dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Okna tarasowe tradycyjne czy przesuwne?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tradycyjne, skrzyd

    1 50,00%
  • 1 50,00%
Strona 12 z 15
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 290
  1. #221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Ja mam Portę stalowe z szybkę. Wg dostawcy drzwi powinny być wewnątrz budynku, ale zamontował je na zewnątrz i od 2 lat nic złego się z nimi nie dzieje. Najcieplejsze jednak nie są, ale szronu na nich zimą nie mam.

  2. #222
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Wykopałem ten wątek z otchłani forumowych, planuję albowiem niezaprzeczalnie kupno takowych...
    albo i zmienię zdanie...

    Czy są szczęśliwi (lub nie) użytkownicy tego produktu i czy zechcielibyście się podzielić spostrzeżeniami?
    WARTO? WARTO!

  3. #223

    Domyślnie Drzwi

    WItam sam takowe zakupilem (na wymiar z doswietleniem) jeszcze niemam zamontowanych ale wygladaja na wystawkach bardzo solidnie co bedzie sie to dopiero wyjdzie po latach , pozatym pytalem znajomego ktory buduje domy i juz pare razy kupował z tej firmy drzwi zewnetrzne i bardzo sobie chwalił pozdrawiam

  4. #224

    Domyślnie

    Potwierdzam, mamy drzwi z doświetlem już 3 lata i bez zastrzeżeń.

  5. #225

    Domyślnie

    Witam,

    my mamy zakupione i juz zamontowane drzwi Dziadek. Jeszcze nie są użytkowane (wchodzimy bramą garżową). Drzwi wygladają solidnie i są bardzo ładne. Od razu sie w nich zakochałam.
    Pozdr
    K.

  6. #226

    Domyślnie Zewnętrzne drzwi do pomieszczenia gospodarczego

    Wprawdzie drzwi zewnętrzne do pomieszczenia gospodarczego z wnętrzami zbyt wiele wspólnego nie mają, ale skoro elewacje i drzwi wejściowe też tu są...

    Niestety wejście do pomieszczenia gospodarczego mamy na tej samej elewacji co drzwi tarasowe . W tej sytuacji nie powinny się specjalnie rzucać w oczy, ale też powinny być solidne.

    Jakie macie u siebie?
    Dziennik i komentarze to już historia

  7. #227
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Ja mam dokładnie to samo, tzn. wejście z zewnątrz do kotłowni na elewacji tarasowej. Dlatego dołączam się do pytania...

  8. #228

    Domyślnie

    Miałam podobny problem bo z ganku mam oprocz drzwi głownych wejsciowych mam boczne drzwi do garazu. Chciałam aby nie było od sasa i zamówiłam u stolarza dwie pary prawie identycznych, z tym że garażowe nie sa tak docieplone jak wejściowe. Mąż mówił, że to profanacja dawać drewniane drzwi do garażu ale ja jestem bardzo zadowolona, bo wygląda fajnie. Jak się sprawdzą w praktyce, pokaże czas.
    Zyczę dobrych wyborów
    A to moje drzwi
    maja

  9. #229

    Domyślnie

    Ambroma, rozumiem, że mąż zmienił zdanie jak zobaczył efekt, bo wyszło super
    A gdzie robiłaś te drzwi, bo wydaje mi się, że dom masz gdzieś w mojej okolicy... ?

    Cytat Napisał ambroma
    Miałam podobny problem bo z ganku mam oprocz drzwi głownych wejsciowych mam boczne drzwi do garazu. Chciałam aby nie było od sasa i zamówiłam u stolarza dwie pary prawie identycznych, z tym że garażowe nie sa tak docieplone jak wejściowe. Mąż mówił, że to profanacja dawać drewniane drzwi do garażu ale ja jestem bardzo zadowolona, bo wygląda fajnie. Jak się sprawdzą w praktyce, pokaże czas.
    Zyczę dobrych wyborów
    A to moje drzwi
    Dziennik i komentarze to już historia

  10. #230

    Domyślnie

    Drzwi są z firmy Nicewicz, mały zakład stolarski na Kurpiach (miejscowość Kozioł). Zamawialiśmy bezpośrednio u producenta.
    www.nicewicz.pl
    Mozesz zamowić kazdą wersję i kazdy kolor.
    Mają w W-wie partnera handlowego, ale nie polecam Natomiast p.Nicewicz - bardzo miły i zyczliwy. Polecam.
    maja

  11. #231

    Domyślnie

    Dzięki


    Cytat Napisał ambroma
    Drzwi są z firmy Nicewicz, mały zakład stolarski na Kurpiach (miejscowość Kozioł). Zamawialiśmy bezpośrednio u producenta.
    www.nicewicz.pl
    Mozesz zamowić kazdą wersję i kazdy kolor.
    Mają w W-wie partnera handlowego, ale nie polecam Natomiast p.Nicewicz - bardzo miły i zyczliwy. Polecam.
    Dziennik i komentarze to już historia

  12. #232

    Domyślnie

    Witam,
    podobaja mi sie te drzwi. Czy sa z pelnego drewna ? Ile kosztowaly ? Musze kupci 12 sztuk rozncyh wenetrzncyh drzwi do naszego domu i na raze oferty z drewna litego w cenie 1500 PLn + 150 za montaz. Pozdrawaim . Janusz
    Janusz314

  13. #233

    Domyślnie

    Witaj, ramiaki są z litego drewna (sosna, dobrej jakości, bezsęczna), w środku docieplenie, sklejka plus okleina brzozowa. To jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne.
    Najlepiej wejdż na stronę producenta - adres jw - lub zadzwoń do p.Nicewicza.
    A jeszcze lepiej jak do niego pojedziesz. Wszystko pokaże, wytłumaczy, przy takim zamówieniu napewno da dobre ceny. Jedyny minus to ca. 200 km z W-wy.
    Zyczę powodzenia.
    maja

  14. #234

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne PTZ - szukam opinii

    Szukam opinii nt drzwi zewnętrznych PTZ. Polecono mi je ze względu na długi czas oczekiwania na Gerdę (5 tygodni), podobno są porównywalne z Gerdą.

    http://www.ptz.pl/

    Dzięki z góry za info

  15. #235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Za późno przeczytałam wątek o Gerdzie
    Od wczoraj mam zamontowane drzwi zewnetrzne Gerdy.
    Pocieszam sie tym, że są od północy i pod zadaszeniem

  16. #236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Ja mam drzwi z firmy Call i juz reklamowałam

  17. #237
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mika73
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie jw. Czy ktoś ma takie drzwi? I jak się sprawują?

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Nasze zewnętrzne zrobione przez lokalnego producenta (namiary dostane od znajomych, którzy je zakupili i są zadowoleni.
    Drzwi z sosny, okienko o wskazanej przeze mnie wielkości, inny kolor od środka, żeby do drzwi wewnątrznych pasował, inny na zewnątrz żeby pasował do stolarki okiennej (a wszystkie moje wymysły w ramach ceny, bez dodatkowej opłaty ). Cena przyzwoita

  19. #239

    Domyślnie

    hej,
    my co prawda nie mamy tych drzwi ( nie wiem więc czy powinnam się wypowiadać) ale widzieliśmy je na żywo. wyglądają na porządne, pan w sklepie tez je zachwalał, że są dobre a miał jeszcze w ofercie drzwi Wiatraka. kupiliśmy te drugie ze względu na kształt.

  20. #240

    Domyślnie

    my mamy Wiatraka drewniane, niedawno zostały zamontowane więc jeszcze nie wiem jak się sprawują ale wyglądają solidnie, model 7a

Strona 12 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony