dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 143
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 2859
  1. #741
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Dalia artyste polecam, ma wiele niesamowitych prac
    Ja już sie czaje na coś nowego
    Ania (Saly) też coś pewnie nabędzie do nowego odmku, bo jego prace jej się podobają
    A tel. polecam serdecznie

  2. #742
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziulka na swój wątek i tak będę Cię namawiać
    Natomiast z przyjemnościa goszczę twoje wnętzra u siebie

    Pięnie masz!!!!
    Stolik wkomponowął się super ściana tv i kinkiety pasują idealnie
    Kolory ścian miodzio


    P.S
    Odpoczełam baaardzo
    było intensywnie, wiec głównie odpoczełam psychicznie,ale to automatycznie przekąłda się na ciało

    Buziaki wielkie!!!



    MarJel
    No to dobtrze,ze wiesz,ze ja żalu żadnego nie mam

    Pamiętam,zę mówiłaś ,ze pan altankowy mega opóźniony.... i że ogrody działały dłuzej niż miały, natomiast nie przypominam sobie,zebyś narzekała na wykonanie

    Ja owszem w goracej wodzie kompana, działać uwielbiam bardziej niż gadać a gadać lubie bardzo
    Ale aż tak zakręcona nie jestm jak się może wydawać, panuje nad sytuacją

    Dzisiaj wieczorem mam spotkanie z Panem Ogrodowym zobaczymy co przyniesie

    Buziak :*

  3. #743
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    doranna odpoczelisy bardzo
    Fajne miejsce + fajne towarzystwo = total relax




    rasia hej
    Ty się prosze nie podśmiewaj
    Dobre ekipy doceniam, bo to skarb i 75% sukcesu
    Pogoda potrzebna tylko i lecimy
    Pozdrawiam serdecznie!!!
    Odpoczeliśy cuuudownie, baterie naładowane wiec teraz trzeba szybko budować, bo zwariuję

  4. #744
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Witam się w Nowym Roku!!
    MusiałAŚ ZAMIESZCZAĆ TE ZDJĘCIA ZE SPAnormalnie zazdroszczę...moje ciało po tych świętach domaga się pożadnego masażu...
    ale Wy śliczne dziewuchy jesteście...
    życze dobrej pogody ,abyscie ruszyli z kopyta

  5. #745

    Domyślnie

    Hej Karola
    dawno mnie tu nie było i zaczynam powoli nadrabiać zaległości Pobytu w SPA zazdroszczę strasznie, też by mi się przydał taki reset, bo ostatnie tygodnie minęły bardzo intensywnie, a spowodowane to było naszą przeprowadzką udało się jeszcze przed świętami Powoli wracam do normalnego trybu dnia, ale lekko nie jest bo organizowaliśmy mini sylwestra, potem parapetówkę, a dzisiaj świętujemy 7 rocznicę ślubu
    Pozdrawiam i miłego dnia

  6. #746
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Witam się w poniedziałkowy poranek
    Po cuuuudownym odpoczynku w spa ciężko wrócić do rzeczywistości

    Karolina i Artur to MEGA fajowi ludzie !!! (gdyby ktoś tego nie wiedział jeszcze )
    Czas nam upłynął szybko ZA SZYBKO
    Ponieważ nie mogliśmy spędzić ze sobą sylwestra tego z 31.XII postanowiliśmy go przełożyć o tydzień na miniony weekend.
    Były życzenia i szampan o pól nocy A co hahahhahahah
    Swoją drogą takie wyjazdy to świetny pomysł
    Ponieważ obie jesteśmy z różnych części Polski spotykamy się "gdzieś" nie mamy szykowania ani sprzątania potem
    tylko cały czas możemy przeznaczyć na rozmowy i relaks

    Następny wypad planujemy już w maju ...ale to już zostawiam do opisania Karoli bo to jej wątek

    Napiszę raz jeszcze było BOSKO a nasze motto z tego wyjazdu: "alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach "

    Pozdrawiam


    Saly

  7. #747
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post

    MarJel
    No to dobtrze,ze wiesz,ze ja żalu żadnego nie mam

    Pamiętam,zę mówiłaś ,ze pan altankowy mega opóźniony.... i że ogrody działały dłuzej niż miały, natomiast nie przypominam sobie,zebyś narzekała na wykonanie

    Ja owszem w goracej wodzie kompana, działać uwielbiam bardziej niż gadać a gadać lubie bardzo
    Ale aż tak zakręcona nie jestm jak się może wydawać, panuje nad sytuacją

    Dzisiaj wieczorem mam spotkanie z Panem Ogrodowym zobaczymy co przyniesie

    Buziak :*
    Karolka, nie zdążyłam powiedzieć wtedy o szczegółach, bo wpadliście jak po ogień, a potem nie było okazji

    U nas był troszkę problem z trawą z rolki....Kładli ją w największe upały, zamówili całość, a nie przygotowali jeszcze do końca podłoża( siatka na krety np.)
    Trawa z rolki nie może zbyt długo leżeć zwinięta w rolce bo szybko gnije, a już przy wysokiej temperaturze gnije dwa razy szybciej....
    Więc jedną dobę przeleżała ot tak, zanim zaczęli ją kłaść to już te rolki końcowe były całe rude i zakiszone i trzeba było wyrzucić bo się nie nadawały....
    Ją najlepiej trzeba, szybciutko po przewiezieniu kłaść, niby o tym wiedzieli, no ale
    Szkoda im też było tyle trawy wyrzucić i część położyli lekko zgniłej , mając nadzieje że dojdzie do siebie i się przyjmie. Faktycznie część się przyjęła, część inna nie. W pewnym momencie nie wyglądało to za ciekawie bo były takie łaty ładnej i brzydkiej trawy. I tak przez kilka dni wycinali i kładli, wymieniali paski tej trawy
    Poza tym większych wpadek nie było No oprócz tego czasu realizacji, który ciut się przedłużył
    Rośliny, Krzewy drzewka, wybrali bardzo ładne, chyba tylko 4 cisy się nie przyjęły, te zresztą mają wymienić na wiosnę. To i tak nie wiele jak na drzewka kilkuletnie, bo jak wiesz u nas już wszystko bardzo podrośnięte przyjechało i ogród od samego początku wyglądał na kilku letni, a wiadomo takie wyrośnięty roślinki gorzej się przyjmują niż te maleńkie.

    Jest ryzyko, jest zabawa, ja marzyłam o dużych krzaczastych kulkach przed domem, a taki spory bukszpan, ma na przykład 3-4 lata i cena czasem przeraża bo potrafi kosztować ok 700zł np. a jeśli się nie przyjmie zwrotu kasy nie dostaniesz , Ale okazy które wybrali są naprawdę śliczne Mi się przyjęły kilkuletnie brzuski( za garażem) także chyba rękę do sadzenia mają
    To tak na szybko co zapamiętałam , jak coś to pytaj.

    Pan P. robi naprawdę fajne projekty, wszystko będziesz miała opisane,narysowane, wraz z wielkością i ceną roślin, jeśli będziesz chciała ciąć koszty wybierzesz te mniejsze rośliny, ale wiadomo , na efekt trzeba będzie poczekać kilka lat. Całe reszta cenowo nie jest taka droga, najdroższe są krzaczki np. cena nawadniania mnie mile zaskoczyła, polecam również siatkę na krety, a wręcz żądam , nie mam ani jednego kopczyka, a wiem jak ludzie narzekają i nie ma lepszego lekarstwa jak siatka
    Cena kamyczków granitowych również powala, trawka z roli też znośnie, ale warto ...mamy środek zimy , a moja trawa dziś jest zielona jak wiosną
    Co tu jeszcze.....
    Chyba tyle

    Buziale,

    A Wy znowu relaksik w spa Cholejrea takim to dobrze

  8. #748
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post


    rasia hej
    Ty się prosze nie podśmiewaj
    Dobre ekipy doceniam, bo to skarb i 75% sukcesu
    Pogoda potrzebna tylko i lecimy
    Pozdrawiam serdecznie!!!
    Odpoczeliśy cuuudownie, baterie naładowane wiec teraz trzeba szybko budować, bo zwariuję
    Naśmiewać się... jakżebym śmiała!
    U Ciebie naładowanie baterii kończy się nuklearną eksplozją!!! Karola skąd Ty bierzesz ten power???

  9. #749
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Beauty
    Dzięi Ci kochana
    No zamieściłam, pokusiłam odpoczynkiem w spa, to moze się więcej osób skusi
    Masaże w takich miejscach to podstawa Od razu człowiekowi lepiej

    Z pogodą w styczniu wiadomo,może byc różnie ale tzreba mieć nadziję a poza tym skoro z FM tyle dobrych życzeń pogodowych płynie , to musi się udać

    U nas dzisiaj -3C, pochmurno, ale panowie pięnie dziąłją ze stropikiem
    Na szalowanie, wiadomo pogoda moze byc rózna, byle na czas lania pogoda dopisała

    Pozdrawiam!!!

  10. #750
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Żubróweczko
    No juz się o Ciebie martwiłam!!!

    Cuuudownie,ze się pzreprowadziliście!!!
    GRATULACJE!!!!

    PROSZE O FOTORELACJĘ
    Oczywiście moze być tutaj

    Widzę życie wiedziećie intęsywnie towarzyskie
    No i oczywiście wszytkiego naj, naj, naj, z okazji rocznicy ślubu





    Saluś
    Przecież Ty wiesz,ze ja Ciebie kocham miłością pierwszą
    A Sylwestra to ja moge obchodzić i 5 razy w roku , a co ?!?!

    Kochana o maju nic nie będę na razie mówić, bo przecież przed majem, będzie się jeszcze duzo działo


  11. #751
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Martusia, zobaczymy co nam z tego wyjdzie
    Dzisiaj spotkanie o 20.30. ma przywieść ze sobą koncepcję ogrodu ... porozmawiamy, napewno chce doprowadzic projekt do końca
    Omówię z nim wszystkie etapy współpracy wykonania ogrodu, ceny poszczególnych etapów, czas realizacji itd. zobaczymy

    U nas będą musieli działać w 2 etapach.... na wiosnę, jak tylko pogoda pozwoli, kształtowanie terenu..... tak by Pan od kostki mógł dziąłać na docelowym terenie itd.
    A po wykonaniu kostki i elewacji, musieliby wrócić i robić juz docelowy ogród

    Ja spa uwielbiam i raz na jakis czas to mega resecik, dla ciała i ducha





    Rasia ekspolozją mówisz ???
    A niech tam byle sie dizło Ja to juz chyba mam od urodzenia, ale zamiast słabnąć, uczucie wypełniającej energi wciąż wzrasta
    Wiec trzeba z nią coś robić,żeby mnie nie rozsadziło .... no to buduję domke i pare innych zajęć też mam
    Pozdrawiam seerdecznie

  12. #752

    Domyślnie

    Karolajna
    cieszę się bardzo ze latarenki dotarły cało

    Ale się wybyczyłyście
    pozdrawiam Saly


    ładniutkie z Was dziewczyny

    Karola ty mi przypominasz jakaś aktorkę tylko za cholerę nie mogę sobie skojarzyć jaka
    może podpowiesz?

  13. #753
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    No Karolcia zazdroszczę Ci tego spa fajnie tak po świętach się zrelaksować . Pięknie razem wszyscy wyglądacie

  14. #754

    Domyślnie

    8 minut temu powinno rozpocząć się Twoje spotkanie z panem ogrodowym
    Trzymam kciuki!!!!!


    P>S ślicznotki, zazdroszczę tych pląsów w weekend

  15. #755
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Cześć Joluś
    Wiec tak
    Ja w kolorze okien koniecznie dałabym drzwi wejściowe ( ja tak robię okna , drzwi tejściowe orzech, rolety zewnętzrne dla mnie zawsze w kolorze okien..., brame garażową robie w kolorze jaśniutko szarym ale to jest nawiązanie do jasno szarej elewacji na piętzre domu, na parterze będzie biała elewacja )
    U ciebie zrobiłabym okna , dzrwi wejściowe złoty dąb, rolety w kolorze okien z zewnątrz
    Brama biała, bo szara do niczego chyba by nie nawiazywała... a antracytowy dach ... mój ulubiony
    Moja subiektywna opinia.....

    Pozdrawiam serdecznie!!!
    Karolciu,bardzo dziękuję utwierdziłaś mnie w przekonaniu że,jednak pierwsza myśl jest najlepsza a była taka jak Twoja,tylko że ja buduję pierwszy dom ale wiem ze ostatni i zaczęłam kombinować jak koń pod górę,że może tak czy siak,a może kolor inny itp.Nie potrzebnie człowiek komplikuje sobie życie,ale chyba świeżaki tak mają
    Ostatnio edytowane przez JOLA440 ; 07-01-2013 o 20:18

  16. #756
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Karolinko Przyszłam się przywitać Nadrabiam pomału zaległości

    Widzę że jesteś na etapie projektu ogrodu Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektu końcowego Swoją drogą jak duży planujesz taras?

  17. #757
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolka sądząc po opinii , chyba nie jesteś zadowolona z projektu Mi na razie też sobie trudno wyobrazić patrząc na te rysunki

    A jakie roślinki planujesz? może bardziej mi się rozjaśni

  18. #758
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    karolku59
    Ja też bardzo się ciesze,ze całe dotarły Teraz bezpiecznie leżą już w domku
    Aktorkę mówisz ?!?! nie mam pojęcia

    Pozdrawiam!!!


    Dalia takie wypady są świetne
    Buziaki

  19. #759
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziulka, spotkanie rozpoczeło się pół godziny później
    Coś tam juz wiem ale cała reszt przed nami


    JOLA ciesze sie,ze jakoś mogłam pomóc
    Wiesz ja buduje trzeci dom i co chwilę mam jakieś zaćmienie, albo chęć przekombinowania ..... właśnie dlatego boje isę jak ten trzeci domek wyjdzie
    U Ciebie bedzie ślicznie, a czasmi lepiej przemyśłeć coś tysiąc razy, mimo,ze skutkiem tych przemyśleń jest czesto powrót do pierwszej myśli
    Pozdrawiam!


    Ślężaneczkoo
    Hej miło Cię widzieć
    Sam derwniany taras nie będzie duży jakies 15m2 a na nim tylko część mebli wypoczynkowych, takich z poduchami na kawusię
    Miejsce ze stołem , krzesłami i grillem będzie dalej w ogrodzie....
    Za tarasem bedzie sie zaczynać pierwsza część ogrodu na całą szerokość działki i na ok 8 -10 metrów w głąb.... potem szerokie schody i niższa część ogrodu

    Pozdrawima

  20. #760
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Ogród zapowiada się ciekawie, a wiem że efekt koncowy bedzie jeszcze lepszy. Teraz trochę cieżko to sobie wyobrazić, ale wiem że Ty masz już wszystko poukładane w swojej główce


    Karolus a dlaczego obecna firma nie bedzie robila wam wiezby ?

Strona 38 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony