dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 92
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 1839
  1. #1241

    Domyślnie

    Wczoraj byliśmy u znajomych pooglądać ich nowy dom

    Chociaż klimaty zdecydowanie nie moje, to widać, że Pani Domu (sama aranżowała wnętrza) dała radę. Kolorystyka mega odważna (dominowały turkus, lazur i pochodne , ale też np. cegła) i tematyczne pomieszczenia (np. łazienka afrykańska lub łazienka egipska albo marynistyczny gabinet). Generalnie dom był JAKIŚ i wrażenia bardzo pozytywne
    najbardziej podobało mi się minispa na stryszku: z sauną, leżakami, śmierdzidełkami i wanną-balią

  2. #1242
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Jezu.
    Łazienka afrykańska vel egipska trochę mnie przerażają
    Ale już lazur i turkus STRASZNIE fajnie brzmią!!!!!

  3. #1243

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Jezu.
    Łazienka afrykańska vel egipska trochę mnie przerażają!
    Mnie też przeraziły!! "Egipska" łazienka była obok "chińskiej" sypialni, nie myślcie sobie... Ale do tego były świetne garderoby: liliowa i strazacka czerwona. Dziewczyna "ma jaja"
    moje buraczki przy tym to jakiś mały zachowawczy pikuś

    A lazury wyszły jej bombowo - tylko trochę przebździła (jak mawia moj szalony designer) z dodatkami

  4. #1244
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Chyba czułabym się jak Alicja w Krainie Czarów - dla mnie to zbyt mocne klimaty.........
    Poszalała z ilością dodatków, w sensie: ilość ilość ilość? - nie mogła się dziewczyna zdecydować i brała wszystko jak leci?

  5. #1245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Jezu.
    Łazienka afrykańska vel egipska trochę mnie przerażają
    Ale już lazur i turkus STRASZNIE fajnie brzmią!!!!!
    mnie troche też chociaz wiele zalezy od Klimatu domu, mam jednych znajomych co salon mają "afrykański' ale bez przesady i pasuje to u nich. Wynika tezt o z ich podrózy i stylu życia. Jedynie jakies marynistyczne elementy podobja mi sie w dziecinnych pokojach, tam to nawet pasuje

  6. #1246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Chyba czułabym się jak Alicja w Krainie Czarów - dla mnie to zbyt mocne klimaty.........
    Poszalała z ilością dodatków, w sensie: ilość ilość ilość? - nie mogła się dziewczyna zdecydować i brała wszystko jak leci?
    dla mnie też, ale chodzi mi o to, ze dom zapada w pamięć i jest "ich"
    bardziej cenię taką odwagę niż powtarzalne wnętrza, na jakie wiele osób się decyduje

    Z dodatkami to poszalała i z jakością i z ilością
    lazuru/turkusu było aż nadto: oprócz ściany w salonie również obrus w turkusowe paski i lazurowe szkło (szklanki, kieliszki) a nawet sztućce ...
    lazur w łazience, jeżeli bym już się zdecydowała, zestawiłabym na spokojnie z prostą ceramiką i może drewnem, a nie z srebrnymi pękatymi komódkami i wanną na tygrysich (chyba ) nóżkach

    chodzi mi o to, ze całość była odważna i wrażenie końcowe bardzo pozytywne

  7. #1247

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Jedynie jakies marynistyczne elementy podobja mi sie w dziecinnych pokojach, tam to nawet pasuje
    Zgadzam się, tematyczne pokoje sprawdzają się u dzieci.

  8. #1248
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Zgadzam się, tematyczne pokoje sprawdzają się u dzieci.
    no, to się cieszę, bo mam naklejkę metrową z zygzakiem i bordery z wyścigówą i zygzakiem. Do tego pudło ze Spidermanem, a co
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  9. #1249

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    no, to się cieszę, bo mam naklejkę metrową z zygzakiem i bordery z wyścigówą i zygzakiem. Do tego pudło ze Spidermanem, a co
    A mi brakuje niestety czasu na dopracowanie projektów i potencjalnych wykonawców pokoi dzieci...
    zresztą, u Malucha będą obecne mebelki Starszaka - seria F1 z Meblika
    a u Starszaka chciałabym, by było piłkarsko, ale raczej w takim młodzieżowym wydaniu

  10. #1250
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    A mi brakuje niestety czasu na dopracowanie projektów i potencjalnych wykonawców pokoi dzieci...
    zresztą, u Malucha będą obecne mebelki Starszaka - seria F1 z Meblika
    a u Starszaka chciałabym, by było piłkarsko, ale raczej w takim młodzieżowym wydaniu
    Basia, ja też nie do końca mam koncepcje na te ich pokoje, a już najmniej na młodego, chyba mu po prostu kupimy jakieś dziecięco/młodzieżowe mebelki za jakiś czas. Teraz mam tylko naklejki, łóżko z mieszkania i pudła z zabawkami

    I dzisiaj wzięłam kolejną próbkę zielonego, wydaje mi się że jest już idealny
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  11. #1251
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    mogę pokazać, buraczkowe
    Mam też czekoladę, aż boję się myśleć, jak ją nazwiecie
    No, Kochana!
    Rozbawiłam się, jak wyobraziłam sobie jak może wyglądać ten kolor
    Nie wiem czy uda mi się powstrzymać przed komentarzem... Będę się baaaardzo starać

  12. #1252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    No, Kochana!
    Rozbawiłam się, jak wyobraziłam sobie jak może wyglądać ten kolor
    Nie wiem czy uda mi się powstrzymać przed komentarzem... Będę się baaaardzo starać
    nie powstrzymuj się Kochana, specjalnie to napisałam, ku wesołości

  13. #1253

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    I dzisiaj wzięłam kolejną próbkę zielonego, wydaje mi się że jest już idealny
    mięta? Pistacja? Groszek? Bo chyba nie osławiony zieleń leśna

  14. #1254

    Domyślnie

    Balbi,
    napisz mi proszę jakie zalewy do kuchni wybrałaś i jakie baterie???
    bo mi się wydaje, ze powinny być z tej samej serii, a baterie ... Identyczne? Chociaż na wyspę to mam ochotę dać tę zagiętą "modną" ze sprężyną... Tylko nie wiem, czy ona zbyt modna dla mnie nie jest

  15. #1255
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Oba zlewy Blanco - kolor pod blat: grafitowy.
    Bateria na wyspie - Culina, przy zlewie pod oknem - nazwy nie pamiętem Mogę poszukać.
    Z wyspowej baterii jestem baardzo zadowolona - jest mega prosta w wyglądzie (taka minimalistyczna) i bardzo funkcjonalna w użytkowaniu,
    Nie rzuca się w oczy z okrzykiem "patrz, jaka jestem zachwycająca". Większość gości nie zwraca na nią specjalnej uwagi
    Podoba się tym, którzy widzą piękno w prostocie formy i materiałów.
    Poza tym wszyscy mówili, że będzie strasznie wielka i już nawet miałam obawy czy jej nie zamawiać.
    Może to kwestia wielkości wyspy. Przy mojej mam nawet wrażenie, że mogłaby być większa

    Zlewy również są zupełnie niewymagające i łatwe do utrzymania w czystości. No, ale ja nie jestem typem nieskazitelnej pedantki
    Jeden mam największy, a drugi najmniejszy z oferty

    Kiedy będą te spieki???
    Mam do położenia coś na ścianę nad kuchenkę (ze dwa i pół metra) i potrzebuję inspiracji

  16. #1256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Oba zlewy Blanco - kolor pod blat: grafitowy.
    a jaki model? Subline?

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Bateria na wyspie - Culina, przy zlewie pod oknem - nazwy nie pamiętem Mogę poszukać.
    Z wyspowej baterii jestem baardzo zadowolona - jest mega prosta w wyglądzie (taka minimalistyczna) i bardzo funkcjonalna w użytkowaniu,
    Nie rzuca się w oczy z okrzykiem "patrz, jaka jestem zachwycająca". Większość gości nie zwraca na nią specjalnej uwagi
    Podoba się tym, którzy widzą piękno w prostocie formy i materiałów.
    Poza tym wszyscy mówili, że będzie strasznie wielka i już nawet miałam obawy czy jej nie zamawiać.
    Może to kwestia wielkości wyspy. Przy mojej mam nawet wrażenie, że mogłaby być większa
    no Kochana, Culina to taka bardziej kultowa juz jest i nagród za wzornictwo chyba nazbierała?
    Ma 55 cm, prawda? A jakie masz wymiary wyspy?
    A nasza forumowa demon D namieszała mi w głowie jeszcze większą -67 cm. To niech teraz demon mi doradzi, czy wyspa 100x170 nie jest za mała

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post


    Kiedy będą te spieki???
    Mam do położenia coś na ścianę nad kuchenkę (ze dwa i pół metra) i potrzebuję inspiracji
    Ojej, jaka niecierpliwa... Jeszcze momencik poczekaj...
    jak masz 2,5 metra, to kupujesz akuracik jedną dowolną płytę (wzorów jest milion) i kleisz do ściany. Czekanie na moje spieki moze się okazać czekaniem na Godota... Spieki oglądasz w Starej Miłosnej, na Jeździeckiej, w budynku w którym zdaje się czasem bywasz ?

  17. #1257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Kurcze, Bami, a może ja mogę położyć taki spiek pomiędzy blatem a okapem? Myślałam raczej o minimalistycznym przezroczystym szkle, ale jeśli one mają różne kolory to możę??

    No i zapraszam do mnie, bo moja wyspa ma chyba 120x195, ale nie pamiętam dokładnie..wyobrazisz sobie na niej coś ciut mniejszego i stwierdzisz czy nie za mała
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  18. #1258

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Kurcze, Bami, a może ja mogę położyć taki spiek pomiędzy blatem a okapem? Myślałam raczej o minimalistycznym przezroczystym szkle, ale jeśli one mają różne kolory to możę??
    Lucuś, każdy może
    w spiekach warte wykorzystania jest to, ze jest cieniutki i płyta jest wielka: 100x300

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post


    No i zapraszam do mnie, bo moja wyspa ma chyba 120x195, ale nie pamiętam dokładnie..wyobrazisz sobie na niej coś ciut mniejszego i stwierdzisz czy nie za mała
    Ja nieustająco kombinuję, jak odwiedzić Lucka i za każdym razem wychodzi, ze mam strasznie daleko... I ze muszę zabrać ze sobą dzieci (przynajmniej Malucha)
    A jaką wysokość ma Twoja bateria? Jak patrzę na zdjęcia, to nie mogłaby być mniejsza...

  19. #1259
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    w spiekach warte wykorzystania jest to, ze jest cieniutki i płyta jest wielka: 100x300
    Bami,
    a ile taki kawał spieka kosztuje???

  20. #1260
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Lucuś, każdy może
    w spiekach warte wykorzystania jest to, ze jest cieniutki i płyta jest wielka: 100x300



    Ja nieustająco kombinuję, jak odwiedzić Lucka i za każdym razem wychodzi, ze mam strasznie daleko... I ze muszę zabrać ze sobą dzieci (przynajmniej Malucha)
    A jaką wysokość ma Twoja bateria? Jak patrzę na zdjęcia, to nie mogłaby być mniejsza...
    No...z tego co pamiętam to z mieszkania nie masz chyba tak strasznie daleko, ja codziennie dojeżdżam do GM i zajmuje mi to 35minut bez korków, 1h w korkach
    Dzieciaki zabieraj jak najbardziej, inaczej się nie uda...my mamy fajne góry piasku więc jest co robić zresztą moje w podobnym wieku więc na pewno znajdą wspólny język, tym bardziej że moi generalnie się nie zamykają

    Wysokość baterii to 49cm, wydaje mi się że do mojej wyspy jest w porządku:

    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

Strona 63 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony