dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 143
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 2859
  1. #421

  2. #422
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Karolku
    Sytuacja w spa .... wiesz jak jest.... było , mineło poza szokiem było tez sporo śmiechu , wiec nie ma tego złego
    Ciesze sie,ze sanki sie sprawdzają
    Sprzedawca wczoraj je wysłał, wiec dzis lub jutro będą
    Pozdrawiam serdecznie!!!


    Dalia jak będziecie sie wybierać w któryś weekend, i be dziecie mieć ochote na towarzystwo przy herbatce daj znac a postaramy się dojechać
    Było by mi baaardzo miło Was poznać


    CZeść Madziulka
    No sanki mi się spodobały bardzo zobaczymy jak będzie z Julką
    Ale fajnie,ze maja tn śpiworek, a tą część którą sie pcha można zdemontować i zostaja normalne sanki do ciągnięcia
    Tu masz kilka aukcji :

    Te są takie najzwyklejsze z oparciem + śpiworek
    http://allegro.pl/sanki-basic-z-opar...813839265.html

    Z opcją pchania
    http://allegro.pl/vscout-sanki-z-pch...819686964.html

    Tutaj nasze ( śpiworki do wyboru )
    http://allegro.pl/hit-baby-merc-sank...843365221.html

    P.S
    Gdzies przeczytałam,ze zastanawiasz sie nad białymi, drewnianymi żaluzjami JA JESTEM ZDECYDOWANIE NA TAK!!! miałam i znowu będę mała w kilku okach

    Buziaki :***


    Żubrówka ale fajnie Nie wiedziałam,ze jesteście na tak zaawansowanym etapie i za chwilę już nie bedziesz moja sąsiadką
    No to koniecznie spacer w przyszłym tygodniu Jak możesz wyślij mi nr. tel na priv, to się koło poniedziałku, wtorku zdzwonimy albo jakimś smsem umóimy cio ??? Bo na forum nie zawsze da rade, na bieżąco przy dzieciaczkach
    Ja moge albo koło 10.00 rano albo ok 14.00 bo pomiedzy 11 a 13.00 -13.00 Julka śpi, raz dłuzej raz krócej ale mniej wiecej w tych godzinach
    No i już sie nie moge doczekac zdjeć!!!


    Oluś mój Ty Świety Mikołaju
    Mam nadzije,ze elfiki hojnie Cie dziś obdarowały

  3. #423

    Domyślnie

    Zakochałam się w tych sankach, szkoda, że już po fakcie, bo jeden model już zaparkował pod schodami i raczej nie ma się co w nim popsuć, żeby był pretekst do zmiany.

  4. #424

    Domyślnie

    Hej Karolcia!!! Dzięki za linki do sanek, powiem Ci że może na coś się zdecydujemy bo w lokalrnych sklepach takie zwyklali koszują po 60, 100 zł a te na allegro mają dodatkowo śpiworek
    Żaluzje już zamówiłam - dzisiaj Narazie tylko do holu i do sypialni, mąż wziął sobie grafitową plise (ale biała od zewnątrz) do gabinetu Reszta pewnie na wiosnę (finanse) W reszcie domu na pewno będą też białe żaluzje
    Tak jak pisłam u Olu U. zaczęłam o nich myśleć jak zobaczyłam je właśnie u Ciebie Powiem Ci, że miałam Cię prosić o przesłanie Twoich zdjęć, bo mam je zachowane, ale na laptopie u moich rodziców. Ostatecznie naoglądałam się na necie, a do tego pamiętam że u Ciebie wyglądały super!!! Ja tylko wzięłam zlicowane z szybą, tego akurat nie pamiętam jak to wyglądało u Ciebie
    Pozdrawiam Całus dla córy

    P>S Wysłałam Ci wiadomość na priva
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 06-12-2012 o 20:27

  5. #425

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post


    Żubrówka ale fajnie Nie wiedziałam,ze jesteście na tak zaawansowanym etapie i za chwilę już nie bedziesz moja sąsiadką
    No to koniecznie spacer w przyszłym tygodniu Jak możesz wyślij mi nr. tel na priv, to się koło poniedziałku, wtorku zdzwonimy albo jakimś smsem umóimy cio ??? Bo na forum nie zawsze da rade, na bieżąco przy dzieciaczkach
    Ja moge albo koło 10.00 rano albo ok 14.00 bo pomiedzy 11 a 13.00 -13.00 Julka śpi, raz dłuzej raz krócej ale mniej wiecej w tych godzinach
    No i już sie nie moge doczekac zdjeć!!!

    Hej, no etap niby zaawansowany, ale jak już nam się wydaje, że prawie koniec to zawsze się okazuje, że jeszcze duuuużo roboty zostało Plan jest żeby się przeprowadzić przed świętami, ale pewnie się nie wyrobimy przez tą pogodę, bo domek stoi na górce i trzeba koniecznie zrobić schody przed domem i kawałek kostki ( bo jest masakrycznie ślisko i ciężko wejść do domu), a mój m za późno się obudził, że to konieczność więc teraz czekamy aż ten śnieg (który non stop pada) trochę stopniał i żeby ziemia albo wyschła albo zamarzła, więc pewnie poczekamy do wiosny
    Ale ja w sumie nie narzekam, bo więcej rzeczy (które chcę do domku) zdążę dokupić przed przeprowadzką i domek będzie bardziej dopieszczony


    Ok, numer wyślę na priw Mi w takim razie bardziej pasuje 14, to akurat Lilka będzie sobie spać w wózeczku podczas spacerku

  6. #426
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    pendrak hej
    No sanki raczej mało awaryjne są
    Ale na szczęście dzieciaki bez względu na model i kolor mają zawsze taką samą frajdę


    Madziulka dokładnie tak jak piszesz, takie najzwyklejsze sanki kosztują ok 80 zł Jak są z oparciem to zwykle ciut wiecej a funkcja śpiworka u maluchów szczególnie to moim zdaniem bardzo fajna opcja

    U nas żaluzje też były zlicowane

    P.S
    Bardzo miło było mi Cie poznać
    Kochana wygladasz świetnie!!!



    Żubróweczko, od jutra u nas ma już nie padąć śnieg, przrz weekend -3C, a od poniedziałki jakieś -1C i słoneczko
    Mam nadziję,ze uda Wam sie z tymi schodkami My w tamtym roku kostkę chyba w styczniu układaliśmy, też paskudnie było, najpierw błocko, a ostatniego dnia złapał mróz , chłopaki kończyli kłaść kostkę a śnieg już im ją zasypywał no ale udało się, wiec trzymam kciuki za Was
    No ewentualnie dłużej będziemy sąsiadkami a dla mnie to dobra wiadomosć

  7. #427

    Domyślnie

    Taki piękny dom sprzedali....szok!

    Ale zapewne ten będzie jeszcze piękniejszy!!! Jak ja żałuję, że nie wybudowaliśmy piętrowego!

    Do tej pory nie mogę tego przeboleć, dlaczego my do tej pory mieszkając na poddaszu, znowu pchamy się w te skosy......( Też mamy projekt z Domów z wizją )


    Bosssssze, jak ja Ci zazdroszczę....

    Ps. też chciałam TEGO misia i już ich nie ma?! Znowu się spózniłam , muszę wybraać jakiegoś innego....
    Ostatnio edytowane przez Nesska ; 07-12-2012 o 22:12

  8. #428
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Hej Karola

    poczytała co nieco i padam na pychol.
    Zostawiam uściski dla Ciebie i Julci.

    I dla pana z jacuzzi

    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  9. #429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post

    Żubróweczko, od jutra u nas ma już nie padąć śnieg, przrz weekend -3C, a od poniedziałki jakieś -1C i słoneczko
    Mam nadziję,ze uda Wam sie z tymi schodkami My w tamtym roku kostkę chyba w styczniu układaliśmy, też paskudnie było, najpierw błocko, a ostatniego dnia złapał mróz , chłopaki kończyli kłaść kostkę a śnieg już im ją zasypywał no ale udało się, wiec trzymam kciuki za Was
    No ewentualnie dłużej będziemy sąsiadkami a dla mnie to dobra wiadomosć

    No mam nadzieję, że jakoś się uda z tą kostką

    PS. Spacerek to jakoś bliżej czwartku, bo maleństwo od wczoraj mi gorączkuje Mam nadzieję, że to tylko 3 dniówka będzie i bardziej się nie rozchoruje

  10. #430

    Domyślnie

    Ale fajne zdjęcia,Julka w swoim żywiole dzieci uwielbiają zimę i sanki.U nas też zima na całego,śniegu nasypało i ładnie jest

  11. #431
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Witaj nesska

    No sprzedaliśmy, sprzedaliśmy Lubiliśmy go
    Ale od pierwszego domu (szczególnie Artur) marzył nam się pietrowy dom

    Kiedy budowaliśmy pierwszy dom zauroczeni byliśy dostojnym , dworkowatym Benedyktem III Ale jego wnętzra pod katem proporcji pomeszczeń do idealnych nie należały napewno

    Warunki zabudowy nie pozwalały na dom piętrowy

    W drugim przypadku, bylisy poczatkowo nastawieni na dom piętrowy ale znowu sie okazłao,ze upatzrone przez nas osiedle domów jest objęte planem zagospodarowania przestrzennego i typowe piętrowe domu odpadają

    Skupiliśy sie na projkcie środka a wyglad bryły był troche przypadkowy.... wynikał z wnętzr, bo to one były dla nas priorytetem, a że architekt był nie udany nie winiósł poza częśćią konstrukcyjno, dukumentacyjną nic No i wysżło jak wszyszło,wnętzra kochałąm miłością wielką , z zewnątzr już znacznie mniej


    No i nareszceie przy trzecim ostatnim podejściu podoba mi się zarówno bryła, jak i wnętrza ( narazie oczywiscie jedynie na rzutach )


    Takze, nic nie wiadomo, jak skosy sie Wam nie spodobają, nastepnym razem wybudujecie piętrowy


    P.S
    Na misia poluj , bo one się kończą i zaraz znowu się pojawiają


  12. #432
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Pinacoladka
    U admete coś podczytałąm,ze Lenka chora ???
    Wpadnę później do Ciebie sprawdzić
    Buziaki :***


    Zubróweczka mam nadzieję,że córci będzie lepiej i nie skończy sie czymś poważnym
    Spokojnie, spacer nam nie ucieknie, zdrowko najważniejsze!!!
    Buziaki


    nazwa12 hej
    No Julcia twierdzi ,ze zimę uwielbia
    Ja zdecydowanie bardziej kocham lato Natomast po jej szaleństwach na dworze wczoraj wieczorem zasneła dosłownie! w niespełna 5 minut
    Dzisiaj po porannym spacerze w śniegu też śpi juz prawie dwie godziny Czekamy, aż sie obudzi i w samochód
    Pozdrawiam!!!

  13. #433

    Domyślnie

    załapałam się na zdjęcia i powiem,że piękna z Ciebie kobieta

    i masz uroczą córeczkę!

    Karolka, napisz na priva ile w końcu Cię kosztowały krzesełka i gdzie je zamawiałaś.

  14. #434

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Takze, nic nie wiadomo, jak skosy sie Wam nie spodobają, nastepnym razem wybudujecie piętrowy
    Następny dom??? Oj nie Budowanie to nie dla mnie A wykańczanie to już w ogóle mnie wykańcza...Nie nadaję się do tego

  15. #435
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Karolino-masz sliczna coreczke,ale to chyba po mamusi?
    Z ciekawosci jesli moge-wygladasz uroczo mlodo -przed 30-tka?

  16. #436

    Domyślnie

    Ślicznie dziękuję
    Nic nie naklepę dzisiaj bo padam ze zmęczenia Mimo niedzieli u nas wielkie porządki, korzystam póki jest moja mama
    Uściski

  17. #437
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Witam Cię Karolinko
    BARDZO się cieszę, że dotarłam na początek Twojej opowieści nr 3, która (jestem pewna) będzie równie ekscytująca jak dwie poprzednie
    Mam zamiar wiernie trwać do końca Twojej historii

    Poprzednie wnętrza - cudowneeee

    Oczywiście mocno kibicuję Pozdrawiam serdecznie

  18. #438

    Domyślnie

    Dzień dobry
    Piękne fotki ,no i ile śniegu

  19. #439
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolka, piękne zimowe focie A tobie jak włoski urosły
    Kominek w domku nad jeziorem jest? Bo jak tak to pękam z zazdrości i też kcem taki domek nad jeziorem

  20. #440
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia zimowe, śliczne dziewczyny
    Karola mam nadzieję że pogoda jeszcze odpuści i będziecie mogli działać. Fajnie że ekipa nie patrząć na pogodę robi ile może, to napewno Ciebie uspokaja

    Pozdrowienia dziewczyny

Strona 22 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony