dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Perfekcyjne równanie terenu

    Witam wszystkich
    mam takie pytanie czy orientuje się ktoś ile kosztuje równanie terenu pod trawę
    kilka miesięcy temu wyrównałem jedną stronę domu ( rycie widłami i równanie grabiami)
    nawet całkiem nieźle to wyszło , ale ostatnio widziałem w kilku domach co się budują nie daleko mnie że firmy im równają ziemie tak prosto jak stół (sam tak w życiu nie zrobie)
    czy drogi jest taki interes ?

  2. #2

    Domyślnie

    To zależy od zakresu prac i od tego czy będzie dowożona ziemia. Przeważnie do 25zł/m2 wraz z posianiem.

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba Ci się taki trawnik na ziemi "prostej jak stół"?
    Moim zdaniem wygląda to po prostu okropnie, beznadziejnie, nienaturalnie, nudno, dziwacznie...
    Po przekopaniu bierze się łopatę i równa mniej więcej "na oko", grabkami rozwala co większe grudy ziemi a resztę równa ŁATĄ, taką 3-4 metrową. W dwie osoby jak będziecie ciągnęli to pójdzie szybko. Ja bym firmom ogrodniczym nie dawał, to przywilej nieco bogatszych ode mnie
    Z drugiej strony trawnik z lekkimi wzgórkami i łagodnymi nierównościami fajniej wygląda, zwłaszcza po koszeniu, jak zachodzi słoneczko. Fajny klimat tworzy i jest bardziej naturalnie, ale to tylko moje zdanie.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony