dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    hmm dzwoniłem do nich już dwa razy i zawsze byli dostępni i w miarę merytoryczni, no nci mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie pozytywnie zakończy

  2. #22

    Domyślnie

    dostępni.... jeśli normalnym jest proszenie się przez prawie dwa tygodnie o wycenę po ich pomiarze otworu, merytoryczni...jeden pracownik powie, że ten zamek jest w standardzie, przy następnym się okazuje, że producent już tych zamków od dłuższego czasu nie stosuje i nie bardzo potrafili wyjaśnić zalet zamka listwowego, którego tak polecają. Moim zdaniem jest to typowy salon masowego sprzedawcy internetowego, w którym handlowcy opierają się na materiałach marketingowych producentów, nic poza tym.

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,
    podobają mi się te drzwi zewnętrzne do mieszkania co na zdjęciu w załączniku. Czy ktoś może wie jaki to producent i który model drzwi??
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8075.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	177784  

  4. #24

    Domyślnie

    ja mimo wszystko złożyłem to zamówienie u nich, głównym czynnikiem była konkurencyjna cena i promocja na model, który miałem upatrzony od dosyć dawna, ma po świętach dotrzeć przesyłka, zobaczymy

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jackie1888

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-039
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał letitia Zobacz post
    Witam,
    podobają mi się te drzwi zewnętrzne do mieszkania co na zdjęciu w załączniku. Czy ktoś może wie jaki to producent i który model drzwi??

    wygląda jak Delta model Prestige.

  6. #26

    Domyślnie

    Też ostatecznie zamówiłem drzwi zewnętrzne w drzwi.pl, jutro upływa dopuszczalny termin montażu i zero odzewu od firmy...Skrajny brak konsekwencji w działaniu, skoro klient w garści, zapłacił zaliczke. Śmieszne 0,01% kary od zaliczki za każdy dzien opóźnienia i możliwość odstąpienia od umowy po upłynięciu miesiąca...a elewacja czeka na wykończenie bez tych drzwi, czemu mnie to już nie dziwi?

  7. #27

    Domyślnie

    Ja byłam na tej zielonogórskiej w firmie o której piszecie i się zastanawiam co dalej, po przeczytaniu komentarzy w necie. W sumie jestem zdziwiona, bo rozmowy przebiegały bardzo sensownie, jasno, konkretnie. hmm i teraz sama nie wiem co o tym myśleć.

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli rozmawiałaś z nimi i Ci odpowiadają to ja bym się decydował. Nie ma firmy w necie która miałaby nieskazitelną opinie
    zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient któremu coś nie podpasuje i taki obsmaruje firmę w 10 różnych miejscach. A zadowolony klient albo nie pisze nic, albo doda jedną opinię i tyle. Najważniejsze to doagadać dobrze szczegóły z nimi, powiedzieć na czym ci zależy żeby wszystko było jasne.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał bushido Zobacz post
    ......Nie ma firmy w necie która miałaby nieskazitelną opinie
    zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient któremu coś nie podpasuje i taki obsmaruje firmę w 10 różnych miejscach. A zadowolony klient albo nie pisze nic, albo doda jedną opinię i tyle. .....
    I to jest najważniejsza wypowiedź w historii Forum Jakże prawdziwa

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    VSŁUP*

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    ----Spam---
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-04-2014 o 14:16

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Miła firmo - rejestrując się zaakceptowałas regulamin. A przeczytałaś go wcześniej? Zrób to, a nie będziesz zdziwiona, że za chwilę Twój nick/avatar będą ocenzurowane.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał bushido Zobacz post
    Jeśli rozmawiałaś z nimi i Ci odpowiadają to ja bym się decydował. Nie ma firmy w necie która miałaby nieskazitelną opinie
    zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient któremu coś nie podpasuje i taki obsmaruje firmę w 10 różnych miejscach. A zadowolony klient albo nie pisze nic, albo doda jedną opinię i tyle. Najważniejsze to doagadać dobrze szczegóły z nimi, powiedzieć na czym ci zależy żeby wszystko było jasne.
    Święte słowa. Rzadko kiedy kupuję coś gdzie wszyscy to jakimś dziwnym trafem polecają. Każdy ma jakieś pomyłki i obsuwy w terminach ale liczy się to jak wychodzi się z takiej sytuacji.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony