dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 143
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 2859
  1. #441
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Natalia
    Dzięki za komplementy do piękności to dużo mi brakuje, ale co tam, zaczynam pracować nad sobą
    Poztanowienie noworoczne

    Obiecuję,ze na dniach znajdę dokładny adres we Włoszech i przęsle razem z ceną na priva, najlepiej od razu link do sprzedawcy
    Pozdrawiam!!!!



    Madziulka porządki rozumiem doskonale, i zazdroszczę Ci ich baaardzo
    Tak pozytywnie,zeby ni ebyło wątpliwości !!!
    Cuuudownie,ze na Święta będziecie już w swoim na pewno ( chociaz zdjęc do tej pory nie widziłam ) PIĘKNYM DOMKU!
    Buziaki :****



    Cześć Gumisiu
    Dzięi Ci kochana moja :*
    No ja w ciągle jeszcze z 2 na przodzie
    W marcu 27 będzie skończone
    Pozdrawiam



    Nesska mimo,ze ja budować lubię, to kto budował kiedykolwiek to wie,że budowanie to nie jest taka łatwa sprawa no i sielkankowo na budowie tez nie zawsze jest, więc ja rozumiem,ze można nie pałać miłością do budowania Tym bardziej ,zecze,zeby się Wam tam cuuudnie mieszkało Domek bardzo łądny więc innej możliwośći nie przewiduję
    Pozdrawiam!


    Ślężankaaa witam serdecznie!!!
    Bardzo mi miło gościć nową współtowarzyszkę tej długiej i specyficznej drogi do zamieszkania w domu
    Także zapraszam, zaglądaj, doradzaj, odradzaj, podpowiadaj
    Pozdrawiam serdecznie!!!!


    Cześć Olcia
    No ja podobnie jak Ty też z tych ciepłolubnych, ale kiedy jest początek zimy, z lekkim mrozem, wielka ilością śniegu i widze jaką frajdę sprawia to Julce to patrze na tą zimę łaskawszym okiem
    No ale max po Nowym Roku niech zima znika i czekam już zawsze na wiosnę


    Hej Martusia
    No kochana kominek jest oczywiscie z rozprowadzeniem po górnych sypialenkach
    Po tych naszych długich spacerach i wygłupach w śniegu, cudownie było przy nim sie ogrzewać
    Wiesz ja kominki UWIELBIAM! Zawsze w naszych domach zimą duzo w kominku palimy, bo to dla mnie daje niesamowity nastrój
    Ale w domu który teraz wynajmujemy kominka nie ma więc pocieszyłam sie tym dziłkowym przez weekend
    A za rok już u siebie.... ehhhhh... NIECH TEN CZAS SZYBCIEJ LECI!!!!

    A włoski troche podrosły
    Ehhh gdyby tak nogi miały takie zdolności do wydłużania jak włosy

    Buziaki wielkie :***



    Hej mariomili
    No pogoda na dniach ma się poprawić a przyszły tydzień w dziń ma być podobno nawet na plusie ( byle wtedy deszcz nie padał )
    Tak przynjamniej twierdzili w 16 dniowej prognozie pogody wczoraj na TVN

    Ściany parteru uda nam sie w tym roku postawić napewno, potem na tyle no ile pogoda pozwoli szalowanie stropu i czekamy na pogodowy moment kiedy będzie można zalać pierwszy strop później będzie spokojnie sobie mógł odstać będzie z górki

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 10-12-2012 o 09:32

  2. #442

    Domyślnie

    Ehhh gdyby tak nogi miały takie zdolności do wydłużania jak włosy
    Buziaki wielkie :***
    Właśnie, gdyby tak nogi chciały rosnąć.... Chociaż ty z tego co widziałam narzekać nie możesz

  3. #443
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam! podglądałam do tej pory z ukrycia wcześniejsze domki i teraz się ujawniam
    to już będzie ostatni dom rozumiem? Ciekawa jestem jakie teraz wnętrza będą co do okien...myslałam, że to my tylko powariowaliśmy ale widzę, że nie okna mamy niedzielone i montowane były przed dachem

    Będziecie coś w tym roku jeszcze robić czy zimowy przestój?

    i zapomniałam o najważniejszym, ślicznie dziewczyny wyglądacie moja jest chyba rok starsza i ja też
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  4. #444
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Martu:)

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej Karolinko! Ja również już od jakiegoś czasu śledzę Twój dziennik - tzn. końcówkę drugiego oraz trzeci od początku. I nie wiem czy budowanie uzależnia, bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, ale Twoje dzienniki uzależniają na pewno ! Ja planuję wybudowanie domku za jakis czas i na razie czerpię inspiracje i dobre rady I widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika Ale nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz - energiczna córeczka, mąż, budowa kolejnego domu, nowa firma i do tego jeszcze jesteś na bieżąco z fm Masz jakiś magiczny sekret, czy to kwestia odpowiedniego charakteru, podejścia i perfekcyjnej organizacji? Ja chyba w tej kwestii mam jeszcze sporo do nadrobienie

    Super zdjęcia, ja również mam nadzieję, że taka zima utrzyma się jeszcze tylko przez święta, a potem może wreszcie przyjśc wiosna!
    Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze pozytywne relacje z placu budowy

  5. #445
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    msdracula witam serdecznie!!!
    Bardzo mi miło Ciesze sie ,ze się ujawniłaś
    Skoro wytrzymałaś ze mna 2 poprzednie budowy to mam nadzię,ze tym razem będzie podobnie, a nawet lepiej , bo skoro jesteś już oficjalnie, to licze na doradzanie i odradzanie, bo to bezcenne

    Wnęrza nowego domu napewno będą bliższe domowi nr2 a nie nr1
    Jakie będą ostatecznie pojęcia nie mam bo w głowie wciąż buzuje


    Ciesze sie,ze nie jestem jedyna w opcji montowania okien przed dachem zawsze jak będzie mi któś mówił,ze zwariowałam, powiem,ze nie jestem sama

    U nas zarówno w domu nr1 jak i ostatnim okan były montowane najpiew , usprawniło nam to za każdym razem prace, bo działali już np instalatorzy, a w pierwszym domu i dociepleniowcy Boshhhe właśnie sobi euświadomiłam ze w pierwszym domu miałam docieplenie domu a nie miałam dachu ok ale ja o swojej normalności niegdy nie zapewniałam

    Teraz też okna będą na chwilę przed dachem, ale teraz to luzik, przeciez będę miała drugi strop lany

    Przez zime zamierzamy dziłac na ile pogoda pozwoli
    O przerwie nie ma mowy

    Jutro o ile nie będzie dużego mrozu... maja zacząć murować parter, jak będzie dobrze to w sobotę będą wszytkie ściany, jak będzie gorzej to na Święta
    No wtedy szalownie stropu i .... modlitwa o pogodę przy której będzie go można zalać

    Zobaczymy co z naszych planów wyjdzie, ekipę mamy dobrą teraz potrzeba nam wiosny zimą

    Pozdrawiam serdecznie!!!!

  6. #446
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Karolinko-no coz moge powiedziec-ze jestem pod jeszcze wiekszym wrazeniem ze tak mloda osoba jest tak w zyciu "pozbierana"
    ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO

    A moze wpadniesz i z moja sila i twoja przekonamy mojego M zeby moj sprzedac i modernistyczna kostke wybudowac

  7. #447
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Martu
    Bardzo mi miło,żę sie ujawniłaś, witam serdecznie!

    Widzę,ze dzisiaj jakiś dobry dzień, bo mam kilku nowych gości
    Mam nadziję,ze od tej pory będą też wpisy

    Wiesz, musze przyznać,ze budowanie domu kiedy się nie posiada dziecka/dzieci jest jednak dużo łatwiejsze
    Mam porównanie i mówię to z pełną odpowiedzialnoscią Ale z drugiej strony da sie takze z dzieckiem zrobić wszytko tylko ciut ciężej, lub troche dłuzej to trwa. Julka jest zaprawiona w boju Jak czasami nie chce sie ubierać,zeby wyjść na dwór to mówię,że pojedziemy na budowę, zobaczyć jak panowie budują nam domek i już sama biegnie po buciki A od Mikołaja początkowo chciała betoniarkę

    Moja organizacja pozostawia wiele do życzenia.... niestety
    Ale staram sie panowac na sytuacją

    WIelkim złodziejem czasu jest właśnie FM no ale forum daje tak WIELE w zamian, za czas który się tu poświeca,ze napewno warto
    Mówie tu zarówno o wiedzy, nowinkach, ciekawoskach, o wymanie doswiadczeń ale również o ogromie wsparcia, które ja osobiście dostawałam wieeeele rayz podczas moich zmagań budowlanych od forumowiczów, o fajnych znajomosciach, które nawiazane tu często przechodza do codziennego życia poza FM i poprostu o dobrej energi którą można czerpać z forum garściami

    Zapraszam do mnie serdecznie

  8. #448
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    GUMISIOWA mówisz i masz
    To kiedy zaczynamy negocjacie z Twoim M
    Ja w negocjacjach całkiem dobrze sobie radę , a we dwie damy rade naprewno!!! w razie "W" wsparciem posłuży tez Artur

    Buziaki wariatko kochana
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 10-12-2012 o 19:18

  9. #449

    Domyślnie

    Hej Karola,
    wyjazdu weekendowego zazdroszczę Domek nad jeziorem to świetna sprawa, nawet zimą Widzę, że jesteśmy w podobnym wieku, ja rok młodsza i też z marca

    Lila na szczęście już zdrowa, ale te trzy dni gorączki były straszne

    Dzisiaj przyszła w końcu do mnie konsolka, którą ty też masz i muszę powiedzieć, że wygląda lepiej niż na zdjęciach i nawet mój m powiedział, że jest bardzo fajna więc tym bardziej się cieszę

    Jutro W KOŃCU będą u nas montowane drzwi, więc cały dzień spędzę na pilnowaniu panów od montażu w domku, mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak ma być, bo jakoś ostatnio wszystko nam się wydłuża i moja cierpliwość jest już na skraju wytrzymałości

    Fajnie, że u was wszystko idzie zgodnie z planem

    Jakoś w czwartek możemy się umówić na ten spacer, o ile pogoda będzie w miarę ładna

    Miłego wieczorku

  10. #450
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Jak pięknie u Was pozdrawiam cieplutko w te mroźne dni

  11. #451
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Żubróweczko współczuję choroby córci, trzydniówka czy inne paskudstwo, choroba dziecka jest najgorsza
    Biedna Malutka ale i Wam dało to napewno w kość
    Dobrze,ze juz jest lepiej

    Za spacerkiem jestem zdecydowanie na TAK
    mam nadzję,ze nie wyskoczy jakis straszny mróz, ani Tobie ani mi to nie narękę pod kątem budowlanym i spacerowym takze


    ALe fajnie,że drzwi będa już montowane, super etap Tzw. na minutkę przed metą
    Zazdroszczę ( ale pozytywnie!!!! )

    U nas niby zgodnie z planem, chociaż biorąc pod uwagę ,zę mamy ZIMĘ to raczej mój plan należy nazwać pobożną listą życzeń
    No i ten mrozik sprawił np: ,ze dzisiaj można było teoretycznie murowac ,a przez to zmino
    Zobaczymy co będzie jutro TAk bardzo bym chciała,zeby mury zaczeły powstawać

    No to obie jesteśmy z marca a jaki Twój znaczek zodiaku ???


    Kendra hej
    Biało u nas i mroźnie Klimat przedświąteczny zdecydowanie jest
    Tyle tylko,ze ja chce klimatu budowlanego i petycję do nieba musze pisać o wiosnę w grudniu i styczniu

    Pozdrawiam serdecznie!!!
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 10-12-2012 o 21:06

  12. #452

    Domyślnie

    Oj dało w kość i to bardzo ale na szczęście już jest lepiej

    A pogoda musi się poprawić jak dla mnie to zima może już sobie pójść

    A mury zobaczysz, jeszcze chwila i będą się piąć do góry

    Ja jestem z 5 marca więc ryby a ty?

  13. #453
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Karolinko mam nadzieję, że pomyślisz o tych wszystkich istotkach (czyt.JA), które nie będą mogły nabyć tego czasopisma i wstawisz jakieś fotki tej sesji Ładnie proszę

  14. #454
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    przypominam się nieśmiało o model suszarki

  15. #455
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Sanki na zywo wygladaja super i ja tez zamowilam tylko bez spiworka bo moj Synek juz jest duzy Julcia jak zwykle slodka, a mama sliczna
    Musze pamietac o gazecie w piatek kupie napewno
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  16. #456
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Pisz Karolinko to i nam się przyda wiosna

  17. #457
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    U nas na Pomorzu też dzisiaj zasypało. Brr Mam nadzieję, że szybko minie i będziecie mogli działać na bieżąco. Pozdrawiam

  18. #458
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Karolinka tak nie jesteś jedyna : życzę, żeby pogoda dopisała i udało się zrobić jak najwięcej. Budowa z dzieckiem jest nieco uciążliwa, ale moja dzięki temu ma mnóstwo nadprogramowych spacerów i fajnie pooglądać zdjęcia na których widać jak domek rośnie razem z nią
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  19. #459
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Żubróweczko ja 23 marzec wiec BARAN

    ślęzankaaa spoko damy rade

  20. #460
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    przypominam się nieśmiało o model suszarki
    Kochana, przepraszam, właśnie tzreba mnie ścigać jak zpomnę

    Prosze za to fotorelacja suszarki





    model:

Strona 23 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony