dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie mozaika przemyslowa merbau

    witam,

    chce u siebie polozyc mozaike przemyslowa z merbau. nie mam jeszcze ekipy, ale poki co chcialbym zakupic taka mozaike przez internet. ceny od 50 kilku zl w gore. nie mam pojecia na co zwrocic uwage i o co spytac sprzedajacego przed zakupem. napiszcie na co uwarzac przy zakupie i czy moze znacie jakas firme godna polecenia. czy taki rozrzut cenowy /50-120zl/ wynika z jakosci takiej mozaiki czy po prostu z marzy sprzedajacych?


    greg

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    piter30

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-132
    Posty
    93

    Domyślnie

    po 1 u siebie to znaczy gdzie???? polska czy greki???

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał greg_25 Zobacz post
    witam,

    chce u siebie polozyc mozaike przemyslowa z merbau. nie mam jeszcze ekipy, ale poki co chcialbym zakupic taka mozaike przez internet. ceny od 50 kilku zl w gore. nie mam pojecia na co zwrocic uwage i o co spytac sprzedajacego przed zakupem. napiszcie na co uwarzac przy zakupie i czy moze znacie jakas firme godna polecenia. czy taki rozrzut cenowy /50-120zl/ wynika z jakosci takiej mozaiki czy po prostu z marzy sprzedajacych?


    greg
    podaj wymiary tej mozaiki. Jesteś z Trójmiasta?
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter30 Zobacz post
    po 1 u siebie to znaczy gdzie???? polska czy greki???

    greki

  5. #5

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fredi07
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-154
    Dzielnica
    Żoliborz
    Posty
    833

    Domyślnie

    Zostaw te dylematy ekipie. Ich odpowiedzialność, ich materiały.
    Tu była reklama [ Regulamin Forum, pkt 2.4.c ]

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Pamiętaj tylko, że zazwyczaj taka mozaika w zakupie jest tania, ale w ułożeniu bywa często droższa niż zwykłe deski czy parkiet, bo wymaga więcej pracy.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    podzielam zdanie przedmowcy ułozona na dziko pod porzadnym lakierem czy olejem bedzie bez drewna kosztowac okolo 130-160zł zł m/kw.
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie, przeciez ja nie napisalem ze chce sam ukladac, albo ze cena za ulozenie za wysoka itp. chce tylko zakupic ten produkt, bo na necie jest troche taniej niz u miejscowych wykonawcow i dlatego tez ponawiam pytanie z pierwszego posta. no chyba ze mozaika to mozaika - kupic gdzie najtaniej i ma byc OK.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    Parkiet

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    2.954

    Domyślnie

    Cytat Napisał greg_25 Zobacz post
    Panowie, przeciez ja nie napisalem ze chce sam ukladac, albo ze cena za ulozenie za wysoka itp. chce tylko zakupic ten produkt, bo na necie jest troche taniej niz u miejscowych wykonawcow i dlatego tez ponawiam pytanie z pierwszego posta. no chyba ze mozaika to mozaika - kupic gdzie najtaniej i ma byc OK.
    Ryzykujesz, nie szkoda Ci pieniędzy? Pozdrawiam.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    i wszystko ok my tylko nauczeni doswiadczeniem... przestrzegamy..kup sam na zdjeciach czy tez z aukcji nie m ozna nic wycztac taka mozaike trzebaby zmierzyc, zmierzyc wilgotnosc, sprawdzic jej kąty..etc..dlatego tez lepiej aby wykonawca zalatwil wszystko...z pewnoscia ma swoich sprawdzonych dostawcow..i z pewnoscia wie co bedzie ukladac..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  12. #12

    Domyślnie

    no dobra. to napiszcie chociaz sprawdzonego importera/sklep/producenta od ktorego moglbym ta mozaike zakupic. przeciez wykonawca tez gdzies to kupuje.
    moze byc na priv zeby nie bylo 'reklamy'


    PS. znajomy ma salon z takiej mozaiki, juz 3 razy mu poprawiali bo sie wszystko sypie, nie znam szczegolow, ale chyba pojawiaja sie jakies szpary. Wszystko kladla sprawdzona ekipa i niby ma gwarancje ale co z tego jak w domu rozpierducha, cyklinowanie, kurz itd. z tego co wiem po 3 poprawkach dalej to samo.

    dzis dzwonilem do wykonawcy, oczywiscie cena mozaiki 30% wyzsza niz na necie. na moje pytanie co to za mozaika i jaki producent gosc powiedzial "panie, ja nie wiem, ja to z warszawy biore'.
    Ostatnio edytowane przez greg_25 ; 11-07-2012 o 22:50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony