dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

    Domyślnie

    Mnie się bardzo spodobało inwestycja na krzykach. Dokładniej chodzi mi o apartamenty skarbowców. Dopiero budują ale według mnie to miejsce ma spory potencjał. Przede wszystkim dobra lokalizacja.

  2. #42

    Domyślnie

    Również szukałem ostatnio mieszkania dla mojej rodziny, trochę dalej od centrum Wrocławia ale z dobrym połączeniem do niego. Zdecydowaliśmy się na zakup apartamentu na Maślicach na alei Śliwowej. Inwestycja nazywa się Parkowe Maślice. Spokojna okolica, obok pełno miejsca do zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu, a w razie czego raz dwa i jesteśmy w centrum.

  3. #43

    Domyślnie

    no ja wam polecam jesionowa 40, fajne miejsce jak na wrocław

  4. #44

    Domyślnie

    Cześć,

    jestem w trakcie poszukiwania własnego mieszkanka we Wrocławiu. Jeden z developerów zaoferował mi ostatnio interesujące mieszkanko. Jedyne, co mnie zmartwiło to ślad po jakiejś "awarii" budowlanej w postaci najprawdopodobniej dziury w posadzce (?). Jest to posadzka w łazience. Zobaczcie sami, dołączam zdjęcie. Co o tym sądzicie? Czy może to powodować jakieś problemy podczas urządzania łazienki lub za jakiś czas?



    Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Piterosw ; 11-10-2016 o 23:11

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karol8222

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-314
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wrocław ma dużo fajnych lokalizacji, dlatego warto przejrzeć oferty różnych deweloperów, jeśli myśli się poważnie o inwestycji. Ja niedawno nawiązałem współpracę z tym deweloperem z Wrocławia [spam] Ma ciekawe propozycje, zarówno w centrum Wrocławia, jak i w oddalonych od centrum lokalizacjach.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-01-2017 o 09:27 Powód: Link reklamowy

  6. #46
    Banned
    andrzej324

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Kraków/Warszawa
    Kod pocztowy
    30-010
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ciekawą inwestycją deweloperską zapowiada się ta przy moderowano Miejscówka jest dobra, bo to zaraz po rynku jedno z najważniejszych miejsc we Wrocławiu, uczelnie, miejsca pracy i te sprawy.
    Projekt można znaleźć
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 07-09-2017 o 09:21 Powód: reklama

  7. #47

    Domyślnie

    Ja mogę zaufać tylko dużym deweloperom najbardziej bałem się, że zapłacę za mieszkanie, a później okaże się, że deweloper upadł..

  8. #48

    Domyślnie

    A słyszeliście może o tym deweloperze ? Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii a jego oferty mieszkaniowe wyglądają naprawdę obiecująco. Siostra zamierza tam kupić mieszkanie, dlatego pytam gdzie się da. Mnie osobiście też się podoba, okolica świetna i cena też przyzwoita.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 28-04-2017 o 15:03 Powód: link reklamowy

  9. #49

    Domyślnie

    Kupowałem mieszkanie z rynku wtórnego, trafiłem na bardzo dobrą okazję. Dodatkowo najbardziej stresowało mnie to, że zapłacę za mieszkanie a deweloper np upadnie

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał wrocloviak Zobacz post
    Ze swojego doświadczenia moge polecić
    Fajne realizacje, bardzo dobry kontakt z działem sprzedaży. Aktualnie realizują kilka inwestycji na terenie Wrocławia i w jego okolicach.
    Np. we Wrocławiu[/URL]
    Na czym opierasz swoje doświadczenie?
    Bo z tego co piszesz to stawiam na to, nic u tego dewelopera kupiłeś tylko tam pracujesz
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-11-2017 o 13:38

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony