna robotę rzucić i romanse pisać! No chyba że to własnie robisz

    Ruszyłaś coś z ogrodem? W razie co moja pani ogrodowa już z powrotem w kraju, już siedzimy nad moją zielenią i jej ogrodzeniem

    Wtrącę się niepytana do tematu spaniowo-łóżeczkowego, bo między moimi maluchami jest 17mcy, więc czuję się kompetentna do wtrącania Moje były przenoszone do swoich pokoi po ukończeniu roczku, w łóżeczkach szczebelkowych spały do prawie skończonych 3 lat, natomiast nigdy nie byłam w stanie umieścić ich w jednym pokoju. Mały od zawsze wstawał o 7 i darł się MAAAAMOOOO na cały głos, mała od urodzenia spała do 10:30 i ewentualna pobudka o 7 rano oznaczała zmasakrowany dzień (dla mnie ). Co więcej, przez długi czas mieliśmy ich tak ustawionych, że mieli razem drzemkę w środku dnia, a nie było opcji, żeby zasnęli wtedy w jednym pomieszczeniu. Ta drzemka to było dla mnie zbawienie przez duże Z, więc nie kombinowałam. Nie mówiąc już o mega frajdzie urządzania jednego pokoiku po piracku, drugiego z księżniczkami

    Bami, co to za gres na podłodze? Dawaj więcej fotek
    Nie będę pisać romansów, bo ja w ogóle nieromantyczna jestem

    do ogrodu się zabieram, nie zdążyłam ogarnąć tematu przed wyjazdem Twojej ogrodniczki, uprzedz ja proszę, ze bede dzwonić

    jak słyszę, ze czyjeś dzieci "od urodzenia śpią do 10.30" to mam ochotę ... Ja jestem śpiochem a moi ze spaniem zawsze mieli jakiś problem
    Na szczęście juz wychodzę na prostą, chociaż Maluchowi zdarzają się czasem pobudki o 4 lub 5.

    na podłodze mam Keraben Kursal Bianco.

  18. #878

    Domyślnie

    Romanse to były z przymrużeniem oka, ale literat byłby z Ciebie dobry

    No toż piszę, że JEDNO dziecko mi spało do 10:30 (dopóki nie zaczęliśmy jej wybudzać w środku nocy, czyli o 7, żeby szła do przedszkola ). Ale była jedna fajna opcja letnia - młody z tatą o 7 rano na wycieczkę rowerową, a ja spałam z młodą Dawno to było i nieprawda

    Uprzedzę Karolinę, że będziesz dzwonić. Uwielbiam ją po prostu. Młodziutka, terminowa, z fajnymi pomysłami i cenami Jestem absolutnie zakochana w ogrodzeniu, jakie mi wymyśliła, czekam niecierpliwie na ogród

  19. #879

  20. #880

Strona 44 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony