dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wycena instalacji wewnętrznych

    Witam. Chciałbym zapytać jak wyceniają wam instalatorzy wykonanie wewnętrznych instalacji. Chodzi mi o wod-kan i co. Ja dostałem wycenę 150 zł za punkt plus po tynkowaniu montaż pieca co i grzejników ok 1000. Punkt w co liczony jako grzejnik a w wod-kan jako coda ciepła i zimna oraz odpływ. O ile cena za punkty wydaje się dobra mam wątpliwość co do ceny podłączenia pieca montażu grzejników. Mogę prosić o informacje jak płacikiście za swoje instalacje?
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hary2006
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    SiennnicaNasielsk
    Kod pocztowy
    05-191
    Posty
    164

    Domyślnie

    i za rozprowadzenie przewodów pod grzejniki tez 150zł za szt?
    Montaż pieca i grzejników 1000zł? z całą kotłownią?
    161m2 podłóg/ 105m2 użytkowej+30m2 garaż. BK24+15cm styro sciany,12cm styro podłoga, 22-30cm wełny w dachu
    Zębiec Wenus 15kw+st81pid+wpa117(nieaktywny)/regulus rt3+zawór 4d. 8kw w grzejnikach+25m2 podłogówki+cwu140

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Witam. Chciałbym zapytać jak wyceniają wam instalatorzy wykonanie wewnętrznych instalacji. Chodzi mi o wod-kan i co. Ja dostałem wycenę 150 zł za punkt plus po tynkowaniu montaż pieca co i grzejników ok 1000. Punkt w co liczony jako grzejnik a w wod-kan jako coda ciepła i zimna oraz odpływ. O ile cena za punkty wydaje się dobra mam wątpliwość co do ceny podłączenia pieca montażu grzejników. Mogę prosić o informacje jak płacikiście za swoje instalacje?
    Pozdrawiam
    Zbyt mało danych. Jaki piec, ile grzejników, w jakich okolicach budujesz. Czy u nich zamawiasz też materiały. Zlokalizuj kilku hydraullkików poproś ich o całosciowe wyceny, porównaj i będziesz wszytko wiedział. Mozesz też zapytać na grupach budujących. Pojęcie tanio drogo jest pojęciem wzglednym.

  4. #4

    Domyślnie

    Szczególnie tanio wychodzi wbrew pozorom bardzo drogo.

  5. #5

    Domyślnie

    Znam takiego "hydraulika" co za całą kotłownię liczy sobie 300,-zł. Tylko potem trzeba zatrudniać drugiego. który to wszystko poprawi. Oczywiście, że trzeba trochę podzwonić i się popytać o ceny. Później można też się targować. Najlepiej chyba gdy takiego fachowca bierze się z polecenia np. znajomego u którego pracował.

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 15:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony