dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ww111

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Oknoplast- jakiego przedstawiciela wybrać w Krakowie?

    Witam,
    jak w temacie- zdecydowałem się na okna produkcji oknoplast, typu koncept i szukam sprawdzonej firmy montującej w Krakowie. Rozważam wybór "eko-elmar" ( Prądnicka 4) lub "FHU KMK Michał Karpiel"- Gdyńska 10. Co sądzicie o tych firmach? może polecicie kogoś innego?
    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    zadzwoń do firmy i zapytaj którego oni polecają

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam ja zrobiłem tak.Jedz do jednego z oddziałów z wymiarami okien albo z projektem poproś o wycenę i przygotują ci w formie papierowej i elektronicznej i tą wycenę powysyłaj do innych oddziałów (oczywiście przerób wycenę usuń ceny adres jak chcesz to zostaw)każdy oddział wyśle ci swoją cenę.Kupuj w zimie wtedy mają promocje tzn ludzie mało zakładają okna w zimie produkcja musi iść a montują okna od marca tylko terminy są długieja kupiłem w myślenicach oni dali mi najlepszą oferte z monterzem

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    no plan rewelacja!

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dla porównania oddział z Skawiny policzył mi 3 tys więcej niż myślenice!!!!!!Robię tak z wszystkim teraz brama tak samo hormann podjechałem do jednego oddziału umówiłem się na pomiar i powysyłałem te wymiary do innych oddziałów około 10 i wybrałem tam gdzie wyliczyli najmniej oprucz tego zawsze coś można utargowaćGrzejniki jedziecie do salonu ja byłem instal projekt zostawiłem projekt powiedziałem jakie okna mam sciany z czego zrobione jakie ocieplanie itp wyliczyli mi jakie grzejniki muszę mieć dostałem to w formie elektronicznej i wysłałem do pond 20 sklepów w tym jeszcze internetowych i różnica jest ogromna w cenie

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Jako wykonawca "wykorzystany" w taki sposób na pomiarze mam niskie mniemanie o takim postepowaniu.
    Może czasem firma się oferuje z darmowym pomiarem, rozsyła w świat handlowców, to musi się z tym liczyć..
    Odbierając telefon typu: "dzieńdobry, może ktoś przyjechac na pomiar" zawsze grzecznie mówię... "nie".

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Ma pan racje dlatego ja za pomiar bramy zapłaciłem 40zł warto było można w ten sposób zaoszczędzić.Mało komu chce się jeździć i szukać i wszędzie mówią to samo u nas najtaniej.....

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    ojoj NIKOMU nie życzę TAKICH klientów :/

    shiza34 jeżeli myślisz, że za tymi NAJNIŻSZYMI cenami nie stoi NIC to jesteś w błędzie, pożyjesz - zobaczysz

    jako, że wiara w KARMĘ u mnie wielkia to jestem spokojny, każdy zbiera to co sieje

    Pozdrawiam

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Panie MMichal za niższą cene nie kupuje innego produktu innej firmy bo to się mija z celem.Jeśli kupuję okna firmy oknoplast Platinium Evolution2 to nie chce innych za mniejszą cenę tylko właśnie te okna i mam prawo wyboru i sprawdzenia dilerów kto mi sprzeda taniej!Bramę chce hormann konkretny model z konkretnym napędem czy bez i też sprawdzam ceny.Czasy komuny już za nami drodzy sprzedawcy i klient ma prawo wybierać,teraz to wy sprzedawcy musicie się starać o klienta!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Oczywiście Będziemy się starać .
    Poczekamy - zobaczymy kiedy pojawisz sie tu z problemem bo Twój najtańszy sprzedawca nie będzie potrafił pomóc.

    Ps. Dla takiej wyżyłowanej ceny bez wahania wyciągnąłbym cennik usług serwisowych i za każdą regulację pobierał opłaty.. W końcu czasy komuny minęły i nie ma nic za darmo

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jeśli kupię drożej to co sprzedawca sam mi załatwi serwis albo sam przyjedzie wyregulować Jeśli coś kupię u dilera autoryzowanego np oknoplast to gwarancję mam taka samą montaż przeprowadza firma uprawniona do tego.Wiec co jeden diler pomoże drugi nie?Nawet jeśli kupie bardzo tanio to i tak sprzedawca zarabia na tym na pewno nie dokłada.problem w tym ile jest w stanie zejść z ceny żeby sprzedać i zarobić

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Problem jest w tym, że nie każdy jest w stanie sobie przeliczyć ile potrzeba na funkcjonowanie firmy (potem masz upadłości).
    Regulacje zwykle nie są objęte gwarancją - powinieneś dostać do tego odpowiednią instrukcję.. i powodzenia!.

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shiza34

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    10-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem według was klient powinien kupić drożej nie szukać taniej i firmy upadać nie będą?a co wy myślicie że każdy kto przyjedzie do sklepu na skład ma portfel wypchany i nie będzie się zastanawiał gdzie taniej tylko kupi?Pomyśl że wydaje wszystkie swoje oszczędności albo wziął kredyt który będą spłacać jeszcze jego dzieci!Najlepiej sprzedaj paczkę styropianu za 1tys ja pójdę do banku wezmę drugi kredyt!Ludzie rozstają się z rodzinami jadąc za granice zarabiać a wy myślicie że szukają taniej żeby tylko jakaś firma upadła?Kupiłem okna i właściciele nie wyglądali na biednych samochód ich jest więcej wart niż mój dom a jednak potrafili sprzedać taniej.Myślę że czas zakończyć tą dyskusje bo tylko się pogrążacie drodzy sprzedawcy!

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał shiza34 Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem według was klient powinien kupić drożej nie szukać taniej i firmy upadać nie będą?a co wy myślicie że każdy kto przyjedzie do sklepu na skład ma portfel wypchany i nie będzie się zastanawiał gdzie taniej tylko kupi?Pomyśl że wydaje wszystkie swoje oszczędności albo wziął kredyt który będą spłacać jeszcze jego dzieci!Najlepiej sprzedaj paczkę styropianu za 1tys ja pójdę do banku wezmę drugi kredyt!Ludzie rozstają się z rodzinami jadąc za granice zarabiać a wy myślicie że szukają taniej żeby tylko jakaś firma upadła?Kupiłem okna i właściciele nie wyglądali na biednych samochód ich jest więcej wart niż mój dom a jednak potrafili sprzedać taniej.Myślę że czas zakończyć tą dyskusje bo tylko się pogrążacie drodzy sprzedawcy!
    Po co te emocje
    Ja uważam tak jak ty że jeśli można kupić to samo ale taniej to po co przepłacać tylko w przypadku okien ok jeśli kupujesz tylko okna bez montażu ,bo jak bierzesz okna z montażem to nie wszyscy montują tak samo .jedni dają profile bazowe inni jakieś swoje wynalazki ,jedni montują typówkę na 4blachy inni na 12 ,jedni pianuja okna w około inni bez dołów bo przecież tam mają zrobić to ci od parapetów itd itp przykładów może być masa!
    a jak wyglądają reklamację to już inna bajka

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mwgniezno

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    Po co te emocje
    Ja uważam tak jak ty że jeśli można kupić to samo ale taniej to po co przepłacać tylko w przypadku okien ok jeśli kupujesz tylko okna bez montażu ,bo jak bierzesz okna z montażem to nie wszyscy montują tak samo .jedni dają profile bazowe inni jakieś swoje wynalazki ,jedni montują typówkę na 4blachy inni na 12 ,jedni pianuja okna w około inni bez dołów bo przecież tam mają zrobić to ci od parapetów itd itp przykładów może być masa!
    a jak wyglądają reklamację to już inna bajka
    Zgadzam się --- same okna to nie wszystko! dobry montaż to podstawa - nawet najlepsze okna można zepsuć kiepskim montażem...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony