dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Okna tarasowe tradycyjne czy przesuwne?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tradycyjne, skrzyd

    1 50,00%
  • 1 50,00%
Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 290
  1. #241
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mika73
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    302
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka
    hej,
    my co prawda nie mamy tych drzwi ( nie wiem więc czy powinnam się wypowiadać) ale widzieliśmy je na żywo. wyglądają na porządne, pan w sklepie tez je zachwalał, że są dobre a miał jeszcze w ofercie drzwi Wiatraka. kupiliśmy te drugie ze względu na kształt.
    Wielkie dzięki, zawsze to coś...

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Drzwi sosnowe firmy DZIADEK chociaż robią też meranti...wzór T68 011, zamek trzypunktowy, listwa przeciwwyważeniowa, szyba wypukła, wygrawerowany numer domu, 4200 pln.
    Zamówione, czekamy.
    WARTO? WARTO!

  3. #243

    Domyślnie

    Co do Swedora to w innym wątku napisałem co wiem i myślę o tej firmie (nic dobrego) co do drewnianych drzwi malowanych z szyba matową i bezpieczną i na wymiar za 1.200 zł to nie wierzę w takie bajki nikt nie zrobi drzwi po kosztach niemalże chociaż bywają różne przypadki, ale z doświadczenia wiem ze dobre drewno z tego typu wykończeniami to wydatek min.2.000. Co do samej płyty i plastra miodu czy innych wypełnień w drzwiach płytowych to uważam że Porta jest tu bardzo dobrym przykładem na to że są to dobre produkty na chyba że kupiłeś drzwi w markecie to nic dziwnego ze masz złe zdanie na temat dzrwi z płyty.
    pzdr.

  4. #244

    Domyślnie

    ja tez na poczatku mało się nei posiusiałąm ze szczescia jak zobaczyłam na www drzwi swedoor. ale mój zapał zdecydowanie ostygł ajk zobaczyłam je na żywo - mówi o moim wybranym modelu (płaski MDF z frezami po bokach) - lakier w tych frezach pozostawiał wiele do zyczenia. i jeszcze powaliły mnie ceny, a raczej ich rozbieżność. najdrozsze (te same!) drzwi na bartyckiej kosztowały 1700 zł, najtańsze w OBI za 250.
    aha! - koniecznei pytajcie czy dany model drzwi jest lakierowany czy okleinowany, bo sporo mają włąsnie w okleinie, nie lakeirze.
    ja też chorowałam na K&K, ale troche drzwi potrzebowałam i K&K to było by samobójstwo. Ostatecznie kupilismy drzwi w DRIMS, w czw montaz, zobaczymy co wyjdzie

    AHA, swedoor nie robi na wymiar - to są drzwi szwedzki, co płyną do PL statkiem - na wymiar dorabiają je ewent polscy sprzedawcy. czasami nawet moize wyjsc to na dobre, bo po przyciąciu ponownie je lakierują i wyglądajeą wtedy dużó lepiej niż w oryginale

    P.S znam ludiz co pokusili sie na swedoora - nijak sie nie da spasowac futyny, żeby nei było szczelin . same drzwi z daleka wygladają ok, ale dziury neistety sie rzucają w oczy
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  5. #245

    Domyślnie A mogę prosić o opinie o drzwiach WINDOOR

    A mogę prosić o opinie o drzwiach WINDOOR czy ktoś je ma użytkuje zna
    Mądry dwa razy pyta najmądrzejszy pyta wciąż!.

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał elzbietkask
    Ostatecznie kupilismy drzwi w DRIMS, w czw montaz, zobaczymy co wyjdzie

    to ja bardzo czekam na relację oni teraz mają promocję na montaż, prawda?

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    Cytat Napisał elzbietkask
    Ostatecznie kupilismy drzwi w DRIMS, w czw montaz, zobaczymy co wyjdzie

    to ja bardzo czekam na relację oni teraz mają promocję na montaż, prawda?
    właśnie panowie pojechali - drzwi są piękne. postarm się wrzucić fotke później.
    o firmie moge powiedziec tak:
    dotrzymują terminów, odbierają telefony (co nie zawsze jest oczywiste), sprawnie montują (współpracuja z 2,5 latkeim placzącym się pod nogami). jakosciowo drzwi ok, momentami lakeir moze nie jest super wypoelrowany, ale jestem w 98% usatysfakcjonowana.
    montaz - 1 zł/drzwi
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  8. #248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    noooo to bardzo dobrze

    mam pytanko - znalazłam ich stronkę, ale ni jak nie mogę doszukac się tam cennika... czy mozesz choć powiedzieć ile kosztowały Wasze drzwi za szt.?

    ... czekam na zdjęcia

  9. #249

    Domyślnie

    ok 1,8 tys.szt, lakier z frezami i szkłem bezpiecznym. bez klamek. z ościeżnicami
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał elzbietkask
    ok 1,8 tys.szt, lakier z frezami i szkłem bezpiecznym. bez klamek. z ościeżnicami

    oooooo to najtańsze nie są że tak powiem ale 1zł za montaż... chyba już chyba tam wliczyli...

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    Cytat Napisał elzbietkask
    ok 1,8 tys.szt, lakier z frezami i szkłem bezpiecznym. bez klamek. z ościeżnicami

    oooooo to najtańsze nie są że tak powiem ale 1zł za montaż... chyba już chyba tam wliczyli...
    najdroższe też nie. w zasadzie wybraliśmy najtańszą oferte z pośród uzyskanych. bo przeciętnie to wyceniali nam na 2,5 tys w górę
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał elzbietkask
    Cytat Napisał nitubaga
    Cytat Napisał elzbietkask
    ok 1,8 tys.szt, lakier z frezami i szkłem bezpiecznym. bez klamek. z ościeżnicami

    oooooo to najtańsze nie są że tak powiem ale 1zł za montaż... chyba już chyba tam wliczyli...
    najdroższe też nie. w zasadzie wybraliśmy najtańszą oferte z pośród uzyskanych. bo przeciętnie to wyceniali nam na 2,5 tys w górę
    a tak takie wyceny też miałam


    fotki będą?

  13. #253

    Domyślnie

    Drims parę lat temu wykopali ich wszyscy dystrybutorzy. Powody były dwa:
    1. drastyczne obniżenie jakości towaru tak jakby zaczęli sprowadzać trzeci gatunek
    2. sposób w jaki traktowali swoją sieć dystrybucji, sprzedawali towar bezpośrednio klientom z rabatami diealera co do terminów to za moich czasów żadne zamówienie nie było zrealizowane w terminie i reklamacji też było sporo.
    A co do przedstawiciela na Warszawę, wąsaty wredny typ który zachowywał się jakby robił łachę że przywiózł Ci katalogi.
    No, ale z tego co piszesz to jak sprzedają sami to lepiej im to wychodzi, wrzuć te zdjęcia, ciekawy jestem jak wyglądają teraz te drzwi. Mają już uszczelkę w ościeżnicy???

  14. #254

    Domyślnie

    Drims parę lat temu wykopali ich wszyscy dystrybutorzy. Powody były dwa:
    1. drastyczne obniżenie jakości towaru tak jakby zaczęli sprowadzać trzeci gatunek
    2. sposób w jaki traktowali swoją sieć dystrybucji, sprzedawali towar bezpośrednio klientom z rabatami diealera co do terminów to za moich czasów żadne zamówienie nie było zrealizowane w terminie i reklamacji też było sporo.
    A co do przedstawiciela na Warszawę, wąsaty wredny typ który zachowywał się jakby robił łachę że przywiózł Ci katalogi.
    No, ale z tego co piszesz to jak sprzedają sami to lepiej im to wychodzi, wrzuć te zdjęcia, ciekawy jestem jak wyglądają teraz te drzwi. Mają już uszczelkę w ościeżnicy???
    Przepraszam, ale jak dla mnie lipa, dziś miałem reklamację Porty drzwi zewnetrzene, zrobiliśmy zdjęcia, i co nie muszę zamawiać nowych, fabryka wyśle serwis i je naprawi i to nazywam dobrą obsługą i Drimsie niestety nie moge tego napisać, zawsze to była wina diealera a na jakąkolwiek wymianę nawet głupiej listewki trzeba było czekać kolejne 6 tygodni.

  15. #255

    Domyślnie

    drzwi drims mają uszczelkę w ościeżnicy.
    i musze ogólnie powiedziec ze te drzwi to jeden z bardziej trafnych wyborów - pod wzgledem wykonania i terminowosci i jakosci obsługi.
    przepraszam za jakosc fotek, ale mój internet wiecej nie dźwignie






    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  16. #256

    Domyślnie

    W takim razie bardzo dużo zmieniło się przez te kilka lat, wczoraj byłem na Bartyckiej odwiedzić starych znajomych to po ich dawnym pawilonie został tylko wyblakły baner ale z tego co wiem otworzyli się w innym miejscu.Jzelio jest Pani zadowlona to gratuluje to jest najważniejsze.

  17. #257

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne z OKNOPLAST KRAKÓW

    Witam Czy ktoś z Was ma drzwi zewnętrzne z OKNOPLAST KRAKÓW?

    Czy sądzicie że kwota 5700,00 za takie drzwi o wym 2250mm wys i szer 1100 mm plus doświetlenie na 40 cm, to przyzwoita cena?

    Jeśli nie to z jakiego producenta macie?

  18. #258

    Domyślnie Re: Drzwi zewnętrzne z OKNOPLAST KRAKÓW

    Cytat Napisał GośkaR
    Witam Czy ktoś z Was ma drzwi zewnętrzne z OKNOPLAST KRAKÓW?

    Czy sądzicie że kwota 5700,00 za takie drzwi o wym 2250 wys i szer 110 plus doświetlenie na 40 cm, to przyzwoita cena?

    Jeśli nie to z jakiego producenta macie?


    My mamy ich drzwi na systemie ADECO, kosztowały nas trochę więcej, montowane były w marcu i jak na razie jestem bardzo zadowolona

  19. #259

    Domyślnie Re: Drzwi zewnętrzne z OKNOPLAST KRAKÓW

    Cytat Napisał magdam5



    My mamy ich drzwi na systemie ADECO, kosztowały nas trochę więcej, montowane były w marcu i jak na razie jestem bardzo zadowolona
    "Nasze" też były by droższe gdyby nie dodatkowe rabaty, dlatego się zastanawialiśmy czy je kupić. Można kupić innego producenta taniej ale nie wiem czy te tańsze będą dobre?

  20. #260

    Domyślnie

    Nikt więcej nie ma drzwi OKNOPLASTU?

Strona 13 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony