dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 143
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 2859
  1. #221

    Domyślnie

    Ciekawa jestem strasznie co to za lampę upolowałaś w H&Y.

    PS Od kiedy zaczęliśmy wykańczanie na poprawę humoru też wolę wnętrzarskie gadżety zamiast ciuchów

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzinska Zobacz post
    Karolcia dołączam się do klubu modlących się o ładną pogodę Zaczeliśmy ocieplać nasz dom dopiero dzisiaj więc pogoda potrzebna!! Z elewacją poczekamy chyba do wiosny, chyba że będzie w grudniu +10 tak jak pisałaś
    Pokazuj lampę jak będzie możliwość Powiem Ci, że dla mnie wszystkie łóżka są łądne, jak dla prawdziwej królewny, ciężki wybór To z ikei fajne, ale to drugie też, pomocna jestem co nie?
    Widzę, że mamy dzieciaczki w mniej więcej podobnym wieku (Julcia chyba troszkę starsza od mojego Kubusia), to powiedz mi proszę jak Ty dawałąś radę z porządkiem w poprzednich nowych domach? Wszystko nowe, jasne...jak ide z małym na budowę do chce oszaleć jak on tam biega z różnymi rzeczami. Czy można to jakoś ogarnąć i cieszyć się domem mimo takiego małego bąbla Brzmie jak wyrodna matka, ale to już jest jakiś problem hehe Ja już pisałam o tym wcześniej, bo dla mnie jako "pedantki" jest to problem, szczególnie jak wprowadzimy się do nowego domu, u babć to co innego, nie mam aż takiego stracha jak on biega i psoci
    P>S Zapomniałam pogratulować pozwolenia!!!

  3. #223
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Karolinko,
    Mnie zachwycają łóżka metalowe. Mam u siebie kilka takich inspiracji .

    Źródło i duuużo kolorowych inspiracji


    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło

    To też bardzo mi się podoba - ma funkcję "rośnięcia wraz z maluszkiem"

    Źródło

    I jeszcze z zupełnie innej bajki, ale podoba mi się bardzo

    Źródło

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Karolinko dopiero doczytałam o małej
    Dzisiaj Oskar sobie przygryzł język jedząc zwykłego głupiego żelka - i też jest rana na języku.
    Ale to co Wy przeszłyście jest nie do porównania

    Co do łóżeczka nie wiem czy juz zdecydowałaś?
    Ale ja stawiam na drewniane, jest przytulniejsze i bezpieczniejsze?

    Zanim znalazłam samochód dla Oskara miałam łózko zamawiać tutaj - robią na wymiar z szufladami, więc i z trzecią ścianką też by pewnie zrobili. Ceny są ok

    A tutaj trochę inspiracji

    Będę Ci czynnie towarzyszyć przy urządzaniu pokoiku Twojej małej

    Buziaki Karola

  5. #225

    Domyślnie

    Ja zdecydowanie za łóżeczkiem drewnianym,metalowe (a jeszcze białe) kojarzy mi się ze szpitalem i jest jakieś takie...zimne.Zdjęcie nr 2 od Lucki -śliczna inspiracja
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  6. #226

    Domyślnie

    To ja też się przywitam. Pierwsza Wasza budowa mnie ominęła, drugą śledziłam, a trzeciej mocno kibicuję! Bardzo podobał mi się Wasz drugi domek, idealnie moje klimaty. Mam nadzieję, że ten będzie jeszcze piękniejszy.
    Pozdrawiam serdecznie imienniczkę

  7. #227
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Karolciu, se jestem juz i se zostaję Napisałam juz u siebie wszystko, co mysle-super domek i super miejsce-zaskoczyłas mnie troszeczę zmianą stylu na bardziej eklektyczny (mam rację?) ale on tez jest mi bliski, strasznie mi sie podoba, wiec obiecuję doradzac i po prostu byc Swoją drogą....jestescie z A. moimi idolami

  8. #228

    Domyślnie

    Karolcia jakieś newsy?? Ruszyło ogrodzenie??? Jak Julcia w nowym domku, nadal zadowolona
    Odezwij się....

  9. #229

    Domyślnie

    Gratuluję pozwolenia, jeden krok naprzód, pokój Julki zapowiada się pięknie.

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Lucka kochana Ty pewnie Wigilię u siebie zrobisz a ja na Wielkanoc jak dobre pójdzie będę miec fundamenty
    Myslałam ze z fundamentami ruszymy w tym roku ale jest tak mokro,że aby kopara mogła wjechać potrzeba mi chyba tygodnia bez deszczu a biorąc pod uwagę porę roku jaką mamy to raczej mało realne
    Ale czas swich frustracji będę sobie umilać oglądajac Wasze wymuskane domki
    A za łóżeczko dziękuję, bardzo ładne
    Pozdrawiam!!!!


    LauraF dzięki za łóżeczko


    Cześć Madziulka
    No narazie słabe te nasze modlitwy To co podeschło przez sobote i niedziele, dzisiejsza zlewa od 5.00 rano do 16.00 skutecznie nawodniła
    Jak tak dalej pójdzie to fundamenty będę robić na wiosnę
    Mam nadzije,ze u Ciebie chociaż lepiej i z dociepleniem ekipa poleci

    Co do jasnych wnętzr i dzieci.... wiem,ze bywa róznie u mnie julka jak każde dzieco ma mnóstwo zabawek część w koszach w salonie i są chwile w ciagu dnia,ze jest ich w pokoju wszędzie pełno Ale ona odkąd skończyłą może 11 miesiecy lubi sprzątać Zawsze razem wkłądałyśmy wszytkie zabawki, układałyśmy ksiązeczki i jak się jej powie a ona ma dobry humor to od dawna wszytkie zabawki do odpowiednich koszyków wkłada , ksiaki układa itd. no ale wiadomo, porozrzucane zabawki t nie problem, gorzej np z palmami i tu już u nas znacznie gorzej
    Sofy mam wyplamione, mimo,że ciemne, to i tak widać , tu dotkie buziakiem, tu czekoladką, tu jogurtem itd. Musze zamówić przed świętami firmę czyszczącą Więc mimo,ze mi najbardzej podobaja sie sofy materiałow i to jasne to przy dziecku sobie tego nie wyobrażam , przynajmniej przy moim
    Ja nie przepadam za sofami skórzanymi czy z ekoskóry ale biorę takie powaznie pod uwagę do nowego domu bo mój łobuziak mimo,ze bedzie starszy to i tak pewnie sofki materialowe załatwi

    Madzia ja RZĄDAM ZDJEĆ!!! bo będzie foch


    Drop_Inn wnętzrarskie zakupy potrafią uzależnic, bo dają tyyyyle przyjemności
    Lampa hmmmm...... nic specjalnego ale ma coś w sobie nie wiem gdzie mi będzie i czy wogóle pasować naszczęście była niedroga a miejsce jakies jej znajdę


    Julianko dzięki za tyle inspiracji
    Pięne są kurcze bardzo podobają mi się drewniane i metalowe
    Jeszcze będę dumać a takie inspiracje pomagają wiec jeszcze raz dzięki!!!!

    admete cześć kochana
    Mam nadzije,ze z języczkiem Oskarka już lepiej
    Z Julki jest mozna powiedzieć już dobrze, nie skarży sie na niego prawie wcale, nie budzi się z bólem Rana pieknie isę goi ale jest taka wrecz czasami dziurka jak ułoży języczek niw jestem pewna czy zupełnie jej to zarośnie
    O ile można mówić w takich sytuacjach o dobrych stronach to i nas jest jedna, Julka zupełnie odstawiła sobie jedzenie nocne
    Tak wiem ma rok i 9 mieisęcy i wiekszość dzieci nie je juz wtedy w nocy ale ona nadal raz jadła, a my zawsze odkładaliśmy to odzwyczajanie, bo to jedna przeprowadzka, druga, jakiś wyjazd, choroba itd. a tu ona skojarzyła ból jężyczka ze smoczkiem z butelki i w pierwszych dniach na jej widok w płacz, pierwszej i dugiej nocy wołała jeść ale an widok butelki, był przewrót na drugi boczek i spanie. A od tygodnia już się na jedzenie nie budzi Dostaje przed snem miske kaszki łyżeczką i trwa do rana W nocy czasmi sie przebudzi , bo misio zaginie pod kołderką albo o smoczku sobie przypomni (jego nie odstawiła :sik: ) ale o nocnym jedzeniu nareszcie zapominamy

    Kochana łóżeczko rewniane które pokazywałąm , teraz zobaczyłam,ze jest z tego sklepu który mi wysłałąś teraz

    Liczę na Ciebie baaaardzo i to zarówno przy pokoju Julki jak i reszcie

  11. #231
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Iza
    Dzięi za głos w sprawie
    No mi się podobają i drewniane i metalowe ale chyba bliżej jest do drewnianego łóżeczka....
    Chyba powinnam jednak się z tym łóżeczkiem chwile wstrzymac i zdecydować też o reszcie mebli w pokoiku


    Drimeth witam serdecznie!!!
    Bardzo mi miło, ciesze sie ze będziesz.
    Zaglądaj podpowiadj, doradzaj i odradzaj
    Pozdrawiam serdecznie!


    Hazeleyes cześć wariatko kochana
    Skarbie ja nawet niew iem jaki styl u mnie bedzie, prawdopodobnie,zaden konretny, narazie miszmasz w głowie i boje sie czy to ogarnę
    Ale jak będziesz zagladać i podpowiadać to szanse rooooosną


    Pendrak Dziei wielkie
    Coś tam już niby o tym pokoju Juleczki wiem ale ciągle wizja niepelna
    Pozdrawiam serdecznie!

  12. #232

    Domyślnie

    Karolcia wielka szkoda, że ogrodzenie stoi w miejscu Z drugiej strony, skoro na budowie posucha Ty możesz się skupić na układaniu planu wnętrz U nas panowie położyli styropian, została siatka i klej. Elewacja raczej na wiosnę, bo pogoda zmienna
    Myślałam że napiszesz, że małe dzieci wiedzą że w nowych domach się nie brudzi hehe Tego boję się najbardziej, że zamiast się cieszyć domem będę latać za małym żeby nie nabroił
    Fotki obiecuję (Ola U też mnie ściga) Aktualnie podłogi przykryte folią, w kuchni nie zamontowany zlew i kuchenka. Do tego walają się nasze pudła z rzeczami z Anglii. Czekamy na schody...itd Tak więc obiecuję fotki jak tylko będzie posprzątane i mniej więcej na swoim miejscu
    A miałam się pytać kiedy będziesz w gazecie Muszę sobie gdzieś zapisać, żeby nie przegapić tego magazynu
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 05-11-2012 o 20:57

  13. #233

  14. #234

    Domyślnie

    Witam
    Tu Karolka, będę mocno kibicować i Trzymam kciuki

  15. #235

    Domyślnie

    Hej

    zmieniłaś miejsce i mi umknęło, że już nowa budowa się zaczyna.
    Projekt super, też o nim myślałam ale u nas nie dało się 2 piętra plus dach.
    Gdzieś czytałam, że zimno ma być dopiero w styczniu i lutym.

  16. #236

    Domyślnie

    Hej Karolinka mnie sie wszystkie szafy podobają,a najbardziej szafa nr 2 i nr3,to łóżeczko drewniane ala sofa jest super
    Ja dziecko oduczyłam od smoczka jak miał 18 m-cy.Darcia i płaczu było co niemiara przez 5-7 dni albo dłużej.A zaczęło się od tego że mój syn zgubił smoka i szukałam go pół dnia,w końcu jak z histerii i płaczu usnał znalazłam go w koszu na smieci,więc pomyslałam skoro go wyrzucił to juz go nie che.Musiałam to zrobic gdyz mój syn juz w ciągu dnia domagał się smoczka,wiedział gdzie jest szukał i płakał.Tak więc głowa do góry,na pewno oduczysz też swoją Julcie od cysiania smoka,ale pamiętaj przede wszystkim musisz byc konsekwentna i nie ustępliwa(wiem że będzie Ci bardzo cięzko)
    Dobrze,że o nocnym jedzeniu zapominacie

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia szafa dla Julci powinna byc jak największa, co by cały "bałagan" mozna tam zmiescic, ksiązki zabawki ubrania i inne pierdółki, wówczas to wszystko na wierzschu nie lezy Wiec ja za najwieksza jestem

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Lampy odjazdowe nad stołową też się pastwię, a raczej nad sobą
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  19. #239

    Domyślnie

    Lampy cudne Zdradz proszę gdzie kupiłaś tą pierwszą?

  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    emi wiem,ze szafa powinna być pakowna
    Teoretycznie najpakowiejsza byłą by zabudowywana typu komandor ale chyba wole do jej pokoiku wolnostojacą ...
    Oczywiście w pokoju będzie jeszcze pojemna komoda, skrzynia na zabawki i jakis regalik z półeczkami na kilka miśków, ksiazeczki czy ramkę ze zdjeciem

    Pozdrawiam


    Czesć Venusko
    No mi lapmeczki wpadły w oko i upolowałam
    Więc jak stołowa Cię męczy to bierz
    Buziaki :***

    lea** kochana nie ma sprawy, info już poszło

Strona 12 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony