dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 143
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 2859
  1. #481

    Domyślnie

    Hej

    Doprosisz się doprosisz, tylko jeszcze chwilka. Muszę ogarnąć trochę w domu żeby móc zrobić zdjęcia, bo na razie to tylko pudła i kurz widać Ale dzisiaj przyszły nareszcie włączniki i gniazdka i m pojechał montować Jutro podjadę na budowę to może uda mi się zrobić kilka sensownych zdjęć, ale gwarancji nie daje

    Sofy bardzo fajne Gdzie je wynalazłaś??

  2. #482
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wojtek_1986

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    żuławy
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam Wszystkich, też dorzuce 3 grosze. od waszego Beńka zacząłem bywac na tym forum, śledziłem temat codziennie [a całość przejrzałem chyba ze 100 razy, benedykt to jeden z moich ulubionych projektow], druga budowa, nie miała już tego czegoś. Natomiast w obecnej budowie są "emocje jak za czasów benedykta. życze powodzenia w realizacji planów.
    Pozdrawiam

  3. #483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    dziękuję za suszarkę...chyba sie na nią zdecyduję

  4. #484
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia, ale Ty lecisz, podziwiam. Jak teraz pomrozi to w styczniu i w lutym odpuści, tak zawsze było i mam nadzieję, ze tak będzie, czego Ci życzę. A ile zmówiłaś, ból głowy, a jakie ostatecznie okno w kuchni ?????????
    Pozdrawiam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #485
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    mariomili
    miło Cię widzieć
    Sofy planuję dwie jedna dłuższa a jedna troszke krótsza.
    Kolory któe biorę pod uwagę, to jasny zimny beż, jasny szary i grafit
    Ale nie wiem na czym stanie bo zalezy to np od blatu, nad któym się nadal zastanawiam Jak dam jasny a'la cerma marfil to sofa szara albo grafit, ale jak dam czarny granit to sofa szara jasna albo beżyk.... no i nie wiem co z obudową kominka, więc..... fasnon wybrany a kolor jeszcze chwilkę

    Pozdrawiam

  6. #486
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Karolinko sofa bardzo mi się podoba

    Kupiłaś gazetkę?

  7. #487
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    sylwiam hej
    Odpisze na priv
    Pozdrawiam!


    JOLA440
    Witam serdecznie!!!! Przepraszam, naprawde musiałam przeoczyć
    bardzo mi mił Jeżeli będę umiała w jakikolwiek sposób pomóc, to chętnie :yee:
    Pozdrawaim serdecznie i zapraszam!


    lea** czesc
    Cieszesie że krzesełka sie podobają mam nadzieje ze wpasuja sie we wnętrza, których nie ma i na które nie mam jeszcze jasnej wizji
    pivik wyśle za chwilę

  8. #488
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Kasiu mi Marty stół też się bardzo podoba
    Najwyżżej krzesło zapakuję w samochód i pojadę do jej stołu przymierzać czy pasuje

    Ty mi z tym krzesłem nawet nie wasz się przyjeżdżać i mnie nerwować Przeca jak go zobaczę przy swoim stole to gotowam swoje wrzucić do kominka
    Karolka sofffki baaardzo fajne, bier je Pierwszy wybór zawsze najlepszy

  9. #489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    ale się dzieje

    krzesła super i najważniejsze że się nie rozczarowałaś, bo cena średnio atrakcyjna
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  10. #490
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Żubrówka Ty sobie jaj nie rób i o sensowności zdjeć nie mów, bo ja Wam wrzucam 15 ujęć, kilku pustaków na moim chudziaku
    Więc jakie by nie były, o zdjecia prosze i zapraszam do wklejania u mnie


    Wojtek witam serdecznie!
    Chyba jesteś pierwszym mężczyzną, który ujawnił sie u mnie w wątku tym bardziej mi miło
    No zdecydowanie budowa Benia i obecna maja ze soba coś wspólnego na etapie murowania musaiałam wywalić ekipę i wziać nową
    Teraz na szczęście ( w nieszczęściu ) dużo szybciej to zrobiłam i liczę na szczęśliwy happy end
    Zapraszam i pozdawiam


    ivy17


    emiranda miło Cię widzieć
    Staramy się jak możemy iść do przodu ale bez szaleństwa
    Na szczęście teraz mam wewnętzrny spokój i pewność,ze naszemu wykonawcy zależy tak samo jak nam, wiem,ze jak tylko jest taka mozłiwość techniczna a ostatnio raczej pogodowa to robi ze swoimi ludzmi na maxa
    A jak coś sie nie idzie do przodu to poprostu w danej chwili sie nie da i tu sie już tego nie przeskoczy
    Świadomość,że nie współpracuje się z krętem, kombinatorem i leniem UŁATWIA BUDOWANIE


    Alu w kuchni będzie okno 155( wys)x160 (szer), będzie bez podziałów, wiec zwiększy to pole widzenia
    Wszytkie okna jakie są w domu zamówiliśmy bez podziałów

    Pozdrawiam serdecznie


    Ślężankaaa ZAPOMNIAŁAM!!!!!!!
    kupię jutro

  11. #491

    Domyślnie

    Kurcze gazetka - dziś nie dałam rady się wyrwać do sklepu, ale jutro na pewno poszukam - mam tylko nadzieję, że dostanę ją tutaj
    Sofy, super! Ja takie lubię Ona jest materiałowa? My też ryzykujemy z materiałowymi przy maluchu Na skórę nas nie stać
    Ja mam czarny blat i wzięliśmy takie ciemno grafitowe sofy, bo tak pomyślałam że skoro są juz materiałowe to niech chociaż będą ciemne, żeby zbytnio nie było widać jego "brudów" Zresztą ten kolor też mi się podobał
    Całusy dla ślicznej córeczki

  12. #492
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Ty mi z tym krzesłem nawet nie wasz się przyjeżdżać i mnie nerwować Przeca jak go zobaczę przy swoim stole to gotowam swoje wrzucić do kominka
    Karolka sofffki baaardzo fajne, bier je Pierwszy wybór zawsze najlepszy

    Wariatka no
    No pożycz no tego stołu
    Sofik chyba wezmę ale jeszcze ostatecznie nie padło jaki kolor
    Buziaki kochana

  13. #493
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Venusko
    No wiesz ja sie oczywiście ciesze jak dziecko z każdego pustaczka
    Ale ja dopiero sie rozkręcam i marzę juz o etapie 7 ekip na budowie na raz
    Wtedy bedą emocje i postępy ale na razie muszę meliskę chyba pić na wyciszenie moich chciejstw

    A krzesełka dobrze,ze znalazłąm we Włoszech bo jedyne dwa sklepy wpolsce które je maja chcieli po ponad 1000pln więcej za sztukę!!!
    Więc ja mam ich gdzieś i samam sobie z Włoch zamówiłam A co


    Madzia ta konkretna na fotce wyglada na materiałową
    Ja wolę materiałwe ale odkąd jest Julka klnę na materiałowe jak sewc
    Jasniutkie szare z benia wygladały ... teraz te ciemno szare ....
    No ale ja głupia jestem i do nowego domu też myśle o materiałowych

    No chyba że ten beż mi przyjdzie do głowy to skórra, albo raczej ekoskóra
    Moze jasne szare też w ekoskótrze brać , no nie wiem ja poza siedzeniami w samochodzie nie lubię skóry ( nie liczymy kurteczek, torebek i butów )

    Nie wiem jeszcze na czym stanie
    Buziaki

    CZEKAM NA FOTKI!!!

  14. #494

    Domyślnie

    Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia Tylko u mnie to na razie wszystko zafoliowane (meble w kuchni, szafa w wiatrołapie, szafka w łazience) więc na zdjęciach nic nie widać oprócz gołych ścian Ale coś tam pstryknę i wstawię
    Daj lepiej namiar na sofy, my planujemy jakiś narożnik w skórze naturalnej, ale jeszcze nic mi się nie spodobało, I tak na razie niestety zabieramy swoje stare sofy (oczywiście ja baaaaardzo niechętnie, już znalazłam dla nich miejsce- na śmietniku), bo kasy zabraknie, ale planuje je wymienić tak szybko jak się da Jeśli chodzi o materiałowe to odradzam jasne kolory, my mamy beżowe teraz i przy dzieciakach to masakra Od roku są przykryte narzutami, bo już patrzeć na nie nie mogłam, niestety moja starsza córa nie za bardzo się przejmowała tym, że pisać po kanapach nie wolno i tak samo z jedzeniem różnych smakołyków

  15. #495

    Domyślnie

    Cześć Karolinko
    podziwiam jak mury rosną i zazdroszczę - aż mnie nosi bo ja muszę czekać do maja
    a u Ciebie tyle się dzieje
    piszesz że w kuchni będziesz mieć takie jedno duże okno niepodzielne - rozumiem że otwierane, nie boisz się że będą z nim problemy?

  16. #496
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Żubróweczko masz wiadomosć
    No ja niestety wiem jak to jest z tą praktycznością, a konkretnie z jej brakiem
    Biorę pod uwage skórę i eko skórę własnie pod kątem praktyczności ale jeszcze nie klepnięte

    A mi zafoliowane meble nie przeszkadzają mam wobraźnie,z więc co nie dojrzę to sobie dowyobrażam a potem upewnię się na nowych fotkach
    Czekam z niecierpliwością


    isa99 witam serdecznie
    Strasznie mnie cieszy każdy pustak tak samo mocno jak przy pierwszej budowie niczym się to nie różni, motylki w brzuchu są
    Ja strasznie niecierpliwa jestem,w ieć współczuję czekania do maja Ale zobaczysz, zima raz, dwa zleci ledwo wiosna sie zacznie a Ty już bedziesz zaczynała przygodę z budowaniem

    Wymiar jaki podałam, to wymiar otwóru, trzeba go pomniejszyć o luzy montażowe ... ale niewiel to zmienia
    Okno będzie otwierane i uchylne Obawy nie mam bo w poprzednim domu miałam większe okna w ten sposób otwierane i problemu nie było żadnego Wymiary mieszczą sie w tzw. wymiarach bezpiecznych producenta więc powinno być ok.
    Swoją drogą u mnie to okno będzie otwierane tylko chyba do mycia Bo ja okna zwykle tylko uchylam, a otwieram przesuwne, tarasowe .
    Pozdrawiam serdecznie!

  17. #497

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Madzińska ja też stoję w kolejce po fotki Mam nadzieję że dajesz radę na tej ostatniej prostej

  18. #498

    Domyślnie

    Karolina, piękne mury pną się do góry. Podziw dla Twojej ekipy, że w tak niskiej temp. uwijają się jak mróweczki.
    Ty też nie próżnujesz, tyle już spraw załatwiłaś...

    Krzesełka pięknie wyglądają. Kanapa, którą planujesz świetna. Też prosiłabym o namiar na nią
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #499
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    [B]Ślężankaaa ZAPOMNIAŁAM!!!!!!!
    kupię jutro
    Ty zakrętasku

    Normalnie nie mogę się doczekać Twojego domu i z niecierpliwością oczekuję na kolejne pustaki

    EDIT: Jeśli chodzi o wypoczynki to zdecydowanie wolę materiałowe. Obicie skórzane preferuję tylko w aucie (chociaż i do tego musiałam przywyknąć )

    Ostatnio edytowane przez Ślężankaaa ; 12-12-2012 o 22:10

  20. #500
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    karolcia - nadrobiłam
    Szalejesz młoda, szalejesz
    Chylę czoła

    Buziaki
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

Strona 25 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony