dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Posadzka Agila Sols - kto ma?

    Witajcie,


    Kto ma posadzkę Agila Sols?
    Jakie są jej plusy w porównaniu do tradycyjnej?
    Wszystko w powijakach...

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marzanna rycząca

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-867
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam.
    Mam znajomego ok.Bydgoszczy który zdecydował się wylać Agilę w swoim domu w połowie roku 2010. Na początku był pod wrażeniem profesjonalizmu producenta posadzki jak i wykonawcy autoryzowanego. Ale po roku kiedy wykończył dom i wprawadził sie do wymarzonego domu już po miesiącu czasu zaczeły odpadać płytki w garażu, trzy miesiące trwały przypychanki między inwestorem a wykonawcą i producentem posadzki i w końcu ta duża firma przyznała że wylewka która została wylana i w szcególności jej grubość "i uwaga" ok3,5cm jest nie wystarczająca. Pod ciężarem samochodu posadzka zaczeła pękać w drobny mak.
    Każdy kto chce wylać taką posadzkę niech się głęboko zastanowi czy pochodna gipsu może być wytrzymała na posadzkę?
    jeszcze jedno , ten wiodący producent już w zeszłym roku zwiększał grubość zalecanej wylewki kilkukrotnie. Koledze wylali w domu ok.3-3,5cm , a teraz leją już ponad 5cm i co ciekawe koszt materiału i wykonania jest ciągle podobny w granicach 35zł. za m2.
    wkrótce jeśli uda mi się załatwić zdjęcia to kilka ich wkleje , jak ładnie to pękało!!!

    szukam także osób które miały podobne problemy z tą posadzką, mój kolego jest bardzo zajętym człowiekiem i ma już to w nosie, ale mi to niedaje spokoju
    !!! [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony