dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 105 z 143
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.100 z 2859
  1. #2081

    Domyślnie

    Karolcia a jak kominek? Poprawiony?

  2. #2082

    Domyślnie

    Znow Hazelka spisala sie na 6 + Pieknie bedzie miała Juleczka w pokoju a przeszklenie narozne jest obłedne. Szkoda ze nie wiedzialam ze mozna tak wykonac podbitke jak masz teraz u siebie-straaaaaaasznie mi sie podoba
    Karolinko Twoj dom wyglada bardzo okazale i dostojnie-nie wiem jaka Ty wymyslisz kiedys parterowke
    kaka

  3. #2083
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Tosiu szkoda,ze Cię nie będzie
    A do mnie się nie wpraszasz od dawna masz zaprosznie


    anakris Ciebie też nie ??? moze się jeszcze zdecydujecie cio ???
    Tak mebelki są solidne Fajnie,ze w hazele wood mozna zamóić mebelki wedłóg swojego pomysłu jakość super a cena też korzystna, co nie jest bez znaczenia więc polecam

  4. #2084
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Narendilku cześć
    Dziękuję Ja jestem bardzo zadowolona
    Tak obwódka jest jaśniteńko szara i w regale i w szafie Jaśniutko szare bedę też sciany w pokoju Julci
    Pozdrawiam


    Magduśka ale się cieszę
    A tak wogole to nei kokietuj! wyglądasz jak siostra swojego dziecka afigurę mas jak licealistka!!!!
    To co za 3 tygodnie się widzimy

    Madzia dzisiaj zmierzę szczebelki byłam na budowie rano ale zapomniałąm

    Kominek bedzie poprawiony w tym tygodniu dzisiaj Panowie robią "osłony karniszy" w naszej sypailni, wklejaja narożniki do zabudów w łazienkach na górze, jutro będą działać w sufitem w dolnym wc, a potem kominke właśnie


    Dziisiaj bedzie się tworzyć siedzisko pod prysznic

    Buziaki

  5. #2085
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześc Ola
    Dzięki, ale Ty nawet nie wiesz jak ja czekam na Twoją rtv a najbardziej na stoliki
    Buziaki


    wikikubawitam
    Boshe nie zwóciłam uwagi na papierosowe nóżki moze dlatego,ze nie palę
    Zastanawiam się nad zmianą koloru stoliczka na jaśniutką , matową szarość
    Pozdrawiam serdecznie


    Hej mariomili
    Dzięki kochana Bystrzacha zwróciła uwagę na szarą oblamówkę
    Ta nasza Olcia cuda tworzy
    Buziaki :***


    Cześć Kakusku
    Baaaardzo sie cieszę,że Ci się podoba
    Podbitke w tej formie uwielbiam
    No a co do parterowego domu..... to jakos to ogarnę, bo pomiedzy parterowym a tym w budowie, bezie jeszcze , to zyskam troche czasu

  6. #2086

    Domyślnie

    Witam ,
    zamieszczam link do mojego architekta z współpracy z którym powstał projekt mojego domu z którego jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Marta i polecam kontakt:

    http://www.mjarchitekt.pl/index.php?...ra&id=mw_house

  7. #2087
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Karola wstaw fotki dolnej łazienki bo coś nie mogę sobie wyobrazić , za dużo tam się dzieje

  8. #2088

    Domyślnie

    Karolcia pomęczę Cię jeszcze tylko o to ogrodzenie
    Proszę napisz mi jak masz zrobiony ten mur koło domu- on jest z cegły, czy betonowy ? Nie śmiej się proszę, ale nie wiem
    A Wy będziecie malować go jak elewację ?
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 07-05-2013 o 21:39

  9. #2089

    Domyślnie

    [
    Karola, meble cudne, z niecierpliwością czekam na c.d.. a teraż wrzucam kilka fotek (niestety jakość telefonowa) mojej kuchni- kiedyś naisalaś, że mogę .. wszelkie opinie i rady mile widziane
    ATTACH=CONFIG]187892[/ATTACH]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0488.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	187893Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0490.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	187894Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0491.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	187895

    .. a ponieważ wiem, że lubisz podróże polecam na kilkudniowy wypad Lizbonę - mnie Portugalia zauroczyla
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0180.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	187897

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0487.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	187892  

  10. #2090
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Fra Twoja kuchnia....
    Piękna, nowoczesna a ciepła jednocześnie
    Jak Ci się sprawuje granitowy blat??? chodzi mi o utrzymanie w czystosci

    W Portugali jeszcze nie byliśmy więc chętnie


  11. #2091
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziulek zabijesz mnie zapomniałąm zmierzyć ale dzisiaj zrobie to na 100% bo zapisałam przypomnienie w telefonie

    Madziu chcodzi CI o ten murek przy tarasie ????
    Ten murek, ma normalny fundament, izolację, wybudowany jest z bloczków betonowych, fundamentowych.
    Na wierzch pójdzie styrodur a wyzej styropian i tynk taki jak na domu

    Buziale :*****


    Emilko wstawię
    Generalnie zagospodarowana bedzie tylko jedna scina na niej bedzie i zabudowa w fornirze i w kamieniu
    Niestety na kamien będę musiała poczekać nawet 1,5 tygodnia dzisiaj dostanę info


    waclau dziękiza fotki na maila
    Piękny domek i piekne wnętrza sie zapowiadają
    Powinnas założyc galerię
    Pozdrawiam

  12. #2092

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Fra Twoja kuchnia....
    Piękna, nowoczesna a ciepła jednocześnie
    Jak Ci się sprawuje granitowy blat??? chodzi mi o utrzymanie w czystosci

    W Portugali jeszcze nie byliśmy więc chętnie




    Karola dzięki naprawdę.. Pochwala z Twoich ust kuchnia jest po generalnym remoncie i taka wlaśnie miala być tj nowoczesna ale ciepła.. to cieplo zwiazane jest z tym , że reszta domu, jako że mieszkamy już w nim dobre kilkanaście lat utrzymana w bardziej klasycznym stylu .. a teraz probuję przerobic je na takie troche eklektyczne tj polączyc stare z nowymw czym nie ukrywam batdzo pomaga mi to forum mam pytanie czy jeśli kiedys uda mi się porządnie obfocić resztę to pomożesz rozwiązac moje dylematy?? a na razie jeszcze raz dzięki za pochwalę, nie ukrywam, że po Waszych pięknych dopracowanych wnętrzach trochę sie bałam opinii..

    co do Twojego pytania dot blatu- tak jak już kiedys pisałam u Ciebie - czarny granit da sie utrzymać w czystości , (osobiście używam gąbczastych dobrze odciśniętych ściereczek i wody) wg mnie ważną sprawą jest porządna impregnacja granitu .. wtedy zdecydowanie łatwiej się go czyści.. reasumując pomachać szmatą może trzeba troszkę wiecej niż przy innym kolorze/ materiale ale za to czarny granit jest niezwykle efektowny i wnosi taki powiew luksusu

    swoją drogą niezwykle jestem ciekawa Twoich cieniutkich blatów - myslę , że będzie to b. dobrze wyglądac .. choć jak widzisz ja mam pogrubiany .. no ale mody i gusta ciągle się zmieniają


    co do Portugalii bardzo polecam kilkudniowy wypad - zwiedzanie Lizbony plus koniecznie pobyt nad Oceanem- ja bylam na początku listopada, widok rozleglej piaszczysteji puuuściuuuteńkieej plaży plus szalejący ocean na dlugo pozostanie zrobil na mnie niezwykle wrażenie.. sama Lizbona piękna choć specyficzna tzn połaczenie piekna starego miasta z nowoczesna architekturą w innych dzielnicach , nowoczesności i designu z totalna biedą .. taki eklektyzm.. naprawde polecam to miasto do zwiedzenia .. jest bardzo chrakterystyczne i przez to odróznia się od wielu innych tez pieknych europejskich miast ..
    a zdjęcie z tramwajem autorstwa by mój mąż

    sprobuję wrzucic Ci troszkę oceanu.. sory jeśli zaśmiecam, daj znać- usunę..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0429.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	187902
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0381.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	187903Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0410.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	35,1 KB
ID:	187904

  13. #2093

    Domyślnie

    Cześć Karola

    Ale fajnie się te Twoje łazienki zapowiadają, mam wrażenie że będą oryginalne i nie oklepane, już się nie mogę doczekać

    Mebelki tak jak juz pisałam śliczne, a dodatkowo ta szara obwódka super pomysł, stolik ładny ale ja też bym te nóżki przemalowała, na pewno w realu to wygląda ładnie, ale ja bym wolała w jednym kolorze

    Na zjazd się tym razem nie zdecyduję chociaż pewnie będę przebierać nogami jak Wy będziecie tam razem dokazywały, ale nie dam rady

    Fra piękne te zdjęcia z Portugalii, ja tez tam nie byłam ale jak zobaczyłam to kto wie, może się pokuszę, pozdrawiam

    Karolciu miłego i owocnego dnia
    Ostatnio edytowane przez anakris ; 08-05-2013 o 08:53

  14. #2094

    Domyślnie

    Tosia82- dzięki , to co piszesz to miod to moje serce tym bardziej , że jak sie domyslasz mialam wielkiego stresa zamieszczając zdjęcia wlaśnie na wątku Karoli, ktorej wszystkie 3 domy- tym bardziej sie cieszę, że komus sie podoba

    Anakris- Portugalię naprawdę polecam, tak jak pisalam panuje tam specyficzny klimat przez co jest naprawde ciekawa i warta zobaczenia.. ja też dziewczyny tak jak Wy uwielbiam podroże -Chorwacja, Kreta to moje ulubione wakacyjne miejsca..

    zmykam bo mnie Karola pogoni stąd Karolina

  15. #2095

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	187923 Przyszłam się przywitać oficjalnie.Nieoficjalnie to kibicuję i podglądam już jakiś czas. Idziesz jak burza ale co się dziwić praktyka. Tak nieśmiało ale mam nadzieję że się nie obrazisz moja propozycja jak zmienić kominek.

  16. #2096

    Domyślnie

    Karolcia nic się nie stało
    Pan jod ogrodzenia już był Pomierzył sobie i omówiliśmy jakieś tam szczegóły....ustaliliśmy 7 cm szerokości tych pojedynczych "szczebelków" i centymetr odstępów (jak u Ciebie) Czekam teraz na wycenę Coś tam policzyć na komórce i tak ogólnie powiedział za same przęsła, bez automatyki i reszty ok 10 tys mamy ok 21 metrów szeroką działkę z przodu domu, wysokość ogrodzenia chyba 1.5 metra (nie wiem dokładnie- wstyd) ale musi być tak jak ma reszta sąsiadów na ulicy, bo jest dom przy domie. A murki betonowe 60 cm szerokie. Chciałam szersze ale działka wąska więc chyba by to źle wyglądało. Murków wyjdzie tylko 5, bo pierwszy będzie dopiero za furtką. Koło bramy nie bedzie bo nie ma miejsca (brama zaraz przy siatce sąsiadów), nie wiem jak to będzie wizualnie wyglądać, czekam na wizki Podmurówka od dołu tylko 20 cm
    W sumie to mąż narazie zły, liczył na mniej (on nie zna realiów polskich, nie brał udziału w budowie i nawet nie wie ile co kosztowało) Do tego musimy doliczyć jeszcze automatyke( siłownik, domofon+ fundamenty i murki) pewnie z 15 tys wyjdzie a on zbiera na nowy samochód
    I masz tu babo placek.
    Ale,....dziś dowiedziałam się, że będzie fajna kasa za zwrot Vatu więc może się zgodzi- oby
    Karolcia myślisz że to by jakoś wyglądało- to nasze ogrodzenie z takimi murkami? Wiem ciężko powiedzieć bez wizek......
    Sorki, że się tak rozpisałam- ale jestem tym tak nakręcona a mój mąż mnie tylko ostudza więc wolę się wygadać na forum
    Moje kochane dziewuszki
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 08-05-2013 o 16:23

  17. #2097

    Domyślnie

    Tosiu dzięki raz jeszcze .. wiesz moja kuchnie mnie sie podoba .. tylko, że tu takie piękne domy .. to troche pękalam ale skoro nawet Venuska nie skrytykowała kaloryfera to ..
    więcej fotek mówisz.. kurcze nie mam ich za wielepoza tym mam wrażenie, że troche sie tu rozpanoszyłam pod nieobecność gospodyni.. jeśli dastane pozwolenie to może jeszcze kiedyś coś wrzucę a na razie zapraszam Cię serdecznie do MarJelki i Venuski , u ktorej napisalam o moich dylematach kaloryferowo ścianowych, jeśli masz jakiegoś pomysla to skrobnij coś proszę

  18. #2098
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Fra kochana Ty tu nam nie kokietuj, pięną mas kuchnię i reszte pewnie też
    Wcale sie nei panosisz!!! wręcz przeciwnie bardzo mi miło Proszę sie czuć jak u siebie, nic nie kasować, kolejne foty wrzucać, będę zaszczycona
    Także proszę sie czuć jak u siebie

  19. #2099
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Magdzińska kochana

    Zmierzyłam poziome szczebelki, u mnie maja 6,5 cm. Generalnie jak zamawiałam ustalalismy ,ze maja mieć pomiędzy 6 a 8cm. Ostateczna wysokosć szczebelków była uzależniona od tego jak wyjdzie w praktyce, bo narzucona była idealna wysokosc i odstęp 1cm. wiec wysokość szczebelka była wypadową

    Twoje 7cm bedzie wyglądał bardzo dobrze
    Ogrodzenie z murkami też bedzie ok Jakie będą murki ??? Tynkowane jak dom? czy jakiś klinkier, kamień ???
    Czyli nie bedzie słupków/murków na skrajach ogrodzenia ?
    Mam nadzije,ze mąż sie zgodzi, bo będzie piene ogrodzenie Z resztą, znajdziesz jakis sposób,żeby go przekonać
    A zwrot vatu to przyjemna sprawa

    Trzymam kciuki za ogrodzenie i czekam na wizualki



    Gosiu Ł. witam serdecznie
    Dzięuję bardzo za rysunek Bardzo podoba mi się pomysł i za jakiekolwiek sugestie nigdy się nie gniewam a jestem wdzieczna
    Problem polega na tym,że mam juz tam pod okno z prawej strony zamówioną szafkę rtv.... zabudowa poprawiona na pełną wysokośc
    Zrezygowałam z granitu takiego jak zaproponowałaś ( miałam tak w planach pierwotnie,ze względu na cięcie kosztów... ale kiedyś no albo w docelowym domu )
    Jeszcze raz dzięki i odzywaj się częsciej moze uda mi się wykorzystać jeszcze jakieś inne świeże spojrzenia na jakieś rzeczy, gdzie nie jest jeszcze za późno
    Pozdrawiam

  20. #2100
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Fra przez Ciebie muszę planować kolejną podróż
    Generalnie wakacje i jesień juz zaplanowane, ale najwyżej na wiosnę będzie Portugalia
    Cudowne zdjęcia

    Ciesze sie ze z blatem nie ma masakry, jesteś kolejna osobą któa tak twierdzi a ja za dwa miesiace powiem co myśłę

    Twoje blaty są cudne!!! I gdybym robiuła kuchnie jeszcze rok temu tak bym zrobiłą teraz mis ie przestawiło na cienki
    Byle mi się szybko nie znudziło i żebym nie żałowała....

    Miłego wieczoru


    anakris skoro nie wybierasz się na zjazd, to zapraszam w wakacje na "karną kawuśke" lub drineczka do mnie
    Sama ciekawa jestem tych moich łazienek.... i tego co z nich wyjdzie, bo nie wiem jaki będzie efekt końcowy, mam to niby w głowie... ale nie jestem w 100% pewna swoich wyborów

    Niestety pełny efekt bedzie dopiero po malowaniu, bo generalnie sciany łązienek bedą (z wyjatkami ) malowane

    Stolik przemaluję albo cały biały będzie, albo szary jaśniutki blat i białe nóżki ???
    Jak myślisz??? jak bedzie lepiej ???

    Pozdrawiam serdecznie

Strona 105 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony