dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie podłoga na podłogówkę

    Witam,
    wiem, że temat był "wałkowany" już setki razy ale potrzebuję nowych produktów i informacji na temat tego co w tym momencie nadaje się na podłogówkę.
    Mówię tu o podłodze naturalnej typu parkiet lub deska.
    Na internecie jest mnóstwo firm które prześcigają się w nazwach typu finishdeska, finishparkiet, parkiet dwuwarstwowy, deska warstwowa itp. itd. które nic mi nie mówią.
    Co teraz jest dobre, praktyczne, zdrowe i oczywiście tanie na ogrzewanie podłogowe.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    Parkiet

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    2.954

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProMyst Zobacz post
    Witam,
    wiem, że temat był "wałkowany" już setki razy ale potrzebuję nowych produktów i informacji na temat tego co w tym momencie nadaje się na podłogówkę.
    Mówię tu o podłodze naturalnej typu parkiet lub deska.
    Na internecie jest mnóstwo firm które prześcigają się w nazwach typu finishdeska, finishparkiet, parkiet dwuwarstwowy, deska warstwowa itp. itd. które nic mi nie mówią.
    Co teraz jest dobre, praktyczne, zdrowe i oczywiście tanie na ogrzewanie podłogowe.
    Pozdrawiam
    Zajrzyj na www.parkietkomplex.eu tam w poradach znajdziesz temat ogrzewania podłogowego z okładzinami drewnianymi. Poczytaj, a jeśli będziesz miał pytania to chętnie Ci odpowiem. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam ciągły dylemat. Wszyscy w moim rejonie albo całkowicie odradzają drewno, albo co niektórzy jak już po chwili krzywego patrzenia na mnie oferują mi deskę trójwarstwową. Nie jestem do niej przekonany bo to ciągle jest "panel" a nie lite drewno. Proszę doradźcie i podajcie jakieś szczegóły dotyczące drewna na podłogówce. Jak Wy macie w swoich domach? Jaki jest koszt takiej podłogi w porównaniu do zwykłego parkietu na "normalnej" podłodze bez podłogówki.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  5. #5

    Domyślnie

    Pytanie do Mędrców forum, bardzo podoba nam się parkiet przemysłowy, ale czy dałby radę na ogrzewaniu podłogowym? Może ktoś jest użytkownikiem?

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia2 Zobacz post
    Pytanie do Mędrców forum, bardzo podoba nam się parkiet przemysłowy, ale czy dałby radę na ogrzewaniu podłogowym? Może ktoś jest użytkownikiem?
    Dałby radę, jeżeli zostaną spełnione odpowiednie warunki, zresztą te same jak dla innych posadzek drewnianych na ogrzewaniu podłogowym. Zacznij od sprawdzenia wylewki. Być może ona się nie nadaje na klejenie drewna!!! To dzisiaj norma w budownictwie mieszkaniowym.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał interona Zobacz post
    Jarekkur, dzieki, czyli klejenie do gruntu.a jaką grubość parkietu byś zalecal?
    Co masz nma myśli pisząc kleimy do gruntu? Kleimy do podłoża. Grunty są różne o różnym przeznaczeniu. Aby kleić drewno należy sprawdzić bardzo dokładnie przydatność podłoża. Jestem rzeczoznawcą i mam do czynienia z brakiem profesjonalizmu, niewiedzą i nonszalancją parkieciarzy.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    piter30

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-132
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia2 Zobacz post
    Pytanie do Mędrców forum, bardzo podoba nam się parkiet przemysłowy, ale czy dałby radę na ogrzewaniu podłogowym? Może ktoś jest użytkownikiem?
    moj kolega ma teka super to wyglada na kleju mapei pu 2 skladnikowym i na nim olejowosk osmo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony