dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kama11

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie Deweloperzy Wrocław!

    Witam!
    Szukam mieszkania na obrzeżach Wrocławia. Może ktoś poleci dobrego dewelopera?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kuba26

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-256
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kama11 Zobacz post
    Witam!
    Szukam mieszkania na obrzeżach Wrocławia. Może ktoś poleci dobrego dewelopera?
    Witam!
    Ja kupiłem mieszkanie od dewelopera Atom. polecam, można zajrzeć na stronkę http://www.atom.wroclaw.pl i zobaczyć wizualizacje, mieszkania ładne, deweloper solidny i terminowy.
    pozdawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gecio

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć Kama11,
    może doprecyzuj jakie miałoby być to mieszkanie. Napisz coś więcej o wielkości i liczbie pomieszczeń. Interesują Cię mieszkania gotowe do odbioru czy może te które będą oddane w niedługim czasie. Chcesz kupić za gotówkę czy na kredyt? Mają się mieścić w RnS czy niekoniecznie? Potrzebujesz garażu?
    Jestem pośrednio związany z branżą i ostatnio byłem u kilkunastu developerów także mam przegląd tego co się aktualnie dzieje we Wrocławiu W razie pytań pisz na forum.
    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kama11

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gecio Zobacz post
    Cześć Kama11,
    może doprecyzuj jakie miałoby być to mieszkanie. Napisz coś więcej o wielkości i liczbie pomieszczeń. Interesują Cię mieszkania gotowe do odbioru czy może te które będą oddane w niedługim czasie. Chcesz kupić za gotówkę czy na kredyt? Mają się mieścić w RnS czy niekoniecznie? Potrzebujesz garażu?
    Jestem pośrednio związany z branżą i ostatnio byłem u kilkunastu developerów także mam przegląd tego co się aktualnie dzieje we Wrocławiu W razie pytań pisz na forum.
    Pozdrawiam
    Dzięki za zainteresowanie mieszkanie 3 pokojowe, taras lub balkon lub ogródek, mieszkanie gotowe do odbioru, bo wtedy jest już pewne . Mam rodzinę w Oławie, mąż pracuje we Wrocławiu ja w Brzegu, więc chcemy coś "pośrodku". Napewno nie centrum Wrocławia. Garaż by się przydał ale jak nie będzie to też damy radę.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gecio

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2

    Domyślnie

    Poleciłbym Ci sprawdzić ofertę Dach-Budu, co prawda lokalizacja trochę z drugiej strony Wrocławia, ale za to dojazd do centrum jest fajny. Mieszkania są na ul. Królewieckiej, byłem dzisiaj nawet tam coś załatwić i zostało jeszcze koło 170 wolnych a cenowo też fajnie wychodzą + miejsce w garażu podziemnym tylko 8.000 zł Co do Atomu to faktycznie buduje coś w Siechnicach więc prawie że Wrocław, chociaż tam w godzinach szczytu lubi się troszkę korkować trasa. Jutro będę miał kontakt z kilkoma developerami to jak się dowiem czegoś ciekawego to też napisze

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kama11

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gecio Zobacz post
    Poleciłbym Ci sprawdzić ofertę Dach-Budu, co prawda lokalizacja trochę z drugiej strony Wrocławia, ale za to dojazd do centrum jest fajny. Mieszkania są na ul. Królewieckiej, byłem dzisiaj nawet tam coś załatwić i zostało jeszcze koło 170 wolnych a cenowo też fajnie wychodzą + miejsce w garażu podziemnym tylko 8.000 zł Co do Atomu to faktycznie buduje coś w Siechnicach więc prawie że Wrocław, chociaż tam w godzinach szczytu lubi się troszkę korkować trasa. Jutro będę miał kontakt z kilkoma developerami to jak się dowiem czegoś ciekawego to też napisze
    Dzięki Gecio oferta Dach-Budu fajna ale nie ta lokalizacja. Sprawdzałam ofertę na www.atom.wroclaw.pl i mają ładne te osiedla, podobają mi się mieszkania i lokalizacja. Dzięki za namiary Kuba26. Czekam na dalsze a Siechnicom muszę się bliżej przyjrzeć
    Ostatnio edytowane przez Kama11 ; 09-08-2012 o 19:53

  7. #7

    Domyślnie

    To jak zamierzasz przyglądać się Siechnicom to spójrz na Groblice i ofertę Promipolu - budują przy drodze do Oławy.

  8. #8

    Domyślnie

    A, i jeszcze jechałam na rowerze ostatnio i w Ślęży widziałam ładne szeregóweczki, nawet je sobie wyguglałam, ale nie mogę teraz znaleźć tego adresu - coś jak Idehus się to osiedle nazywało i segment kosztował jakieś śmieszne pieniądze - chyba 365 tys. za domek z działką.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Azgoth

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jezeli chcesz inwestować przyszłosciowo, przy ul. Wałbrzyskiej ma powstać nowe osiedle budowane przez firmę Novum. Mieszkam w Kaliszu, więc mam kawałek, ale właśnie od tej firmy kupiłem mieszkanie os. Słoneczny Stok i bardzo sobie chwalę i dlatego polecam.

  10. #10

    Domyślnie

    fajnie wygląda osiedle Innova, od Fadesy Polnord. Ja mysle o kupnie mieszkania od nich, ale w Warszawie. Niemniej ich inwestycja we Wroclawiu tez jest warta uwagi, to dobry developer, jakbym mieszkal we Wroclawiu to bym sie zastanowil nad mieszkankiem na tym osiedlu.

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Nie wiem czy temat jest dalej aktualny
    Ale fajne mieszkania zapowiadają się na inwestycji "Kurkowa 14" tylko tam nawet nie ma dziury w ziemi.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    brunon_o

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    A czy ktoś wie, jak wygląda stan budowy w Innovie? Czy jak się kupi mieszkanie, można wprowadzać się od razu czy trzeba czekać? Czy można kupić gotowce? Chciałbym kupić mieszkanie, ale takie gotowe do urządzania, a nie dziure w ziemi z odległym terminem odbioru. Czy ktoś coś wie na ten temat? Byłbym wdzięczny, dzięki.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wika44

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1

    Domyślnie

    Może nie na obrzeżach, ale zwróć uwagę na City Island (Dmowskiego). Położony w bardzo ciekawym i pełnym perspektyw rozwojowych miejscu. Jeszcze nie jest skończony, w sensie w trakcie budowy i dają jeszcze duże rabaty i promocje, żeby zachęcić klientów. Jak będzie widać końcowy efekt już nie tak łatwo będzie cokolwiek wynegocjować.
    Chyba biuro sprzedaży znajduję się w niedalekiej okolicy. Zresztą przejeżdżając tam codziennie do pracy z miesiąca na miesiąc budynek pnie się w górę.

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wROCŁAWSKI_As

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    59-456
    Posty
    5

    Domyślnie

    A może DOMAR development?? To są Ci od tego świetnie funkcjonujące wnetrzarskiego centrum handlowego na braniborskiej. Bardzo ciekawe mieszkania pobudowali ostatnio na Krzykach. Chyba Willa Krzycka się nazywa inwestycja. Tutaj proszę link http://www.domardevelopment.pl/CMS/K...nwestycji.html Myślę, ze warto sprawdzić

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wROCŁAWSKI_As

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    59-456
    Posty
    5

    Domyślnie

    to od razu z innej beczki polece inwestycje Arkop Deweloper Panorama Zatorska. Kompletnie inny klimat, ale budynki w pełni energooszczedne i świetnie wykonane http://www.panoramazatorska.pl/ ) jakieś promocje też sie zdażaja wiec warto sledzic

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wROCŁAWSKI_As

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    59-456
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dni otwarte Panoramy Z 25 maja w godzinach od 10:00 do 16:00 szczegóły http://www.dknotus.pl/teksty/artykul...loper-16052013. Na prawdę skoczyć i zobaczyć, że solidna firma, ktora ciągle buduje z własnych środków, a to coraz rzadziej się niestety ostatnio w dobie kryzysu dzieje.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kobaru

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-675
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja mogę polecić dewelopera Domar. Super fajną realizację maja teraz na krzyckiej. bardzo przyjemna dla oka rezydencjonalna architektura. Poelcam. Chyba ta sama ekipa co galerie prowadzi na Braniborskiej ale nie jestem pewien

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wROCŁAWSKI_As

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    59-456
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dorzucam jeszcze przykład wykończenia pod klucz robionego przez Arkop. Myślę, że warto sie zainteresować, a gdyby sie komus koloory nie podobały o Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00033.JPG
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	194342Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00042.JPG
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	41,4 KB
ID:	194343Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01688.JPG
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	44,0 KB
ID:	194344

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kobaru

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-675
    Posty
    2

    Domyślnie

    Arkop tez lubie! Ciekawe te wnętrza, ale nie powalają. Jak sobie radzi inwestycja?

    Polecam też wszystkim atakowanie do biur architektonicznych we Wrocku, bo brakuje im zlecen, wiec pewnie z cen zejdą, a jest gwarancja solidnie zaprojektowanego i ładnego proejktu

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jest to 06

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-432
    Posty
    3

    Domyślnie

    tak sobie radzi inwestycja https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...07531089_o.jpg mam dosyć już tej wody i tego deszczu wszedzie

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony