dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 143
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 2859
  1. #201
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Gratuluję pozwolenia!!!
    Życzę łaskawej pogody i niezmienne podziwiam

  2. #202
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    HON-AR nawet nie chce myśleć co nas jeszcze czeka z naszym przepełnionym energią Skarbem Strach sie bać

    Ola.U dzięki
    Wiesz pani doktro wspomniała,ze mozliwe,ze psikną jej jakieś znieczulenie w spreju ale to podawane dla dzieciaczków słabo działa, podobno problem jest włąśnie ze znieczulaniem dzieci. Nie wiem jak jest naprawde,ale ja bardziej niz braku zniczulenia bałam sie przerazenia Julki cała sytuacją ogromnym szpiatlem obcymi ludzmi, i wyciąganiem na siłe jej zranionego języczka itd no ale szcześliwie obeszło sie bez tego a rana ładnie się goi co za ulga !!!


    yuka

    sylwiam wiesz jestem w szoku ak wiele dzieci ulega tego typu wypadkom i to najczęście w domu pod czujnym okiem rodzica i często w odległości na tzw. wyciągnięcie ręki poprostu chyba nie jesteśmy w stanie wystrzec sie tego typu wypadków, mimo,ze każdy rodzic robi co moze....
    Oby nas wszytkich te wszytkie sytuacje omijały szerokim łukiem

    rere79 lea** madzia venus


    alamisowa witam
    Tak jak emiranda napisała budowanie uzależnia
    Ale już tłumaczę

    Zarówno przy budowie pierwszego jak i drugiego domu zakłądaliśmy że budujemy dom dla nas na wieeeele lat, zawsze wkłądaliśmy w budowę całe serce, mnóstwo pracy i budowaliśmy dla siebie nie na sprzedaż
    Ale życie lubi weryfikować nasz plany

    Nie twierdzę,ze tak częste budowanie jest normalne ( ale też nigdy nie zapewniałąm o wojej normalności ) .

    Zawsze na decyzję o sprzedazy skłądało się wiele czynników. Nasze oczekiwania zmieniały się razem z nami, np kiedy sprzedaliśmy dom nr1 Artur zapragnął mniejszczej dziłki takiej 1000m2 na zwartym osiedlu i taka też kupiliśy, ale życie to zweryfikowało , bo np: co z tego,ze mam ogromne przeszklenia w salonie jak one wychodzą na sąsiada, który swój dom posadowił bardzo blisko ogrodzenia i kiedy ja siedzę na kanapie , sąsiadka wietrząca pościel na balkonie mówić może mi dzięń dobry , dziłka była na jednym z njadroższych osiedli w Lbn. ikiedy ja kupowaliśmy wszyscy torpedowali nas informacjami,ze uliczki lada moment będą z kostki brukowaje tak jak kilka innych na osiedlu, po głębszej weryfikacji juz wiem,ze dojazd utwardzony na większości uliczek w tym na naszej będzie jeszcze z 5 lat jak nie duzo dłuzej.....
    Kolejna sprawa zawsze chcieliśmy piętrowy dom, nowoczesną kostkę ale kiedy budowaliśmy dom nr2 plan zagospodarowania nam na to nie pozwalał.

    Obecna dizłka jest mniejsza od pierwszej ale wieksza od drugiej Ma 1500m2 dużo zieleni wokół, strych drzew u sąsidów po bokach, dojazd jest wybrukowaną uliczką, z chodniczkami, na osiedlu domów ale juz z wiekszymi dizłkami no z tyłu .
    Dziąłka jest jednoczęsnie dość intymna ale też kilka - kilkanascie minut od centrum camochodem. Można na niej wybudowac dom jaki chcemy więc chęc budowania jest duża

    No i nie bez znaczenia jest czego nigdy nie ukrywała,że na żadnej naszej nieruchomośći nie straciliśy, wręcz przeciwnie mozemy budować upragniony dom teraz bez kredytu a to przynajmniej dla nas tez istotna sprawa.

    I gdyby mi ktoś 4 lata temu powiedził,ze będę domy budować to bym się śmiała, a ja pokochałam to wicie gniazdka, te budowy, tą adernalinkę i nareszcie mogę wykorzystać moją energię

    Nie mniej jednak mam goromną nadziję i wierzę w to mocno że dom który będziemy teraz budować stanie isę naszą ostoją na dłuuugi czas

  3. #203
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Iza30 to o czym piszesz to jakiś koszmar, współczuję strasznie!
    Mam nadzije,ze nic takie historie będą nas wszytkich omijać jak najdalej.......

    melodie tapete znalazł Artur w jakimś sklepie internetowym, zapytam i jak tylko ma gdzieś to jeszcze zapisane, odrazu wrzucę w komentarzach namiar Pozdrawiam!


    Magdzinska kochana
    W pierwszym domku mieszkaliśmy 10 miesięcy, w tym ponad 7 miesięcy
    Wiesz mimo,ze ja te domy nawet kochałam, to jakoś chyba moją receptą jest szybkie odcięcie się, skupiam się juz na nowej budowie, a sama wiesz ile tego jest i chyba czasu nie ma na rozpamiętywanie, a świadomosć że domy trafiły w fajne ręce napewno też pomaga
    Ehhh niech sie już ta budowa zacznie
    Buziaki :***

    emiranda
    Aluś u nas jak zawsze młyn
    Ja czasami narzekam, czasmi mam dosć, czasmi organizm lekko "wymięka" ale ostatecznie jestem SZCZĘŚLIWA!
    Ja uwielbiam życ na wysokich obrotach i po tygodniu czy dłuzszym okresie... nic nie robienia... stagnacji.... kolejnych celów nie jest mi dobrze tęsknie to "AKCJI"


    kakusku super,że jesteś

    Dzięi za lampy o coś takiego mi chodziło
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 30-10-2012 o 19:37

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Dalia dziękuję

  5. #205
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post

    emiranda
    Aluś u nas jak zawsze młyn
    Ja czasami narzekam, czasmi mam dosć, czasmi organizm lekko "wymięka" ale ostatecznie jestem SZCZĘŚLIWA!
    Ja uwielbiam życ na wysokich obrotach i po tygodniu czy dłuzszym okresie... nic nie robienia... stagnacji.... kolejnych celów nie jest mi dobrze tęsknie to "AKCJI"
    takiego mi chodziło
    Pozdrawiam
    Karolciu to dokładnie tak jak ja w Twoim wieku, pewno dlatego Cię tak bardzo rozumiem i wbrew pozorom tez zawsze uważam, ze zostało jeszcze pół szklanki whisky

    Niedługo będziesz mogła sie wykazać

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #206
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karlolcia, ja gdybym była małą dziewczynką nie chciałabym miec takiego zimnego łóżeczka metalowego, duzo bardziej podoba mi sie to drewniane, ale może ktoś przyjdzie tutaj z innymi propozycjami

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  7. #207
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Karolinko - podglądam, podczytuje

    Przeraziłam sie języczkiem Julci - wole sobie nie wyobrażać tej krwi i tego bólu.
    Całe szczęście, ze obeszło sie bez szycia na zywca .
    Pozdrawiam serdecznie
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  8. #208
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Karola, no padłam dosłownie! Chwile mnie nie było, a tu takie zmiany! Kolejny dom już w budowie! Brawo! Jesteś po prostu niesamowita
    Widziałaś moją kuchnię? Biały+jesion+dąb

    Buźki!
    Wiernie Ci kibicuję

  9. #209

    Domyślnie

    Prześledziłam cały dziennik i jestem pod wrażeniem, jesteście weterani, podziwiam za energię; jeśli chodzi o łóżeczko, ja dzisiaj złożyłam łóżeczko minnen ikeowskie w wersji czarnej, czyli podobne do tego z Twojej inspiracji, chociaż tamto jest fajniejsze, bo może służyć za sofkę i muszę przyznać, że prezentuje się super, trochę się wahałam z tym metalowym, ale teraz jestem zadowolona z wyboru, zastanawiam się tylko, czy mój dwulatek z niego nie wyskoczy w nocy ; dobrze, że z Julką lepiej, pozdrawiam.

  10. #210

    Domyślnie

    Nie wiem czy pomoge w wyborze ale moja corcia ma wlasnie owe lozeczko nr 2 i jestesmy baaaaardzo zadowolone.Prezentuje sie naprawde krolewsko i w polaczeniu z reszta mebelkow kolorem scian i zyrandolem w tym klimacie pokoj wyglada naprawde cudnie.Lozeczko jest z kolekcji Cinderella.Pozdrawiam.

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Karolina jesteś niewiarygodna powiem Ci Ja mam jeden, niewykończony dom, bardzo daleki od mojego ideału, a jestem jego wykańczaniem tak wykończona , że o budowie kolejnego nie chcę myśleć przynajmniej do czasu, gdy obecny będzie wymagał remontu. Wasz drugi był moim ideałem i nikt by mnie z niego nie wypędził, więc budowa trzeciego jest dla mnie ogromną zagadką. A podobno trzeci jest najlepszy
    Trzymam mocno kciuki za sprawną realizację marzeń. Po raz trzeci

    PS. Czy mogłabyś zdradzić gdzie kupiłaś tę naklejkę do dziecięcego pokoju?

  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Fajnie że jest już pozwolenie na budowe, teraz tylko trzymać kciuki za pogodę, a z tego co mówią w tv to ma być ładnie więc lada dzień zacznie się

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Karolina jesteś niewiarygodna powiem Ci Ja mam jeden, niewykończony dom, bardzo daleki od mojego ideału, a jestem jego wykańczaniem tak wykończona , że o budowie kolejnego nie chcę myśleć przynajmniej do czasu, gdy obecny będzie wymagał remontu. Wasz drugi był moim ideałem i nikt by mnie z niego nie wypędził, więc budowa trzeciego jest dla mnie ogromną zagadką. A podobno trzeci jest najlepszy
    Trzymam mocno kciuki za sprawną realizację marzeń. Po raz trzeci

    PS. Czy mogłabyś zdradzić gdzie kupiłaś tę naklejkę do dziecięcego pokoju?
    Dla mnie też to jest nie pojęte,ale ja właśnie Karolkę za to uwielbiam Jeżeli chodzi o budowy,to po prawdzie ja też mam dość :/ Buduję od 1,5 roku w tym czasie Karolcia już zdążyła wybudować i sprzedać,a nawet buduje już niemal 3 ,a ja się jeszcze nie wprowadziłam i nie wiem kiedy to nastąpi...Nie raz już miałam ochotę w cholerę go sprzedać i kupić duże mieszkanie w nowym budownictwie
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  14. #214
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar LauraF
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Hej Karola
    Na forum jestem od niedawna, przypadkiem trafiłam na Twoje dzienniki. Musze przynać miałam niezłą lekturkę na kilka wieczorów
    Dołączam się do Twoich wiernych kibiecek! Jestem pewna , że 3 domek bedzie przemyślany na maxa, dopracowany pod każdym względem -co tu dużo mówić, zapowiada się PRAWDZIWE CUDO!

    ps. pisałaś w dzienniku, że masz 3 typy paneli- pochwal się szybko co tam wynalazłaś

    Śle buziaki również od mojego synka Ksawerego dla Julci widze są w podobnym wieku
    Pozdrawiamy i pieknej słonecznej pogody życzymy bo w Twoim przypadku o reszte nie ma się co martwić!!!

    aaaaa co do łóżeczka, bardziej podba mi się numerek 2!

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Hej Karolka
    Ja do niedawna byłam niezmiennie zakochana w łóżeczku nr1 i bardzo chciałam, żeby u którejś z moich córek się znalazło, ale niestety dziewczyny mialy inne zdanie na ten temat, a że już są w takim wieku, że niełatwo je namówić to mają inne...
    I tak: starsza zażyczyła sobie duże łóżko 140 (kupiliśmy ikeowskiego Brimnesa) natomiast młodszej kupiliśmy pojedynczego malma i teraz po czasie widzę, że wybór starszej był strzałem w 10 i najprawdopodobniej młodszej też wymienimy na większe...

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Alu dzięki za głos w sprawie

    pinacoladko fajnie,że jestes Ja tez zagladam do Twojego cudnego domku
    Pozdrawiam!!!


    Basiu nie wygłupiaj się
    Kuchnię Twoją widziałam i jest cuuuudna!!!!
    Kiicuj, doradzaj, trzymaj kciuki bo to bezcenne!


    pendrak witam serdecznie i dziękuję
    Nad łożeczkiem nadal dumam i szukam jeszcze innych, moze cos mi jeszcze wpadnie w oko
    Julka śpi w swoim normalnym a nie niemowlencym łóżeczku odkąd skonczyła 14 miesiecy, ale ona ma taka dodatkow montowana blokadkę z ikea, mozna dokupic samą i zastosować praktycznie w każdym łożeczku, moze pomyśl o czymś takim ? Montaż zupełnie nieinwazyjny
    Pozdrawiam!


    fajnakobieta witam serdecznie
    Fajnie,że jestescie zadowolone z łóżeczka Może wrzucisz do mnie chociaż na chwilkę albo na priva fotki łóżeczka córki ? Wiesz takie realne fotki to co innego Pozdraweiam serdecznie!


    AniaS79 hej
    Kochana ja nie jestem niesamowita tylko troche nie normalna
    Wiesz boje sie jak wyjdzie ten tzreci domek, dobrze,ze mam Was bo mimo,ze to kolejny dom to mogłaby być wtopa
    Aniu, nigdy nie mów nigdy może jeszcze zdeyduejsz sie na budowę nr.2

    Aniu naklejkę kupiłam półtora roku temu przez internet, nie mam zapisanego anmiaru, ale postarm się jakoś odnaleśc
    Pozdrawiam serdecznie!


    hej mariomili dzięki!
    No narazie mokro mamy na działce ale moze za kilka dni będzie lepiej
    Pozdrawiam!

    Izuś ja od sprzedaży napewno nikogo nie będę odciągac, ale sprzedac i domek i zamieszkac w nawet mega super apartamencie to już
    Wytrzymaj jeszcze chwilke i będziesz sie cieszyc cudnym domkiem! A o wszystkich trodach zapomniesz szybciej niz myslisz
    Buziaki wielkie! :***

  17. #217
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    LauraF witam serdecznie
    Dzieki za głos w sprawie łóżeczka
    Męczy mnie troche brak ostatecznej wizji parteru a konkretnie urzadzenia wnetrz, niby wiele wiem ale niewiadomych jest tez sporo
    A musze miec juz ogólną wizje..... moze mi sie przyśni
    Pozdrawiam i buziaki dla Synka :***


    yuka hej
    No ja narazie jeszcze w kwesti wystroju pokoiku Julci mogę decydowac, ale to pewnie ostatni raz
    Pewnie tez nadejdzie czas na wieksze łóżko własnie 140cm ale narazie chce jeszcze cos węższego, pojedyńczego tylko o normalnej "dorosłej" długosci
    Pozdrawiam!!!

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    super że już macie pozwolenie na budowę, znając życie to zamieszkasz przede mną, chyba jest szansa że wprowadzicie się do wielkanocy

    Co do łóżeczka, ja mam takie na oku, może Ci się spodoba:


    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  19. #219
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar LauraF
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    apropo łóżeczka dla księżniczki wpadło mi w oko

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	600x400__media_29504.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	17,4 KB
ID:	145585
    Ostatnio edytowane przez LauraF ; 31-10-2012 o 20:59

  20. #220

    Domyślnie

    Karolcia dołączam się do klubu modlących się o ładną pogodę Zaczeliśmy ocieplać nasz dom dopiero dzisiaj więc pogoda potrzebna!! Z elewacją poczekamy chyba do wiosny, chyba że będzie w grudniu +10 tak jak pisałaś
    Pokazuj lampę jak będzie możliwość Powiem Ci, że dla mnie wszystkie łóżka są łądne, jak dla prawdziwej królewny, ciężki wybór To z ikei fajne, ale to drugie też, pomocna jestem co nie?
    Widzę, że mamy dzieciaczki w mniej więcej podobnym wieku (Julcia chyba troszkę starsza od mojego Kubusia), to powiedz mi proszę jak Ty dawałąś radę z porządkiem w poprzednich nowych domach? Wszystko nowe, jasne...jak ide z małym na budowę do chce oszaleć jak on tam biega z różnymi rzeczami. Czy można to jakoś ogarnąć i cieszyć się domem mimo takiego małego bąbla Brzmie jak wyrodna matka, ale to już jest jakiś problem hehe Ja już pisałam o tym wcześniej, bo dla mnie jako "pedantki" jest to problem, szczególnie jak wprowadzimy się do nowego domu, u babć to co innego, nie mam aż takiego stracha jak on biega i psoci

Strona 11 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony