dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 143
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2859
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    [
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:22

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Karolinko,
    Już wczoraj i przedwczoraj zbierałam się by napisać, ale jak pomyślę, że Ty już trzeci domek budujesz podczas gdy ja z jednym męczę się czwarty rok, a dopiero kładą nam tynki
    Zachwycałam się Twoimi szarościami i barierkami w drugim domku i już nie mogę się doczekać pomysłów w nowym domku . Jak tak dalej pójdzie z moim tempem to zdążę "odgapić" wiele rozwiązań .

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:23

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    czapkaa

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    196

    Domyślnie

    dziękuję za tynk

    ale to nie koniec moich pytań, powrócę na pewno

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że nie mogę doczekać się wnętrz.. a na myśl o Twojej kuchni już tupię nóżkami.. a blat granitowy... mmm fajniutko
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  6. #46

    Domyślnie

    Karolcia tego nie wiemnie chce ci namieszac w główce
    W szoku jestem ze na czarnym granicie wszystko widac maziaje/okruszki i że cięzko wytrzec blat żeby nie było smug-nic o tym nie słyszałam.Ale dowiem się i ci napisze.....

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Witaj Karolinko
    Bylam cichym czytaczem w poprzednim dzienniku, a teraz postanowilam sie ujawnic sliczny mialas poprzedni dom, a projekt tego powala mysle ze wnetrza beda rownie piekne
    Przynosze 2 narozniki w prezencie nie wiem czy Ci pomoga, jak cos to wykasuje zdjecia





    Bede zagladac do Ciebie w Polsce mieszkam nie daleko L.
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar lanvinka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Karola czarny blat nie koniecznie musi być dużym kontrastem dla reszty pomieszczeń i może wpasować się w "otoczenie", nadać charakter, osobiście nie słyszałam o problemach z ciemnych granitem, ale moge powiedzieć tyle, że na jasnych powierzchniach nie widać smug, przetarć (lekko niedokładnych), a wiaodmo w kuchni nie zawsze jest na błysk, a czerń tak zadbana wygląda elegancko i luksusowo , szarości nie są takie złe, choć granitowe rzadko spotykane, ale da się je polubić i z inoxem wygląda rewelacyjnie, a jasny blat myślę ze całkiem uniwersalny i z nim nie będzie problemu kolorystycznego, ten wybrany przez Ciebie jest ciepły i miły dla oka i nie tak bardzo surowy jak szary w zestawieniu z bielą, ale jakby dodać drewno na podłodze świetnie zrównoważy blat w kuchni i ogólnie biel w połączeniu z granitem jakikolwiek by on nie byl, a czern i krem to dobry duet lecz łagodniejszy, zależy czy lubisz mocne akcenty u mnie w kuchni dominuje czerń (farba) i matowy krem (fornir) i jestem zadowolona







    Ostatnio edytowane przez lanvinka ; 28-09-2012 o 15:56

  9. #49

    Domyślnie

    Karolcia jestemmmm byliśmy kilka dni w górach, ale już jestem i zaczynam śledzić wszystko uważnie
    Super, że jest galeria i w ogóle super że zostałaś z nami (nie wiesz czy Marjelka zamierza prowadzić jeszcze dziennik?)
    Dziś nadrabiam tak na szybko, ale jutro na spokojnie poczytam Twoje pomysły.... na razie wiem, że już mi się podoba to co przeczytałam Ale Ty dobrze wiesz, że ja w ślepo zaufałabym Tobie i Twoim wyborom
    Mam szybkie pytanko- muszę zdecydować się na materiał na szafe do wiatrołapu...myślałam o podobnej do Twojej , biały lakierowany mdf. Proszę daj mi znać czy nie żałujesz, czy jesteś zadowolona? Ten mdf jest okropnie drogi, dlatego się waham (kuchnia oczywiście taka będzie) ale nad szafą dumam i proszę o radę? Czy może znasz jakiś ciekawy zamiennik?
    Karolcia moje drugie pytanie, którym teraz wszystkich męczę - jak udało Wam się ukryć kable TV i połączyć je niewidocznie z DVD i resztą? Czy macie TV powieszony na K-G, a kable z tyłu? Sorki wiem - okropna jestem
    Pozdrawiam i ściskam mocnoooo
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 29-09-2012 o 21:12

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Karola,

    świetny projekt wybraliście!
    Dokładnie takie same zmiany bym wprowadziła
    Ja jestem bardzo zadowolona z mojego ciemnoszarego granitowego blatu
    Trzymam kciuki za szybką i bezproblemową budową!
    I jestem absolutnie przekonana, że taka będzie
    Bo w końcu komu miałoby się udać, jeśli nie Wam - mało kto ma takie doświadczenie budowlane
    To kiedy przeprowadzka?
    Obstawiam najbliższą Wielkanoc
    Chyba, że za późno...
    Chyba zaczniemy obstawiać

  11. #51

    Domyślnie

    Karola o blacie-czarnym granicie dowiedzialm sie od jednej forumowiczki,ze kurzu i pyłu nie widać. Nawet jak jej nie byl w domu tydzień i dłużej, kurzu nie bylo widać. Mazaje będą, jeśli nie wytrze się blatu porządnie na mokro. Czasem musi coś dokładniej zetrzeć gąbką, ale to już nie zależy od rodzaju blatu...
    Dlatego ja decyduje sie na granit
    Nie wiem jak ty?
    Buziaki

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Część Karola

    Jestem, nadrabiam spokojnie wszystko, bo przez ostatnie dwa tygognie nie bardzo czas miałam na dłuższe pisanie Wiedziałam że na dziennik numer 3 nie będzie trzeba długo czekać, więc czekałam cierpliwie
    Oczywiście gratulacje sprzedania domu, kupna działki, projektu itd. Teraz trzymam kciuki za sprawną paperologię, macie szansę żeby dom powstał jeszcze w tym roku.
    Co do okien to hmm, wiem że Ty przepadasz za białymi i jeżeli miałoby to ułatwić ci przy aranżacji wnętrz to zdecydowałabym się na białe-środek i kolor na zewnątrz. Mi osobiście nie podoba się łączenie kilka kolorów drewna np, jasne panele i ciemne drzwi Jeśli są o ton ciemniejsze ,jasniejsze to nie ma problemu. Jeśli zdecydujesz się na jeden kolor okien to wtedy dobierałabym podobny odcien paneli itp. bo z tego co widzę po projekcie to trochę tych okien będzie ale jakby co to zawsze można dać jakieś zaslony, rolety czy żaluzje
    Co do wnętrz to myślę że z trzecim domem może być tylko lepiej

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    [
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:23

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia a jak Ci sie takie cos podoba , dziewczyny mówią, ze sa specjalne ściereczki, które nie pozostawiają śladów na czarnym granicie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	650.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	139470

    Tak sobie zażartowałam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:24

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:24

  17. #57

    Domyślnie

    Cześć Karola już dawno miałam się przywitać, ale jakoś bardziej po drodze było mi dotychczas do galerii I tak podczytywałam sobie relację zza winkla

    Trzymam kciuki za wybory, decyzje, plany... Mam nadzieję, że tym razem spełnisz się wnętrzarsko na tyle, że dom okaże się tym wymarzonym

    Pozdrawiam!

  18. #58

    Domyślnie

    W Bieszczadach było superrrr najpierw wesele u znajomych, a potem kilka dni "hasania" i zdobywania górek- my to uwielbiamy, zmęczyć się na maksa ale poczuć tą satysfakcje ze zdobycia szczytu Romantyczny wypad z mężem planujemy na pózniej, jak się z domkiem wyrobimy
    Co do TV to nam jedynie zostaje g-k i ciągnięcie kabli za płytą, bo etap tynków i wylewek już dawno za nami
    Moje komplementy dla Ciebie są bardzo szczere i mają Cię jeszcze bardziej motywować a nie "stresować" Już nie mogę się doczekać Twojego domu, uwielbiam oglądać postępy u kogoś, swojej wykończeniówki mam momentami dość

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Karola i ja się przywitam
    Pierwszą Twoją budowę poznałam w papierowej formie, drugą odwiedziłam kilka razy (trafiłam raz na przeprowadzkę a potem jak sprzedalaś dom) teraz będę podglądać regularnie, bo patrząc na projekt obłędny dom na pewno znów powstanie

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 07-08-2013 o 07:24

Strona 3 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony