dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Okna tarasowe tradycyjne czy przesuwne?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tradycyjne, skrzyd

    1 50,00%
  • 1 50,00%
Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 290
  1. #41

    Domyślnie

    Mam drzwi Dziadek, zamontowane w sierpniu 2002. Bez uwag, czyli dobrze. Zrezygnowałem z płyty Stadur - zamontowałem drzwi drewniane (2 szt) jako "czysto" zewnętrzne, i jako wejście do wiatrołapu od strony wewnętrznej. Typ 005, z tym że jako zewnętrzne - bez pionowego wąskiego naświetla.
    Nic się nie popaczyło, plamy żadne nie wystąpiły, zawiasy (przy szerokości 100 cm) nie wymagały na razie dodatkowych regulacji. Niedługo się skończy 2. zima, nie narzekam.
    Pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Również jestem na wstępnym etapie szukania drzwi wejściowych

    Proszę, podajcie link do strony "Dziadka" - DZIĘKI!
    Pozdrawiam - Ivo

  3. #43

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    mam pierwsza zime , na razie bez problemow, polecam

  5. #45

    Domyślnie

    też mam dziadka zewnętrznego. Jest ok. choc musiałem regulować.

    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    Też mam dziadka. Wejście od południa. Popękały wszystkie połączenia kasetonów z ramą drzwi. Teraz podobno na tych połączeniach dają akryl.

  7. #47

    Domyślnie

    Dzięki za link

    KODI - u którego przedst. kupowałeś drzwi?
    Pozdrawiam - Ivo

  8. #48

    Domyślnie

    Ivo - kupowałem chyba tam gdzie Sebo. Na Grunwaldzkiej w Gdańsku, koło delera Mercedesa.

    Na stronie www. jest namiar na gościa. Nie jestem pewien, ale pojawił się chyba jakis skład także w Gdyni.

    Pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Porta - duży wybór, ceny też różne.

  10. #50

    Domyślnie drzwi zewnętrzne

    Czy naprawdę nikt więcej nie ma drzwi wejściowych?!Wydawało mi się że raczej każdy powinien takie posiadać,bo lubimy i musimy zamykać się we własnych domach.Ja też jestem ciekawa waszych opini.Sama szukam drzwi zewnętrznych solidnych,ładnych i w przyzwoitej cenie(czy nie wymagam zbyt wiele?).CHWALCIE SIĘ SWOIMI DRZWIAMI!!!

  11. #51

    Domyślnie

    Ja mam antywłamaniowe drzwi gerda, choć od kilku miesięcy, ale jestem z nich zadowolony. mają dodatkowe rygle i kołki antywyważeniowe+ wkładki patentowe(klucze dorabiane są na specjalną kartę kodową) i co myślę że jest istotne- to powinna być solidna ościeżnica min 10cm (tu 12.5cm) do tego można dokupić za ok 55zł solidny próg dębowy z uszczelką. to tylko kilka zalet ale jak coś ma zalety to ma też wady - chodzi oczywiście o cene, najtańsze zaczynają sie od 990zł, a do tego jak doliczymy autoryzowany montaż, bo z reguły taki tylko wchodzi w grę(utrata gwarancji lub jej skrócenie) to trzeba zapłacić nawet 400zł (co za zdzierstwo!!). więcej możesz przeczytać na www.gerda.gliwice.pl
    Powodzenia w wyborze

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem co to za drzwi antywłamaniowe za 990 zł, skoro zwykłe drewniane kosztują min. 1200 zł.

  13. #53

    Domyślnie

    My mamy drzwi drewiane firmy Goran z Lublina. Zakupiliśmy je w komplacie z oknami. Są grubsze niż inne drewniane. a zatem są cieplejsze (wg producenta, mają U porównywalne z oknami, czyli wpółczynnik U poniżej 2,0, coś chyba ok. 1,6). Można założyć w nich zamki atestowane klasy C, dorabiane na podstawie karty kodowej. Mają tak zwany zamek listwowy, co oznacza, że współpracują, ze sobą zamek podklamkowy i klamka.
    Jedyna uwaga, co do producenta. Trochę ciężko się z nimi rozmawia w sprawie reklamacji. Jednak myślę, że i to się da przebrnąć. Zobaczymy.
    Pozdrawiam

    Marzek

  14. #54

    Domyślnie

    Aha, jeszcze jedno. Nasze drzwi mają bolce antywłamaniowe.
    Pozdrawiam

    Marzek

  15. #55

    Domyślnie

    Drzwi POL-SKONE SILESIA.Ościeżnica dębowa Ramiak sosnowy klejony obłożony wytłoczonymi płytami z włókna szklanego (głęboka struktura drewna) w środku na całej powierzchni wypełnienie PE, współczynnik wg instrukcji 1,8, wkładki klasy ,,C'' 2 szt. bolce antywywarzeniowe szybka P4 ,uszczelki obwodowe.Wyglądają OK.Zobacze jak będzie w użyciu.Całość po rabacie 2700.

  16. #56

    Domyślnie Re: Dzrzwi zewnętrzne

    Cytat Napisał Rick
    Kto poleci mi dobre dzrzwi zewnętrzne wym. 210x150 cm. Nie jestem zwolennikiem dzrzwi drewnianych Cena to oczywiście bardzo ważna rzecz
    Skorzystaj z przeglądarki, a będziesz na bieżąco!!
    pozdr.
    cele budzą szacunek

  17. #57

    Domyślnie Re: Dzrzwi zewnętrzne

    Cytat Napisał ara
    Cytat Napisał Rick
    Kto poleci mi dobre dzrzwi zewnętrzne wym. 210x150 cm. Nie jestem zwolennikiem dzrzwi drewnianych Cena to oczywiście bardzo ważna rzecz
    Skorzystaj z przeglądarki, a będziesz na bieżąco!!
    pozdr.
    O jakie przeglądarce mówisz? Ludzie na Forum zadają różne pytania, bo często nie wiedzą gdzie szukać.
    Jeśli mówisz o samym Forum to trzeba było napisać, że najprosciej skorzystać z opcji szukania.
    Jeśli mówisz o ogólnodostępnych przeglądarkach, to nie sadzę, aby wyszukiwarki internetowe na tak postawione pytanie potrafiły odpowiedzieć. Chodzi przecież o doświadczenia, a nie reklamę czegokolwiek!
    Pozdrawiam

    Marzek

  18. #58

    Domyślnie

    Nieporozumienie. Jasne, że chodziło o poszukiwania na naszym szacownym FORUM.
    Mam nadzieję, że nowicjusz dotarł już interesującego go wątku..
    pozdr.
    cele budzą szacunek

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    www.stolbud.pl
    mam od 2 lat, sosnowe, sooper!

  20. #60
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś ma doświadczenie z drzwiami CANDOR (nazwa importera drzwi kanadyjskich) ?
    www.candor.pl

Strona 3 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony