dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 77
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1526
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010085.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	132879   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010086.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	132880   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010088.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	132881  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:16

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    docelowo sciany na której jest szafa ma nie być i tam będzie wybita sciana do kuchni i jadalni. Na wprost są drzwi do naszej sypialni na prawo wyjście na poddasze i zejście do piwnicy.

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    a to moje "kiszkowate wejscie do domu. pomóżcie co tu wykombinowac na ściane i podłogi. po lewej stronie od wejścia są drzwi do przyszłej garderowy czy ogólnie takiego pomieszczenia które chce zabudowac szafami i żeby pełniło to funkcję zarówno przebieralnio/ garderoby jak i schowka np na odkurzacz.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010089.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	132882   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010090.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	132883   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010093.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	132884  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:18

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    a to jest to pomieszczenie własnie w którym teraz mamy kuchnie.
    no i to tyle zdjęć. Mam nadzieję że patrząc na nie i na plany które były na początku jesteście w stanie mi coś doradzić a jeśli mam jeszcze coś dodać to proszę piszcie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010091.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	132885   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010092.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	132886  
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 26-08-2012 o 22:19

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Basiu, a przyslesz mi to coć co obiecałas wczoraj?

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    O widzę, że Basia już do Ciebie zajrzała .
    Twoje inspiracje są absolutnie w moim klimacie . Niestety nie otwierają się u mnie linki z planami Twojego domu . Widzę tylko to, co wrzucała Kinka.
    Nawiązując do Twojej prośby napisanej w moim wątku, TUTAJ znajdziesz pomoc jak umieścić sygnaturkę w stopce. Pisałam ją dla Channelki. Udało się, więc wierzę, że i Ty sobie poradzisz .
    Prosiłaś o pomoc w wizualizacjach, a ja widzę, że Ty sama lepiej radzisz sobie niż niejedna z nas . Chciałabym potrafić pracować w SketchUp Jest trudny w obsłudze?
    Przydałby Ci się dobry program do zrzutów ekranu. Ja korzystam z łatwego, intuicyjnego ScreenShooter .
    Zdjęcia staraj się przed wstawieniem obracać i wrzucać najpierw do Fotosika lub Imageshack. Potem skorzystaj z instrukcji w TYM poście. Twoje zdjęcia/ rzuty/ wizualizacje / inspiracje będą lepiej widoczne, a osobom odwiedzającym Twój wątek będzie łatwiej pomagać. Gorsza widoczność nieco demotywuje .
    Zachęcam Cię też do skorzystania z zbiorczych wątków projektowych - TU kuchnia, a TU łazienka. Tam zagląda dużo osób i jest większe prawdopodobieństwo burzy mózgów .
    Proponuję też zajmować się po kolei poszczególnymi pomieszczeniami, a nie wszystkimi naraz. Oczywiście zawsze można wrócić i zmieniać koncepcję (sama jestem tego przykładem), ale kiedy ktoś zagląda, to wie, że na tapecie jest akurat kuchnia lub salon .
    Trzymam kciuki za pozytywne zmiany .

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam w moich skromnych progach Juliannę., którą wciąż podglądam Kochana ile cennych rad mi udzieliłaś, muszę po kolei wprowadzić to wszystko w życie szczególnie zaistnieć na wizualizacjach kuchni bo to na już trzeba się tematem zająć. Cieszę się że podobają nam się podobne klimaty to będziemy mogły powymieniać się pomysłami. Co do wizualizacji to wcale nie jestem dobra a SketchUp obsługuje w wersji minimalnie podstawowej( uczyłam sie z filmików na youtubie Nie potrafie np zaprojektować mebli kuchennych, albo wklejać konkretnych rzeczy które mi się podobają. Pesteczka to ma talent, ciekawe jakich programów używa? może są jakieś fajne proste które polecasz to chetnie sie naucze.
    Screen Shootera już wgrałam śliczne dziękuję;* A co do planów domu to Kinki oddają wymiary i rozmieszczenie pomieszczeń jakie maja być.
    Teraz poprostu pomieszczenia mają inna funkcję i pomiędzy kuchnią a salonem jest ściana z drzwiami która bedzię częściowo wyburzona. Podobnię pomiedzy przedpokojem a kuchnia jest teraz ściana z drzwiami, która też prawie cała "poleci". Spróbuje to narysować w jakimś programie.
    Jeszcze raz Kochana dziekuję i zapraszam do siebie jak będziesz miała ochot cos poradzić w kwestii kuchni

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    testuje czy sygnaturka wchodzi

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie


  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Spróbuje wkleić rzut domku z wymiarami

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    hmm słabo widać te wymiary spróbuje jeszcze raz może ja cos źle robie poprostu?

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    ludzie jaka ja wolno czająca jestem ale uparta naucze się, PRZEPRASZAM

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    [myślę że to wystarczy żeby coś wysądować ucze sie ucze Kochane

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    SUPER - bardzo pojętna z Ciebie uczennica

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No Ewa Ty jesteś naprawdę dobrym pedagogiem jeszcze musisz mnie nauczyć ,to jak pisząc na niebiesko tutaj klikając wchodzę w jakiś link.
    Ja też uważam ,że duże foty są mobilizujące,a małych jeszcze obróconych trudno się ogląda.
    Anitko poszukam jutro ,bo padam dzisiaj ,a muszę świateł na podjazd poszukać ,

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    SUPER - bardzo pojętna z Ciebie uczennica
    dziekuję, Ewciu, będę się dalej rozwijać a powiedz ty swoje wizualki w jakim programie robisz?

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    No Ewa Ty jesteś naprawdę dobrym pedagogiem jeszcze musisz mnie nauczyć ,to jak pisząc na niebiesko tutaj klikając wchodzę w jakiś link.
    Ja też uważam ,że duże foty są mobilizujące,a małych jeszcze obróconych trudno się ogląda.
    Anitko poszukam jutro ,bo padam dzisiaj ,a muszę świateł na podjazd poszukać ,
    Basiu myśle że teraz zawitam na wątku projektowania kuchni i tam mobilizująco wrzuce duże ładne fotki czy tu też?
    Odpoczywaj i do jutra

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Poszukam obiecanych dwóch fot, ja je mam również w moim dzienniku.W kazdym razie tam jest srtylizowana kuchnia i nowoczesne krzesła ,chciałam Ci pokazać ,bo zastanawiałaś się czy to będzie pasować.

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    dziekuję, Ewciu, będę się dalej rozwijać a powiedz ty swoje wizualki w jakim programie robisz?
    Uczysz się tak szybko, że niebawem to my będziemy prosić Cię o pomoc . Ja działam tylko w dwóch - szalenie prostych, ale niestety ograniczonych.
    Kuchnie to IKEA PLANER, a łazienki to LIGHT Decor Paradyż. Dużo osób pięknie czaruje w PRO100, ale ja nie mam już cierpliwości i niestety czasu by się nauczyć . Szocik świetnie sobie w nim radzi .

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    ...myśle że teraz zawitam na wątku projektowania kuchni i tam mobilizująco wrzuce duże ładne fotki czy tu też? ...
    Proponuję zacząć od edytowania Twoich poprzednich wpisów ze zdjęciami - popraw je (odwróć i załaduj duże). Potem odezwij się w wątku projektowym, wklej swoje pomysły na kuchnię (wizualizacje + rzut domu) i zapytaj o sugestie. Każdy, kto będzie chciał zajrzy też do Ciebie i zobaczy zdjęcia. Nie ma sensu wklejania tego samego w dwóch miejscach (chociaż oczywiście można). Tam zagląda więcej osób i uzyskasz więcej pomocy. U siebie wrzucisz wersję, która wyda się Tobie optymalna, najlepsza, przegadana . Potem zajmiesz się kolejnym pomieszczeniem. W międzyczasie możesz wpaść na nowy pomysł i wtedy możesz wrócić do kuchni.

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    No Ewa Ty jesteś naprawdę dobrym pedagogiem jeszcze musisz mnie nauczyć ,to jak pisząc na niebiesko tutaj klikając wchodzę w jakiś link.
    Basiu dziękuję za dobre słowo . Napiszę u Ciebie jak łączyć tekst z linkiem .

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...Guthouse/page6
    post 107, to moje ulubione wnętrze,
    popatrz:
    kanapa nowoczesna,krzesła też ,ale kuchnia stylizowana na całego układ (centralnie piec z okapem) pełno cegły ,oj kocham to wnętrze to moje ulubione, projektantka to Magda Sikorska

    szukając innych zdjęć z tego domu natknełąm się na fajną stronę

    http://pinterest.com/Nihiru/style-tr...tic-retro-etc/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	285486063848851904_LXOH1mDB_f.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	133235

Strona 2 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony