dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Jak zabudować pralkę

    Mam w mieszkaniu dwie łazienki. Jedna z nich ma wymiar 84 cm x ~ 200 cm. Drzwi znajdują się na środku dłuższej ściany. Po prawej wc, na środku mała umywalka i lustro, na lewo pralka.
    Chciałem jakoś zabudować pralkę, choć jej obecność mi nie przeszkadza, zasadniczo bardziej zależy mi, aby nad nią mieć półki na chemię, brudy, obok pralki na miotłę, mopa i jakieś inne dłuższe przedmioty (wnęka ok 22 cm x 60 cm)
    Zrobienie szafki z dwoma drzwiami odpada całkowicie. Z trzema też - drzwi po lewej ograniczać będą drzwiczki do pralki, po prawej będą się blokować o umywalkę. Dodatkowo dostęp do pralki będzie utrudniony.
    Kolejnym pomysłem były rolety, ale tanie są brzydkie, a te droższe kosztują więcej niż inne szafy, które mam w mieszkaniu. Może też kiepsko szukam ??
    Na tą chwilę myślę, aby nie zabudowywać pralki, tylko zrobić szafkę dwudrzwiową zaczynającą się parę cm nad pralką i umywalką. Zastanawiam się też jaka powinna być jej głębokość, aby nie przytłaczała, aby pralka nie wystawała przed nią.
    Czy macie pomysł co z tym zrobić ??

  2. #2

    Domyślnie

    Może wrzuć jakieś zdjęcie łazienki,łatwiej będzie coś doradzić.






Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony