dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Niechciane szambo

    Prosze o porade: w warunkach zabudowy mojej dzialki mam wyraznie napisane, ze sprawe sciekow ma zalatwic u mnie szambo (brak kanalizacji). Ja szamba jednak nie chce na swojej dzialce widziec. Zamiast tego planuje POŚ. Za dni pare chce zlozyc wniosek o wydanie pozwolenia na budowe. Jak sie zachowac?
    Dac w projekcie szambo, zeby tylko dostac pozwolenie na budowe, a potem zglosic budowe POŚ? No wlasnie, czy musze do pozwolenia zalaczyc projekt szamba lub POŚ, czy nie musze (bo przylacza kanalizacyjnego przeciez nie trzeba).
    Jakby nie bylo musze zlozyc zawiadomienie o budowie POŚ. Czy w takiej sytuacji moga wniesc sprzeciw?
    No i najgorsza ewentualnosc - wniosek o zmiane warunkow zagospodarowania dzialki.
    Mam juz niezly metlik w glowie, poprosze o pomoc.
    Pozdrawiam,
    JaZa

  2. #2

    Domyślnie

    My robimy tak:

    Do pozwolenia dołączyliśmy projekt szamba (wrysowane w projekt zagospodarowania i ogólne informacje oraz wymiary to jest standardowe, ten kto wrysowuje w plan zagospodarowania będzie wiedział co potrzeba, można dołączyć też ksero jakiegoś zbiornika z wymiarami)
    Jak dostaniemy pozwolenie to wtedy zgłoszenie budowy POŚ i po 30 dniach można budować

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marecki71

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dopiero co to przechodziłem i też chciałem najpierw szambo. Tak tez mam określone w decyzji o warunkach zabudowy. Ale ma planie zagospodarowania narysowałem tylko, w którym miejscu bedzie zbiornik POŚ, a rozsączkowania juz nie rysowałem. Tak było u mnie.
    marecki

  4. #4

    Domyślnie

    A czy projekt szamba, w przypadku braku kanaklizacji, jest konieczny do uzyskania pozwolenia na budowe? Niby nic ale kilka stow w plecy
    Pozdrawiam,
    JaZa

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony