dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 184
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar desperadomn
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kobiernice
    Posty
    242

    Domyślnie

    No to teraz z górki... Nawet nie masz czasu na dziennik hehe. Powodzenia

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    czekam na uprawomocnienie sie

    dopiero 5.10 - niestety poszło też zawiadomienie do zarządcy drogi i muszę jeszcze poczekać...

    Po 1,5roku tydzień nie robi większej różnicy
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margaretpl

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-837
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie, wreszcie natrafiłam na kogoś kto zmaga się z budową tego pięknego domku koło Krakowa Od kilku miesięcy usilnie poszukuję kogoś bliżej niż woj.mazowieckie hehe Kamil kibicuję z całego serducha wszystkim poczynaniom i bacznie obserwuję postępy Zazdroszczę że masz już projekt i pozwolenie w ręce i możesz stawiać kolejne kroki....ja z Narzeczonym jesteśmy na etapie WZ-tki...jak to już słusznie zauważyli wszyscy....w Krakowie cierpliwości trzeba mieć bez liku

    Kamil jeśli mogę spytać.....czy przed zakupieniem projektu oglądałeś ten domek gdzieś na żywo? Mężczyźni mają lepszą wyobraźnię przestrzenną niż kobiety i pewnie łatwiej Wam sobie te wszystkie ściany i odległości wyobrazić, ale dla mnie to czarna magia hehe Pytam bo starałam się wyszukać kogoś kto pozwoliłby na rzut okiem na ściany, ale albo ja nie potrafię odszukać albo nikt jeszcze tego domku nie wybudował...przynajmniej nie w okolicach małopolski

    Pozdrawiam!!!
    Małgosia

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaretpl Zobacz post
    Witam serdecznie, wreszcie natrafiłam na kogoś kto zmaga się z budową tego pięknego domku koło Krakowa Od kilku miesięcy usilnie poszukuję kogoś bliżej niż woj.mazowieckie hehe Kamil kibicuję z całego serducha wszystkim poczynaniom i bacznie obserwuję postępy Zazdroszczę że masz już projekt i pozwolenie w ręce i możesz stawiać kolejne kroki....ja z Narzeczonym jesteśmy na etapie WZ-tki...jak to już słusznie zauważyli wszyscy....w Krakowie cierpliwości trzeba mieć bez liku

    Kamil jeśli mogę spytać.....czy przed zakupieniem projektu oglądałeś ten domek gdzieś na żywo? Mężczyźni mają lepszą wyobraźnię przestrzenną niż kobiety i pewnie łatwiej Wam sobie te wszystkie ściany i odległości wyobrazić, ale dla mnie to czarna magia hehe Pytam bo starałam się wyszukać kogoś kto pozwoliłby na rzut okiem na ściany, ale albo ja nie potrafię odszukać albo nikt jeszcze tego domku nie wybudował...przynajmniej nie w okolicach małopolski

    Pozdrawiam!!!
    Małgosia
    Witaj,
    widziałem ten domek w stanie surowym w sierpnu tego roku - mam sporo zdjęć i kilka filmików - ale ciężko byłoby je przesłać siecią bo to kilkaset mb. domek oglądałem w ok. Tarnowskich Gór.

    Wygląda naprawdę ok i ma to czego sie oczekuje

    ja mam już wylaną płytę - tylko czasu brak żeby zdjęcia wrzucić - a Wy kiedy planujecie zaczynać?

    A co do ścian - u mnie pewnie nie wcześniej niż właśnie tą porą w przyszłym roku
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    No i wrzucam..

    Płyta zrobiona..

    Przed zalaniem

    Po zalaniu:
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar desperadomn
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kobiernice
    Posty
    242

    Domyślnie

    Wygląda super i jak szybko Widzę,że kolega robi szalunek ze styropianu w późniejszym terminie. Zbrojenie jedna warstwa ale chyba fi spore??
    Powodzonka

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał desperadomn Zobacz post
    Wygląda super i jak szybko Widzę,że kolega robi szalunek ze styropianu w późniejszym terminie. Zbrojenie jedna warstwa ale chyba fi spore??
    Powodzonka
    Wiesz, podbudowę miałem zrobioną wiec poszlo juz szybko. zbrojenie tylko dołem + pogrubienia na ścianach nośnych. a fi różne od 10 do 14... plus dozbrajaliśmy w niektórych miejscach
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margaretpl

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-837
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil_Idaredy Zobacz post
    Witaj,
    widziałem ten domek w stanie surowym w sierpnu tego roku - mam sporo zdjęć i kilka filmików - ale ciężko byłoby je przesłać siecią bo to kilkaset mb. domek oglądałem w ok. Tarnowskich Gór.

    Wygląda naprawdę ok i ma to czego sie oczekuje

    ja mam już wylaną płytę - tylko czasu brak żeby zdjęcia wrzucić - a Wy kiedy planujecie zaczynać?

    A co do ścian - u mnie pewnie nie wcześniej niż właśnie tą porą w przyszłym roku
    powiem szczerze że plany mamy wielkie ale zobaczymy jak to się zderzy z rzeczywistością...chcemy zacząć jak tylko zaczną się ciepłe dni w przyszłym roku. Zdaję sobie sprawę że będzie pod górę ale może uda się postawić ściany raz dwa. Obecnie wynajmujemy mieszkanie i jak najszybciej chcemy wejść na swoje

    Uśmiechnęłam się na te Tarnowskie Góry bo widziałam wpis na forum Archonu Pani z tamtego regionu i była chyba właśnie już na etapie dachu. Pisałeś,że masz sporo zdjęć i filmików...czy byłaby jakaś szansa spotkać się gdzieś w Krakowie i je zobaczyć czy też przerzucić na pena?

    Pozdrawiam ciepło,
    Małgosia

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    nie ma problemu - na co dzien pracuje przy G.Kazimierz więc jak byś była w okolicy to zapraszam. a jak u Ciebie z pozwoleniem ?

    no i w którym rejonie Krakowa macie działeczkę ?
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margaretpl

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-837
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil_Idaredy Zobacz post
    nie ma problemu - na co dzien pracuje przy G.Kazimierz więc jak byś była w okolicy to zapraszam. a jak u Ciebie z pozwoleniem ?

    no i w którym rejonie Krakowa macie działeczkę ?
    My do tygodnia będziemy dopiero mieć WZtkę...więc do pozwolenia jeszcze trochę czekania
    A działka na Starym Bieżanowie. Ja to już przebieram nóżkami na samą myśl budowy i własnych ścian Bacznie obserwuję Twoje poczynania i kibicuję!!

    Super się składa bo ja pracuję na ul.Gazowej więc rzut beretem od Gal.Kazimierz

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margaretpl

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-837
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaretpl Zobacz post
    My do tygodnia będziemy dopiero mieć WZtkę...więc do pozwolenia jeszcze trochę czekania
    A działka na Starym Bieżanowie. Ja to już przebieram nóżkami na samą myśl budowy i własnych ścian Bacznie obserwuję Twoje poczynania i kibicuję!!

    Super się składa bo ja pracuję na ul.Gazowej więc rzut beretem od Gal.Kazimierz
    Daj tylko znać kiedy i jak Cię można łapać

  12. #32

    Domyślnie

    No nareszcie znalazłam kogoś, kto buduje "mój" domek Bardzo spodobał mi się ten projekt, choć ostatecznie będę chyba robiła projekt indywidualny, ale w oparciu właśnie o Idaredy...będę śledziła Wasze poczynania na budowie, bo u mnie to jeszcze troooooszkę zejdzie, zanim się zabierzemy za budowę...niestety... Szkoda też, że nie ma kogoś bliżej Opolszczyzny, albo Dolnego Śląska, ale cóż, jeśli to nie będzie problem, to urządzimy sobie najwyżej potem (jak już będziemy na tyle blisko z rozpoczęciem budowy) małą wycieczkę do Was i pooglądamy to cudo w realu
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaretpl Zobacz post
    Daj tylko znać kiedy i jak Cię można łapać
    z reguly codziennie - w tym tygodniu 13-20. musialabys tylko wczesniej dac znac okolo ktorej mialbym sie Ciebie spodziewac.
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Zapraszam - chociaz mury stana dopiero w przyszlym roku - na dzisiaj mozna podziwiac fundamenty

    co prawda Opole daleko, ale jak wpadniesz na autostrade to chwila i bedziesz w Krakowie.
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  15. #35

    Domyślnie

    Na razie będę podziwiała wszytko w dzienniku My pewnie nie zaczniemy wcześniej niż w przyszłym roku i to przy baaardzo dobrych wiatrach (na razie nie mamy nic prócz marzeń o swoim domku , bo nie wiemy gdzie dokładnie na Opolszczyźnie się osiedlimy), także myślę, że zdążycie już postawić mury, zanim my byśmy się zjawili Jednak już dziękuję za zaproszenia

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margaretpl

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-837
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil_Idaredy Zobacz post
    z reguly codziennie - w tym tygodniu 13-20. musialabys tylko wczesniej dac znac okolo ktorej mialbym sie Ciebie spodziewac.
    Jeśli mogę to zapowiadam się na czwartek na 15tą? powiedz tylko gdzie dokładnie mam się stawić Podaję swojego maila gdyby to coś ułatwiło ([email protected])

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominika&Jacek

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-147
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cześć,

    Jestem właśnie na etapie zakupu działki w MPZP Skotniki- Działowskiego. Bardzo mnie zaskoczyło, gdy przeczytałem, że PnB dostałeś po 1,5r! Z czym robili problemy, to wręcz niewiarygodne! Z tego co widżę, działka, którą się interesuje jest ok 400 od Twojej przy Działowskiego. Liczyłem na to, że we wrześniu 2013 mógłbym już fundamenty lać i trochę mnie zaniepokoiłeś. Robiłeś badania geologiczne, pytam bo tak na oko to słabo nośne grunty. Dzięki z Góry za odpowiedzi, Pozdarwiam!
    Ostatnio edytowane przez Dominika&Jacek ; 07-11-2012 o 11:18 Powód: orto.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Przenoszę wpis od Malka 26;

    Dzień dobry.

    Serdecznie witam wszystkich budowniczych , szczególnie Inwestorów Domu w idaredach.
    Oboje z małżonką jesteśmy na etapie wyboru projektu domu.
    Podobał nam się projekt ;
    http://projekty.muratordom.pl/projek...htm?mirror=yes
    ale w dniu dzisiejszym trafiłem na Dom w idaredach (G2) i jesteśmy w nim "zakochani"
    Kwitnąca jabłoń była niezła , ale chcieliśmy wprowadzić pewne zmiany , które właśnie G2 już w sobie zawiera.
    W chwili obecnej przeglądam FM w poszukiwaniu inwestorów Domu w idaredach.
    Teren budowy to Skawina koło Krakowa .


    pozdrawiam

    Zbigniew

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buduje na odleglosc

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sulejowek
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, jestesmy nowi na forum, wiec z gory przepraszamy, jesli poruszymy watki, ktore juz wczesniej byly przerabiane. Zdecydowalismy sie na idaredy G2 glownie ze wzgledu na prostote i funkcjonalnosc budynku. Z projektem, budowa, ruszamy latem tego roku (jesli pogoda pozowli. Jestesmy wlasnie na etapie poszukiwania ekipy do wykonania SSO. Pierwsze otrzymane oferty troche nas zaskoczyly - 70tys netto za robocizne. Chyba duzo??? Budujemy pod Warszawa (Sulejowek) i chcielibysmy nawiazac kontakt z ludzmi, ktorzy z okolic, zeby wymienic sie doswiadczeniami itp. Milo bedzie Was poznac!

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Witam się
    Widzę, że po kilku latach w Krakowie jeśli chodzi o PnB nic się nie zmieniło. U nas też czekaliśmy wiele miesięcy. A miało być w przyszłości tak różowo

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony