dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 143
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 2859
  1. #501
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Karola ekipę masz naprawdę super, oby tak dalej Kupiłas gazetę?

    Jak ma się Juleczka, wszystko zagoiło się po zabiegu?


  2. #502
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    privek

  3. #503
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć rere79
    musze przyznać ,ze ja też ich szczerze podziwiam
    Tym bardziej ciesze sie,ze tak sie zakończyły moje problemy z ekipą, wiem jedno,zę wywalenie pierwszej i zatrudnienie tej ekipy to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć


    Ślężankaaa dzisiaj na chwile dzwoniła dziennikara do Artura i okazało sie ze w empiku i innych gazetka w większosci miejsc w Polsce ukaże się i tak dziś lub jutro, iec dobrze ,ze sie nie wybrałam

    Kochana ja też czekam i czekam
    Już się nie moge doczekac wykończeniówki, momoże wykańcza ona takze inwestorów


    Cześć Pinacoladko
    Fajnie,ze jesteś Troszke mnie znasz i wiesz ,ze jak nie działam to umieram
    Doczytałam,ze z Lenką lepiej Ciesze sie baaardzo!

    mariomili hej
    Dzisiaj wieczorkiem będę robić zakupy, to oczywiście zahaczę też o empik

  4. #504

    Domyślnie

    Witam cieplutko w tak zimny wieczor(w Szczecinie -9).Chcialam podziekowac za namiar na tapete ale niestety tak jak Pani pisala wycofana z produkcji...No nic wielka szkoda.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego zycze.Chociaz Pani nie ma co za wiele zyczyc to innym trzeba zyczyc zeby byli choc w polowie tak przedsiebiorczy zorganizowani i z takim gustem i smakiem jak Pani.Jestem pelna podziwu dla smaku i gustu z jakim urzadzila Pani swoj domek.Podgladam i mocno kibicuje budowie nr3.

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    isa99 witam serdecznie
    Strasznie mnie cieszy każdy pustak tak samo mocno jak przy pierwszej budowie niczym się to nie różni, motylki w brzuchu są
    Ja strasznie niecierpliwa jestem,w ieć współczuję czekania do maja Ale zobaczysz, zima raz, dwa zleci ledwo wiosna sie zacznie a Ty już bedziesz zaczynała przygodę z budowaniem

    Wymiar jaki podałam, to wymiar otwóru, trzeba go pomniejszyć o luzy montażowe ... ale niewiel to zmienia
    Okno będzie otwierane i uchylne Obawy nie mam bo w poprzednim domu miałam większe okna w ten sposób otwierane i problemu nie było żadnego Wymiary mieszczą sie w tzw. wymiarach bezpiecznych producenta więc powinno być ok.
    Swoją drogą u mnie to okno będzie otwierane tylko chyba do mycia Bo ja okna zwykle tylko uchylam, a otwieram przesuwne, tarasowe .
    Pozdrawiam serdecznie!
    Dzięki Karolinko za pocieszenie, ja też tak sobie tłumaczę, że zima raz dwa zleci tylko nie wiem czemu z dnia na dzień mam coraz gorszy humor jakbym lewą nogą wstała
    co do okna to w moim projekcie w kuchni też jest wielkie 130 wysokie na 250 długie i mam zgrzyt - bo bardzo mi się podobają takie wielkie niedzielone - no ale tego to w całości chyba nawet nie dałoby się uchylić

    Ostatnio edytowane przez isa99 ; 13-12-2012 o 20:04

  6. #506

    Domyślnie

    OMG, żeby ta ekipa murarska nie zamarzła, dobrze że nie zostałam murarzem, trzymam kciuki za postępy, widzę, że nowe sanki są intensywnie użytkowane.

  7. #507
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Do zobaczenia za miesiac



    Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazdka lśni.
    Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać.
    A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur.
    Wesolych Swiat dla Ciebie i Rodzinki
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  8. #508

    Domyślnie

    Czemu mnie nie dziwi ze u Karolinki mimo zimy na budowie goraco Swietna fure zakupilas coreczce -sama posmigalabym na takich sankach tylko kto by mnie uciagnal
    kaka

  9. #509
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Karola dobrze że Tata już w domu, ja miałam podobną sytuację z mamą w czerwcu, dostała takiego ciśnienia że nie mogli w szpitalu zbić Ale po kilku godzinach spadło i mogła wrócić do domu

  10. #510
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Dużo zdrówka dla taty i odwilży życzę

  11. #511
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Dzień dobry Karolinko

    Sytuacji z tatą współczuję. Wiem co czujesz bo moi rodzice mają takie problemy. Teraz codziennie kontrolują ciśnienie i łykają tabletki. Mój tata początkowo się opierał i musieliśmy go pilnować (to też ten typ w ogóle nie chorujący). Na szczęście zaakceptował sytuację i sam się pilnuje
    Wszystkiego dobrego dla taty

    Czekam na moją gazetkę

  12. #512

    Domyślnie

    Karolina współczuję i życzę zdrówka dla taty
    Mój dopiero co wrócił ze szpitala (operacja na kręgosłup).
    Pozdrawiam

  13. #513
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Cześć Karolinko! Ależ masz ekipę!! Mury pną się do góry Domek będzie piękny - wspaniały projekt. Jak myślisz - kiedy uda Wam się wprowadzić ?

  14. #514
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Karolinko,ja też z Tatą przechodziłam tą historię,współczuję,mój też niestety był z tych ''Nie zniszczalnych''i uparty jak osioł.Ten typ niestety trzeba pilnować i mobilizować.Także życzę wszystkiego dobrego i zdrowia dla Taty

  15. #515
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Isa99 z tego co ja sie orientowałam, w firmie w której zamawiałam okna, bo w projekcie miałam okno 240x70 lub 80 , to przy wzmocnieniu ramy takie okno można było wykonac w opcji uchylnej ale otwieranej Przy wymiarze o którym piszesz w grę wchodzi chyba tylko fix
    Trzymam kciuki,zeby czas zleciał Ci jak najszybciej


    Hej Pendraczku
    Zdecydowanie murowanie i tego typu prace na świezym powietrzu to cięzki kawałek chleba
    Mają w swoim kosmicznym wehikule, czyli jakimś takim barakowozie na szczeście ciepło, bo dałąm im taki piecyk gazowy, wiec w ciągu dnia tam grzeją i przynajmniej na przerwy mają ciepło

    A sanki sprawdzają sie super

    Pozdrawaim serdecznie


    *Kasiulka*
    Dziękuję baaaardzo!!!
    Wszystkiego dobrego dla Całej Waszej Rodzinki
    Spełnienia wszytkich marzeń!!!!!



    Kakusku fajnie Cię widzieć
    Gorąco mówisz
    Ojjj poprostu zaraziłam budowę Bo ja z tych co im wiecznie gorąco
    I zawsze nieodpoiwednio do temperatury ubrana ale mi jest poprostu ciepło

    Niestey chyba tego mojego ciepła na ciałą zimę nie starczy
    buziaki wielkie


    mariomili no niestety tak to z tym głupim cisnieniem jest, do tego ten puls maiał tak wysoki
    No ale najważniejsze,ze nic sie nie stało i jest w domu
    Dobrze,ze u Ciebue z mamą też wszytko ok


    doranna dziękuję

    ślężankaaa u mnie też najpierw mama miała takie problemy, tylko obyło isę bez wizyt w szpitalu i od jakiś dwóch lat przyjmuje leki
    No teraz dołączył tata... no ale trzeba przyjmować leki, troszke zmienić nawyki i będzie ok

    Gazeta już jest Wrzuciłam fotki lekko poglądowe, a wogóle to można kupic u nich e-wydanie
    Ale ja za jakiś czas też wrzucę jakies foto z sesji


    Nesska Dzięki
    Już wszytko ok, sytuacja opanowana chociiaz przez chwile źle to wyglądało, bo miał bóle w klatce....itd.
    A dla twojego taty duuużo zdrówka, operacja na kręgosłup poważna rzecz, ale najwazniejsze,ze już po

    Kendra hej
    Dzięki, ekipa naprawde na 102
    Wprawdzie mrozy nas wstrzymują, no ale powiedzmy sobie szczerze można się tego spodziewać budując zimą

    Przeprowadzka..... hmmmm
    Wiadomo bedąc na tym etapie troche ciężko szacowac, ale ...
    Julka idzie od września do przedszkola, wiec nie hcce jej fundować dwóch tak poważnych zmian na raz i tym samym musimy się pzreprowadzić wcześniej

    Planuję sierpień.... najlepiej pocżątek
    W opcji wszytko na gotowo oczywiście, bo przy dziecku ciezko inaczej
    Ogród od później wiosny będzie sie tworzł, tak by na przeprowadzkę nie mieć zadnych ekip ....
    Ot moje plany ale co pokaże rzeczywistość

  16. #516
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Jola dziękuję
    Tate wizyta w szpitalu troche pzrestraszyła wiec myśle że bedzie grzecznie przyjmował leki

  17. #517
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Karolinko dziękuję za gazetkę Macie powody do dumy Dom piękny! Świetna pamiątka

    EDIT: poprosiłam już mamę aby mi kupiła gazetkę Jak będę w Polsce to sobie poczytam i obejrzę na spokojnie bo ja nie jestem fanką wydań internetowych
    Ostatnio edytowane przez Ślężankaaa ; 14-12-2012 o 19:39

  18. #518
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    to piękny plan
    jestem zachwycona domem. dzisiaj przejrzałam na spokojnie, dokładnie projekt.. coś pięknego!

  19. #519

    Domyślnie

    Karolina gratulacje to nie lada wyróznienie, no ale zasłużone...jestem pewna , że i trzeci dom będzie równie ładnyja tym byłam zachwycona

  20. #520
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Karola =- zapomniałam o gazecie Mam nadzieję, że jeszcze jutro ja gdzieś dostanę ... Rozumiem ze w Lublinie wykupili cały nakład ale może w Bo ostała się jakas jedna sztuka

    Buziaki
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

Strona 26 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony