dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 9
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 168

Temat: Nasz z200

  1. #81

    Domyślnie

    Witam wszystkich po nieobecnosci powracam z nowymi zdjeciami okien ! Naszym zdaniem bardzo fajne czy moge je polecic jeszcze za wczesnie zeby cokolwiek o nich powiedziec !

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno kolor.jpg
Wyświetleń:	631
Rozmiar:	55,1 KB
ID:	183785

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	723
Rozmiar:	48,3 KB
ID:	183786

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon2.jpg
Wyświetleń:	740
Rozmiar:	49,0 KB
ID:	183787

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras.jpg
Wyświetleń:	750
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	183788

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras 2.jpg
Wyświetleń:	662
Rozmiar:	57,2 KB
ID:	183789

  2. #82

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wykusz.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	183790



    Jestem juz po rozmowie z elektykiem a jednoczesnie hydraulikiem specem od wentylacji mechanicznej instalacji solarnej montera c o i przydomowej oczyszczalni sciekow i oczywiscie instalacji odkurzacza centralnego pan krzysztof ! az jestem ciekawy wyceny za calosc

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kulawki

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    alwernia
    Kod pocztowy
    32-566
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam serdecznie. Ja jestem również na kupnie tego projektu ale chciałbym zobaczyć jak ten domek wygląda w rzeczywistości. Czy mogę liczyć na mozliwość oglądniięcia Państwa domku. Proszę o kontakt na adres [email protected] . ps. ja mieszkam w powiecie chrzanowskim woj. małpolskie. Dziekuje i trzymam za was kciuki.

  4. #84
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martat1984

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    68-200
    Posty
    87
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Witam często przegladam to forum, buduje co prawda nieco inny domek, projekt poranna mgła m122a, to jest również parterówka trochę większa, ale całkiem podobna wizualnie również chcem kupic okna wkolorze antracyt, i wiele pomysłów państwa są również moją inspiracją ciesze się ze znalazłam kogoś kto wybrał kolor ram antracyt poniewaz gdy ja pytam o wycene okien w kolorze antracyt spotykam sie z różnymi opiniami, niektórzy twierdza ze to ,,odwazna '' decyzja ale ja ,,takie chcem i już'' ))))) a jaka będzie elewacja? pozdrawiam

  5. #85

    Domyślnie

    Naszym zdaniem buduje sie dom taki jaki ci sie podoba a nie taki jak ci doradzaja ! bardzo fajny jest ten kolor mamy czarny dach rynny wiec sie fajnie komponuje elewacja jakies beze !?!? cos jasnego i podmorowka w kolorze antracyt taka jak mamy na kominach co do okien wiem tylko ze od srodka nie wybralbym takiego kolorku wiec neutralny bialy ! narazie jestem w pracy wiec zdjecia moze w czerwcu kiedy pan elektyk zacznie kuc sciany pod instaklacje lipiec tynki napewno gipsowe knaufa ! a narazie ocieplenie stopu deski pozostale z szalunkow i welna 30 cm i na to znowu deski !

  6. #86
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    martakamionki

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kamionki
    Kod pocztowy
    61-024
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,
    A ile wziął od Państwa hydraulik wraz z materiałem? Bo u Nas wyliczył 2300 za całość i zastanawiam się czy to nie za dużo?
    Pozdrawiam,
    Marta

  7. #87

    Domyślnie

    Witam przepraszam za to ze nic nie zamieszczam ale nic si enie dzieje na budowie mam gorący okres w pracy elektryk a zarazem hydraulik przyjdzie w polowie czerwca ! wiec tynki pewnie zaczniemy w lipcu co do pytanie trudno powiedzieć nasza wycena za wodę to 3 tysiące zl z instalacja pod kostkarkę do lodu dla lodowki razem z przygotowana instalacja pod filtry wody zależy na jakich materiałach ale chyba za wysoka nie jest wręcz powiedziałbym bardzo okazyjna

  8. #88
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    martakamionki

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kamionki
    Kod pocztowy
    61-024
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedz, ale to moje pytanie miało być do dużo wcześniejszego komentarza mianowicie jesteŚmy na etapie kładzenia kanalizy na ubitą zasypkę fundamentów. Hydraulik wycenił 2400zł (usługa +materiał) za rury kanalizacyjne w łazienkach, garażu, kuchni oraz wywiew do kominka. Widziałam wcześniejszy wpis, że Panstwa wycenił 800zł stąd moje pytanie
    Pozdrawiam i gratuluję tak daleko posuniętych prac budowlanych tego pięknego domku )

  9. #89

    Domyślnie

    to jezeli o to chodzi to cena z kosmosu ja za rury pomaranczowe placilem 800 zl za material bez kominka bo bede robil dopiero teraz maksymalnie 1000 zl za taka robotke ja mialem jeszcze odplyw w kotlowni !szukac innego hudraulika jak nie to podesle swojego
    !

  10. #90
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptaqowa77

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam
    czy montował już Pan może bramę garażową jeśli można wiedzieć? I drugie pytanie jak duży ma Pan otwór na bramę?
    Ostatnio edytowane przez ptaqowa77 ; 24-06-2013 o 16:37

  11. #91

    Domyślnie

    nie brama dopiero po tynkach i wylewkach tak mi doradzono nie mam pojecia jaki otwor nie mierzylem ale zamierzam zakupic brame wisniewskiego !

  12. #92
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptaqowa77

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    my właśnie też się wstrzymaliśmy a otwór mamy szeroki na 508x235 zamiast 500x225 i chcą nam monterzy Wiśniewskiego właśnie montować na blachach montażowych bramę 500x225 ale nie wprost do ściany tylko właśnie na te blachy
    i się własnie zastanawiamy co robić
    bo z kolei w Krispolu nam powiedzieli że przy tym wymiarze trzeba już brać większą bramę czyli 510x235 a to 2000 więcej w cenie
    i komu tu wierzyć
    ech ....

  13. #93

    Domyślnie

    Ja to tak bym zrobil ze kupilbym sturodur przykleil na ścianach do zmniejszenia wymiaru otworu a oni juz beda wiedzieć jak to zamontować ! ja daje 4 cm styroduru na sciany

  14. #94

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130703-00178_4.jpg
Wyświetleń:	371
Rozmiar:	7,8 KB
ID:	198772

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130703-00179_3.jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	7,6 KB
ID:	198773

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130703-00180_3.jpg
Wyświetleń:	339
Rozmiar:	8,2 KB
ID:	198774


    Kilka fotek z wykonania instalacji kanalizacja, woda, elektryka, odkurzacz centralny , ocieplona zostala rowniez przestrzen pomiedzy murem a dachem styropianem 10 cm

  15. #95
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lozog

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    szczucin
    Kod pocztowy
    33-230
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam zapytanie czy mogę się z Państwem umówić na spotkanie gdyż jesteśmy zainteresowani budową tego samego domu i jeśli jest to możliwe zobaczyć jak on wygląda w rzeczywistości ??

  16. #96

  17. #97

    Domyślnie

    KABEL MANIA powolutku koncza sie instalacje tynki na wrzesien ! w sierpniu wentylacja mechaniczna narazie bez rekuperatora !

  18. #98
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptaqowa77

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie reku[eracja

    witam
    jak wyniosła Pana cenowo instalacja rekuperacji
    pozdr

  19. #99

    Domyślnie

    Witam wszystkich przepraszam ze dopiero teraz pisze cokolwiek ale bardzo duzo sie dzialo ostatnio na budowie a i w pracy mam zap....... w ostatnich 2 tygodniach
    1 wentylacja
    2 tynki
    3 ogrzewanie podlogowe
    4 wylewki

  20. #100

Strona 5 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony