dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 143
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 2859
  1. #2041

    Domyślnie

    Karolina piękna z Ciebie kobieta! Usta idealne, włosy świetne!
    Super razem wyglądacie, Julka kochana - super wyjazd spontany są najlepsze

  2. #2042
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia super wyglądacie jesteście w miejscu, które uwielbiam w związku z tym bardzo Wam zazdroszczę, wyglądacie na bardzo szczęśliwych Pozdrawiam Wypoczywajcie i życzę Wam takiej pogody jaka mieliście dotychczas - szczęściarze

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #2043

    Domyślnie

    Ale piękna z Was para i taka szczęśliwa rodzinka, fajnie że tak Wam się udał ten wyjazd, miłego wypoczynku, pozdrawiam serdecznie

  4. #2044

    Domyślnie

    Witam laseczko
    Super, że odpoczeliście, ale dobrze też że już wróciliście bo brakowało mi tych codziennych relacji z placu boju i porcji fotek
    Czekam i dziś
    Na FB już Cię wychwaliłam jaka Ty śliczna jesteś

  5. #2045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    po fotkach widać, że Wam fajnie w tym Zakopcu i pogoda Wam dopisała miłej końcówki Majówki
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  6. #2046
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    admetko dzięki kochana,ze zaglądasz
    Wiem,ze masz urawanie głowy
    Kominek do zmiany w przyszłym tygodniu zobaczymy nowe oblicze
    Malutek Oli na szczęscie sie juz wychorował i jutro się widzimy
    Buziaki wilekie



    Monia_22 witaj kochana
    Bardzo sie cieszę,ze zagladasz

    Wanna na żywo wyglada naprawde fajnie Jestem zadowolona
    W poprzednim domu w naszej łązience przysypailnianej nie miałam wanny i jednak troszeczkę mi jej brakowało ... wiec teraz znowu jest

    Dziękuję za ogrodzenie
    Jeżeli bedziecie roili z trzech stron, to rzeczywiscie troche sie uzbiera
    U nas po bokach zostaje siatka, którą juz zastaliśmy kupijąc działkę... po lewej stronie mam działkę nie zabudowaną calusieńką w drzewach i krzewach, wieć na razie nie muse się osłaniać, a po prawej stronie w przedniej cześci działaka jest odkryta na sąsiadów i tam planuję wieksze nasadzenia, a w drugiej części, tylnej po prawej stronie sąsiedzi maja nasadzenia na wysokosc naszego domu, wieć luz
    Ale siatka, tak czy inaczej nie jest moim ogrodzeniowym faworytem

    Monia, wykończeniówka "za chwilę" rusza, czekam na nia z niecierpliwością i lekką obawą, bo jak wiadomo będzie sajonik
    Kochana nie wiem czy odmnie bedzie sie czym inspirować, ale jak cokolwiek wpadnie Ci w oko to bedzie mi bardzo miło

    Pozdrawiam serdecznie!!!!


    lenko hej
    Nie planuję tradycyjnego okapu
    Wyprowadzam wprawdzie rurę w suficie podwieszanym, z możliwością podłączenia w każdej chwili okapu nad płytą ale na razie tego nie robię.
    Pozdrawiam

  7. #2047
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Venusko dziękuję
    hehe ciesze się,zę chociaż Tobie sie spodobał no ale ciągniemy zabudowę do sufitu
    Kochana odpiszę na privka, bo juz coś wybrałam
    Buziaki :***


    waclau
    witam serdecznie, dzięuję za wszytkie ciepłe słowa, jest mi baaaardzo miło
    Korone zostawmy lepiej tam gdzie jest przy mojej nadpobudliwosci nieustannie by mi spadała

    No kochana a jezeli chodzi o zaawansowanie prac to jest między nami przepaść
    Mnóstwo metrów masz Dom jest piętrowy czy z użytkowym poddaszem ?
    Moze pokażesz jakieś fotki ???
    Słyszałam ,zę wybierasz sie na forumowe spotkanie, 30 maja
    Bardzo fajnie, im wiecej osób tym lepiej, szykuje się fajny weekendzik


    Pozdrawiam serdecznie




    Iza 30
    Ja na całym parterze będę miała panele, tam gdzie ogrzewanie podłogowe też
    Wyjatkiem będzie wiatrołap, tam bedzie gres polerowany
    Panele na podłogówce miałam też w poprzedni domu i sprawowało sie wszystko super w oddczuciu oczywiscie podgrzewana podłoga na gresie jest cieplejsza, niz na panelu, ale samo ogrzewanie sprawdza sie super
    Mi wizualnie gres w kuchi nie pasował, w całym domu nie chciałam wiec wszedzie bedą panel, ztylko z podkładem "specjalnym" dziurkowanym
    Buziaki :***


    Cześć Tosiu
    No chwilkę mnie nie było, to miłego weekendu życzyłam już do przodu
    Postepów aż takich nie ma hhehehe
    Ale cos tam zawsze do przodu, zdjecia wklejone
    A jak tam Tobie Tosiu mija weekendzik ????

    Dzisiaj lub jutro prześlę CI wycenę, na priva

  8. #2048
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Ślęzaneczko no troche Cię nie było i klapa w pupę za to masz!
    Wyjazd udał się baaaaardzo Baterie naładowane, mozna działać
    A szykują sie bardzo intensywne 2 miesiące wiec.... dodakowy ładunek się przyda
    Co tam u Ciebie słychać ????


    Madzia dziękuje Ci bardzo ale do piękności to mi "CIUT" brakuje
    W każdym razie odpoczynek był boski, a spontany też uważam,ze najlepsze
    Jak tam u Ciebie murowanie ogordowe ??? Juzs ie zaczeło ???
    Ściskam mocno

  9. #2049

    Domyślnie

    Majówka udana,dziecko zadowolone to najważniejsze a ja z zapytaniem....czym będziecie obkładać ten boczek tarasu bo mamy taki sam i nie wiem czy pociągnąć tym samym jak na elewacji,czy klinkierem takim jak będzie na podmurówce i nie mogę się doczekać Twojej wykończeniówki,ale jeszcze chwila i będziemy oglądały piękne wnętrza

  10. #2050
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Alu dziekuję Ci bardzo
    Pogoda, rzeczywiście nam dopisała było cudownie
    A Ty kochana na pewno wybierzesz się w góry w wakcje i nacieszysz oczka widokami
    W wakacje zapraszam na kawkę na nowe włosci Pamiętasz ???
    pozdrawiam


    anakris hej
    Stęskniłam się za forum i za Toba przez te kilka dni
    Z takimi wyjazdami już tak mam,ze nie ma mnie kilka dni a wydaje mi sie,ze nie było mnie miesiac
    Co tam u Ciebie słychac ????
    Buziaki :***


    Magdzińska moja
    Kochana Ty mnie tak wychwalasz,ze ja tu czerwona siedze

    Ja też tęskniłam!!!! i to bardzo
    Fotencje wrzucone

    A Ty kochana odpoczywasz majówkowo ???



    Cześć Pasiulku
    Wyjazd w 100 % udany
    Zaliczylisy i dolinki gdzie Julcia sobie dzielnie radziała i termy w Bukowinie , kilka razy Gubałówkę, skocznę, krupówki i pare innych atrakcji, było intensywnie i cudownie Pogoda dopisywała, wiec mozna było korzystać
    Pozdrawiam serdecznie i również życzę miłego weekendu

  11. #2051
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej nazwa 12
    To prawda szczeście i uśmiech dziecka, cieszą najbardziej
    My ten boczek tarasu obłożymy styrodurem i tam będzie tynk taki sam jak na domu
    Na podmurówce planuję marmolit
    Pozdrawiam cieplutko

  12. #2052
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia pamiętam, z pewności Was odwiedzę w Waszym nowym domku. W Lublinie będę 18 i 19 maja, może chociaz na chwilkę się spotkamy.

    Wszystkie Wasze zdjęcia bardzo mi się podobają, cieszą moje serce, jesteście tacy szczęśliwi, ale to zdjęcie jest dla mnie fantastyczne tata i córka, fantastyczne ujęcie


    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  13. #2053

    Domyślnie

    Karola wiesz, że dzięki Tobie to ja jestem na tym forum, no w zasadzie to Twój wątek zmoblizował mnie do ujawnienia się,
    U mnie nawodnienie w ogrodzie się kończy robić, o ile pogoda pozwoli /dzisiaj mieliśmy trzy burze z gradobiciem włącznie/ działamy sami ale mieliśmy wsparcie mojego szwagra, który w tym działa, mam nadzieję ze wszystko będzie ok, tak poza tym to ja jutro do pracy ale przez tą pogodę to nawet nie jest mi specjalnie przykro, pozdrawiam
    Szykuje się suuper elewacja, czekamy
    Ostatnio edytowane przez anakris ; 03-05-2013 o 20:55

  14. #2054

    Domyślnie

    Już wiem kogo mi przypominasz Tak się ciągle zastanawiałam ....
    Magdę Mołek !!
    Gdyby Ci obciąć włosy to kopia idealna

  15. #2055
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Alu, kurcze nie bedzie nas wtedy w Lublinie
    Od 17 do 21 maja jedziemy na naszą rocznicę ślubu, do Francji ...
    Pamiętasz, rok temu jak był zlot u Ciebie, też na drugi dzień lecielisy świętować
    Ale na pewno będziesz jeszcze nie raz w Lublinie, to nadrobimy
    Pozdrawiam cieplutko !!!


    Asiu
    Podziwiam,ze działacie z takimi rzeczami sami, my jesteśmy totalnie lewi
    Trzymam kciuki za pogodę i dla Ciebie i dla mnie Znowu zaczyna się etap prac na zewnątrz, elewacja, kostka, ogród i opady nie wskazane wcale!!!! Asia wrzuciałabyś jakieś zdjecia swoich włości cio ????


    Magdzińska kochana jakby mnie tak odjąć z połowę to może i ciut Mołek bym była
    No albo jakby tak chociaż wrócić do tego co było przed ciążą
    Kochana komplementa mi strzeliłaś ,ze ho ho ! Bo ja uważam że mołek bardzo ładna jest tyle,ze nie mam chyba z nia wiele wspólnego
    Ale co tam miło mi i tak właśnie się teraz szczerzę




    Tosiu no zdecydowanie centymetrów nabrał
    W Bukowinie byłam 3 raz ale dwa pierwsze były w zimie, pełno sniegu i mróz
    Raz jak bnyło duzo ludzi, odczucia podobne do Twoich ale za pierwszym razem i teraz było bardzo fajnie
    Byliśmy po 9.00 rano normali turysci wtedy jeszcze spią i były puchy w takich sytuacjach poranne wstawanie Julci się przydaje
    Poprzednim razem jak byliśmy zimą zaliczyliśmy meeega fajne termy na Słowacji ale nie pamietam teraz nazwy sprawdzę, bo fajne i godne polecenia

    Swoja drogą dumna jestem,ze takie fajne laski, zaczynały przygodę z FM od moich wypocin
    Buziaki dla Was obu

    Tosia Ty jesteś w temacie, to od razu zapytam, jamam zaprojektowane nawadnianie z Gardeny, to jest oki ??? bo ja zielona w tym jestem

    Buziale :***

  16. #2056

    Domyślnie

    Można gdzieś zobaczyć Twój dom 1 i 2?
    Piękna kuchnia w domu 2 (chyba się nie mylę
    Gdzie kupiłaś te białe hokery?
    SPRZEDAM BRAMĘ GARAŻOWĄ Z NAPĘDEM

  17. #2057

    Domyślnie

    Cytat Napisał [B
    Monia_22[/B] witaj kochana
    Bardzo sie cieszę,ze zagladasz

    Wanna na żywo wyglada naprawde fajnie Jestem zadowolona
    W poprzednim domu w naszej łązience przysypailnianej nie miałam wanny i jednak troszeczkę mi jej brakowało ... wiec teraz znowu jest

    Dziękuję za ogrodzenie
    Jeżeli bedziecie roili z trzech stron, to rzeczywiscie troche sie uzbiera
    U nas po bokach zostaje siatka, którą juz zastaliśmy kupijąc działkę... po lewej stronie mam działkę nie zabudowaną calusieńką w drzewach i krzewach, wieć na razie nie muse się osłaniać, a po prawej stronie w przedniej cześci działaka jest odkryta na sąsiadów i tam planuję wieksze nasadzenia, a w drugiej części, tylnej po prawej stronie sąsiedzi maja nasadzenia na wysokosc naszego domu, wieć luz
    Ale siatka, tak czy inaczej nie jest moim ogrodzeniowym faworytem

    Monia, wykończeniówka "za chwilę" rusza, czekam na nia z niecierpliwością i lekką obawą, bo jak wiadomo będzie sajonik
    Kochana nie wiem czy odmnie bedzie sie czym inspirować, ale jak cokolwiek wpadnie Ci w oko to bedzie mi bardzo miło

    Pozdrawiam serdecznie!!!!
    Oglądałam właśnie nowe zdjęcia i zwróciłam uwagę, że masz super zazieleniony teren! U nas jest kicha, bo ogrodzenie trzeba zrobić z 4 stron, po bokach, ani z tyłu nie mamy sąsiadów, ani żadnych drzew, roślin... Na razie damy siatkę, a pewnie dopiero w przyszłym roku zrobimy porządne ogrodzenie.

    Karola osoba z takimi pomysłami i doświadczeniem jak Ty, chyba nie musi obawiać się wykończeniówki! Czekam na relację...

    Odnośnie Zakopca, to zazdroszczę, bo bardzo lubimy tam jeździć. Jak widzę pogoda Wam dopisała!
    Kochana cała Wasza Rodzinka prezentuje się pięknie! Ekstra wyglądacie!

  18. #2058

    Domyślnie

    Laski powiadasz, no troszkę się uśmiałam tak jak Tosia, ale bardzo mi miło to słyszeć od takiej lasencji jak Ty

    Karolciu działamy sami, ale tak nie do końca naszymi rączkami, no m może troszkę pomaga, ale robi nam to firma mojego m /WOD-KAN/ samo wykonastwo, a projekt i cała koncepcja mojego szwagra, który sprzedaje te nawodnienia
    Pogoda faktycznie nam troszkę nie dopisała ale zostało już niewiele do zrobienia to może jakoś podołamy

    Jeśli chodzi o fotki to coś pyknę, ale jeszcze chwilkę musicie mi dać

    Dzisiaj przyjeżdża Hazelka z mebelkami Julci tak? już się nie mogę doczekać fotek, miłego imprezowania

  19. #2059

    Domyślnie

    Asia to tak jak u mnie- też zaczynałam u Karolki Z jakiej firmy macie nawodnienie?? Projektowaliście sami czy firma Wam dała projekt do zamówienia?[/QUOTE]


    Tosiu
    mnie też ta pogoda wkurza
    Nawodnienie projektował nam mój szwagier, który sprzedaje to nawodnienie, ale teraz jestem w pracy i nie wiem dokładnie jakiej to firmy, później sprawdzę to napiszę, on pracuje w CEPEXIE a zraszacze i dysze coś mówił, że amerykańskiej firmy ale nie pamiętam, pozdrawiam Cię laseczko

  20. #2060

    Domyślnie

    No niech dziewczyny przyznają, że z twarzy do jesteś podobna do Mołek
    Swoją drogą to ona trochę za chuda jest
    Widziałam Twoje zdjęcia sprzed ciąży i figurkę miałaś super! Teraz jest po prostu więcej ciała do kochania, ale wcale nie znaczy że nie wyglądasz ślicznie jak wcześniej Znam Twoją historię ciąży, więc to normalne że troszkę Julcia Ci zostawiła po swoim mieszkaniu w brzuszku, ale czy zamieniłabyś tą super figurę na przesłodką, jedyną córunię.... Jestem pewna, że nie Warto było się tak poświęcić i ponieść tą cenę dla takiej cudnej małej istotki. Ja straciłam biust przez ciąże i mimo, że teraz nie mam zupełnie nic oprócz rodzynek (a miałam całkiem fajne cyce) to mojego łobuza nie oddałabym za 1000 cycolów
    Super weekendu życzę

Strona 103 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony