dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 112
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.227 z 2227
  1. #2221
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 19TOMEK65
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    ZG i okolice
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    312

    Domyślnie

    Sezon grzewczy powoli kończymy więc z czekam na podsumowanie

  2. #2222
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Witajcie, pół roku przerwy od dziennika budowy. Ja maniakalny pisarz i wstawiacz fotek, tyle czasu bez swojej twórczości, masakra jakaś . za tydzień zaczynam urlop, także mam nadzieję, że się ogarnę i zacznę pisać i najważniejsze odpowiadać na pytania, bo aż nieprzyzwoicie się zapuściłem w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich !
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  3. #2223

    Domyślnie

    artix, miło Cię widzieć po przerwie, tym bardziej, że mam pytanko z pewnym poślizgiem, ale przymierzyliśmy się do opalania desek, ale coś jest nie tak, bo opalanie jednej deski zajęło nam pół odziny, a i tak była ledwie muśnięta ogniem. Stawiamy na to, że mamy za małą dyszę, bo nic innego nie przychodzi nam do głowy. Deski leżą już jakiś rok, więc mokre raczej nie są. Możesz napiać jaką masz średnicę dyszy?

  4. #2224

    Domyślnie

    Artix, o rety! Czekam na aktualizację, czekam. Podsumowanie kosztów ogrzewania klimą też byłoby miłym akcentem....
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  5. #2225
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jamel23

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    48
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    No to jak juz sie pozbierasz i zaczniesz odpisywac to podziel sie opinia aktualna o Hortmaszu. Czy wciaz uzywasz? czy dalej tak samo zadowolony? Czy teraz wybralbys cos innego? Czy Loncin czy moze jednak BS? Czy mozna podlaczyc jakies inne urzadzenia, np plug sniezny z przodu, czy cokolwiek z tylu - czy mozna wypiac podstawowe urzadzenie?
    Pozdrawiam

  6. #2226
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 19TOMEK65
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    ZG i okolice
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    312

    Domyślnie

    rachunki za prąd muszą być niskie. W przeciwnym przypadku nie odkładałby tematu na później

  7. #2227

    Domyślnie

    Mam pytanie. Co to za wysuwany system na butle gazową w kuchni? Wiem, że kuchnia robiona dawno i szukałam informacji w wątku, ale nie znalazłam, a wyglada to fantastycznie!

Strona 112 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony