dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matra29

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    10

    Domyślnie Biały lakierowany stół - a co z krzesłami?

    Dzień dobry,
    Kochani forumowi muratoromanie, potrzebuje pilnie Waszej pomocy i dobrych rad przy urządzaniu jadalni oraz salonu.
    Niedawno się wprowadziliśmy na nasze nowe cztery kąty, zabierając jedynie graty ze starego mieszkania, ale powoli przychodzi czas na zmiany.
    Na dzień dzisiejszy jest pusto, smutno ,nijako, kompletny brak dodatków i najwyższa pora przystąpić do zmian. Więc bardzo serdecznie proszę Was o pomoc.
    Zaczynam od jadalni, gdzie dziś stoi mizerny stary stół, a ja szukam czegoś ciekawego w miarę nowoczesnego i oczywiście nie za drogiego.
    Właściwie to stół już wypatrzyłam - ma to czego szukałam - jest rozkładany, szeroki lub głęboki na 100 cm.
    Różni się trochę od standardowych, klasycznych stołów wyglądem - ma szklany blat, białe lakierowane boki i podstawę. Taka kurza nóżka, ale zaczynam się zastanawiać czy oby to będzie na pewno dobry wybór.
    W otwartej kuchni wiszące szafki są również białe i lakierowane czyli byłby jakiś element łączący.
    o to rzucam stół na pożarcie:




    Teraz szukam krzeseł do kompletu, i tak mam chęć wrzucić tu coś z krzeseł kolorowych, z tworzywa,pleksi, przezroczystych?
    Po wyborze krzeseł przyjdzie czas na oświetlenie. Na dzień dzisiejszy w całym domu z sufitu smutno zwisają co najwyżej żarówki.
    Jak na razie w oko wpadły mi lakierowane krzesełka/foteliki niebieski i pomarańcz - całkiem wygodne i cenowo do przyjęcia.

    Proszę o podpowiedzi czy w ogóle zmierzam w dobrym kierunku czy ten misz masz będzie do przegryzienia? Czy to się zgra?
    Bardzo proszę o jakieś wskazówki i podpowiedzi o Wasze zdanie.
    a tu moje miejsce gdzie będzie stał stół


    i jak widać jeszcze bardzo wiele pracy, pusto, smutno, nijako..Pomóżcie

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matra29

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    10

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem te pierwsze są za lekkie wizualnie dla tego stołu. W sprawie tych drugich się nie wypowiadam bo generalnie takich krzeseł akurat nie lubię.
    Co do oświetlenia to poczekaj aż będziesz mieć krzesła, wtedy zobaczymy.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Przychylam się do opinii z FF Gazety
    Przejrzyj tutejszy wątek (BTW w nim powinnaś pytać): http://forum.muratordom.pl/showthrea...tół+krzesła
    Biały prosty stół na nogach + lekkie krzesła

  5. #5

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matra29

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    10

    Domyślnie

    I ja powoli myślę, że chyba prostsza forma stołu będzie lepsza.
    Z dzisiejszego przeszukiwania stron www wstępnie moje wymagania spełnia ten stół. Ale jest oczywiście jakieś ale ... strasznie cienki blat, muszę go na żywo zobaczyć.





    Stół na stałe ma 180 cm a można go rozłożyć do 270 cm i spełnia moje wymagania co do głębokości czyli 100 cm. Płyta MDF a nogi lakierowane,
    W sobotę wybiorę się obejrzeć ten stół osobiście, już namierzyłam gdzie to mogę zrobić.
    Dzięki za podpowiedzi i wskazówki, zabieram się za przeglądanie wątków przez Was zaproponowanych.
    malkul a czy jest szansa na wskazanie, czy choć małą podpowiedz w którym wątku mam grzebać, żeby odnaleźć ceny i stoły z Twojego watku??

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Białego stołu szukano też w tym wątku i sporo przykładów się tam znalazło: http://forum.muratordom.pl/showthrea...panele-dodatki

    A tu kilka inspiracji biały stół +












  8. #8

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    telimenapt

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Mam bardzo podobny z doborem mebli do jadalni. Podobają mi się się stoły drewniane, w półmacie, raczej prostokątne. Chce aby stół po złożeniu miał 120 cm natomiast rozkładał się do 280 cm. Nie wiem jednak jaki model wybrać, jakiego producenta? Mam wspaniałe krzesła tapicerowane takie jak na zdjęciu http://dlawnetrza.pl/ekoskora/73-krz...-ekoskora.html może to zła kolejność ale bardzo mi się podobają i nie żałuję zakupu. Możecie mi jakoś doradzić ?

  10. #10

    Domyślnie

    hej.
    ja polecam klasyczny stól, tzn i klasycznych kształtach. JEst ponadczasowy, nigdy nie wyjdzie z mody, nie znudzi sie zbyt szybko, no i jest uniwersalny, tzn w ktorąkolwiek strone nie pojdzie dalszy wystrój wnętrza to bedzie pasowal.
    Ja sama mam bialy, lakierowany. Kuchnia tez biala.
    zdjecia ponizej.


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  11. #11

    Domyślnie

    Ja dałabym przezroczyste Louis Ghost
    Natka

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    telimenapt

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał NatkaB Zobacz post
    Ja dałabym przezroczyste Louis Ghost

    nie wiem o jakie krzesła chodzi? Tego typu http://dlawnetrza.pl/krzesla-nowocze...-elizabet.html ? Z tym że ja już posiadam krzesła i są Super.
    A ja posiadma już 6 sztuk takich krzeseł http://dlawnetrza.pl/ekoskora/73-krz...-ekoskora.html może i biały lakierowany stół bedzie dobry

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania_ol

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    I jak? Udało się zobaczyć ten stół? To też jest mój typ nr 1, choć martwi mnie cienki blat i dosyć wyraźne łączenia materiału na nóżkach i blatu po rozłożeniu? Jak wypadł ten stół w realu?

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania_ol

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał matra29 Zobacz post
    I ja powoli myślę, że chyba prostsza forma stołu będzie lepsza.
    Z dzisiejszego przeszukiwania stron www wstępnie moje wymagania spełnia ten stół. Ale jest oczywiście jakieś ale ... strasznie cienki blat, muszę go na żywo zobaczyć.





    Stół na stałe ma 180 cm a można go rozłożyć do 270 cm i spełnia moje wymagania co do głębokości czyli 100 cm. Płyta MDF a nogi lakierowane,
    W sobotę wybiorę się obejrzeć ten stół osobiście, już namierzyłam gdzie to mogę zrobić.
    Dzięki za podpowiedzi i wskazówki, zabieram się za przeglądanie wątków przez Was zaproponowanych.
    malkul a czy jest szansa na wskazanie, czy choć małą podpowiedz w którym wątku mam grzebać, żeby odnaleźć ceny i stoły z Twojego watku??
    Moje poprzednie pytanie tyczyło się tego postu

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania_ol

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcela_a Zobacz post
    hej.
    ja polecam klasyczny stól, tzn i klasycznych kształtach. JEst ponadczasowy, nigdy nie wyjdzie z mody, nie znudzi sie zbyt szybko, no i jest uniwersalny, tzn w ktorąkolwiek strone nie pojdzie dalszy wystrój wnętrza to bedzie pasowal.
    Ja sama mam bialy, lakierowany. Kuchnia tez biala.
    zdjecia ponizej.


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    A jak można namierzyć w internecie ten stół? Wygląda solidnie i estetycznie.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania_ol Zobacz post
    A jak można namierzyć w internecie ten stół? Wygląda solidnie i estetycznie.
    to stół robiony na zamówienie przez naszego stolarza. po 6 mies uzytkowania nadal jestem bardzo zadolowona i polecam białe, proste stoły

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony