dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie 2004/6 Nowoczesna piwnica

    Witam
    Mam pytanko w artykule o nowoczesnej Piwnicy jest w ramce WARTO WIEDZIEĆ: Gdy piwnice mają być dostepne z zewnątrz, trzeba onbiżyć poziom terenu przynajmniej na fragmencie, na którym znajdą sie drzwi wejściowe i schody. Wtedy jednak fundament znajduje sie zbyt płytko- czyli w strefie przemarzania- i konieczne staje sie zabezpieczenie gruntu przylegającego do niego przed przemarzaniem
    Moje pytanie jest takie czym sie ociepla grunt przy fundamencie tak jak na rysunku było bo to mnie bardzop ciekawi bo taką sytuacje mam właśnie myślałem że dam tylko polbruk wcześniej nie myślałąem o izolacji fundamentów w tym miejscu chodz jednak powinna być
    Co PORADZI MI REDAKCJA albo Wy drodzy czytelnicy
    Pozdrawiam ARi

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    A ja mam jedna uwage do tego artykulu. Jest tam taki jakby podrozdzial: Zaglebiona czy wyniesiona (czy jakos podobnie) i sa do tego obrazki z plusami i minusami roznych rozwiazan. Moje pytanie brzmi: dlaczego brak tam najpopularniejszego rozwiazania, czyli czesciowego zaglebienia piwnicy?

  3. #3

    Domyślnie

    Droga redakcjo
    jakiś komentarz do tego posty jeden już napasaliście tylko został zlikwidowany czy te literki co naklikaliście i ktoś puźniej skomentował coś nie tak w tym było?
    Pozdrawiam i czekam jak możecie na odpowiedz o ociepleniu fundamentu.

    ARi

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Redakcjo - ja tez czekam na odpowiedz!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony