dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 133 z 143
Pokaż wyniki od 2.641 do 2.660 z 2859
  1. #2641

    Domyślnie

    Karolinko pytałam o podkłady bo zaczełam to przegladac i ceny sa rozniaste.Nie usmiecha mi sie kupowac podkładu wartego połowe kosztów paneli ale tez nie chcialabym kupowac czegos "badziewnego" zalezy mi aby tam gdzie nie ma podlogowki panele nie skrzypialy i nie było takiego głuchego odglosu przy chodzeniu.Pamietasz moze dokladnie jakiej grubosci i jakiej firmy dalas u siebie ten podkład gdzie nie ma podlogowki?
    Z rozowych podkladow wyskakuje mi taki http://www.ekronodom.pl/thermo-2mm ale jest podejrzanie tani

    Karolinko jeszcze jedno-wiem wiem jestem jak katarynka Jestes teraz na biezaco to moze jeszcze masz gdzies opakowanie po swietlowkach ktore montowalas nad brama garazaowa.Czy masz tam kilka sztuk i czy byly one laczone? Jesli tak to napisz mi PROSZE co dokladnie zakupilas-mialabym wreszcie gotowca na te moje wneki w kuchni

    Moze nad wanne zamow sobie taki napisik ala Haazelkoy od samej wlascicielki?
    kaka

  2. #2642
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Bossssko u Ciebie
    am glad

  3. #2643

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Ciesze sie z zastosowanych rozwiązań, z materiałó, z tego że jest to dom piętrowy.... ale juz ze 2 miesiace chodzi mi mysl po głowie,że to jeszcze nie koniec Wiem,ze przed emerytalną parterówką bedzie jeszcze jeden piętrowy dom, z antresolą, zadaszonym tarasem i jeszcze wiekszą działką... szczególnie chciałabym szerszą
    A teraz ...ciesze się chwilą i ciesze sie tym domkiem
    Karolina tak myślalam, że coś nowego Ci po głowie "chodzi"

    Dom jest wspaniały, z zewnątrz i w środku - jest jak willa.rezydencja - ale nie taka oklepana, zupełnie inna, niby prosta a elegancka.
    Gratuluję osiągniętego, pięknego efektu, trzymam kciuki za firmę - jesteś jej żywą reklamą

    zazdroszczę - szczególnie odwagi

  4. #2644

    Domyślnie

    Piękne wnętrza +prosta ,elegancka bryła domu +duża działka ,na ktorej powstaje boooski ogród =dla mnie najpiękniejszy dom na fm .I piszę to po raz pierwszy ,a na fm jestem od ponad 4 lat
    Gratuluję i zazdraszczam przeokrutnie .
    Postaram się chodź troszkę dogonić ideał
    Ze swoich wnętrz jestem zadowolona ,bryły niestety nie wyprostuję ,ale zrobię wszystko ,żeby było maksymalnie aligancko .Działkę dużą mam ,trzeba będzie postarać się o minimalistyczny ogród .I mam nadzieję ,że finalnie ,będzie chociaż w połowie tak cuuuuudnie jak u Ciebie
    Buziole

  5. #2645
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peonia Zobacz post
    Dziękuję już nie musisz szukać znalazłam Jak tylko złapiesz wolną chwilkę to pokaż resztę domku, bo My tu spać z ciekawości nie możemy
    Cieszę się za juz masz
    Tiaaa spać az takiego woow to tu nie ma


    Cytat Napisał isa99 Zobacz post
    Karolinko, chociaz u mnie czasu ostatnio brak, codziennie wchodzę na Twój dziennik i sprawdzam czy jakiś fotek przybyło
    jak widzę kolejne odsłony Twojego cudownego domku, to od razu dostaję powera żeby u siebie już wykańczać
    najbardziej zazdroszczę Ci lata w tak wspaniałym domku, a potem całej reszty


    Dziekuję kochana
    Fotki regularnie dodaję
    A Ty działaj, działaj bo wykańczanie swojego domu jest CUDOWNE!!!
    Pozdrawiam cieplutko!


    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    Karolinko Jestem zachwycona Twoimi wnętrzami ale to już wiesz !!! Absolutnie wszystko mi się podoba Nieustannie wzdycham z zachwytu
    Dom z zew. prezentuje się rewelacyjnie
    Oczywiście będę miała do Ciebie 1000 pytań ale to troszeczkę później

    Codziennie do Ciebie zaglądam i sprawdzam czy pojawiły się nowe fotki

    Uściski

    Ślężanko kochana moja
    Bossshe jeszcze nie napisałam do Ciebie tego maila,żebyś zrobiła "odpowiedz" a tak chciała zobaczyć zdjęcia!!!
    Musze się za to zabrać! Ściskam mocno :*


    Cytat Napisał sylwiam Zobacz post
    Jak zwykle wszystko wygląda pięknie! Dopracowane, bez zbędnych dodatków. Też próbuje osiągnąć podobny efekt ale przy moim tempie zajmie mi to z 20 lat pa
    Dziękuję baaardzo Spoko loko nie żartuj z tymi latami Ani się obejrzysz a wszytko będzie na tip top mi do tip top brakuje jeszcze duuuuuzo
    Pozdrawiam!!!!!!

    Cytat Napisał yenulka Zobacz post
    dawno nie zaglądałam, byłam na etapie śniegu i czekania aż stopnieje

    domyślałam się że lecisz jak burza, ale nie sądziłam że aż tak piękny dom!! a tempie prac to nawet nic nie powiem bo nadal zbieram szczękę z podłogi

    bardzo mnie zaciekawiło siedzisko w prysznicu - czy trzeba się kierować jakimiś zasadami/wymiarami chcąc zrobić coś takiego? byłabym wdzięczna za podpowiedź jak się do tego zabrać

    pzdr
    yenn
    Hej witam serdecznie
    No od etapu topniejącego śniegu sporo się zmieniło Ciesze się że lato możemy spędzić w domku A od połowy lipca jak będzie juz skończony ogród będę mega szczęśliwa

    Siedzisko było robione na wyczucie, przez mojego super speca od wykończeniówki
    Jutro mogę pomierzyć i podać Ci wymiary, wysokosć, szerokosc głębokośc, wązne ,zeby z siedziska był lekki spadek,żeby woda nie stała
    Pozdrawiam

    Cytat Napisał lea** Zobacz post
    Karolcia masz taki cudowny dom !!!! Wiatrołap jest śliczny
    Domek z zewnątrz prezentuje sie wspaniale
    Mała łazienka jest tak PIĘKNA,ze nie moge sie na nią napatrzec,jak z jakiegoś katalogu,sama ją zaprojektowałaś? Napisz prosze co to za kamienie jasne w tej łazience i czy ta ściana szara za kibelkiem jest pomalowana czy to sa płytki? A i co to za płytki szare na podłodze w tej łazience?

    Lea baaardzo Ci dziękuję
    Tak łazienka zaprojektowana przezemnie jak i reszta domku tego i poprzednich, mam przynjamniej satysfakcję,ze to wszystkie domki są moooje, no i troche forum bo z niego też czerpię

    Kamień, na fakturze figuruje pod nazwą: Kamienny łupek rzemykowy PERLA
    Na ścianach poza fornirem i akmieniem jest farba jaśniutka szara, łazienkowa z firmy PARA
    Kochna nie mam nigdzie faktury z jesnymi szarymi płyteczkami
    Pozdrawiam cieplutko


    Cytat Napisał sylwii77 Zobacz post
    Witam serdecznie .kolejny raz mówię ,że cudowny dom!Mam pytanko o lampy nad wyspa jaka nazwa oraz o pojemnik na sól w łazience gdzie można nabyć? Dziekuję bardzo pozdrawiam

    Hej

    Prosze bardzo...
    Pojemnik w naszej łazience kupiony w Home&You

    lampy kupione w sklepie internetowym Anguria tutaj: http://www.anguria.pl/pl/p/LAMPA-CHROM/188


    Cytat Napisał sylwii77 Zobacz post
    jeszcze mam pytania co do lustra w wiatrolapie jak mocowana jest rama ,czy nakladana na lustro,czywokół lustra docieta idealnie że lustro jest w środku dziekuję
    Rama ostatecznie została przyklejona, lustro idealnie jest umiejscowione w środku

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Karolinko pytałam o podkłady bo zaczełam to przegladac i ceny sa rozniaste.Nie usmiecha mi sie kupowac podkładu wartego połowe kosztów paneli ale tez nie chcialabym kupowac czegos "badziewnego" zalezy mi aby tam gdzie nie ma podlogowki panele nie skrzypialy i nie było takiego głuchego odglosu przy chodzeniu.Pamietasz moze dokladnie jakiej grubosci i jakiej firmy dalas u siebie ten podkład gdzie nie ma podlogowki?
    Z rozowych podkladow wyskakuje mi taki http://www.ekronodom.pl/thermo-2mm ale jest podejrzanie tani

    Karolinko jeszcze jedno-wiem wiem jestem jak katarynka Jestes teraz na biezaco to moze jeszcze masz gdzies opakowanie po swietlowkach ktore montowalas nad brama garazaowa.Czy masz tam kilka sztuk i czy byly one laczone? Jesli tak to napisz mi PROSZE co dokladnie zakupilas-mialabym wreszcie gotowca na te moje wneki w kuchni

    Moze nad wanne zamow sobie taki napisik ala Haazelkoy od samej wlascicielki?
    Cytat Napisał amglad1 Zobacz post
    Bossssko u Ciebie

    Kochana podkład pod panele kupiłam w OBI nie mam pojęcia jaki dokładnie

    W kwestii swietlówek zorientuję sie jutro zobaczę czy zostało coś w garazu, kupione pojedyńcze swietlówki były na bank, elektryk je zespalał, jak coś machnę fotkę

    pozdrawiam

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    Karolina tak myślalam, że coś nowego Ci po głowie "chodzi"

    Dom jest wspaniały, z zewnątrz i w środku - jest jak willa.rezydencja - ale nie taka oklepana, zupełnie inna, niby prosta a elegancka.
    Gratuluję osiągniętego, pięknego efektu, trzymam kciuki za firmę - jesteś jej żywą reklamą

    zazdroszczę - szczególnie odwagi

    Madzia, Ty to mnie znasz
    Dziękuje Ci baaardzo

  6. #2646
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ola.U Zobacz post
    Piękne wnętrza +prosta ,elegancka bryła domu +duża działka ,na ktorej powstaje boooski ogród =dla mnie najpiękniejszy dom na fm .I piszę to po raz pierwszy ,a na fm jestem od ponad 4 lat
    Gratuluję i zazdraszczam przeokrutnie .
    Postaram się chodź troszkę dogonić ideał
    Ze swoich wnętrz jestem zadowolona ,bryły niestety nie wyprostuję ,ale zrobię wszystko ,żeby było maksymalnie aligancko .Działkę dużą mam ,trzeba będzie postarać się o minimalistyczny ogród .I mam nadzieję ,że finalnie ,będzie chociaż w połowie tak cuuuuudnie jak u Ciebie
    Buziole

    Ola oszalałaś!
    Bardzo dziękuję CI za takie słowa, ale chyba nie zasłużyłam....
    Tak czy siak teraz musisz zaszczyscić domek osobiscie po takich komplementach

  7. #2647

    Domyślnie

    Szukam innego elektryka bo moj to d...... ciagle mi gada ze sie nie da zebym sobie ledy kupila .
    Wiesz ja sobie dzis pomyslalam co Ty robilas zanim zaczelas budowac pierwszy dom-przeciez Ciebie rozpiera nieustajaca ogromna energia
    Ja Cie Karolinko prosze -pomieszkaj troszeczke w tym domku
    kaka

  8. #2648
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Kakusku... hmmm a czego ja nie robiłam
    studiowałam, potem jednocześniej jeszcze pracowałam ...pracowalam jako opiekunka do dzieci w wa-wie w amerykańsko-duńskiej rodzinie, Jako pilotka wycieczek do Włoch, jak maiałam 19 lat pożyczyłam kase od babci, wynajełam 3 kierowców i pojechałam ściągać samochody na handel z Niemiec ( ja wtedy prawka jeszcze nie miałam ) pracowałam w urzędach, biurach , pracowałam na siłowni, chwile pracowalam w UK.... i jeszcze 1000 innych
    Pracowałam od zawsze, nie musiałam ale chciałam Przy okazji podroze i korzystanie z życia, bo w życiu musi być równowaga

    Jutro zrobie fotki świetlówek może oświeci elektryka, a jak nie tzreba go wywalić

    Ściskam i uciekam spać

  9. #2649

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Ola oszalałaś!
    Bardzo dziękuję CI za takie słowa, ale chyba nie zasłużyłam....
    Zasłużyłaś ,zasłużyłaś

    Tak czy siak teraz musisz zaszczyscić domek osobiscie po takich komplementach
    Taaaa, i po wizycie u Ciebie ,buldożery na swoją działkę wpuszczę

  10. #2650

    Domyślnie

    O matko i corko To Twoje CV na 5 kartek chyba by bylo Bedziesz miala co wnukom opowiadac
    Karolinko podasz jeszcze raz namiar na Zakopane bo ten link ktory kiedys wkleilas byl z jakims bledem-przynajmniej ja nie otwarlam
    kaka

  11. #2651
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar AliciaC
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja chyba w jakieś uzależnienie popadam i jak bym do Ciebie nie zaglądneła codziennie bądź co drugi dzień to mój dzień byłby do d...

    Naprawdę trzeba Cię podziwiać za Twoje osiągnięcia i odwagę bo nie każdy by się podjął tego czego Ty się podjęłaś do tej pory

    Domek piękny, elegancki, zero zbędnych rzeczy a garderoba przy wejściu to świetny pomysł, niestety u mnie się nie zmieści, ale pokombinuję coś z szafą wnękową.

    Miłego dnia

  12. #2652
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar yenulka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice stolnicy
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post

    Siedzisko było robione na wyczucie, przez mojego super speca od wykończeniówki
    Jutro mogę pomierzyć i podać Ci wymiary, wysokosć, szerokosc głębokośc, wązne ,zeby z siedziska był lekki spadek,żeby woda nie stała
    Pozdrawiam



    Jeśli by to nie był kłopot i mogłabyś je wymierzyć to byłabym Ci bardzo bardzo zobowiązana
    Z góry ogromne dzięki!

    pzdr
    yenn

  13. #2653
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aniadz
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    WTK-CHW
    Kod pocztowy
    37-455
    Posty
    12

    Domyślnie

    Hej, chociaż forum przeglądam od roku, w tym i Twój domek, musiałam się zarejestrować, żeby skomentować tak pięknie dopracowany dom. Gratuluję wyczucia smaku, pomysłowości i konsekwencji w rozprzestrzenianiu piękna. Masz talent do budowania i urządzania

  14. #2654
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Czekalam na gabinet, a szczegolnie na zdjecie lampy uwiebiam ja pieknie wyglada
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  15. #2655

    Domyślnie

    Karola, ślicznie wyszło!
    Naprawdę, powinnaś zdjęcia z własnego domu dać jako wizytówkę Twojej firmy - w sumie - z obu-trzech domów, każdy to nieco inny styl, ale wszędzie widać dobrą kompozycję, przestrzeń, współgranie wszystkich elementów ze sobą.

    Tez wchodzę do Cię codziennie - szkoda, ze kolejny dom zbudujesz dopiero za kilka lat

  16. #2656

    Domyślnie

    Karola adopt me!!Please....Mogę zając choćby i gabinet bo wszędzie pięknie jest.

  17. #2657

    Domyślnie

    Karolciu pięknie

    Wasza przysypialniana łazienka śliczna, ale sypialni mało pokazałaś, a ja jestem taka ciekawa
    Gabinet wygląda rewelacyjne, jaśniutko, delikatnie i ta tapeta prześliczna

    Dom z zewnątrz robi niesamowite wrażenie, to oświetlenie wooow, rezydencja jak z katalogu
    Pozdrawiam, buziaczki

  18. #2658

    Domyślnie

    Karolcia wróciłam po krótkim urlopie u rodziców. Ominęła mnie przeprowadzka, ale za to mam tyleeee zdjęć do oglądania że głowa mała
    Co tu będę dużo pisać...dziewczyny już użyły wszystkich słów i określeń z którymi się zgadzam w 1000000 procentach - że wyszło jak zwykle CUDNIE Zdjęcia oglądam od wczoraj, ale dopiero dziś mogę coś napisać. Nie wiem co mi się podoba najbardziej, ciężko wybrać
    Kuchnia, jadalnia, taras, pokój Julci, łazienki.....ŚLICZNE Bez przeładowania, ale bardzo ciekawe, eleganckie ale jednocześnie przytulne
    Czego Wam życzyć w nowym domu....przede wszystkim ciągłej miłości, zgody i dalszego spełniania Waszych marzeń i planów

  19. #2659
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Karola, padłam! przeglądnęłam najnowsze zdjęcia! Jest pięknie! Łazienka fantastyczna. Gratuluję

  20. #2660
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mal26

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    73

    Domyślnie

    Hej kochana, wcześniej nie mogłam się zalogować pisałam Ci maila,dostałaś???
    Nie wiem co mogę jeszcze dodać,chyba wszystko już zostało powiedziane dom cudny, nie ma się do czego doczepić Kuchnia rewelacjyna, łazienki obie cudne, i wiem,że z przy sypialnianej zgapię większość Jucia na pewno zadowolona i bez problemu zadomowiła się w takim pięknym pokoiku. Mebelki cudne,ale czego innego się można spodziewać po Hazelce
    Idę na kawkę, chociaż chętnie wypiłabym ją na Twoim bajecznym tarasie.
    Buziaki

Strona 133 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony