dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 143 z 143
Pokaż wyniki od 2.841 do 2.859 z 2859
  1. #2841
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Obawiam się, że Karolina dorobiła się psychofanki. Jakiś czas temu wyszła idiotyczna scysja w dzienniku, przypuszczam, że to ciąg dalszy. Wprawdzie przeczytałem tylko posty, które ostały się po interwencji moderatora, ale coś mi się zdaje, że to już zakrawa na regularny stalking. Jeżeli coś mogę radzić, to zwracanie przez jakiś czas uwagi na dziwne telefony, osoby kręcące się koło domu itp.

    Karolina - mam nadzieję na 4 dziennik. Jeżeli coś mogę radzić, to dawanie czytelnikom mniejszego wglądu w Twoje życie prywatne. To smutne, ale niestety to cena popularności. Na tysiące czytelników zawsze trafi się ktoś nie do końca zrównoważony.
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  2. #2842
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Psychofana niestety ma też jeszcze jedna forumowiczka
    Co jakiś czas loguje się pod nowymi nickami i ujawnia szczegóły z życia prywatnego lub hejtuje. Sprawa chyba trafiła do sądu.

    Najgorsze jest to, że Karolina chce zlikwidować dziennik a więc i rady, które dawała.

  3. #2843
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar AliciaC
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To co ktoś robi z własnym domem to jego prywatna sprawa, nikomu nic do tego.
    Zdaje się, że ktoś nie radzi sobie z własnym życiem i zatruwa innym.

    No comments...

    Trzymaj się Karolcia- z nie takimi typami sobie radziłaś

  4. #2844
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    W takich sprawach trzeba próbować raczej składać wniosek o ściganie. Wiem, że policja ma takie sprawy w duuużym poważaniu, ale przy pewnej dozie uporu jest szansa na ruszenie tego.

    Widzę, że Karolina porządnie ocenzurowała dziennik. Niestety myślę, że ma to sens.
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  5. #2845
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Karolina, masz absolutnie prawo i powody do tego, żeby zamknąć dziennik, ale weź proszę pod uwagę, jak wielką frajdę sprawia oglądanie Twoich przemyślanych w każdym calu realizacji, i mnie i zapewne wielu forumowiczkom. Trzymam kciuki, żeby ta niesmaczna sprawa umarła jak najszybciej śmiercią naturalną i żeby galeria pozostała na swoim miejscu. Życzę Ci wszystkiego dobrego

  6. #2846
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Karola!
    Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji
    Znam Karolinę i jej Męża prywatnie i są naprawdę świetnymi ludźmi.Choć młodzi - są bardzo pracowici i mają właściwe priorytety
    Myślę,że niewiele osób w ich wieku osiągnęło tyle co oni .
    Ktoś tu zarzuca Karolinie,że sprzedaje kolejny dom....Myślę,że większość forumowiczów gdyby tylko mogła zarobić na swoim domu i wybudować kolejny chętnie by to zrobiła .
    A,ze Karolina i Artur w szybkim czasie sprzedają swoje domy z zyskiem-stąd ludzka zawiść
    Czy nikt nie dostrzegł,że Karola pisała tu o wszystkim co dla niej ważne...I w pewnym momencie dziennik nie był tylko blogiem budowlanym ....Pisała o wszystkim co dla niej ważne-o chorobach,o Julce,o ciuchach i podróżach i 1000 innych.I jakoś nikt nie zarzuca,że pisząc o dziecku chciała osiągnąć jakąś kozryść
    A mi się podoba,że młodzi ludzie zamiast narzekac ciężko pracują i budują domy z zyskiem
    Nie oszukujmy sie-Z PEWNOŚCIA nie sprzedali żadnego domu dzięki forum.Myślę,ze forum ani nie pomogło ani nie zaszkodziło w sprzedazy
    Uważam,że inni forumowicze czerpali korzyści z wiedzy i umiejętnośći Karoliny
    Karola ze spokojem 100 razy odpowiadała na pytanie o numer farby
    Wiele osób czerpało inspiracje z domów Karliny lub wręcz zrzynała rozwiazania przez nich zastosowane.

    Dlatego ta cała afera jest dla mnie obrzydliwa

    Karola-taka jest cena sławy

    P.S.Choć ostatnio mało się udzielam na forum-nie mogłam nie zareagować
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  7. #2847
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Lady to co napisałaś wyjęłaś mi z ust po prostu. My z mężem przez cały czas kibicujemy Karolinie i podziwiamy, że tak młoda osoba tak świetnie sobie w życiu radzi. Mąż Karolke poznał u nas na zjeździe i zawsze dopytuje co u niej słychać. Nigdy przedtem nie znaliśmy osoby z tak pozytywną energią jak Karola. Dalej jej będziemy kibicować.
    Karolcia

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #2848
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Karola

    Doczytałam wczoraj kto tu tak u Ciebie nabruździł .
    Ale najważniejsze że Ty masz dobrą postawę w tej całej sytuacji .

    Mam tylko nadzieję,jak i wiele z nas że będziemy miały szansę przeżywania razem z Tobą kolejnej budowy .......bo to jak budujesz i jak urządzasz jest niesamowitym przeżyciem .....zawsze dostarczasz nam wiele emocji i karmisz oczka niesamowitymi efektami wykańczania wnętrz.



    Buziaki zostawiam

  9. #2849
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konwalia31
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    246
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Karolina olej to, nazwij czwarty dziennik "Nie wiem, sprzedać, czy nie sprzedać" A jak ktoś chce fotki sprzedawanej nieruchomości przykleić sobie (chociażby na czole), to możesz do mnie wysyłać Akurat sprzedać nie mogę dodatkowa reklama przyda mi się .

    Buziaki i lepiej daj znać, czy córeczka już lepiej się czuje. Zaglądam, bo 2 tyg temu mojemu synkowi urósł strasznie węzeł chłonny i też robiliśmy 1000 badań w Luxmedzie, więc wiem, że pewnie się denerwujesz. U nas na szczęście przeszło, ale stres był ogromny.

  10. #2850
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar yenulka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice stolnicy
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Hej yenulka
    szerokość siedziska 120cm, wysokość 47cm, głębokość 49cm tylko do tego dochodzą łuki.... czyli zaokrąglenie zewnętzrne, które sprawia,ze wysokość siedziska na brzegu jest niższa oraz zaokrąglenie siedziska przy ścianiez tyłu w tym momencie nieco je spłyca
    Pozdrawiam
    Karolino,
    bardzo dziękuję za wymiary siedziska w prysznicu

    Wróciłam właśnie z urlopu, i zaczęłam oczywiście wizytę na forum od Twojej galerii - w której niestety nie ma już zdjęć Twojego pięknego domu, czego ogromnie żałuję(
    Przeczytałam zaległości w wątku z komentarzami - przykre że ktoś wylewa swój jad i nieporadność życiową na innych.
    Mnie informacja że sprzedajesz dom ani ziębi ani grzeje, bo to nie moja sprawa. A nawet powiem Ci że mnie to może tylko cieszyć, bo daje nadzieję na kolejny dziennik i kolejne inspiracje. Podziwiałam od początku Twoją cierpliwość w odpowiadaniu na pytania odnośnie rozwiązań i zastosowanych materiałów. Dawało mi to nadzieję, że jak już zacznę budowę to będę mogła ew. skorzystać z pomocy kogoś, kto przerobił to już kilka razy.

    Czytając ostatnie strony mam wrażenie że znikniesz z FM i nie będzie czwartego dziennika - mam nadzieję, że bardzo się mylę.

    Cokolwiek by się nie działo, życzę Ci wszystkiego najlepszego, powodzenia z kolejnymi domami i oby nigdy Cię nie opuściła ta energia atomowa która pcha Cię do działania

    pozdrawiam

  11. #2851
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aniadz
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    WTK-CHW
    Kod pocztowy
    37-455
    Posty
    12

    Domyślnie

    Karolina, obyś nie zraziła się prostactwem, chamstwem i zazdrością bliźniego.

    Z przyjemnością będę podglądała Twój następny dziennik, bo mam nadzieję, że będzie.

    Pozdrawiam, życzę szybkiej sprzedaży, powodzenia i zdrowia dla Julci

  12. #2852

    Domyślnie

    O ludzie....typowo Polskie- zawiść zazdrość dokopanie temu któremu sie lepiej w życiu wiedzie. Żenada i tyle.

  13. #2853
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia*

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniadz Zobacz post
    Karolina, obyś nie zraziła się prostactwem, chamstwem i zazdrością bliźniego.

    Z przyjemnością będę podglądała Twój następny dziennik, bo mam nadzieję, że będzie.

    Pozdrawiam, życzę szybkiej sprzedaży, powodzenia i zdrowia dla Julci
    Ja też trzymam kciuki!!
    Nie poddawajcie się, jesteście młodzi, silni i przebojowi. A tacy ludzie, którzy tylko zazdroszczą i szkodzą, dostaną swoją nagrodę......zło wróci do nich jak bumerang.
    Z przyjemnością będę podglądała wasz następny dziennik, bo WIEM , że będzie.
    POWODZENIA MIsia*

  14. #2854

    Domyślnie

    Oj przepraszam wpisałam się w galerii anie w komentarzach
    Już mnie poinstruowano co i jak Jak coś to wykasuję tamten wpis

    Pozdrawiam

  15. #2855

    Domyślnie

    Gdzie jest galeria Karoli? Usunęła ? chciałam sobie jeszcze podpatrzeć kilka rzeczy

  16. #2856

    Domyślnie

    Karolinko czy to Twoje wnętrza? Z artykułu wynika że tak [ schody te same ale stół już inny ?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-08-2013 o 12:23

  17. #2857
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar paciorki
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-485
    Dzielnica
    Giszowiec
    Posty
    358
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie


    Cytat Napisał fioletowafiolka Zobacz post
    Karolinko czy to Twoje wnętrza? Z artykułu wynika że tak schody te same ale stół już inny ?

    To jest drugi dom Karoliny a nie trzeci.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-08-2013 o 12:23
    Domek na Giszowcu - blog - TUTAJ !!!

    Więcej zdjęć - TUTAJ i TUTAJ

    Link do dziennika - TU

    Na Fejsbuku - TUTAJ

  18. #2858
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Madźka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum, chociaż podczytuje je już kilka lat. Karolino dlaczego ocenzurowałaś swój wątek, przecież jeśli znaleźli się ludzie zazdrośni to jest tylko znak że Tobie się udaje to na co innym nie chce się przeznaczać swojego "cennego" czasu. Kiedy natrafiłam na Twój drugi dziennik wiedziałam że będą kolejne budowy bo poczułam że złapałaś bakcyla, a jeśli za tym idą pieniądze to super i tylko brać przykład. Dzięki takim osobom jak Ty łatwiej jest mi budować mój własny dom. Ja też jestem z Lublina i także moja firma powstała z czegoś zrobionego najpierw dla siebie i także poznałam wiele zawistnych osób. Trzeba to olać tak jak pisałaś i starać się jak najmniej o tym myśleć robiąc swoje także tu na forum!!!.
    Czekam na Twój czwarty dziennik ponieważ niewiele osób nawet na tym forum potrafi wygospodarować czas na pomoc innym, na odpowiedzi na niekończące się i powtarzające pytania. Lubie osoby z tak pozytywną energią jak wasza i też zazdroszczę wam ale pozytywnie. Trzymam kciuki za zimne podejście do sprawy i czekam na te kolejne domy nawet nie swoje, ale budowane z waszym wyczuciem estetyki i funkcjonalności. Pamiętajcie że na tym forum i wszędzie jest więcej życzliwych żeby nie napisać "normalnych" osób niż zawistnych. Każdy zazdrości ale niewielu przeradza się to w zawiść.
    Pozdrawiam serdecznie i życzmy innym żeby także nauczyli się wykorzystywać swoje szansy jakie przynosi życie.
    Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień...

  19. #2859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na prosbę autorki dziennik i komentarze zostają zamknięte

Strona 143 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony