Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
Anitko, ale pięknie się u Ciebie zrobiło . Inspiracje świetne
Podoba mi się pomysł na spiżarkę, choć masz całkiem sporą kuchnię. Jeśli dobrze kojarzę nie chcesz kuchni łączyć z salonem? Szkoda, bo salon nie jest z kolei za duży.
A nie wolałabyś większego wiatrołapu połączonego z garderobą? W takim wygodniej się rozbierać, ściągnąć i założyć buty a wygodnym siedzisku, witać gości, załatwić sprawę z listonoszem (bez dwuznaczności ), itd. Wtedy może jednak taką "prywatną" garderobę urządzić w głębi (w miejscu gdzie planujesz spiżarnię). To tylko takie gdybanie, bo nie wiem jakie są preferencje .
Ewciu więc ostatnio dzialam na watku z kuchniami bo jak czegoś nie wymyslimy to jestem w czernej dziurze;( Salon z kuchnią chce połaczyć nie widze w tym problemu bardziej rezygnuje z połaczenia pomiędzy przedpokojem ale to wszystko zależy jak te meble ustawie.
co do wiatrołapu to jego powiekszenie to moje marzenie tylko jak zobaczysz na pierwszej stronie moje plany domu to tam w wiatrołapie sa trzy schodki i nie wiem jak to obejśc zeby wiatrołap powiekszyć bo one niestety muszą zostać. Zobacz zdjecia tez z domku to tak jest to.
Wogole poruszayłaś świetny temat.
Kochana jakbys miała wene co z tą moją kuchnią i wiatrołapem to czekam b okaze sie że panowie od remontu sie zjawia a ja nie wiem co chcę;p
ściskam i idę wkońcu spać bo ten remont mnie wykańcza, albo sama mysl o nim.