dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 77
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1526
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie 100 pomysłów na minutę na przebudowe domu;)

    Witam serdecznie na poczatku mojej drogi remontowej...
    Na forum lata jestem "podglądaczką"ponieważ dekoratorstwo wnetrz i architektóra to moja pasja i niespełnienione marzenia zawodowe. Staramy się z mezem zrealizowac nasze marzenie o wspólnym miejscu na ziemi gdzie oboje bedziemy czuc się dobrze i bezpiecznie. Rozpoczelismy remont domu po dziadku. Nieco go przebudowalismy w ramach tego co moglismy zdziałac na naszej waskiej dziłace. Najlepszym wyjsciem było podwyzszeie dachu i nadbudowa poddasza. Wszystko co do tej pory zrealizowałam i pomysły na rzyszłe rzeczy sa mojego pomysłu, który rodził sie przez lata dzieki ogladaniu prasy branzowej i sledzeniu nowinek oraz poszukiwaniu klimatu w którym czujemy sie najlepiej. Teraz juz wrzucam rzut domku po przebudowie jeszcze nienajlepiej mi to wychodzi, ale ufam,że wszystko przyjdzie z czasem.
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/224705
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 28-10-2013 o 20:11

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    W moim wymarzonym domu must have to z kuchni: ceramiczny 2-komorowy zlew. czarny duży okap i piekarnik w stylu retro, fronty białe, delikatnie frezowane i cegla na scianie(taki styl angielski troszkę loftowy)
    a ogólnie podobają mi się beton, cegła na ścianach, szare flizy, ciepłe odcienie drewna na podłodze jednym słowem jakie klimaty mi sie podobają zobaczycie na zdjęciach poniżej:
    to moje inspirację ściągane z netu przez długi okres i jeśli naruszam w jakiś sposób prawa autorskie to prosze zwrócic mi uwage ale w tym momencie nawet nie wiem z jakich stron to ściagłam i kiedy



    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:23

  3. #3

    Domyślnie

    Nierozumiem dlaczego twój pokoj dzienny ma tylko 15m przy sypialni 17m a przedpokój aż 10m.Czy tych ścian nie można poprzesuwać.Najlepiej wrzuć plan przez zmianami z dokładnymi wymiarami to wtedy można coś wymyśleć,tu jest tyle miejsca że nawet można zrobić ok 30m salon.Z garderoby można zrobić np.biuro,a szafy umiescić w dość sporym przedpokoju.Teraz jest to zupełnie niefunkcjonalne,chociażby taka zmiana i już lepiej.
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/225066
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 28-07-2012 o 21:00

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dziekuje kinka za porade.Już spiesze wyjaśnić które ściany to zewnetrze a które można wyburzyć. Ponieważ obecna kuchnia i łazienka lata temu były dobudowa to ściany pomiędzy kuchnia a pokojem nr 1 i łazienką a wyjściem na poddasze sś nie do tknięcia.maja ponad 50 cm grubości. poza tym są od północy i w tych pomieszczeniach jest naprawdę dość chłodno.jeśli chodzi o ścianę między przedpokojem a wyjściem na przyszłe poddasze to w prszyszłości musi zostać wyburzona aby w to miejsce mogły wejść schody na górę. dlatego też nie planujemy na tej ścianie stałych zabudowanych szaf. natomiast reszta ścian jest do przedyskutowania jeśli chodzi o częściowe wyburzenie. napewno można wyburzyc ściane pomiędzy pokojem II a III bez zadnych konsekwencji. pozostałe natomiast można częściowo ze wzmocnieniem. Nowa kuchnia musi znależć się w pokoju nr I ze względu na przyłącze wodno-kanalizacyjne, które w innym pomieszczeniu będą niemożliwe lub baaardzo utrudnione.Docelowo gdy zrobimy poddasze to tam będzie się znajdować sypialnia a na dole planujemy kuchnie jadalnie, najlepiej zamknięty salon i łazienke. Dlatego też to ustawienie chcemy żeby to ustawienie można było modyfikować. Zamieszczam jeszcze raz linka do nowego planu domu przed zmianami.http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/227674Czekam na podpowiedzi z niecierpliwością.
    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    Nierozumiem dlaczego twój pokoj dzienny ma tylko 15m przy sypialni 17m a przedpokój aż 10m.Czy tych ścian nie można poprzesuwać.Najlepiej wrzuć plan przez zmianami z dokładnymi wymiarami to wtedy można coś wymyśleć,tu jest tyle miejsca że nawet można zrobić ok 30m salon.Z garderoby można zrobić np.biuro,a szafy umiescić w dość sporym przedpokoju.Teraz jest to zupełnie niefunkcjonalne,chociażby taka zmiana i już lepiej.
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/225066

  5. #5

    Domyślnie

    Kuchnie masz dużą i kwadratową możesz zrobić na środku wyspe,lub ustawić stół,możliwości jest wiele,nawet spiżarka się by zmieściła.Chcesz salon zamknąć to w miejsce ściany można wstawić drzwi rozsuwane.Schody proponuje dać w drugą stronę jeśli to możłiwe bo jest na to miejsce w przedpokoju wtedy powstanie wnęka na spiżarnię lub małe wc.Niewiem czy pokój ma zostać czy nie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bhyfcb.JPG
Wyświetleń:	480
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	129160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sdhmnjhm.JPG
Wyświetleń:	399
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	129161  

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dziękuję za plan, bardzo fajny. Co do kuchni myślałam właśnie nad podobnym układem choć wyspę każy mi odradza,że za mała kuchnia. Ale stół musi się w niej znaleźć napewno.w pokoju tak gdzie wentylalacja będzie kominek o czym zapomniałam wspomnieć.Pokój ma zostać teraz będzie naszą sypialnia więc nie wiem czy przesuwać ścianę jej kosztem bo tam mogłoby wejść dużo szaf. a co do schodów niestety nie da sie ich tak zrobić bo zaraz obok wyjścia jest zejście również do piwnicy i układ schodów jest niejako wymuszony;( przyszłościowo kuchnia napewno zostanie na swoim miejsciu a salon zamieni się na duąa jadalnie natomiast sypialnia na salon.myślę że nie ma potrzeby robienia spiżarki bo garderoba zabuduje szafami tak żeby ewentualne zapasy przechowywac własnie w tym miejscu.Aha okno w salonie ma być tarasowe A czy jest np sens wyburzać sciane pomiędzy przedpokojem a kuchnią żeby stworzyc wrażenie przestrzeni czy to spowoduje nieustawność pomieszcznienia?

  7. #7

    Domyślnie

    Jak najbardziej to przejście z przedpokoju do kuchni należy powiększyć.Mimo wszystko sypialnie bym zmniejszyła ma 17m a wystarczy 13m i szafa też się zmieści drzwi mogą być przesuwne.Jeśli póżniej ten salon ma być powiększony,trzeba przemysleć usytuowanie kominka,wtedy pasował by w druga strone lub rogu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5453678.JPG
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	57,5 KB
ID:	129243   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	QW3456U.JPG
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	58,8 KB
ID:	129244  

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    rzut z góry palnowanego ustawienia mebli i stołu
    a tu poglądowe projekty kuchni z ceglaną sciana która napewno musi byc!
    1 opcja ze zlewm 2 komorym



    a tu druga opcja ze zlewem 1 komorowym


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ikea2.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	132160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg.jp.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	132161   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg3.jp.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	132162  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:52

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie





    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	google plan2.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	132167   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	google plan.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	132168   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8B161972-F1B8-49FC-9A6E-22AF8EE99BDB.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	132169   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	60165344991478874_fpRH7xOl_c.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	132170   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l2_v329927_958_480_720-11.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	60,7 KB
ID:	132171  

    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 21:33

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    mam nadzieje że w klejając tak bez opamietania moje inspiracje z komputera nikogo nie uraże ale jęsli tak by sie stało to prosze mówic. Sa to poprostu zdjęcia których nie pamiętam skad skopiowałam. Powolutku będe wklejac rózne moje pomysły na kuchnie bo ten temat musimy zamknąć w pierwszej kolejności. Napewno fronty w stylu Lindigo ikea, czarny duzy okap, i sprzet równiez w takim kolorze, płyta indukcyjna i lodówka do zabudowy i oczywiście cegła nascianie. Krzesła jak na zdjeciu powyżej i jakiś fajny stół do tego. Jedynie czygo nie wiem i BLAGAM O POMOC to wybór podłogi: szary gres czy może coś jak płytki drewnopodone albo kamień na podłodze? i druga rzecz to oswietlenie. Ogolnie podoba mi sie pomieszanie stylów ale z klasa a nie kiczowate dlatego chciałym Waszej porady. A może okazać się że całkowicie co innego obmyslicie drogie kolezanki.Tyle lat podglądam forum, że w koncu nalezy sie ujawnić i choc zaczynam to licze że wyostrza mi sie zmysły dzieki Wam.

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    ostatnio znalazłam kilka ciekawych inspircji które idealnie pasują do tego co chciałabym miec w domu i jaki klimat miałoby to tworzyć



    i podłoga ala kamień
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mood-Board_11.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	132757   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mhd_inspired-by_berlin_in-your-home.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	132758   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen-Shot-2012-08-14-at-12.24.34-PM.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	13,6 KB
ID:	132759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c8cc54d6378fcdf6b31f01ee499ad2ce_180302_ins_800_600.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	61,7 KB
ID:	132760  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 21:40

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kuchnie jak już wiecie chciałabym w klimacie lindigo z ikei stół prosty w formie albo cały drewniany lub z połączeniem metalem , krzesła do tego eamesy białe z drewnianymi nogami. i na scianach gdzie szafki cegła.ale martwi mnie oświetlenie bo w kuchni chcialabym białe lampy natynkowe massive a nad stół taką białą ( poniże zdjęcie)i nie byłoby problemu jesli nie fakt że kuchnia z salonem bedzie połączona a w salonie chciałabym 3 lampy Toma dixona czarno złote. Czy to sie nie gryzie? Wkleje pomniżej o czym wogole mówie:


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	66709638201238374_8tbm7aeu_c.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	41,0 KB
ID:	132761   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6fcfaa2b5962d89c416d2e48ca93f903.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	55,3 KB
ID:	132762   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1_eea75b2eab24.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	5,9 KB
ID:	132763  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 21:46

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj Anito widziałam ,że potrzebujesz pomocy,więc przyszłam .I widzę,że lubisz swojskie klimaty.Ja też takie lubię
    Fajne inspiracje są na
    www.houzz.com,wejdź sobie na kitchen ,a na gó®ze polewej jeszcze możesz wybrać styl jaki chcesz.Ja uwielbiam eclectic.A widzę,że Ty też nowoczesne krzesła,kuchnia klasyczna.Brawo ja też tak będę miała,choć u mnie sprzęt w kuchni nowoczesny.
    Jaki chcesz blat do białej kuchni ?Drewna nie bierzesz pod uwagę do kuchni?
    Wejdź sobie na moje komentarze,tamjeszcze niedawno była wielka dyskusja o frontach ramkowych i było bardzo dużo zdjęć kuchni ,zobacz jakiie podłogi Ci odpowiadają ,najlepiej szukać inspiracji i do niej dążyć.Wiesz ja tak się mądrzę,ale jeszcze nie wiem jaki blat będę miała
    I wklejaj pełno inspiracji

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Jeszcze dodam,że super pokazałaś na jednym obrazku co Ci się podoba ,co chcesz mieć.Jak to zrobiłaś,możesz na priva napisać ,aby sobie nie zaśmiecać.Co to za kanapa-ta szara?
    A ta szara podłoga na zdjęciu powyżej to chyba kamień naturalny.U mnie teraz łupek na czasie, i wiesz ja mam czarną podłogę naśladującą kamienną,jeśli masz fundusze to też możesz o prawdziwej kamiennej pomyśleć.Zobacz u Anetys dom i na jej przepiękną podłogę-ona ma kamienną
    Ostatnio edytowane przez Barbara74 ; 23-08-2012 o 21:36

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Basiu dziekuję, że mnie odwiedziłaś. Masz racje bardzo lubie mieszankę stylów choć wiem że trzeba uważać żeby nie osiągnąć kiczu a klase Co do sprzetów kuchennych to jeszcze cały czas zastanawiam sie czy jednak nie dać nowoczesnego srebrnego sprzetu. Pasowałby mi do większości np uchwytów do mebli choć czarny okap np. dodaje charakteru. Drewno nie rozważam w kuchni ani na blacie anie na podłodze poprostu dla mnie nie jest to praktyczne choć bardzo mi sie podoba. A blat chce kamienno podobny bo na kamień mnie nie stać. mslałam cos w odcieniach grafitu, ciemnych szarości. a szara podłoga to porcelanosa Kenya grafito, piekna i pasowałaby do blatów ale cena troszkę zabójcza jak dla mnie.
    a co do obrazka na którym jest to co mi sie podoba to ja poprostu je żywcem ściągłam z neta. Tez bym chciała takie umieć zrobić dlatego szukam pomocy w Pesteczce naszej może ona cos pomoże.
    Mam jeszcze zagwozdke co do mojego małego przedpokoiku bo jest szeroki tylko na 110cm ( zreszta widać to na planie). Chaciałabym dać cegłe na ściany albo jakiś kamień ale nie wiem czy to nie przytłoczy tego pomieszczenia. wkleje jeszcze kilka rzeczy które mi sie podobają: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecieggg.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	132844 to podłoga naszej forumowej Madzi. Bardzo mi się podoba ale nie wiem czy to do mnie by pasowało. koza o której śnie i podoba mi sie wersja zarówno retro jak i nowoczesna. na dzis tyle
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	workups03.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	132845   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8692f_instalacje-zdjecia_1_jpg_oryginalne-kominki8_main.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	63,7 KB
ID:	132846   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominekjotulobudowa.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	132847   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	180243_471090346252206_1256453699_n.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	56,2 KB
ID:	132848  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 21:52

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    wkleiłaś bubble chair ,oj marzę tęż o nim.Ja zdecydowanie z kóz wolę te klasyczne,nie nowoczesne.Ale jeśli nowoczesną to nie na nodze,jakoś mi się nie podobają.Zdecydowanie wolę słupkowate kozy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	606_1774b.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	13,9 KB
ID:	132849
    co do cegły to może przytłoczyć,możesz kupić ceglastą tapetę i dla pewności przyłożyć
    Koza klasyczna pasuje,ale raczej nie w kominku idziesz chyba trochę w angielskie klimaty,no chyba tam spędziłaś trochę czasu.
    Ja mam obecnie w domu okap czarny i piekarnik czarny, teraz chcę trochę unowocześnić,ale jutro Ci coś prześlę co na pewno Ci pomoże

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Basiu w sumie to jak mam wybierac to też klasyczna koza ma swój klimat a co do przedpokoju znalazłam jeszcze takie coś co mozna by było połozyc do połowy sciany i zakonczyc jak na zdjeciu. tak okłądzina wystepuje w róznych kolorach też szarym o którym myśle, ale nie wiem czy to wogóle do klimatu pasuje?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	qubo.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	132857  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 21:54

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    no własnie ja myślę,że to bardziej pasuje ,do klimatu kamienicy ,jk ktoś ją chce trochę unowcześnić,ja do tego nie jestem przekonana,ale reasumując,czy Ty masz jakieś zdjęcia mieszkania w realu?Bo rozumiem,że to mieszkanie a nie domek?

    Doczytałam powyżej miałaś plan parteru domku,więc domek a masz jakiś rzut z wymiarami?

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Basiu spróbuj wejść na moje galerie, bo nie wiem czy sie da ale tam jest troszke zdjęć domku jak zauważyłaś dobrze. a wymiary to tylko te powyżej na planach co nanosiłam sama. jesli masz jakies pomysły na taki mały przedpokoik/ holl to daj znać bo ja już wymiekłam w tej kwestii. wogóle im wiecej pisze ogladam to mam wrażenie że nie wiem czy ide w dobre koncepcje.

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    wklejam kilka zdjęć z domu z obecnego stanu mam nadzieję że sie nie przestarszycie http://img405.imageshack.us/img405/5323/p1010082vc.jpg
    to łazienka robiona jakieś 3 lata temu więć juz mam trochę inny gust ale musi narazie być. napewno zmnienie dodatki typu szczotka do wc i wiekaszki na niklowane i szukam pomysłu na zabudowe pieca bo bardzo denerwuja mnie wystające rury;(
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010081.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	132875   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010082.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	132876   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010083.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	132877   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010084.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	132878  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:14

Strona 1 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony