dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 143
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 2859
  1. #1861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    uffff przeczytałam calutki dziennik - fajnie tak za jednym (prawie) zamachem bo szybko mi ta budowa zleciała mimo długiej zimy
    a z tym inwestorem zastępczym to fajny pomysł - my tez korzystaliśmy z kogoś podobnego do skończenia stanu surowego otwartego
    miłego niedzielnego popołudnia
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  2. #1862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    A jak MarJelka od początku obstawiała stół z toczonymi nogami do krzeseł to jej nikt nie słuchał

  3. #1863

    Domyślnie

    Ja pamiętam jak MArjelka pisała o tym stole - nawet jakieś zdjęcia wklejałaś
    Ostatnio też pisałam u Karolci, że sama bym chciała stół z toczonymi nogami do siebie, ale jeszcze trochę minie czasu zanim się go dorobię
    Karolcia a blat stołu też będzie szklany, jak na tym zdjęciu, czy planujesz drewno?
    Miłego wieczoru życzę

  4. #1864

    Domyślnie

    Witaj Karola

    Ja też pamiętam, że MarJel była za takim stołem, ale wiem jak to jest, czasami coś nam się wydaje że chcemy tak a nie inaczej i dopiero jakiś impuls, coś nas natknie i wtedy dostaje się wspaniałego olśnienia, dobrze że w Twoim przypadku nastapiło to teraz bo co by było, gdybyś już tamten stół zamówiła, a tak super zmiana koncepcji i gotowe, ja też myślę że wybór tego stołu to będzie strzal w dzisiątkę, bo te Twoje krzesełka śliczne ale faktycznie nijak by się miały do stołu w tak prostej formie jaki miał być pierwotnie, przytulaski na konie weekendu, A

  5. #1865
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    A jak MarJelka od początku obstawiała stół z toczonymi nogami do krzeseł to jej nikt nie słuchał
    no Kurewno- ciekawska jesteś
    zaraz idę do dziennika - zobaczyć przedmiot rozważan

  6. #1866
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Stol z toczonymi nogami to strzal w 10 do tych krzesel jaki bedzie mial blat?
    Kochana powiedz mialas juz rzutnik kiedys? Jakie wrazenia po ogladaniu?
    Maz jest juz od dlugiego czasu na niego napalony, a ja nie jestem przekonana
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  7. #1867
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Olcia.U hej
    Oczywiście stół wykona firma Hazel wood nie ma opcji by robił to ktokolwiek inny
    Czekam na wycenkę a potem wizualkę nóżek bo chce identyczne jak na zdjeciu



    Śleżanko Ola robi cudowne rzeczy więc o stół będę spokojna
    A juz niedługo dostanę od niej mebleki do pokoju Julki



    pasiulku miło Cię powitać
    Dałas rade przebrnąć przez zimową budowę dobrze ,ze galeria jest oddzielnie
    Pozdrawiam


    MaJelko droga
    Pamietam,ze byłaś za takim stołem
    Mi ten się ten stół poodbał odkąd zobaczyłam przy nim moje krzesła Tyle tylko,ze dla mnie..... do mojego domu bardziej chciałam prosty stół na wzór tego który juz miałam.... tym bardziej,ze nie chce przy tych toczonych nogach juz drewnianego blatu tylko cieniutki szklany.... ja generalnie wole drewniane stoły
    No i dlatego tyle wątpliwości.... ostatecznie stwerdziłam że skoro mam juz krzesełka to muszę pod nie dobrac stół a po dłuuugim zastanowieniu stwierdziłam że prosty nie bedzie dobzre wyglądał... a juz napewno nie prosty dębowy jaki chciałam....

    Takze stół będzie taki jak na fotkach

    Buziaki :***

  8. #1868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolka bardzo dobrą decyzję podjęłaś
    Ty lubisz proste minimalistyczne mebelki, tak jak ja Ten stół będzie taką wisienką w twoich nowoczesnych , nie przesadzonych wnętrzach! Do twoich krzeseł ten stół jest stworzony, ciszę się że zrezygnowałaś z prostego stołu

  9. #1869
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziulka u mnie planuję szkło
    Mimo,ze ja nie przepadam za szkalanym blatym w stołach
    Ale biorąc pod uwagę całośc wnętzra jakie będzi ena parterze.... uwazam,ze w grę wchodzi tylko i wyłącznie szklany blat
    Nie chce połaczenia czarnych nóg z jasnym blatem
    Całość czarna była by zbyt przytłaczająca .... no wiec będzie cieniutki szklany blat.... troche się boje ale decyzja chyba zapadła



    anakris hej
    Jest dokładnie tak jak mówisz.... mimo,ze mi ten konkretny stół podobał się ogromnie od początku, to było to na zasadzie pięny ale nie koniecznie do mnie
    Ostatecznie tak jak napisałam marjelce wygrał
    Buziaki


    Monia
    sprawdz i sie wypowiedz




    Kasiu hej
    Blat będzie szklany.... nogi czarne

    Rzutnika jeszcze nigdy nie miałam
    teraz przed kupnem mnóstwo się oczytałam Rzutników ich jakości i ceny jest taki przekrój,ze ...
    Generalnie teraz są na tyle fajne rzutniki,ze nie potrzebujesz kinowej ciemności,zeby oglądać obraz w fajnej jakości
    Mozna go uzywać przez cały dzień do oglądania dvd, ale i równie dobrze tv
    Ekran wyjażdza na pilota, na codzięń nie zajmuje miejsca.... trzeba tylko zwrócić uwagę na kontrast i tzw. jasność... ale uważam generalnie,ze to fajna sprawa

  10. #1870
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Ciesze sie Martuś ,ze tak myslisz jestem spokojniejsza
    Ciekawa jestem jak to ostatecznie wyjdzie
    Buziaki i miłego dnia

  11. #1871

    Domyślnie

    Faktycznie Tosia ma słuszną rację z tym szklanym blatem, że taki stół jest nie fajny w utrzymaniu, ja to potwierdzam bo taki miałam, ale stół w ciemnym kolorze też nie jest rewelacyjny w utrzymani czystości,a do takiego chyba Karolka przywykła może troszeczkę jest lepiej , ale cóż w przypadku stołu a w zasadzie blatu stołu Karoli chyba być nie może inaczej, czasami niestety trzeba wybrać wygląd a z funkcjonalnością jakoś sobie radzić

  12. #1872

    Domyślnie

    Karolcia a ja Cię pocieszę jeśli chodzi o szklany blat Już chyba kiedyś pisałam, że moi rodzice mają takowy w kuchni, gdzie ciągle jedzą i urzędują i wcale nie jest tak źle Wiadomo, że widać odciski palców i okruchy, ale przecież po każdym posiłku można blat przetrzeć co zajmuje kilka sekund, więc nie ma tragedii Jeśli chodzi o utrzymanie czystości to ja bym porównała szklany blat do granitu- jeśli chce się go mieć zawsze ładny i błyszczący, niestety trzeba latać ze ścierą, ale do tego można przywyknąć i cieszyć się super efektem
    Jeśli taki Ci najbardziej pasuje to się nawet nie zastanawiaj

  13. #1873
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    karolinA zrób tak jak na zdjęciu
    a chcesz szklany blat????? ciemny?????? jakie nogi???????
    ja bym była za calym czarnym lub szklanym przezroczystym blatem i podstarzalymi czarnymi nogami

    i jeszcze jedno chcialambym blat w kształcie jaja czyli OWAL


    a jak ty to widzisz>???

  14. #1874

    Domyślnie

    Karolinko fajne zakupy ale ja czekam na kuchnie Kiedys tez myślalam o rzutniku ale przy robieniu elektryki wylecialo mi to całkiem z glowy.
    Szkoda bo technika idzie do przodu i coraz fajniejsze rzeczy się pojawiają .
    kaka

  15. #1875
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Tosiu ja kiedyś miałam szklany stolik kawowy i rewelacji nie było
    Ale to było na tyle dawno,ze zapomniałam trochę i znowu zaryzykuję.... czego sie nie robi dla dobrania stołu do krzeseł
    Buziaki


    anakris zdecydowanie ciemny stół jaki miałam, był najbardziej pracochłonnym meblem w moim domu
    Wiem że ze szklanym będzie podobnie.... no ale co robić.... najwyzej sprzedam stół a przy okazji dom
    A Hazelkę poproszę o dobre w utrzymaniu szkło


    Madziulka dzięki za pocieszenie
    Ja własnie najbardzije obawiam się tego czarnego granitu... mam nadzije,ze nie będę kląć :scik: no lae trzeba spróbować,zeby wiedzieć co robic w docelowym domku Madzia Ty masz granitowy blat ???
    Buziaki :***

  16. #1876
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Monia stół chcę identyczny jak na zdjęciu
    Takie toczone nogi, w czarnym kolorze
    Blat szkalny przezroczysty (lekki) czarny blat odpada, bo mi się w domu zrobi za czarno
    Czarne krzesła, granit w kuchni, czarna konsola i lampka w hallu, wielka czarna rama lustra w wiatrołapie i czarna lampa w wiatrołapie
    A i jeszcze czarny fotel w gabinecie ale to się chyba nie liczy

    Kształt jajowaty do mnie nie pzremawia jestem na etapie kanciastym

    Nie moge doczekać się tego stołu
    Miłego dnia

  17. #1877
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    No to po moich krzesłach z West Wiedziałam, że to było by zbyt piękne
    Mnie w tym szklanych wkurzało, że musiałam go jeszcze od spodu myć, bo widziałam ślady, ale Karolka spoko, jak będzie Cię denerwował to wybudujesz sobie nowy dom i kupisz do niego nowy stół
    A no i zapomniałam, że ten stół to teściowa ze stanów przysłała to może dlatego tak go nie trawiłam

    Tosiu współczuje przejsc z West wiem jakie to wkurzające ja ich bym zabiła za ten fotel i zwodzenie mnie 3 miesiące

    W kwestii stołu... świete słowa njawyzej wybuduję troche wcześniej ten docelowy dom byle się to nie zakończyło rozwodem

    Buziaki Tosiu :****

  18. #1878
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    hej kakusku

    Kochana no na kuchnie tzreba jeszcze poczekac dwa miesiące, ale w miedzyczasi ebeą łązienki to szybciej zleci
    Miłego dnia

  19. #1879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    wejdz na Hulsta - tam jest taki piękny jajowaty stół
    sam kszalt blatu jest piękny
    http://www.sekmeble.pl/jadalnie_hulsta.php

  20. #1880

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Karolka ja mam w kuchni czarny granit, utrzymuje się go w czystości SUPER, ale nie zwykłą ściereczką tylko taką specjalną do mycia okien, wtedy raz przelecisz i gotowe! Uściski dla Juleczki !

Strona 94 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony