dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 62
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 1427

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam czy ktoś mógłby sie podzielić zdjęciami zagospodarowania schowka pod schodami w dolnej łazience w Milenie?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    smarecki

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-649
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich budowniczych REALNEGO i jemu podobnych
    My jesteśmy na razie na etapie papierologii. Mamy działkę i chyba zdecydujemy się na budowę domu według tego projektu. Rozważamy budowę wraz z dziećmi domu typu bliźniak. Zastanawiamy się czy nie "zabiją" nas koszty. Czy ktoś z Państwa jest w stanie napisać jak one się kształtują w stosunku do kosztorysu z Biura Projektów, bo to chyba będzie najbardziej miarodajne z uwagi na stały wzrost kosztów robocizny i materiałów. Interesuje nas jak duża % jest ta różnica.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOWAKI Zobacz post
    a teraz podeślę kilka zdjęć mojej sypialni
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia1.jpg
Wyświetleń:	990
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	388629Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia2.jpg
Wyświetleń:	900
Rozmiar:	50,1 KB
ID:	388630Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia4.jpg
Wyświetleń:	800
Rozmiar:	27,4 KB
ID:	388631Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia3.jpg
Wyświetleń:	931
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	388632

    wezgłowie wnosiło 4 facetów, lekko nie było a za lustrem mamy garderobę.
    Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy ścianka kolankowa została podniesiona?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NOWAKI

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    KOŁO
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał ela88 Zobacz post
    Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy ścianka kolankowa została podniesiona?
    Witam
    Tak, jest podniesiona.
    Wynosi ok 115 cm.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bratpit77
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Kod pocztowy
    47-224
    Posty
    79

    Domyślnie

    Okna jak dobrze pamiętam są 180x150cm , ściana kolankowa jest zgodna z projektem i jest idealnie , pokoje są pełnowartościowe

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    Okna jak dobrze pamiętam są 180x150cm , ściana kolankowa jest zgodna z projektem i jest idealnie , pokoje są pełnowartościowe
    Dziękuje za szybką odpowiedz. Ja zdecydowałam się na Milenę ale jak ktoś się pyta jaki domek będę budowała to pokazuję Pana dom bo jest po prostu śliczny. Milena i realny to prawie jak blizniaki. Choć nie byłabym sobą gdybym nie dostosowała do swoich potrzeb czyli troskę go rozciągnę żeby mi szafa w wiatrołapie weszła i tym samym kuchnia trochę zyska. A ta ścianka kolankowa nie dawała mi spokoju bo na forum dobre domy biuro podaje 78cm nad parterem a to troszkę mało. Na rzucie Mileny wydaje mi się że w miejscu prysznica nie ma skosu ale oglądając zdjęcia na forum wszyscy maja skos i znów zagwostka. Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie Pomocy!!!

    Mam problem (jeden z tysiąca). Nie wiem jaką wielkosc szprosow wybrac. Na ekspozycjach są okna w najmodniejszych kolorach A takich niszowych jak białe ze szprosami nie ma. W twoim przypadku to są te cienkie czy te średnie- bo do wyboru są 3 szerokości? Oczywiście nadal czekam na zdjęcia twoich wnętrz bo coś czuje, że są pięknie urządzone.

  8. #8

    Domyślnie

    To była wiadomość do Bratpit77

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DaroWil

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Pytanie do posiadaczy już wykończonego domu Realny 2 .
    Jakiej mocy macie kotły do ogrzewania budynku i jakiego rodzaju macie ogrzewanie?
    Właśnie jestem na tym etapie gdzie takie informacje się przydają.

  10. #10

    Domyślnie

    Witam
    u nas wstawilismy 15kw ze wzgldu ze mamy na strychu grzejnik i w gararazu. Ale co niektorzy proponuja 12kw.

  11. #11

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Rozważam budowę domu Realny II. Jeżeli ktoś budował taki dom na Śląsku lub w okolicy, z chęcią zobaczyłbym go na żywo.
    Proszę o kontakt mailowy: [email protected]

  12. #12

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Wraz z żona przymierzamy sie do Mileny, zastanawia nas jedno? Czy podcień z wyjscia z jadalni na taras nie jest za mały? Chodzi o to czy zmieści sie tam przynajmniej stolik i dwa krzesła do siedzenia ?
    prosze o żetelna odpowiedz rodzin które wybudowaly ten domek i juz go urzytkuja
    Z góry dziekujemy
    E&J

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro5000 Zobacz post
    Witam wszystkich
    Wraz z żona przymierzamy sie do Mileny, zastanawia nas jedno? Czy podcień z wyjscia z jadalni na taras nie jest za mały? Chodzi o to czy zmieści sie tam przynajmniej stolik i dwa krzesła do siedzenia ?
    prosze o żetelna odpowiedz rodzin które wybudowaly ten domek i juz go urzytkuja
    Z góry dziekujemy
    E&J
    Jestem na etapie fundamentów. Podcień to bardziej zabieg estetyczny niż praktyczny. Można tam wstawić mini stolik i dwa krzesła ale stolik będzie stał praktycznie w oknie tarasowym.

  14. #14

    Domyślnie

    Na blogu całkiem zastój, żadnych nowych zdjęć, brak odpowiedzi na pytania. Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć Realnego/Milene/ Rawene odsyłam na fb tam co jakiś czas dodawane są zdjęcia z placów boju

  15. #15

    Domyślnie

    Witam,


    Ja również jeżeli to oczywiście możliwe bardzo prosiłabym o zdjęcia na adres [email protected] Właśnie odebraliśmy pozwolenie na budowę. Budujemy Rawenę II, ale ze względu na wymiar troszeczkę nie mieściła się na działce. Musieliśmy zmniejszyć garaż o 36 cm i niestety ścianę tą od strony wykuszu. Przez to zmniejszyły się nam pomieszczenia na dole oraz na górze. Zastanawiamy się, jak to obejść i jeszcze będziemy na ten temat rozmawiać z Panią architekt, jednak przydałoby się mieć jakieś wyobrażenie jak wyglądają teraz te pomieszczenia, zgodnie z oryginałem. Co do spiżarki to również chcemy ją zlikwidować i zastanawiamy się czy nie umieścić jej w kotłowni wstawiając ściankę działową i drzwi z garażu. Dobrze zaizolowac aby nie wchodziło ciepło. Co do strychu także chcemy w tym miejscu zrobić pralnię, suszarnię itp. Sciana dzieląca wyjście z kuchni do salonu została zlikwidowana i zrobiony ma być podciąg. Zostają jedynie dwie ściany które pozostają po spiżarce tworząc kąt 90 stopni gdzie ma być barek albo stół.

    Pozdrawiam

Strona 62 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony