dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 77
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1526
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kuchnia ma być w kształcie litery L. Meble po lewej od wejścia i pod oknem . Chcialabym żeby kuchnia była z lekko frezowanymi frontami, w miare prostymi srebrnymi uchwytami, blat szary badz czarny, sprzęt antacytowy lub srebny nowoczesny- nie mog sie zdecydować.Jednym słowem mieszanka stylów, ale ma być z klasą.
    poniżej wkleje kilka inspiracji.


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowoczesnemeblekuchenne.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	133319  

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...Guthouse/page6
    post 107, to moje ulubione wnętrze,
    popatrz:
    kanapa nowoczesna,krzesła też ,ale kuchnia stylizowana na całego układ (centralnie piec z okapem) pełno cegły ,oj kocham to wnętrze to moje ulubione, projektantka to Magda Sikorska

    szukając innych zdjęć z tego domu natknełąm się na fajną stronę

    http://pinterest.com/Nihiru/style-tr...tic-retro-etc/
    Załącznik 133235
    Basiu widzę że idealnie się rozumiemy. Ja też miałam to zdjecie w inspiracjach ale jakoś je przeoczyłam choć miałam je przed oczami Jest CUDOWNE. a stronka też bardzo fajna, dziękuję.

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    na dobranoc:





  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    zawitałam na watku projektowania kuchni i faktycznie już mam wile do przemyslenia. w związku z tym że dziewczyny narobiły mi pozytywnego metliku w głowie wrzucam rzut domku w obecnym stanie i tak sie zastanawiam ile z tych scian faktycznie wyburzać bo może taki układ jest nie głupi i ustawny albo wprowadzic tylko niewielkie zmiany? co o tym sądzicie? najbardziej interesuje mnie teraz kuchnia i wszystko co wokół niej.

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    a co sądzicie o takim planie ze spizarką i garderoba osobno? Czy za dużo małych pomieszczeń się zrobi?

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Anitko, ale pięknie się u Ciebie zrobiło . Inspiracje świetne
    Podoba mi się pomysł na spiżarkę, choć masz całkiem sporą kuchnię. Jeśli dobrze kojarzę nie chcesz kuchni łączyć z salonem? Szkoda, bo salon nie jest z kolei za duży.
    A nie wolałabyś większego wiatrołapu połączonego z garderobą? W takim wygodniej się rozbierać, ściągnąć i założyć buty a wygodnym siedzisku, witać gości, załatwić sprawę z listonoszem (bez dwuznaczności ), itd. Wtedy może jednak taką "prywatną" garderobę urządzić w głębi (w miejscu gdzie planujesz spiżarnię). To tylko takie gdybanie, bo nie wiem jakie są preferencje .

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    pomyśl o połączeni kuchni z salonem ,salon malutki .Możesz wybić pół ściany ,jak chcesz być rochę odgrodzona.Masz bardzo duże pomieszczenie gospodarcze,czy to spiżarka?ja bym zdecydowanie połaczyłą salin z kuchnią

  8. #48
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Anitko, ale pięknie się u Ciebie zrobiło . Inspiracje świetne
    Podoba mi się pomysł na spiżarkę, choć masz całkiem sporą kuchnię. Jeśli dobrze kojarzę nie chcesz kuchni łączyć z salonem? Szkoda, bo salon nie jest z kolei za duży.
    A nie wolałabyś większego wiatrołapu połączonego z garderobą? W takim wygodniej się rozbierać, ściągnąć i założyć buty a wygodnym siedzisku, witać gości, załatwić sprawę z listonoszem (bez dwuznaczności ), itd. Wtedy może jednak taką "prywatną" garderobę urządzić w głębi (w miejscu gdzie planujesz spiżarnię). To tylko takie gdybanie, bo nie wiem jakie są preferencje .
    Ewciu więc ostatnio dzialam na watku z kuchniami bo jak czegoś nie wymyslimy to jestem w czernej dziurze;( Salon z kuchnią chce połaczyć nie widze w tym problemu bardziej rezygnuje z połaczenia pomiędzy przedpokojem ale to wszystko zależy jak te meble ustawie.
    co do wiatrołapu to jego powiekszenie to moje marzenie tylko jak zobaczysz na pierwszej stronie moje plany domu to tam w wiatrołapie sa trzy schodki i nie wiem jak to obejśc zeby wiatrołap powiekszyć bo one niestety muszą zostać. Zobacz zdjecia tez z domku to tak jest to.
    Wogole poruszayłaś świetny temat.
    Kochana jakbys miała wene co z tą moją kuchnią i wiatrołapem to czekam b okaze sie że panowie od remontu sie zjawia a ja nie wiem co chcę;p
    ściskam i idę wkońcu spać bo ten remont mnie wykańcza, albo sama mysl o nim.

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    a gdzie masz komin ,na której ścianie?

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    a gdzie masz komin ,na której ścianie?
    Basiu komin jest pośrodku domu, tak jak to w starszych domach robili czyli pomiędzy przedpokojem a kuchnią na tej ścianie. od strony kuchni jest 30 cm a od strony przedpokoju 60cm. czyli licząc z grubością ściany ma 100 cm i grubości z 30 cm.
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 30-08-2012 o 14:34

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Przebiegłam pędem i od razu problem . Pogrzebałabym trochę w Twoim planie, ale... Mój komp nie widzi nic w linku, który wstawiłaś. Jeśli możesz wklej ten plan przed zmianami i ten z proponowanymi przez siebie. Mam jakieś pomysły, ale bez planu, ani rusz.
    Czy zakładasz jakieś zmiany w otworach okiennych? Schody w tym domku już są? A jeśli tak, to czy one beton wylewany, czy lekkie? Jak ze stronami świata? I ile masz miejsca wokół domu?
    To na razie koniec pytań. Resztę widzę na inspiracjach
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To się popisałam - chyba sie starzeję Nic ni wrzucaj. Przeszłam się jeszcze raz po wątku i oczywiście wszystko jest co potrzeba.
    ALE... przyszedł mi do głowy pomysł na wejście do domu. Tylko pokaż drzwi od zewnątrz
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Przebiegłam pędem i od razu problem . Pogrzebałabym trochę w Twoim planie, ale... Mój komp nie widzi nic w linku, który wstawiłaś. Jeśli możesz wklej ten plan przed zmianami i ten z proponowanymi przez siebie. Mam jakieś pomysły, ale bez planu, ani rusz.
    Czy zakładasz jakieś zmiany w otworach okiennych? Schody w tym domku już są? A jeśli tak, to czy one beton wylewany, czy lekkie? Jak ze stronami świata? I ile masz miejsca wokół domu?
    To na razie koniec pytań. Resztę widzę na inspiracjach
    Pesteczko odpisze Ci w jednym miejscu żeby Ci było łatwiej myśleć.
    to rzut domku przed zmianami a po nie rysowałam bo sama widzisz jak to się zmienia wszystko
    - co do otworów okiennych to raczej wolałabym zostawić tak jak jest. ewentualnie niewielkie zmiany rozmiaru okien ale nie wiem czy bedziemy je wymieniac jeszcze bo w sumie to nowe sa tylko na zewnatrz kolor, od środka białe a ja bym chciała od srodka kolor bo lepiej w czystości utrzymac. Napewno w salonie bedzie okno tarasowe bo teraz jest "krótkie"
    -schody sa teraz tymczasowe na góre ale beda lekkie i nie bedzie tej scianki wtedy pomiędzy przedpokojem a wyjsciem na poddasze.
    - strony swiata: pomieszczenie gospodarcze i lazienka to połnoc, salon, sypialnia to południe, kuchnie to wschód
    -co do miejsca wokół domu to od wejścia do granicy jest tylko 3 metry. od salonu i sypialni do granicy tak koło 4 metrów, z tylu dzialki duuuuzo miejsca, i z przodu tak ze 7metrów.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Będzie miły domek
    Fajnie, że pokazałaś. Na fm mało jest domów przerabianych lub remontowanych tak gruntownie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    powiem szczerze że w sumie to już nie wiem nic jesli chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń i ścian, przyjmę każdą sugestie, kolorowych snów

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Będzie miły domek
    Fajnie, że pokazałaś. Na fm mało jest domów przerabianych lub remontowanych tak gruntownie.
    oj mam nadzieję że bedzie ładnie, pewnie bardzo duzo da elewacja ale to jeszcze musi poczekać. Jutro wrzuce zdjatka jak było przed rozbudowa.
    A narazie spokojnie czekam na Twoje pomysły bo naprawde jesteś Kochana że tak pomagasz!!!!! Mam nadzieję ze coś wymyslimy. DZIĘKUJĘ

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    zapomniałam napisać ze tam gdzie zaznaczone wyjście na poddasze bliżej ściany zewnetrznej są przytulone schodki do piwnicy. To istostn bo narzuca ułożenie schodow na góre.

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    To się popisałam - chyba sie starzeję Nic ni wrzucaj. Przeszłam się jeszcze raz po wątku i oczywiście wszystko jest co potrzeba.
    ALE... przyszedł mi do głowy pomysł na wejście do domu. Tylko pokaż drzwi od zewnątrz
    pesteczko nie moge się doczekac tych twoich pomysłów, nie zapomnij o mnie

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Anitko ,patrzę i czytam i zastanawiam się,to od któ®ej strony masz dużą działkę?od kuchni?te wizualki na wątku kuchennm sama robiłaś? bo są super?
    Anita czy do salonu wchodzicie przez kuchnię?
    Czy z przedpokoju do kuchni masz poszerzone przejście,wchodząc do przedpokoju nie ma tam okna ,możliwe ,że jest ciemno.
    Słuchaj ja nie wiem jak z Waszymi możliwościiami finansowymi i jak duży remont planujecie,ale powiem ci moje uwagi.
    Masz duże poieszczenie gospodarcze i obok naprawdę dużą kuchnię w stosunku do małego salonu.Mąż nie chce otworzyć salonu na kuchnię,niestety a to dałoby przestrzeńń,szkoda.Czy pomieszczenie gospodarcze ma służyć jako spiżarka?jeślii przedewszystkim tak ,to masz i sporą kuchnię i dodatkowo sporą spiżarkę.Trochę to nieproporcjonalne do salonu.Takie pomieszczenie gospodarcze byłoby dobre na garderobę ,kuchnia na sypialnie,wtedy można by ją zmniejszyć ,a te dwa pozostałe pokoje na salon i kuchnię.Ale ...przyłącza....kanaliza.Wtedy część ściany( w obecnej sypialni) można by rozburzyć,aby wpuścić światło do przedpokoju.Pomiędzy kuchnią i salonem można dać kominek obustronny ,miałabyś ogień i w kuchni i w salonie.
    Czy Wy wogóle chcecie jesteście nastawieni na robienie generalnego remontu ,włącznie z przestawianiem ścian?
    Nie umiem rozgryżć z Twoich opisów gdzie ta większa część działki
    Ostatnio edytowane przez Barbara74 ; 02-09-2012 o 08:16

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Anitko, ja dopiero we wtorek będę wolna czasowo i przełożę z głowy na kompa, to co wymyśliłam
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 3 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony