dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    justami

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    1

    Domyślnie Jaka jest opnia o...

    Miałam przyjemność odwiedzić w tym roku targi mieszkaniowe, które odbyły się w drugi weekend września. Wystawców było mnóstwo. Trudno było szczegółowo zweryfikować każdego i każde mieszkanie. Zainteresowała mnie Kępa Mieszczańska. Ta część miasta, przez niektórych niedoceniana, kryje ogromny potencjał. Sam fakt, iż od wielu lat wyczekiwany plan zagospodarowania przestrzennego dla północnej części kępy ujrzał światło dzienne jest ogromnym jej plusem. Daje to dużo możliwości dla inwestorów i osób planujących zakup mieszkań na tym terenie.
    Od dawna poszukuję świetnych lokalizacji, okazji mieszkaniowych. Co prawda nie dla samej siebie, ale dla VIP klientów. Moją uwagę zwróciły inwestycje prowadzone na terenie Kępy Mieszczańskiej, a konkretnie np. City Island. Ciekawy i kameralny budynek z interesującymi propozycjami lokalowymi nie dla każdego. Właśnie takich miejsc poszukują moi klienci. Propozycja niczego sobie.
    Narzuca mi się jedynie pytanie jakie doświadczenia mają Ci, którzy już korzystali z usług tego dewelopera (we Wrocławiu, może w innych miastach, ?).

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Nawet dobremu deweloperowi trzeba się się przyjrzeć , jest to marketing, więc to nie tylko dobry katalog wydrukowany w dobrej drukarni, ale przede wszystkim jakość użytych materiałów, jakość wykończenia. Warto też przed zakupem zrobić dokładne oględziny najlepiej z jakimś fachowcem

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewelk

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wystarczy wejść na stronę Dompressu i wpisać w wyszukiwarce miasto, które Cię interesuje, a wyskoczą wszystkie inwestycje deweloperów wraz z cenami. Prosta sprawa i bardzo ułatwia życie
    http://dompress.pl/165-oferta-dewelo...ok_od=&pok_do=

  4. #24

    Domyślnie

    Nie lepiej od prywatnej osoby kupić? Czasem taniej i pewniej niż od dewe, który musi zarobić na mieszkaniu/domu.

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kawilka

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    A może warto zastanowić się nad propozycją City Island:

    Wrocławski rynek nieruchomości obfituje w atrakcyjne propozycje mieszkaniowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny projekt grupy Mota Engil- budynek City Island - inwestycja usytuowana przy ulicy Romana Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Atrakcyjna lokalizacja w śródmieściu, sąsiedztwo zabytkowej starówki oraz dogodna infrastruktura komunikacyjna i sportowo- rekreacyjna to tylko niektóre atuty nowo powstałego obiektu.

    City Island to siedmiokondygnacyjny budynek o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnie zagospodarowanych wnętrzach. Kameralna inwestycja składa się z 76 apartamentów o zróżnicowanym metrażu, wzbogaconych dodatkową przestrzenią w formie balkonu, loggii, tarasu widokowego lub ogrodu. Wyjątkowość obiektu podkreśla designerska elewacja, ekskluzywne detale wykończeniowe i luksusowe lobby z recepcją.
    City Island zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2014 roku. Część mieszkań sprzedano jeszcze na etapie projektowym. W aktualnej ofercie dewelopera znajduje się 39 apartamentów w atrakcyjnych cenach podlegających negocjacji (260 613 zł- 623 360 zł) i zróżnicowanych powierzchniach uwzględniających indywidualne potrzeby i możliwości finansowe nabywców.

    Obecnie na terenie zabudowy trwają prace porządkowe, zaś końcowym etapem inwestycji jest zagospodarowanie terenów zielonych. Finalizacja projektu idzie w parze z atrakcyjnymi promocjami dla potencjalnych klientów. Poza standardowymi udogodnieniami w formie całodobowego monitoringu, instalacji wideo - domofonowej, miejsc postojowych w parkingach podziemnych oraz funkcjonalnych komórek lokatorskich, osoby dokonujące zakupu apartamentu w City Island mogą liczyć na kuszące rabaty i dodatkowe obniżki ceny ofertowej, wynegocjowane z przedstawicielem dewelopera.

    Nowoczesne mieszkania w City Island umożliwiają zastosowanie różnorodnych wariantów aranżacyjnych. Praktyczne i jednocześnie efektowne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni umożliwiają funkcjonalne rozwiązania architektoniczne uwzględnione na etapie projektowym inwestycji. Gotowy obiekt gwarantujący komfort, bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców, uzupełniony gustowną zielenią wokół budynku, stanowi atrakcyjną propozycję mieszkaniową dla osób zainteresowanych kupnem własnego M w prestiżowej dzielnicy Wrocławia.
    Wysoki standard wykończenia i nowocześnie zaprojektowane pomieszczenia to wyróżnik także innych wrocławskich inwestycji. Rezydencja Dąbie, usytuowana przy ulicy Wiwulskiego, składa się z 7 ekskluzywnych obiektów będących w końcowej fazie budowy. Luksusowe wnętrza mają jednak odzwierciedlenie w stosunkowo wysokiej cenie. Przykładowo, za przestronne, dwupokojowe lokum o powierzchni 93, 51 m kw. trzeba zapłacić 657 346 zł.

    Kameralny kompleks z nowoczesnymi mieszkaniami o funkcjonalnych rozwiązaniach architektonicznych i dogodnych metrażach znajduje się również przy ulicy Wambierzyckiej 14- 24. Osiedle Cichy Gaj, otoczone malowniczym pasem zieleni, oferuje lokale dostosowane do możliwości finansowych przeciętnych nabywców. Ceny najtańszych mieszkań są porównywalne z propozycją City Island, jednak ich wartość znacząco obniża usytuowanie z dala od centrum miasta - w dzielnicy Krzyki.
    Osoby zainteresowane zakupem własnego M na terenie Wrocławia mogą wziąć pod uwagę także inwestycję usytuowaną na ulicy Gorlickiej 54 - 58e. Kompleks złożony z dwóch budynków kusi atrakcyjnymi cenami za m kw., częściowo rekompensującymi niedogodną lokalizację na odległym Psim Polu.
    Kompleks Kurkowa 14 usytuowany w dzielnicy Nadodrze, w niedalekim sąsiedztwie nowo powstałej inwestycji Mota Engil, stanowi konkurencyjną ofertę wobec City Island. Nowoczesne obiekty, wybudowane w prestiżowej części Wrocławia, proponują zbliżone ceny za m kw., jednak na korzyść nieruchomości powstałej przy ulicy Dmowskiego przemawia większa rozpiętość metrażowa oferowanych mieszkań.

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Oltaszyn to potwierdzam, że to dobra lokalizacja. Jednak z czystym sumieniem poleciłbym Bursztynową od WPB. Estetyczne i kameralne osiedle, plus teraz robią im drogę, żeby nie było problemy z dojazdem. Fajna cena, nie jakas wygórowana, osiedle jest zamknięte, więc nikt nam się nie kręci pod blokeim. Niby to koniec miasta, ale do centrum jest około 20 min, nowe drogi, wyremontowane

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michlevsky

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-119
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeszcze z takich fajnie prowadzonych inwestycji to jest Zielona Klecina, na Krzykach. Nie maja cen powalających na kolana, a za to wszytsko jest ładnie zaplanowane, mają być ogródki, zielona przestrzeń, lokale usługowe.

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kokos111

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    2

    Domyślnie

    A mi się podobają właśnie Słoneczne Stabłowice, Archicom to chyba buduje. Fajna okolica, od dawna marzyło mi się tam mieszkanko

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArturEm

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    puszczykowo
    Kod pocztowy
    42-244
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michlevsky Zobacz post
    Jeszcze z takich fajnie prowadzonych inwestycji to jest Zielona Klecina, na Krzykach. Nie maja cen powalających na kolana, a za to wszytsko jest ładnie zaplanowane, mają być ogródki, zielona przestrzeń, lokale usługowe.

    a gdzie to dokładnie na Krzykach? przy jakiej ulicy?

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rozek

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Brzeg Dolny
    Kod pocztowy
    56-120
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zielona Klecina na Wałbrzyskiej 1-3

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArturEm

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    puszczykowo
    Kod pocztowy
    42-244
    Posty
    9

    Domyślnie

    a no to faktycznie fajna okolica no i naprawdę zielono! a kiedy mieszkania będą gotowe?

  12. #32
    Banned
    marianna1

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-093
    Posty
    4

    Domyślnie

    Z tego co wiem to mieszkania na osiedlu Zielona Klecina zostaną oddane do użytku w 2015 roku. Przynajmniej tak tutaj opisują:
    http://targimieszkaniowe.net/wroclaw...roclaw-krzyki/
    Sama zastanawiam sie nad kupnem mieszkania właśnie tam.
    Niestety nie ma tam wypisanej ceny. Czy ktoś orientuje się jakie mniej więcej będą tam ceny? Czy konkretnie trzeba będzie dzwonić do dewelopera?
    Czy osiedle wejdzie w program MDM?

  13. #33
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    horma

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    51-689
    Posty
    2

    Domyślnie

    też patrzyłam na Zieloną Klecinę i bardzo mi się to osiedle podoba! teraz muszę wybrać się do banku dowiedzieć się na ile dadzą mi kredyt ale osiedle jest pierwsza klasa!

  14. #34

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o okolice z której będzie blisko w stronę Oławy, Brzegu to zdecydowanie wybrałbym Siechnice. Teraz pojawia się tam bardzo dużo ciekawych inwestycji, na które warto zwrócić uwagę. Z innej strony pod uwagę brałbym Swojczyce i Nowy Port, o nim pojawiła się informacja i fajny tekst na InfoDeweloper http://wroclaw.infodeweloper.pl/nowy...anio-i-dobrze/ warto sobie spojrzeć, bo naprawdę ciekawe mieszkania za korzystną cenę. Jeżeli ktoś nie chce mieszkać w centrum, chce trochę ciszy to jak najbardziej dobry wybór.

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Piotr Fitkowski

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-119
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam zajrzeć na stronę biura nieruchomości INVESTDOM http://investdom-nieruchomosci.pl/

    Mają bardzo wiele ofert jeśli chodzi o Wrocław i okolice
    Ostatnio edytowane przez Piotr Fitkowski ; 22-04-2015 o 08:45

  16. #36

    Domyślnie

    Ostatnio też jestem na etapie poszukiwania mieszkania. Zdecydowanie szukam czegoś bardziej oddalonego od centrum Wrocławia. Inwestycja, która mnie zainteresowała to Zodiak II na Wojszycach, należy ona do dewelopera i2 development. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu osiedle domków, należące chyba do tego samego dewelopera. Dużym plusem jest to, że mają przestronne mieszkania z tarasami.

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Haniula
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-431
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o nowe mieszkania we Wrocławiu to najnowszym projektem o jakim słyszałam jest Amarelo powstające na osiedlu Krzyki. Projekt wydaje się dość ciekawy, klasyczne zamknięte osiedle z trzema budynkami, podziemnymi parkingami a w części centralnej miejsce rozrywki dla dzieci.

  18. #38

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony mogę polecić inwestycję Złota Podkowa na Partynicach. Jestem właśnie na etapie przeprowadzki i pomimo drobnych problemów natury technicznej (przede wszystkim z elektryką w mieszkaniu) to odczucia mam jak najbardziej pozytywne. Osobą zainteresowanym powyższym osiedlem szczególnie polecam kontakt z Panem Grzegorzem Rojkiem.

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dymitr

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-541
    Posty
    6

    Domyślnie

    a co myślicie o tej inwestycji 4 wież na Skarbowców? Bo kumpel ma mieszkanie u nich w kato i sobie chwali. Wygląda to fajnie, no i dobrze byloby odpocząć od tego ścisłego centrum

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alicjawkrainieczarow

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-139
    Posty
    1

    Domyślnie

    To zależy… Jak dla mnie to obrzeża miasta zdecydowanie odpadają. Szczególnie kiedy w godzinach szczytu trzeba się przecisnąć na drugi koniec miasta lub do centrum. Ja preferuje rowerek  A mogę tak robić bo kupiłam mieszkanie w Pułaskiego Park. Wszędzie blisko, jest gdzie wyjść wieczorem, a blisko znajduje się dużo zielonych terenów na spacerki i właśnie rower. Ogólnie to zastanowiłabym się czy chcecie mieszkać na skraju miasta… To prawie odludzie.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony