dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 292 z 292
  1. #281
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Panie Majster, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

    Uprzejmie upraszam się o zdjęcia, bardzo mi ich brakuje. U nas coraz bliżej do startu, emocje sięgają zenitu, zaglądamy do Twojego dziennika a tu...

    Mam jeszcze pytanie - jakie masz fundamenty, że wyszło Ci 24 m2 styro na ocieplenie? Nie ocieplałeś całych ścian fundamentowych?
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  2. #282
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamil2k3

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    399

    Domyślnie

    Fakt zdjęcia by nie zaszkodziły.
    A ja mam przy okazji jeszcze pytanie jak tam sprawują się konwektory było trochę zimniejszych dni już i jak to wychodzi na rachunku ogólnie coraz bardziej skłaniam się ku energii elektrycznej choć nie wiem jeszcze w jakiej postaci.

  3. #283

    Domyślnie

    Kochani wszystko bedzie tylko zarobiony jestem..
    Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich i dzieki za zyczenia

    Na szybko moge napisac tak ze ogrzewamy paląc w kozie plus konwektory i ogrzewanie podlogowe thermoval w łazience....komfort super,domek trzyma ciepło mimo dwóch powaznych mostków na progach które zlikwiduje wiosną. Oprócz tego gotujemy na indukcjii,bojler 80l ariston,zasilanie oczyszczlni ,pompa wody..no i standartowe oswietlenie w domu ,komputery,tv agd. Na dzien dzisiejszy dostalismy rozliczenie za prąd...nadal jeszcze na taryfie budowlanej za ostatnie 6 miesiecy ...wyszło 324 zł/miesiac za prąd. To jest pierwsze pół roku i jest nie do konca miarodajne....ale jednak moje kalkulacje okazały sie dobre ...a wyszło nawet lepiej. Mysle ze docelowo spokojnie bedziemy sie zamykac w 400 zł/miesiac za prąd... , do tego smieci 36 zł,internet - 41zł i opłata za grunt około 25 zł /miesiąc.
    w porównaniu do poprzedniego mieszkania w bloku gdzie za 34 m2 płacilismy za wszystko 700-900 zł plus ciagł;e niedopłaty za wode jestem hiper zadowolony
    pozdrawiam

    mother nature ,wyszło nam dokładnie 25,5m2 styro na sciane fundamentu. sciana ma długość 40mb i wysokosć 63 cm...więc 40mb x 0,63 m = 25,2 m2
    mam nadzieje ze rozwiałem watpliwości
    Ostatnio edytowane przez Kasia242 ; 29-01-2016 o 14:38

  4. #284

    Domyślnie

    witam
    Fotki wrzucam na jedna ze swoich stron na facebook ...najszybciej i nie usuna miłego ogladania link ponizej :
    ZDJĘCIA Z BUDOWY DOSTĘPNE POD LINKIEM :
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100011281232650


    jak bedzie czas to shostuje foty na pewniejszy upload i wstawie tutaj z powrotem.

    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Kasia242 ; 04-02-2016 o 17:43

  5. #285
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    dzięki wielkie!
    To teraz przyjmnij zaproszenie me
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  6. #286

    Domyślnie

    OK RELACJII CIAG DALSZY

    Pierwsza zmiana która muszę opisać to taras....cegły nie bedzie
    Zamiast,postanowiliśmy zrobić taras drewniany z modrzewia syberyjskiego,wymiary tarasu 4x3...-12m2. Konstrukcja bedzie posadowiona na betonowych słupach zagłebionych w gruncie na 80 cm wraz z zatopionymi szpilkami FI 14 . Potem na to legary główne,w poprzek łaty i na koniec deski modrzewiowe z delikatnym spadkiem.
    deski bedą zaimpregnowane sadolinem na 2 razy.

  7. #287

  8. #288
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Niestety dziennik sporo stracił przez brak zdjęć, a na fejsie są same zdjęcia bez komentarza.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  9. #289
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aagaaz

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    186

    Domyślnie

    Szkoda, że nie ma zdjęć Na fb są z budowy a szkoda, że nie ma wnętrz.

    Ale super , że są koszty budowy. Można sobie podpatrzeć

  10. #290

    Domyślnie

    WITAM
    Mamy duzo spraw na głowie więc dziennik troszkę podupadł,ale nie zapominam o nim i zapewniam ze aktualizacja zdjęciowa i opisowa pojawi się
    Przepraszam wszystkich którzy oczekuja na dalszy ciag za opieszałość w temacie..wybaczcie kochani i uzbrojcie się w cierpliwość :
    pozdrawiam serdecznie

  11. #291
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Spokojnie bez nerwów, ja miałem trzy miesięczna przerwę od dziennika i jakoś to przeżyłem. Teraz cierpliwie czekamy na wiadomości z placu boju
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  12. #292
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Znalazlem Wasz dziennik bo szukalem info o tynkach ( dawac czy nie dawac pod gladzie na ytongu). Pisalliscie (zgodnie z moimi wnioskami) ze nie jest to konieczne jak sie ladnie,rowno wymurowalo i uzupelnilo wszelkie bruzdy, szpary tynkami najpierw i , ze tak planujecie zrobic u siebie.
    Mam w zwiazku z tym pytanie czy rzeczywiscie tak zrobiliscie i prosbe o jakies fotki (z bliska) zeby ocenic jak wyszlo (czy nie ma pekniec jak straszyli inni forumowicze itp).
    Dodam Was do subskrypcji i bede sledzil - z gory dziekuje, pozdrawiam i zycze sukcesow
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony