dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kiel.basa

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-804
    Posty
    73

    Domyślnie Drzwi wejsciowe na wzor Porta Granit, terminy realizacji i cena.

    witam,

    Koledzy, wczoraj sie orientowalem w temacie i Porte Granit, gladkie biale drzwi moge miec dopiero za 4tyg i to za 2800zl.
    Zna ktos moze producenta, ktory ma w ofercie podobne drzwi, moze w nizszej cenie i lepszych terminach?

    Chodzi mi o gladkie biale drzwi, z gladką biala futryna.
    Takie sa wszedzie na klatce, chce sie dopasowac. Otwor budowlany - 95x215

    dzieki

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Granit, kl. C powinny być z założenia montowane na betonowanie. Otwór zalecany to 875 dla "80", w nowym mieszkaniu powinno być chyba "90", wiec za wąsko.
    Nie znam firmy, która by robiła drzwi szybciej i słynęła z dotrzymywaniu terminów.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kiel.basa

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-804
    Posty
    73

    Domyślnie

    obdzwonilem dzisiaj sporo firm, i sie okazalo, ze niektorzy jednak potrafia zalatwic takie drzwi w ciagu tygodnia i je zamontowac..
    Pan z jednej firmy w Wawie powiedzial, ze Delty deluxe, biale, gdyby udalo sie wstawic do mojej futryny (czyli bylyby 90N, tj mniejszy otwor budowlany niz 100cm)
    to wtedy to jest 7 dni, i 2100zl z montazem, prog niebetonowany. Maja tylko przyjechac i pomierzyc dokladnie, czy takie wejda. Brzmi dosyc zachecajaco.
    2 lata gwarancji na montaz i drzwi.

    Inaczej terminy podobne, 3tyg z Stalproduktu, drzwi Batory 4 klasy biale, czyli to samo co Porta.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KarolaTom

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-183
    Posty
    70

    Domyślnie

    Wyczytałam na innym forum, że w Centurionie mają szybki termin realizacji zamówienia do sklepu, z tego co widziałam w ich ofercie na pewno coś byś znalazł.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Ale przed świętami ich szybkio termin wziął w łeb i np. mój Klient nie miał drzwi.. nie przyjechały tak szybko jak się spodziewałem ;p

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KarolaTom

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-183
    Posty
    70

    Domyślnie

    ...oooo, a ile wcześniej ten klient zamawiał te drzwi?? w moim domu rodzinnym, trwa remont i wiem, że rodzice planują dopiero zamawiać drzwi (bo jeszcze nie są zdecydowani), a z tego co wiem plany są żeby drzwi były na swoim miejscu na komunię brata, czyli za jakiś miesiąc, ciekawe czy się uda w takim razie...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Cytat Napisał KarolaTom Zobacz post
    ...oooo, a ile wcześniej ten klient zamawiał te drzwi?? w moim domu rodzinnym, trwa remont i wiem, że rodzice planują dopiero zamawiać drzwi (bo jeszcze nie są zdecydowani), a z tego co wiem plany są żeby drzwi były na swoim miejscu na komunię brata, czyli za jakiś miesiąc, ciekawe czy się uda w takim razie...
    No to czas isc zamawiac, bo w dlugi majowy weekend to raczej malo kto pracuje

  8. #8

    Domyślnie

    Drzwi Delta dostępne są na 2 dzień gwarantuje to wielki stan magazynowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony