dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 95
  1. #61

    Domyślnie

    Podbijam temat! Jakie sklepy Internetowe możecie polecić do zakupu płytek.

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja kupiłam na viverto i dekordia

  3. #63
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja kupiłam płytki do łazienki i dwóch ubikacji przez neta. Przy wyborze sklepu kierowałam się głównie ceną, a dokładnie to zrobiłam tak, że policzyłam ile których płytek potrzebuję i takie zestawienie wysłałam do kilku sklepów z prośbą o wycenę. A że wartość była niemała to prawie wszyscy zaproponowali jakiś rabat w stosunku do cen widocznych w sklepie. Oczywiście wybrałam najtańszą ofertę niest
    Moje płytki przyjechały na palecie, zero uszkodzeń.
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  4. #64

    Domyślnie

    Dzięki bardzo! Czyli mogę uspokoić swojego męża,że przez Internet też można. I jeśli mają być z wadami to mogą trafić się w najlepszym sklepie,a od tego jest reklamacja.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał gratym Zobacz post
    Dzięki bardzo! Czyli mogę uspokoić swojego męża,że przez Internet też można. I jeśli mają być z wadami to mogą trafić się w najlepszym sklepie,a od tego jest reklamacja.
    Dokładnie tak. Sklepy dają 2-3 dni na sprawdzenie wszystkiego, bo przy kurierze nie byłoby możliwością (poza tym, co widać od razu, ale duże uszkodzenia są widoczne naprawdę od razu). Chyba wszystkie sklepy wysyłają na paletach, dzięki temu zwiększa to bezpieczeństwo transportu.
    Sama kupowałam do siebie do łazienki w sklepie www.glazura24h.pl (polecam) i w całości były 3 płytki uszkodzone. Mąż kupował w stacjonarnym większą część (kuchnia, 2 łazienka, wiatrołap) i tam było chyba z 5 pękniętych w sumie. Czyli w granicach błędu

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja nie miałam żadnej uszkodzonej w transportach.

    Z resztą przez neta było kupowana większosc wyposażenia

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcin.prawda

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    54-217
    Posty
    10

    Domyślnie

    Ja mam ETEZJE / TAZO z [moderowano] jestem zadowolony. Nie było problemów przy montażu i nie ma problemu w użytkowaniu, także można polecać
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-04-2015 o 17:52

  8. #68

    Domyślnie

    Ja jakoś nie mam zaufania do niczego z neta. Wolę samemu to wszystsko na własne oczy zobaczyć.

  9. #69
    Banned
    Baumeister

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-190
    Posty
    20

    Domyślnie

    NIE POLECAM ZAKUPÓW W FIRMIE MERA z Tych.




    Juz wkrótce śląski UOKiK doczepi sie tym ....... do tyłka..



    i zobaczymy kto z kogo sie bedzie śmiał..

  10. #70
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DagmaraKowalczyk

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-413
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie - mam pytanie, jakie możecie polecić sklepy internetowe do zakupów, z tanimi cenami? Nie znam się na tym i chciałabym, byście napisali, czy znacie jakiś tani sklep internetowy z płytkami? Koleżanka polecała [spam] - ponoć mają tanio i 3 dni czekała na dostawę. Czy 3 dni to taki standardowy okres jak się zamawia przez internet? Zależy mi na szybkości, ale też żeby oszczędzić.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-01-2017 o 14:12

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wybierasz płytkę i porównujesz ceny w rożnych sklepach np. na ceneo.
    Sklepy określają jak szybko mogą dostarczyć konkretny model.

  12. #72

    Domyślnie

    Nigdy nie kupowałam płytek w sklepie internetowym, bo jednak uważam że w tym przypadku dobrze jest zerknąć w sklepie stacjonarnym jak to na żywo wygląda. Ale wiadomo, w internetowym może być nieco taniej. Jest tak dużo tych sklepów że jest w czym wybierać

  13. #73
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Jeśli istnieje darmowa opcja dostawy do wybranego dystrybutora, to bym zamówił. W przeciwnym wypadku wydaje mi się, że koszty dostawy są bardzo wysokie. Przecież płytki ważą sporo. No i bałbym się zamówić je zwykłym kurierem, bo to co sie słyszy o rzucaniu i tłuczeniu paczek, to mówi samo za siebie.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    płytek nie wysyła się zwykłym kurierem, są za ciężkie. Wozi się je na paletach.
    Koszt zakupu płytek w sklepie internetowym z kosztami dowozu był niższy niż w sklepie stacjonarnym.

  15. #75
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Kupując płytki przez internet, kierujcie się w pierwszym rzędzie opiniami o firmie, a w drugiej kolejności ceną.
    Jeżeli macie złożoną ofertę równoważną, przez firmy o podobnej renomie, wybierzcie tą, która jest najbliżej waszej inwestycji.
    Krótszy transport, to mniejsze ryzyko uszkodzeń z nim związanych. W razie problemów, do firmy można wybrać się osobiście.
    No i część z podatku, zostanie w Twoim regionie. To ważne jeżeli ktoś czuje się lokalnym patriotą
    Wyceniajcie kompleksowo. Pamiętajcie, że im większe zakupy w danym sklepie internetowym, tym większe pole do negocjacji oraz znaczące oszczędności
    na kosztach transportu.
    Płytki wysyłane są na paletach kurierem. Na ogół Schenker, PEKAES, Raben, UPS, Poczta Polska.
    Samochody wyposażone są rampę wyładowczą i wózek paletowy. Kurier nie ma obowiązku wniesienia ( ale miłe słowo, poparte konkretnym napiwkiem rozwiązuje wiele problemów ). Niektórzy kurierzy, w wybranych regionach oferują wniesienie, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

    Ważne, aby dobrze skontrolować przesyłkę przy odbiorze. Pamiętajcie, że kurierzy to bardzo zapracowani ludzie i szybko się okazują zniecierpliwienie.
    Nawet popędzają klientów. Nie podpisuj odbioru bez dokładnego sprawdzenia. Jeżeli masz podejrzenia, zwróć kurierowi uwagę na uszkodzenia opakowania . Sprawdź dobrze zawartość pudełek. Jeżeli okaże się się, że na kilku egzemplarzach są uszkodzenia, to skonsultuj się z fachowcem i ustal, czy wykorzysta je przy układaniu na "docinki" . Szkoda kruszyć kopie o coś, co i tak będzie wykorzystane.
    Jeżeli jednak szkody są poważniejsze koniecznie je sfotografuj i wypełnij poprawnie protokół szkody. Patrz uważnie co zaznacza kurier, bowiem za wszelką cenę będzie się starał ograniczyć odpowiedzialność przewoźnika. Najczęściej występująca manipulacją jest dokładny opis szkody, ale zaznaczenie, że opakowanie nie było uszkodzone. Jeżeli widzisz poważne uszkodzenia jeszcze przed rozpakowaniem, odmów przyjęcia towaru ze względu na widoczne ślady uszkodzeń.
    Jeżeli prawidłowo nie zostanie wypełniony protokół, to sklep i tak musi wysłać nowy towar lub zwrócić pieniądze. Jednak pamiętaj, że sklep nie dostanie odszkodowania i będzie stratny.
    Jeżeli podpiszesz odbiór bez sprawdzenia towaru, a okaże się on uszkodzony po czasie, wówczas masz niewielkie możliwości dochodzenia swoich roszczeń.
    Teoretycznie masz nawet 6 miesięcy na sprawdzenie towaru i odstąpienie od umowy z powodu niezgodności towaru z umową. Jednak pamiętaj, że sklep może odmówić. Argumentem jest wówczas fakt, że sklep nie miał żadnego wpływu na to co w tym okresie działo się z towarem i czy ktoś nie uszkodził towaru np przy przenoszeniu. W przypadku rozprawy rozprawy sądowej, kurier nawet nie będzie pamiętał, że był w takim czy innym miejscu, ale chroniąc siebie, powie, że zawsze przestrzega regulaminu. Czyli klient towar sprawdził i podpisał odbiór, nie wnosząc żadnych zastrzeżeń.
    Nie trzeba się bać zakupów przez Internet, jednak nie wybierajcie podejrzanie niskich ofert i firm z przewagą negatywnych opinii. Zwróćcie uwagę ile firma funkcjonuje na rynku, czy podaje wszystkie dane adresowe, a numery telefonu są czynne w godzinach pracy firmy. Przed złożeniem zamówienia, razem z wyceną firma powinna przesłać Regulamin Zamówień, lub informację gdzie można go przeczytać i pobrać. Dobrze jeżeli firma posiada np konto na Allegro, gdzie opinie są prawdziwe, a nie są zabiegiem marketingowym. Pomocny jest też np certyfikat Rzetelna Firma, czy BIG.
    Powodzenia !
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  16. #76

    Domyślnie

    Odświeżam, kupował ktoś z Was ostatnio Paradyż przez internet, ew. którą firmę proponujecie? Zadzwoniłem do kilku najbardziej popularnych, to gadają, że transport bezpośrednio od producenta, a cena ponad 50% niższa - jesteśmy w stanie zamówić +10% -czy to wystarczy?

  17. #77
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Ja kupowałam do drugiej łazienki płytki Paradyża przez internet. I nawet ich na żywo nie widziałam. Wszystko było w porządku. Ceny faktycznie dużo niższe niż w stacjonarnym.

  18. #78

    Domyślnie

    Ja mogę polecić sklep https://ilazienki24.com.pl

  19. #79
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    art37

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Dolnośląskie
    Kod pocztowy
    54-200
    Posty
    23

    Domyślnie Płytki-pytanie o zakup przez internet

    Witam
    Powiedzcie mi proszę jak to jest że producent np.paradyż ma na swojej stronie płytkę przykładowo w tej samej cenie co salon sprzedaży na mieście (np.149zł/m)a już inne sklepy internetowe pośrednicy na ceneo sprzedają ten sam gatunek za 100zł.Rozumiem że lepiej dać zarobić i wspierać lokalny biznes ale obliczyłem że na tej tranzakcji zaoszczędziłbym 4tys.zł. więc gdzie jest myk?czy producent może pozwolić na takie zaniżanie cen przez kontrahentów?

  20. #80

    Domyślnie

    Producentom czasami nie opłaca się sprzedaż detaliczna - to wymaga ludzi, logistyki itp. Taniej hurtem sprzedać do kontrahentów, którzy mają swoje sieci logistyczne i mogą zrobić to taniej. Część otwiera sprzedaż ale dla klientów, którzy chcą i stać ich na zakup bezpośredni, bo robią to z rozumianej przez siebie lojalności, czy innego przywiązania do marki - ich prawo.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony